Такси города Нетешин

  • Автор теми Feb
  • Дата створення

Доволен ли я городским такси?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    459

Гу Га

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
116
Репутація
0
а че пешком далеко ходить?
 
И

Игорь

Нічого страшного тут нема. Навіть навпаки - один позитив. Накінець деякий період на наших дорогах стане безпечніше: таксисти більше стоятимуть ніж літатимуть.
Якось жили люди в місті без нашестя таксистів і нічого, ніхто не жалівся.
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
Гу Га сказав(ла):
а че пешком далеко ходить?
ага а дощ??? Ще й який я від таксі поки добігла додомці то вся змокла!!!!
Игорь сказав(ла):
Якось жили люди в місті без нашестя таксистів і нічого, ніхто не жалівся.

Ага,до хорошого бистро звикаєшь! Але,що робити як вже звикли!*PARDON*
 

Drive

Користувач
Реєстрація
30.09.07
Повідомлення
11
Репутація
0
Тарифи на послуги служб таксі м. Нетішин.
По місту - 7 грн,
Гаражі: Автолюбітель, Автомобіліст, р-н хлібзаводу, АПО, АТЦ - 8 грн,
Піонерна база - 8 грн,
"Хуторок" - 10 грн,
"Віраж" - 15 грн,
"Свідки Єгови" - 8 грн,
МРЕО - 10 грн,
УТЦ - 10 грн,
ХАЕС - 12 грн,
УПТК ХАЕС - 17 грн,
с. Кривин (ЖД) - 18 грн, (в два кінці - 25 грн),
Понтон. міст - 20 грн,
с. Солов"є - 15 грн,
м. Остріг (центр) - 30 грн,
Рибгосп - 30 грн,
Голубі озера - 40 грн,
с. Комарівка (центр) - 30 грн,
ОРУ, ЖДЦ - 15 грн,
с. Полянь, Колом"є - 30 грн,
"Ковчег" - 40 грн,
с. Крупец - 35 грн,
м. Славута - 50 грн,
м. Шепетівка - 100 грн,
м. Рівне - 150 грн,
м. Здолбунів - 120 грн,
"База вознюка" - 25 грн.
За містом - 3 грн/км.

Вот такие цены.=-O

Еще узнал что служба 052 и 055 объединились.
 
G

Gal4ena

користуюсь таксі тільки коли потрібно....055.
раніше каталась з причини і без...
а зараз з їхніми тарифами простіше пройтись та подихати всіжим повітраям...
правда трохи більше часу займе,зато безкоштовно....:D :D
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Alla сказав(ла):
ага а дощ??? Ще й який я від таксі поки добігла додомці то вся змокла!!!!
Я раз в селі на поїзд ішов 2 км в дощ і ветер прямо в лице дув і нічого живий. А таксі рідко коли користуюсь пару раз прийшлося з Кривина доїхати і то був трохи нагружений речами, а коли без нічого то бувало, що з Кривина пішки доходив і нічого, а то хіба в нас таке велике місто, щоб по ньому на таксі кататись.
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
kolya,
тю.....а я сахарная и нежная:-p :-p O:)
 

slon

Ихтиандрыч
Користувач
Реєстрація
27.05.07
Повідомлення
120
Репутація
1
Вік
45
Такси

kolya сказав(ла):
Я раз в селі на поїзд ішов 2 км в дощ і ветер прямо в лице дув і нічого живий. А таксі рідко коли користуюсь пару раз прийшлося з Кривина доїхати і то був трохи нагружений речами, а коли без нічого то бувало, що з Кривина пішки доходив і нічого, а то хіба в нас таке велике місто, щоб по ньому на таксі кататись.

В тот раз когда ты шёл на поезд стояло б на обочине TAXI, я сомневаюсь чтобы ты не заказал. Такси хорошая и иногда очень полезная вещь!
 
