Свавілля ЖКО

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
Створюю окрему тему,прошу потім її перенести до іншої теми про ЖКО.

В нас така проблема, розпочалось все близько пів року назад. В сусідки знизу почало жовтіти на потолку, викликала вона сантехніків. Вони прийшли полазили в неї зайшли до нас подивились в нас все сухо, знову спустились до неї, подивились в нас на кухні, в душі, в туалеті...все сухо. Пішли, потім ситуація повторилась через деякий час, проблему знову ж таки не знайшли.Але в цей раз "майстер" щей зламав нам кран на кухні тв розбив банку краски в туалеті. Близько місяця назад ситуація повторилась, вони знову прийшли і вирішили, що це тече під замурованим душем. Вирішили, що будуть розбивати, хоча ми просили цього робити...так як до них вже були такі "майстри" котрі два раза нам розбивали цей цемент переконувались в тому,що це не там причина і в нас там все сухо, і ми за свої кошти все назад замуровували,а вони благополучно уходили ніби то шукати іншу причину. Цей раз ми попередили,що замуровувати ми самі більше не будемо, так як зараз немає змоги ні фінансово ні фізично. Ми замінили кран,який був скручений "майстром" і з якого постійно текла вода. І в сусідки знизу перестало мокріти. Але тепер в неї тече там де вони розбомбили цемент. Так як коли ми миємось туди потрапляє вода.

ЖКО, а саме завідуюча гуртожитком №9 на дверях під"їзду повішала оголошення :

"Шановні мешканці гуртожитку
Повідомляємо Вас, що у гуртожитку номер 9 по стояку кімнат 123-923 перекрита гаряча та холодна вода з вини мешканців 323 кімнати.
Подача води по даному стояку буде після ремонту сантехобладнання мешканцями 323 кімнати.
Зав. гуртожитком"


Воду відключили холодну по всьому стояку. Але І причину і що нам ремонтувати СУПЕР МАЙСТРА назвати нам не можуть. Сказали що б ми за свої кошти міняли труби між поверхами..що НІБИТО причина в тому!!!!! В мене маленька дитина, води немає...що робити? Можливо хтось стикався з такими проблемами..тому що своїх сил вже немає!!
 

ЛеоPolder

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
35
Репутація
0
Попробуйте обратиться к кандидату на пост мера Марчуку. Он на даный момент начальник отдела по ЖКО, извините, не знаю как отдел точно называется, возможно он сможет вам помочь!
 

STARTCOPY

Користувач
Реєстрація
29.12.08
Повідомлення
7
Репутація
0
B_DaviS, ого як гарно написано, а чому Ви не пишите про те, що коли приходить комендант для вирішення проблеми мешканці 323 кімнати просто не відкривають дверей посилаючи всіх на ...., та й проблема там в зовсім іншому ......
ЛеоPolder, звертатися мабуть стидно, оскільки в мешканців 323 кімнати боргу висить більше 2000 грн......
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
STARTCOPY,
а комендант це ви? так впевнено пишете. напевне слухів просто свіжих не чули.
 

STARTCOPY

Користувач
Реєстрація
29.12.08
Повідомлення
7
Репутація
0
B_DaviS, я не комендант, а свідок цих подій....
 

Игорь.

Користувач
Реєстрація
26.05.10
Повідомлення
20
Репутація
5
B_DaviS сказав(ла):
Подача води по даному стояку буде після ремонту сантехобладнання мешканцями 323 кімнати.
Якщо ще висить їхня об"ява то знизу приклейте свій коментар, що ваше сантехобладнання в робочому стані, а магістральні трубопроводи зобов"язані ремонтувати ЖЕКи своїм коштом щодо притензій і пропозицій звертайтесь по телефону і вкажіть телефон начальника сантехніків ЖЕКу. Другим кроком вимагайте складення акту про ненадання послуг водопостачання для н-кількості споживачів. Акт складається представниками від Комунгоспу і ЖКО, за ці дні Комунгосп не буде нараховувати плату, оскільки стояк перекритий, а втрати для Комунгоспу компенсує ЖКО- діє на ЖКО як бальзам!!!
 

Gens

Користувач
Реєстрація
07.04.10
Повідомлення
172
Репутація
1
B_DaviS сказав(ла):
Створюю окрему тему,прошу потім її перенести до іншої теми про ЖКО.
Пишите заявление в управление ЖКО, регестрируете у секретаря, снимаете ксерокопию. Обязательно подпись свидетеля. Потом получаете ответ, если вас не устроит ответ и вы считаете не обьективным, пишите заявление в суд именно на начальника ЖКО и прилагаете ксерокопию и заявления и ответ к нему.
STARTCOPY сказав(ла):
B_DaviS, ого як гарно написано, а чому Ви не пишите про те, що коли приходить комендант для вирішення проблеми мешканці 323 кімнати просто не відкривають дверей посилаючи всіх на ...., та й проблема там в зовсім іншому ......
ЛеоPolder, звертатися мабуть стидно, оскільки в мешканців 323 кімнати боргу висить більше 2000 грн......
А долг к этому вопросу вообще не имеет отношения, простите совершенно инная сфера услуг.
B_DaviS сказав(ла):
В мене маленька дитина, води немає...що робити? Можливо хтось стикався з такими проблемами..тому що своїх сил вже немає!!
Кстати, обязательно обратитесь в комитет по защите прав ребёнка, к вам направят специалиста, подтвердят ваши слова и тогда думаю суд примет решение. Кстати, не забудьте о выплате компенсации - включите в свою заяву и моральной также.
-лучше поздно чем никогда...
 

