Такси города Нетешин

  • Автор теми Feb
  • Дата створення

Доволен ли я городским такси?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    459

Шпичка

Користувач
Реєстрація
29.03.08
Повідомлення
50
Репутація
0
А что вы можете сказать о службе 3-33-39?
 

Шпичка

Користувач
Реєстрація
29.03.08
Повідомлення
50
Репутація
0
keeway сказав(ла):
Нормальна служба я останім часом з цею службою їздив. А що хтось там із твоїх іздить?

ага...там муж моей сестры работает...и я просто смотрю что ваще ничё об этой службе тут не пишут, вот и решила поинтерисоваться...
 
K

keeway

Шпичка сказав(ла):
ага...там муж моей сестры работает...и я просто смотрю что ваще ничё об этой службе тут не пишут, вот и решила поинтерисоваться...

На якій машині, якщо не сикрет?
 

polynu4ka

Користувач
Реєстрація
29.03.08
Повідомлення
6
Репутація
0
я пользуюсь таксі 055!Саме класне таксі провірено!!!!!а вам нравиться таксі 055????

добавлено через 2 минуты
keeway,

яке ти таксі б оставив???055! 052 056 40000 40999 ?а
 

ROOT

Користувач
Реєстрація
08.07.07
Повідомлення
10
Репутація
0

ЧуНя

Користувач
Реєстрація
20.03.08
Повідомлення
29
Репутація
0
polynu4ka сказав(ла):
я пользуюсь таксі 055!Саме класне таксі провірено!!!!!
я з тобою повністю згідна теж користуюсь лише 055
зручно швидко і машини класні:-[
 

Drive

Користувач
Реєстрація
30.09.07
Повідомлення
11
Репутація
0
Сегодня подняли цены на услуги такси, и теперь они выглядят так:

Спалные районы - 8 грн;
Гаражи (Автолюбитель, Автомобилист, р-н хлебзавода, АПО, АТЦ) - 10 грн;
кафе "Хуторок" - 12 грн;
кафе "Вираж" - 15 грн;
МРЕО - 12 грн;
УТЦ - 12 грн;
ХАЕС - 15 грн;
с. Кривин - 22 грн;(в два конца 30 грн;)
Пантон - 25-30 грн;
г. Острог (центр) - 35 грн;
с. Соловъе - 15 грн;
Рыбхоз - 35 грн;
Голубые озера - 45 грн;
г. Славута - 60 грн;
г. Шепетовка - 120 грн;
г. Ровно - 170-180 грн;
База Вознюка - 30 грн;
Свадьба - 40 грн/1ч. и 3 грн/1км.
10 мин. простоя - 5 грн.

ВСЕМ счасливой дороги!
 
Β

Βελίαρ

по таким ценам пешком по городу можно проитись, для здоровья полезно:D :D :D
етого давно можно было ожидать, цены на бензин ростуту и ростут, наверно ето не предел....
 
И

Игорь

belial сказав(ла):
етого давно можно было ожидать, цены на бензин ростуту и ростут, наверно ето не предел....
Але ж частина машин їздить на газу, а ціна не відрізняється. Невже на "розводі" можна далеко заїхати?
Мені таксистів більше шкода... Як можна самих себе так...
Що бензин, що газ, що лічильник, що без- все в одну ціну. Конкуренції 0(нуль). Думайте... Таксі - це не хліб і не ковбаса!
 

Вадім

Користувач
Реєстрація
15.01.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
32
Користуюсь 3-45-45 і вроді непогано, незнаю як в інших службах, а в цій в садіки в школи і в церкву беруть на 1грн дешевше, ненабагато дешевше але приємно.
 

Sega

Користувач
Реєстрація
01.07.06
Повідомлення
15
Репутація
1
Шпичка сказав(ла):
А что вы можете сказать о службе 3-33-39?

Користуюсь постійно цією службою вже давно. З мене, як з постійного клієнта, беруть по місту на 1 гривню дешевше. На "далекі" поїздки скидають більше, як договоришся.
 

Tino

Користувач
Реєстрація
25.03.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Цены реально-завышены,причем необосновано!!!Даже с учетом амортизации и подорожания горючки-есть работа для антимонопольного комитета,жаль только что его у нас в городе нету.
 
