Супермаркети Нетішина. Якість обслуговування

Якому супермаркету Ви надаєте перевагу?

  • Наш Край

    Голосів: 115 68.5%
  • Пакко

    Голосів: 19 11.3%
  • Фуршет

    Голосів: 34 20.2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    168

CheGuevara

Користувач
Реєстрація
18.12.08
Повідомлення
3
Репутація
0
На сьогоднішній день, у Нетішині досить широко розвинена торгівельна мережа продовольчих товарів. У плані кількості. А щодо якості? Зокрема це питання стосується супермаркетів, де скуповується більша частина нетішинців.
Шановні форумчани, а чи не доводилось Вам зіткатись з непорозумінням та недбалістю з боку персоналу вищеназваних закладів? Чи навпаки, до Вас завжди щиро і привітно посміхаються, намагаються вислухати, допомогти. І взагалі, як у нас в плані сервісу, обслуговування, врешті-решт асортименту у наших супермаркетах?
 

GooFy

Користувач
Реєстрація
20.06.08
Повідомлення
75
Репутація
0
Всегда скупаюсь В Нашем Краэ(большом)!!Я думаю ето самый прили4ный магазин нашего города!Выбор товара о4ень большой,и главное что он всегда свежий!Тем более Наш Край разпалажен практически в центре города!
Персонал супермаркета меня устраиваэт!Касирши нормальныэ!Охрана иногда достаэт...но ето ихняя работа смотреть за тобой!
Я думаю что Пакко и Фуршет не то....
 

Dentist

Користувач
Реєстрація
07.12.08
Повідомлення
16
Репутація
0
хотел узнать про ПАККО. кто что может сказать про него... как у него дела идут? и не будет он такой как и Смак...
 

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
ПАККО скоро закриється
 

Dentist

Користувач
Реєстрація
07.12.08
Повідомлення
16
Репутація
0
а откуда такая инфа, она точная?
 

slon

Ихтиандрыч
Користувач
Реєстрація
27.05.07
Повідомлення
120
Репутація
1
Вік
45
TelweN сказав(ла):
ПАККО скоро закриється
Не закроется. Это оптовый магазин, здесь ведет закупку вся округа(обычно хозяева маленьких магазинов и ларьков) и цены на оптовую закупку не сильно отличаются от оптовых Ровенских.
 

ХаЛи

Користувач
Реєстрація
26.09.08
Повідомлення
130
Репутація
3
CheGuevara сказав(ла):
чи не доводилось Вам зіткатись з непорозумінням та недбалістю з боку персоналу вищеназваних закладів? Чи навпаки, до Вас завжди щиро і привітно посміхаються, намагаються вислухати, допомогти.

Як у вирії життя... люди за своїм складом характеру всі різні. Але одні розуміють , що це не іхня справа працювати в тісному спілкуванні з людьми і обирають іншу професію, не повязану з спілкуванням...інші- які цього не розуміють - ось вони і за нашими прилавками - нам хамлять швиряють і т.п.
 

WONDER

Користувач
Реєстрація
03.10.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Перед новорічними святами всі супермаркети будуть боротися за свого покупця!!!!!!Проводити акції, свята, зменшувати ціні!!!Я ще не вирішила в якому супермаркеті буду робити закупку до Нового року, але точно знаю що буду підбирати собі вигідний варіант!!!Можливо піду де ближче!!!Всім бажаю вигідно скупитись і мати гарний святковий настрій!!!:) Веселих всім свят!!!!!
 

(=НатулькО=)

VioLet Lime^^
Користувач
Реєстрація
07.07.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
28
На Новый год: Овощи, фрукты, шампанское, сладости и химию покупала в "Пакко". Молочные продукты и мяса в "Наш Край". А в "Фуршете" только всякую "ерунду"(салфетки, бенгальские огни и т.д.)
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Купляв я олію 31-го.

5-літрова бутилка рафінованого чумака:
на базарі - 50грн
Фуршет - 46 з копійками
Пако - 54 з копійками

Так шо робіть висновки. Я думаю в "фуршеті" нормальні ціни, бо приваблюють покупців. Поки шо.
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Цены в Нетешине прямо скажу кусаются.Для сравнения:фрукты на 4грн дороже,спиртное на 20%,сахар на 70 коп,рыба в малом асортименте,а цены...(Большой город на востоке Украины)
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
Я знаю точно одне - в Пакко водяться миші:-X
 
A

Amy

Больше всего покупаю в "нашом краю"
 

Irynya

Користувач
Реєстрація
17.08.06
Повідомлення
74
Репутація
0
Вік
36
больше всего моя мама покупает в Краю,говорит и близко и удобно
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Если скупаюсь немного то в "Нашем Крае" но если же на праздники то еду в "Фуршет".
Так что за "ФУРШЕТ" :-p
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
Незабаром в місті відкриють ще 2 супермаркети: вдруге Фуршет вроді чи в п"ятницю-суботу, а потім ще якийсь Дитячий світ "Слоненя" біля молочної кухні.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
шо знов на тому самому місці???
то о котрій відкриють??
може піду куплю шось поки ще свіже :D
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
шо знов на тому самому місці???
Нє, блін, ше один такий самий маркет побудували :D Ясно що на тому самому місці ;)
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
Кошка в коробке сказав(ла):
наскільки знаю, то завтра мають відкривати
Я точно не володію інформацією і дивно, що ніде не має реклами. Але кажуть очевидці, що ціни там на багато товарів приємні. А от Тритон закрився. І той що на 3-му поверсі більше нагадує музей та фотосалон весіль