STARTCOPY

Користувач
Реєстрація
29.12.08
Повідомлення
7
Репутація
0
Gens сказав(ла):
А долг к этому вопросу вообще не имеет отношения, простите совершенно инная сфера услуг.
А борг тут до того, що люди ні за комунальні послуги, ні квартплату не платять, і коли приходив комендант розібратися то просто не відкривали дверей... Це всі прекрасно бачать і розуміють, і не треба нам тут по вухам їздить. Класно виходить я платить не буду, але ви мене всеодно обслуговуйте.... Та й питання тут стояло не в обслуговуванні.

P.S. Злісних боржників треба обмежувати в наданні послуг або взагалі їх не надавати.
 

Gens

Користувач
Реєстрація
07.04.10
Повідомлення
172
Репутація
1
STARTCOPY сказав(ла):
А борг тут до того, що люди ні за комунальні послуги, ні квартплату не платять, і коли приходив комендант розібратися то просто не відкривали дверей... Це всі прекрасно бачать і розуміють, і не треба нам тут по вухам їздить. Класно виходить я платить не буду, але ви мене всеодно обслуговуйте.... Та й питання тут стояло не в обслуговуванні.
Пятая часть Нетешина не платит, так что весь город отключить? Профан!!! Ваши приоритеты мне ясны, но ребёнок невиновен, а ремонты сантехники за управлением и ЖКО, за кем закреплено общежитие. Если уважаемая B_DaviS выполнит всё что я выше описал, у неё после этого будут и средства оплатить долг, и сантехника будет в порядке у всех по всем стоякам...! Порядок нужно наводить сверху, а не взваливать на не опытных и простых обывателей.
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
STARTCOPY,
Якщо і не платили, то мабуть через те, що наші надзвичайно компетентні працівники ЖКО гарненько познущалися над станом їх ванної кімнати... Люди змушені були ремонтувати усе за ВЛАСНИЙ кошт. Тому зробіть висновки чому не заплачено до цих пір. Але я ще раз наголошую, якщо в них непроплачено!!! Може Ви просто "доброжелатєль", котрий вішає лапшу...
 

STARTCOPY

Користувач
Реєстрація
29.12.08
Повідомлення
7
Репутація
0
Люди, шо ви тут пишите разну фігню, вам просто по вухам поїздили..... Зайдіть в даний будинок і запитайте що і як, а тоді пишіть. А саме обідно що майже половина постів форумі такі......
Kotja, не платиться там вже кілька років. В даній ситуації саме жалко людей які живить знизу і їх завжди топлять.
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
А Ви там живете?
 

STARTCOPY

Користувач
Реєстрація
29.12.08
Повідомлення
7
Репутація
0
Kotja,так я там проживаю, і одне радує, що кількома поверхами вище.......
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Напевне саме по цій причині Ви вважаєте, що ЖКО чинить правильно? Гаразд, вони не платять... До чого тут дитина і інші мешканці? Тут Ви не праві однозначно....
 

STARTCOPY

Користувач
Реєстрація
29.12.08
Повідомлення
7
Репутація
0
Kotja, так в тому і суть, чому за одного мають страждати усі????
Не хоче ремонтувати сантехніку, платити за послуги, прийшли відрізали в одного, і всі проблеми. На місті B_DaviS, а навіть посоромивбися писати тут таке (знаючи реальні причини). Але такий у нас менталітет, прийти поплакатися, понарозказувати різного, інші не так зрозуміють, і починають тут базар розводить. Давайте закінчим безглузду дискусію, оскільки я сам стикався з даною проблемою, а ви лише "чули дзвін", тому і починається ля-ля. Та й питання з водою вирішене.
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Migera,
це не я написала)))
 

Migera

Користувач
Реєстрація
05.09.09
Повідомлення
16
Репутація
0
Sorry опечатка:)
Gens хіба не повинно бути як мінімум два свідка?
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
STARTCOPY сказав(ла):
Та й питання з водою вирішене.
Цікаво як воно вирішене? Те що в мешканців так і відкритий душ..все розбомблене а сусідів знизу так і топить??? А ЖКО навіть не думає вже реагувати ні на які там заяви від мешканців котрих затоплюють. Вони просто відмахуються це не наша проблема!!!

п.с. комендант приходив рівно два раза! І ці два раза йому було відкрито двері..і на то є свідки! А коли приходять вибачте"тупорилі" сантехніки..котрі нічєрта зробити не можуть а тільки руками розводять..то це вже проблема ЖКО а не людей котрі проживають в будинку!

А що стосується оплати то в будинку є і гірші боржники..так що це питання відпадає само собою!

добавлено через 9 минут
STARTCOPY сказав(ла):
Не хоче ремонтувати сантехніку
Чому мешканці повинні ремонтувати труби котрі знаходяться між поверхами???? Тим більше це гуртожиток, котрий заборонено приватизувати..це власність держави..хай вона і ремонтує свої несправності..
 

Gens

Користувач
Реєстрація
07.04.10
Повідомлення
172
Репутація
1
Migera сказав(ла):
Gens хіба не повинно бути як мінімум два свідка?
В жилищных вопросах одной подписи вполне достаточно.