Такси города Нетешин

  • Автор теми Feb
  • Дата створення

Доволен ли я городским такси?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    459

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
Ехала несколько раз из Острога, так такси если возвращается порожняком , забирает людей до Нетешина за 2-3 грн.
Супер!
 

wlame

Користувач
Реєстрація
05.03.07
Повідомлення
13
Репутація
0
больше месяца назад в Кривин ехал на поезд... Ехал порожняком (только с кошельком) с меня 15 грн взял...
Народ, скажите это так и должно быть?, или я чего не понимаю...
такси 40000 было.
а от знакомого слышал, что таксист пьяный за ним приехал... (052 или 056 - не буду врать, бо точно не помню)
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
wlame сказав(ла):
больше месяца назад в Кривин ехал на поезд... Ехал порожняком (только с кошельком) с меня 15 грн взял...
Я десь в той час також їхав, то мені сказали, що таксі коштує 12 грн., незалежно від того з чим і скільки а так як нас було 4 чоловіка то з кожного вийшло 3 грн. В 2 рази дорожче ніж автобусом.
 

wlame

Користувач
Реєстрація
05.03.07
Повідомлення
13
Репутація
0
kolya сказав(ла):
В 2 рази дорожче ніж автобусом.
а я заплатил в 10 раз дороже....
никогда не буду пользоваться их услугами впредь. (в тот день, просто в течении полу-часа дождь сильный был, и ветер (деревья повыворачивал), вот я и со страху наперед заказал...)
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
zZzara сказав(ла):
И мораль: Я НИКОГДА БОЛЬШЕ НЕ ПОЗВОНЮ В 056

Да мне тоже не раз нахамили на этой службе,раньше ездила с ними постоянно но как то один раз ехала с огромной кучой пакетов и сумок,так мне таксист сказал что девушка нужно меньше с собой сумок брать и я не собираюсь Вам открывать багажник грузите их как хочете сами!

После этого ни разу больше не вызывала ихнюю службу! Я считаю у Нас в городе достаточно служб такси что они держались за своих клиентов,поэтому предпочитаю 055 сервис хороший,приезжают вовремя а если нет машин скидуют на другие службы и говорят клиенту что за Вами приедут с такой то службы!!
 

Irynya

Користувач
Реєстрація
17.08.06
Повідомлення
74
Репутація
0
Вік
36
kolya сказав(ла):
Я десь в той час також їхав, то мені сказали, що таксі коштує 12 грн.
5 дней назад ездила в Криви на ж/д вокзал платила 15 грн.
 

wlame

Користувач
Реєстрація
05.03.07
Повідомлення
13
Репутація
0
Irynya сказав(ла):
5 дней назад ездила в Криви на ж/д вокзал платила 15 грн.
значит не меня одного развели... :cool:
эээх, на крайняк пешком туда минут 35-40 идти - если нет сумок - пешкарус рулит.
 
D

Demutre

Таксисти - вбивці на дорозі

На цьому форумі як зареєстрований користувач я перший раз
І перша моя тема про те які у нас по місту як в Славуті так і в Нетішині їздять водії за кермом таксі.
Я сам є водієм і постіно бачу які аварійні ситуації виникають за цих горе водіїв ( лопці після школи , алкоголіки і те се)
Звісно не хочу образити всіх водіїв таксі , є люди дійсно професіонали своєї справи . Але ситуацію потрібно змінювати . бо наше життя залежить від таких людей які ширяють цілий день по місту, які становлять загрозу як для літніх людей і для дітей .
Тому потрібно створити громадську думку,
Закликаю всіх приєднатися до вирішення цього питання
 

Buzzz

Користувач
Реєстрація
11.12.06
Повідомлення
31
Репутація
0
Таксисти порушують правила руху з єдиної причини - більше заробити, значить і вплинути на них можна таким же методом. Сідаючи в таксі, назвіть адресу призначення і умову поїздки - без порушень. Було порушення - зупиняйте машину, виходьте і не платіть за поїздку, це ваше право відмовитися їхати в машині, що становить потенційну небезпеку для вас. В будь якому випадку, якщо станеться аварія то ви постраждаєте, якщо не фізично то психологічно. Уявіть собі, що таксі в якому ви їдете, зіб'є людину на пішохідному переході (кров, поламані кістки на асфальті, нутрощі на капоті і т.д) Якщо таксисту не сподобається возити вас безкоштовно, запропонуйте йому ще одну поїздку - в ДАІ.
 