S

SilentKiller

Alla сказав(ла):
ага а дощ??? Ще й який я від таксі поки добігла додомці то вся змокла!!!!
а как раньше... без машины зато под красивым зонтиком : ))) и на сэкономленные 7 грн тянешь 1.5 литра пива : )))) помоему экономия на лицо да + полезнее иногда ходить, чем все время сидеть и ездить...
Alla сказав(ла):
а я сахарная и нежная
ты наверно и не моешься - расстаять боишься? : ))))) повеселила... +1
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
таксі подорожчало, бо вони дурненькі думають, що піднімуть ціни і будуть завжди гроші лопаю гребсти.
Але ж чим вигіднішим виглядає бізнес, тим більше народу буде ним хотіти займатись, тому з часом таксистів стане ще більше і в результаті доход кожного з них не збільшиться, а може навіть зменшиться. Тільки при цьому чекати клієнтів прийдеться 90% часу, а не 75% як зараз:D
 

Drive

Користувач
Реєстрація
30.09.07
Повідомлення
11
Репутація
0
Я вообще думаю, что наши таксисты зажрались могли бы погороду 5 грн. так и оставить херли тут того города в машину садишся и вылазиш из неё дольше чем едеш.
 

Гу Га

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
116
Репутація
0
таксисты ваще ахерели, носяться по городу будто на гоночном треке, правил не соблюдают, такое ощущение что парава купили.....
выйдешь на пешеходный переход так и смотри что-бы эти уроды тебя не сбили, будто специально караулят...
 

Lukas

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
20
Репутація
0
На рахунок наших таксистів : всі тут хвалять як гарно їде машинка по рівній доріжці, за твої ж бабки. Що тут особливого?!!!! В інших містах не так?!!!!!! Не помічав! Що тут хорошого????!!! Це їхній обов"язок(приїжджати по дзвінку і везти куди скажуть), з того моменту як вчепили шашки на авто!
Я не розумію тих, яким це здається верхом сервісу!
А коли те безголове несеться по дорозі не дотримуючись жодних правил???!!! Вам це подобається!!? Я розумію що приємно промчатись із вітерцем відчуваючи себе королем за 7-8 грн., але коли дорогу переходитиме Ваша дитина чи родич, друг, а воно нестиметься 80-100км/год?
Вам подобатиметься постійна загроза нашій безпеці від цих горе-драйверів?
А коли вони з"їжджаються у будь-якому місці дороги, заради того щоб привітатись???!!!
Кому це подобається?
ЗАДУМАЙТЕСЬ!! ХТО ТОДІ ВИ??!!!
 

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
Lukas,

ты сначала тему, начиная с первого поста, почитай-
авось на все свои лозунги ответы найдешь.
Для этого, в принципе , она и создана.
 

Lukas

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
20
Репутація
0
kristi, Я читав.
У більшості випадків всім все дуже подобається, і от це найбільше дивує. І це ні в якому разі не лозунги(варто було б знати як лозунги звучать і виглядають).
 
S

SilentKiller

Гу Га сказав(ла):
таксисты ваще ахерели, носяться по городу будто на гоночном треке, правил не соблюдают, такое ощущение что парава купили.....
выйдешь на пешеходный переход так и смотри что-бы эти уроды тебя не сбили, будто специально караулят
ыыы ты еще в Киеве не жил : ))) в каждой пробке в первых рядах таксисты... день час пик на метро 20 минут на трамвае 30 минут на троллейбусе 40-50 минут на марщрутке 50-1час на такси 5 минут... им даже пробки пофиг : )))) как они так ездят я не знаю.. но знаю 1 таксистами не становяться ими рождаються... : ) респект таксистам - не раз выручали когда РЕАЛЬНО опаздывал : )
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
055 и 052 обеденились...служба стала роботать намного хуже....ночью таксиста не дождёшся...особенно когда 052 в смене...вообще могут трубку не взять...водители там все не очень ..обслуживание стало намного хуже....перешла на 40777 пока самая лучшая служба...ИМХО!!!
 
Т

Тамила

представник служби номер 055 розяснює .шановні учасники форумадоводимо до Вашого відома те що це не було обєднанням двох служб!на даний час існує одна служба яка має два номери 055 та 052 і долучені 4 представники з служби 052 які були розтавлені по змінах.Одна зміна зкладається з 4 машин які ТАКОЖ працюють вночі.Службовий порядок не змінився,якщо була виявлена груба неповага з боку таксиста-негайне звільнення з роботи!З повагою до Вас керівник служби 055!!!