Такси города Нетешин

  • Автор теми Feb
  • Дата створення

Доволен ли я городским такси?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    459

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
miwania сказав(ла):
Но одно хорошо хоть прохожих пропускает. За это ему хвала...
Вот может он один и пропускает! Как пасажир, в принцыпе, особых возражений к водителям такси не имею, но как водитель - ужас. Проехать по центру "нормально" почти невозможно - одни спешат как на пожар, другие "тупят". Так что зачастую мой маршрут пролегает по обьездной - так быстрее!!!
P.S. Хотя не спорю - есть действительно хорошие машины и хорошие водители! Но таких мало!!! :cool:
 
N

[NIC]im^bodya

Неподобається мені таксі у нашому городі і город маленький можна пішком дійти якщо потрібно і взагалі ви думали коли сідали в машину хто він і чи допогає вам він чи ви йому допомагаєте.
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
[NIC]im^bodya сказав(ла):
Неподобається мені таксі у нашому городі і город маленький можна пішком дійти якщо потрібно і взагалі ви думали коли сідали в машину хто він і чи допогає вам він чи ви йому допомагаєте.
Согласен можна дойти, а если тебе нужно по делам или просто не в состоянии то что, так бежать или ползти?
Глупая формулировка твоего сообщения.
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
[NIC]im^bodya сказав(ла):
Неподобається мені таксі у нашому городі і город маленький можна пішком дійти якщо потрібно і взагалі ви думали коли сідали в машину хто він і чи допогає вам він чи ви йому допомагаєте.

Причому тут помаєм ми йому чи помагає він намє. Це його робота а за це ми платим гроші. Ми канєшно йому помагєм заробити гроші користуючись послугою таксі і звісно він нам помагає доставити нас туди куди ми скажем. І шо ти пишеш шось таке тупе.
 

saniaba

Користувач
Реєстрація
28.01.08
Повідомлення
7
Репутація
0
Вік
44
Люди.....Все зарабативают как можна.И вобще надо радоватся что ездим на нормальних машинах,есть вибор служб такси Нетешина 052 056.055.058.32222.33339.40444.40000.40777
34545 -ОБЯСНИТЕ КАК ВИ СБИЛИ ПЕШЕХОДА? -Да не сбивал я его! Остановился просто уступить ему дорогу,а он потерял сознание от удивления.
 
Я

(_ЯсТреБ_)

Мені трохи неподобається таксі томущо багата грошей деруть а все інше нормальок!!!
 

kill

Користувач
Реєстрація
29.11.06
Повідомлення
153
Репутація
0
Вчора їхав на 4-00-00.
Трохи ОФІГЕЛ!!!=-O =-O =-O
В них лічильники поставили!!!!!!!!!!!!!!!!
Я питаю, а чому не включаеш счетчик собственно говоря??:-\
Відповідь була обескураживающей-** СМЕНА ЗАКОНЧИЛАСЬ,Я ТИПА ТАК КАТАЮСЬ***
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
kill сказав(ла):
Вчора їхав на 4-00-00.
Трохи ОФІГЕЛ!!!=-O =-O =-O
В них лічильники поставили!!!!!!!!!!!!!!!!
Я питаю, а чому не включаеш счетчик собственно говоря??:-\
Відповідь була обескураживающей-** СМЕНА ЗАКОНЧИЛАСЬ,Я ТИПА ТАК КАТАЮСЬ***
:D , да что то заврался он. Ты её с дороги сел или вызывал?:)

добавлено через 3 минуты
Сегодня также накатался по городу на 50 гр. мдя чего у их не в всех машинах счечики ... не стоят.. уверен что на менше на катался..... падлы
 

saniaba

Користувач
Реєстрація
28.01.08
Повідомлення
7
Репутація
0
Вік
44
Я скажу почему стоят счетчики.что-б взять лицензию на такси надо что-б машина била обклеена опознавательними знаками типа полоски на боках машини и счетчики стояли.Тогда видадут лицензию если будут документи впорядке.Скоро за такси возьмутся и ГАИ и Транспортная инспекция.
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
kill сказав(ла):
Вызвал через девушку-диспетчера!!:D :D :D
а вот почему ты так помолодел что аж глаза огнём стреляют. Любовь морковь.:D ;).
когда то было 5-гр по городу и 7-я поездка бесплатно.
до сих пор есть те визитки с "7-й поездкой" 13 штук чего тогда не проездил - а сейчас хоть ..опу вытирай ими. :) ;)
 

kill

Користувач
Реєстрація
29.11.06
Повідомлення
153
Репутація
0
miwania сказав(ла):
а вот почему ты так помолодел что аж глаза огнём стреляют. Любовь морковь.:D ;).

Да-да, любовь -морковь к нашим таксистам.
 

.:SilVeR_GhosT:.

Користувач
Реєстрація
14.03.08
Повідомлення
10
Репутація
0
прікольне і скоросне тахі"ПРЕСТИЖ"(4-00-00)Батьок там робить аняє то шо нада*OK* тай пацан на 99 ладі тож "шумахер".
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
НІ я не доволєн городскім таксі,багато з них гасають та врізаються,за цього померло багато людей!!:'(
 
M

M@x

канєшно дорого на таксі їхати, луче пішком пройтися
 
K

keeway

Я недовольний нашим таксі. Я їх вопшє порозганявбе. Зробивби жеребкування жителів города які 2 чи три служби оставити і все.
 
K

keeway

В Нетішині открилась нова служба таксі 40999. Нашо та мерія дає дозвіл так вже немона по городу пройти одні таксі стоять.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Ну ящо нові служби зявляються, то попит на їхні послуги є і то не маленький. І чому якщо є попит, і є гроші не заробити на цьому.
 
K

keeway

Мене наприклад вже ті таксі харять скільки можна.