Такси города Нетешин

  • Автор теми Feb
  • Дата створення

Доволен ли я городским такси?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    459

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
часто буває, що водії не беруть людей які їдуть до ближніх сіл....він пояснює, що я брати не буду, є інші маршрутки, а люди в свою чергу починають возмущатись...от і виходить скандал, а просто так вони виганяти з маршрутки не будуть.... Саму добиває коли їдеш далеко, і через кожних 5 метрів зупиняється....
Explorer сказав(ла):
Просто чув про такі випадки, що, наприклад, з центру до великого базару 12 грн.
перший раз чую таке, ну хіба що приїхали якісь не місцеві, то вони вирішили підробити... часто таке буває =)
 

marisabel

Користувач
Реєстрація
01.03.09
Повідомлення
2
Репутація
0
Ну как же людям добираться домой, много же работают в Нетешине из соседних сёл, и они между прочим тоже платят деньги за проезд, не едут же бесплатно
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
marisabel сказав(ла):
Не знаю будет ли это в тему, но сегодня хотела доехать бусом Нетешин-Хмельницкий до Кривина в 17.20 и какое-то хамло (водила) нас просто всех высадил, еще и обозвал с ног до головы, мы ему економику нарушаем. В эти службы понабирают малолеток разных и они не знают как общаться и вести себя с нормальными людьми. А мы не знаем куда пожаловаться на этих горе-водил... Подскажите кто знает, у этих маршруток хазяин в Хмельницком или у нас, потому что сильно задело
все упирается в маршрут буса.. если у него по маршруту нету остановок в Кривене и ближайших селах и идет на маршруте проверка естественно он вас не возьмет и будет прав на все 100%.. но как только она закончится вы будете его золотой жилой так как ваши деньги он положет себе в кьарман.
 

FrYkT

Користувач
Реєстрація
27.03.09
Повідомлення
101
Репутація
22
marisabel сказав(ла):
Не знаю будет ли это в тему, но сегодня хотела доехать бусом Нетешин-Хмельницкий до Кривина в 17.20 и какое-то хамло (водила) нас просто всех высадил, еще и обозвал с ног до головы, мы ему економику нарушаем. В эти службы понабирают малолеток разных и они не знают как общаться и вести себя с нормальными людьми. А мы не знаем куда пожаловаться на этих горе-водил... Подскажите кто знает, у этих маршруток хазяин в Хмельницком или у нас, потому что сильно задело

А яка саме маршрутка була? Просто більшість з них справді ніколи не везуть у бліжні села, а тільки у міста і то не всі. З однієї сторони це не правильно, но з іншої ті люди які їдуть з Нетішина в Хмельницький хочуть доїхати швидко і з комфортом.
У мене є знайомі які їздять в хмельницький бусами і дуже задоволені. Кажуть:1:40 і ми там, а я їду в Рівне 1:10-1:30 як коли це при умові що відстань в два рази менша.
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
FrYkT сказав(ла):
У мене є знайомі які їздять в хмельницький бусами і дуже задоволені. Кажуть:1:40 і ми там
то це прямі, які їдуть зранку і практично ніде не зупиняються...а ці рейсові то їдуть біля 3 годин
 

Pe3aK

Модетатор
Користувач
Реєстрація
15.11.08
Повідомлення
90
Репутація
0
S

sky

Вот знаю только мобильный телефон 0963313364.У нас в Нетешине хорошее такси.Но иногда по городу летают не думая о пишоходах.Можете сказать номер с станционарного телефона или сейчас только мобильные?
 

Maritime

Користувач
Реєстрація
13.10.08
Повідомлення
9
Репутація
0
sky сказав(ла):
Вот знаю только мобильный телефон 0963313364.У нас в Нетешине хорошее такси.Но иногда по городу летают не думая о пишоходах.Можете сказать номер с станционарного телефона или сейчас только мобильные?
Это та же служба что и по номеру 4-00-00
Но нам лично нравиться 4-04-44

Кстати, в 4-00-00 хорошая грузовая машина(кабина на 5 мест)можно и самому уехать и помощников в поднятии груза увезти)))
 

Veter

Користувач
Реєстрація
20.01.09
Повідомлення
8
Репутація
0
А я скажу що наші таксисти деруть з вас як з лохів. проста математика місто довжиною 1-кілометр, шириною 400м автомобіль на 1-й літрі пального проїде 10 км. що свідчить про те що собівартість вашої поїздки для таксиста коштує 1 гривню а він на вас заробляє 14 грн а не дох... В хмельницькому таксі від базару до автостанції коштує 22 грн. то де базар і де автостанція а що таке нетішин???
 

kitotoka

Користувач
Реєстрація
23.06.11
Повідомлення
15
Репутація
2
Veter сказав(ла):
А я скажу що наші таксисти деруть з вас як з лохів.
Да, і це правда.Такого дорогого таксі на таку площу міста певно що ніде немає! Можна проїхати 100 метрів і заплатити як за білет до м.Рівне. Дійсно гарна математика.((
 

Maritime

Користувач
Реєстрація
13.10.08
Повідомлення
9
Репутація
0
Вот ТУТ полный (ну или почти полный) список служб такси Нетешина.
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
скажіть мобільний номер таксі м. Шепетівки "Захід" чи "Гарант" . Якщо вони ще існують ;)
 

Діна

картярка
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
33
Репутація
2
гугль - Гарант - (03840) 550-50, Захід - (03840) 402-00
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Діна,
то такі номера я знаю, мені потрібно мобільний номер =)
 

Діна

картярка
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
33
Репутація
2
Кошка в коробке,
Доу! Не уважна я...
«Гарант» – (03840) 5-50-50, (097) 478 04 78

«Захід» – (03840) 4-02-00, (067) 999 78 70

P.S. гугль :D
 

Світанок

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
86
Репутація
10
Как по мне, но наши таксисты уж слишком дорогие таксы ввели. Хотела ребёнка забрать со Славуты на нетишинском такси - цена 80-90 грн. (смотря у кого спрашивала), а славутское такси -60 грн. И это притом, что маршрут то одинаковый, и в одну сторону машина в любом случае ехала пустая.
 

Gens

Користувач
Реєстрація
07.04.10
Повідомлення
172
Репутація
1
Feb сказав(ла):
Пишите свое мнение нашем такси таксистах!
все хорошее и плохое.
Лечу на работу года три назад, примерно 150км от моста до станции, опаздывал на смену. Таксист видит и меня подрезает, я набил ему рожу. Через два дня пытался найти его... Больше такого автомобиля в городе на такси не видел. Нашел и службу и куда авто делось...
-доездился таксист, авто на металлоломе, а таксист уехал Москву подымать в экономических масштабах. (цвет авто детской неожиданности...):-p