Vins

Користувач
Реєстрація
02.02.07
Повідомлення
71
Репутація
0
Вік
37
wlame сказав(ла):
значит не меня одного развели...
Нерозвели.Такі ціни вже давно.Причому в одну сторону вони беруть 15,а туди і назад 18 чи 20 гр.
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Сьогодні хоронили хлопчика 5років, якого збив до...йоб таксіст біля інтеграловського мосту.

Я родичів хлопчика на похорон підвозвив, розказували, що відвезли його в Хмельницький, та він з коми так і не вийшов.
А таксист вроді би один раз дав родичам хлопчика 200грн, а потім сказав, що він не дойна корова і змився у невідомому напрямку. І вроді би на пішоходному переході збив. Але це все неточно, слухи. Може хтось знає, скільки років дали уродові?
 

chudak12

Користувач
Реєстрація
03.06.07
Повідомлення
68
Репутація
2
Buzzz сказав(ла):
Таксисти порушують правила руху з єдиної причини - більше заробити,
НЕ СОГЛАСЕН!:-( Сколько раз видел, как пустое такси, гонит, аж гай стоит- на свою парковку. А потом стоит и ждет свою очередь, среди своих, т.е. дело не в зароботке, а просто П А Ц А Н Ы чихали на всех нас:'(
Demutre сказав(ла):
Але ситуацію потрібно змінювати . бо наше життя залежить від таких людей які ширяють цілий день по місту, які становлять загрозу як для літніх людей і для дітей
А не проще, чтобы наше доблестное "ДАЙ" просто выполняло свои обязаности. Слышал, от знакомых таксистов, что они все, ежемесячно отстегивают нашим блюстителям определеную сумму(сколько не назвал):-( Может в этом проблема?
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
Служба "зодиак(40777)" воще а...ла недавно пацана подрезал, да ищо приехали избили его, в воскресения аналогично чуть мя не сбил пред..ок. Скоко покалечили людей и не думают не чем такое впечетление что некоторые из них тупеют не по годам а по часам за тем рулём. Их нужно п...ть. Я пользуюсь 056 -там нормальные люби есть, или со знакомыми
 

zhelezo

Користувач
Реєстрація
24.12.06
Повідомлення
11
Репутація
0
вызываешь 055 а они забирают другого, а ты ещё вызывай
 
D

DeN

055 !!! машини більш менш нормальні і водії їздять акуратно .......
 

Bdzhilka

Користувач
Реєстрація
10.10.07
Повідомлення
9
Репутація
0
Вік
38
Напишіть, будь ласка, декілька мобільних номерів наших служб таксі, а то сьогодні вночі приїжаю, а номерів не знаю. Тільки таких щоб точно приїхали, а то часто вночі визиваєш, а вони не приїзджають на ж/д вокзал, стоїш мерзнеш.
 

depth

Не фанат
Користувач
Реєстрація
05.05.07
Повідомлення
99
Репутація
0
Bdzhilka,
055 -80673808268
056 -80672581021
058 -80672748170
40444 -80972937103
 

Westman

Користувач
Реєстрація
16.12.06
Повідомлення
12
Репутація
0
Блін, з піонерки в центр здерли 8 грн (2 км). Це тіпа за чертою города. Я в шоці (зодіак).
 

CCCP

Користувач
Реєстрація
25.08.07
Повідомлення
26
Репутація
0
Раньше постоянно ездил на 056, но один раз ждал их 40 минут возле нон-стопа. Два раза звонил, пока ждал этим уродам - "машина уже едет". Тут ехать 2 минуты из центра. Больше с ними не езжу
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
Вот только что приехала со знакомым таксистом...и он сказал что с завтрашнего дня цена проезда по городу будет 7 грн.=-O !!!
Наглость и только:-| !!!