Β

Βελίαρ

Игорь сказав(ла):
Але ж частина машин їздить на газу, а ціна не відрізняється
то виходить, що одні будуть брати на 50% меншу плату ніж інші, знаючи таксистів, ніхто такого не зробить. Навіщо? Якщо просто так ще можна заробити чисті гроші,(для тих, що на газу). Але якщо подумати 8 гривень по місту:D це вже занадто, місто ж маленьке...Наприклад проїхатись від велико базару да центру міста, водій спалить стакан-два бензину, але не літру- півтори, заробіток до 4-5грн. з поіздки, а якщо маршрут довший то скільки получиться???Думаю рахувати вміють всі)))От чому в нас так багато служб таксі, конкуренції між ними як такої немає, ціна одна, всі за одне- чим більше заробити. От так і виходить...
Але може дивлячись на міжміські маршрути автобусів, проїзд яких піднявсь, захотілиі собі таке зробити, чим вони гірші, тим самим заробляють...Це лише моя думка!
 
M

_manynya_

спочатку ти говориш одне:
belial сказав(ла):
етого давно можно было ожидать, цены на бензин ростуту и ростут, наверно ето не предел....
А тут уже інше:
belial сказав(ла):
Але якщо подумати 8 гривень по місту це вже занадто, місто ж маленьке...Наприклад проїхатись від велико базару да центру міста, водій спалить стакан-два бензину, але не літру- півтори, заробіток до 4-5грн. з поіздки, а якщо маршрут довший то скільки получиться???
Так, ціни на бензин підняли, тому вони мають право підняти ціни на проїзд(хоча навіть не самі таксисти, а їм свише сказали вони і зробили), їм просто вже не буде вигідно їздити по старим разценкам, тому що вони затратять більшу суму на бензин, а для себе вони нічого не будуть мати.
особисто я користуюсь службами 055, 40777 - швидко і надійно.
 
Β

Βελίαρ

_manynya_ сказав(ла):
спочатку ти говориш одне:
це про ситуацію що трапилася...
_manynya_ сказав(ла):
А це вже суто моє,те що думав те і сказав!
_manynya_ сказав(ла):
їм свише сказали вони і зробили
цікаво хто???Більшість працюють самі на себе.
 
M

_manynya_

belial сказав(ла):
цікаво хто???Більшість працюють самі на себе.
да більшість працюють на себе, але ж не всі.))))))))))У всіх службах є главний.
В мене папа робить на таксі і він сам не піднімав собі ціну, йому сказала він і зробив.
 
И

Игорь

Сообщение от Tino
есть работа для антимонопольного комитета,жаль только что его у нас в городе нету.
[M2]
Нарахування тарифної ставки в службах таксі є складним​
У Хмельницькому діють 16 інформаційних служб таксі, кожна з яких в середньому за 12 годин перевозить 500-600 людей. Що не говори, а заробіток у таксистів хороший, особливо у тих водіїв, які «не лінуються» їздити в пізню пору. В святкові дні заробіток може сягнути півтисячі гривень за день, а в будень стабільно — 100-200 гривень чистого прибутку

За останній рік тариф на перевезення значно підскочив. Пасажири, які користуються послугами служб таксі, щоразу змушені сплачувати чималу суму. Існує вихід — їздити «пижиками», тролейбусами чи автобусами, але це не завжди зручно та швидко. Зареєстровані служби таксі діють за тарифами, які контролює Хмельницьке відділення Антомонопольного комітету. Остаточну ціну визначають таксисти, враховуючи різноманітні витрати (паливо, амортизація транспорту, ремонт машини, плата за послуги ефірного зв'язку). Проте в різних службах різні тарифи, хоча виходять вони з одних і тих же витрат. Як нараховуються цінові ставки на перевезення, кореспонденти запитували безпосередньо начальників та диспетчерів хмельницьких служб таксі. Відоме майже усім «СВ»-таксі перевозить хмельничан лише легковими автомобілями. Як повідомила диспечер служби Ольга, за перший кілометр пасажир сплачує сім гривень, за наступні доведеться доплачувати ще по одній гривні. «Даний тариф виходить із затрат на бензин, заробітну плату людям, які працюють в службі, та використання автомобіля. А взагалі таксисти моєї служби між собою домовляються за тариф на перевезення пасажирів», - розповів директор радіо-служби «СВ»-таксі Микола Володимирович. В службі таксі «Автопілот» нарахування послуг перевезення здійснюється по-іншому. За два перші кілометри пасажир сплачує вісім гривень, наступні — по одній гривні. В даній службі нараховується 60-70 машин. Кожного дня диспетчери «Автопілоту» приймають в середньому по 300-450 викликів. «Стильне таксі» за перший кілометр нараховує лише шість гривень, а наступні аналогічно - по одній гривні. Директор радіо-служби Сергій Михайлович розповів, що зниження тарифу на декілька гривень приваблює пасажирів. Часто, їдучи в таксі, ми пригадуємо, що щось забули купити або комусь щось передати. Не турбуйтеся, таксист із задоволенням вас чекатиме, скільки вам буде необхідно, але, звичайно, за ваші гроші. Майже усі служби таксі беруть однакову плату за простій - п'ять хвилин — одна гривня. Підрахуємо. Їдучи в центр з проспекту Миру до торговельного центру «Либідь Плаза» таксист «накрутить» на своєму спідометрі близько чотирьох кілометрів. Якщо тариф буде сім гривень за перший кілометр, а наступні по гривні, і дві хвилини ви витратите на те, щоб зайти в магазин, сума вийде чималенькою — 12 гривень. Інколи здається, що машин із «шашечками» в нашому місті більше, ніж звичайних авто. Але вчасно добратися до потрібного місця практично неможливо. Тарифна кухня хмельницьких таксистів дуже складна і, до того ж, має «перчинку». «Перчинка» — це і є нелегали, які не зареєстровані в жодній службі. «Вдень я працюю на державній роботі, на якій мені платять 500 гривень. Звичайно, за ці кошти я не в змозі прогодувати свою сім'ю, тому змушений підробляти. Маю машину, тому вирішив піти в таксисти. Там заробіток кращий, проте не завжди безпечно», - розповів хмельничанин Віктор (ім'я змінено). Скільки нелегальних таксистів у нашому місті невідомо, проте бажаючих заробітку на колесах вистачає. «Мені немає ніякої різниці, легальний чи нелегальний таксист, головне, щоб швидко доправляв у потрібне місце», - розповіла хмельничанка Тетяна Поліщук. Проте різниця є для держави, адже неоформлені таксисти не сплачують мито, кошти у пенсійний фонд та інші виплати. Якщо ви маєте авто і бажання заробити гроші, робота таксиста саме для вас. Так пропонують роботу в інформаційних службах таксі. Звичайно, краще працювати «в команді», ніж бути «нелегалом». До того ж, радіо-служба даватиме замовлення, і не потрібно буде «виловлювати» пасажирів на зупинках. Все, що необхідно, це зареєструватися приватним підприємцем, отримати ліцензію і укладати з будь-якою службою таксі договір. Взамін від служби ви отримаєте ефірний зв'язок, за який змушені сплачувати від 150 до 250 гривень в місяць. Переважна більшість служб беруть на роботу таксистів з власним авто, але великі фірми можуть мати й свої автівки одного кольору та моделі, що формує бренд служби. Хмельницьке відділення Антимонопольного комітету рекомендувало службам таксі припинити антиконкурентні узгоджені дії. Під цими словами розуміється узгоджена цінова політика, тобто узгоджене встановлення тарифів на послуги, що позбавляє споживачів права вибору і призводить до усунення конкуренції на цьому ринку. «Як запобіжний захід ми рекомендували службам таксі припинити та не допускати в подальшій діяльності дії, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій. У визначений термін суб’єкти господарювання поінформували нас, що рекомендації розглянуто та прийнято до уваги. Ми вжили таких заходів для того, щоб у своїй повсякденній діяльності служби таксі не узгоджували тарифи на перевезення пасажирів та їх багажу на таксі», - розповіла начальник першого відділу досліджень і розслідувань Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету. У разі порушення взятих зобов’язань покарання буде досить суворим, оскільки чинний закон передбачає значні штрафи за картельні змови, які змусили б відбити бажання вчиняти такі правопорушення. Крім того, у минулому році Антимонопольний комітет України офіційно звернувся до Президента та Прем’єр-міністра України з ініціативою ввести кримінальну відповідальність за картельні змови для конкретних персон, які приймають рішення про антиконкурентні змови, виконують їх і одержують зиск.

[/M2]
http://20minut.ua/news/123284
 

kocik

Користувач
Реєстрація
07.08.08
Повідомлення
1
Репутація
0
Βελίαρ сказав(ла):
Але може дивлячись на міжміські маршрути автобусів, проїзд яких піднявсь, захотілиі собі таке зробити, чим вони гірші, тим самим заробляють...Це лише моя думка!
Ніхто на маршрутчиків не дивиться, дивляться на подорощення палива та всьго іншого.
наприклад зробивши дві поїзтки по місту по 5 грн на паливо витратив 4 грн, коли а-95 коштував 3,60 грн., в тебе залишається 6 грн, за цих 6 грн. пішов купив 1л. олії.
коли робиш дві поїздки по місту по 8 грн., на паливо витрачаєш 8 грн., 8 залешається,
Що зараз можно купити за 8 грн.???????
 

Vanilla

Користувач
Реєстрація
08.07.08
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
Раз в мене було,що треба таксі срочно так я таксі чекала минут 10,і мені це дуже не сподобалось,служба називається "Вікторія" номер 4-09-99....

добавлено через 1 минуту
і постійно в них зайнято....