танці , танці і ще раз танці

хто полюбляє які танці

  • танцюю під клубну музику

    Голосів: 30 46.2%
  • займаюсь бальними

    Голосів: 4 6.2%
  • Rn&B

    Голосів: 19 29.2%
  • східні

    Голосів: 6 9.2%
  • мене танці взагалі не цікавлять або я просто не вмію танцювати

    Голосів: 5 7.7%
  • інші танці

    Голосів: 8 12.3%
  • Танцюю, хіба коли п*яний(а)

    Голосів: 14 21.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    65
  • Опитування закрито .

Fameli

Користувач
Реєстрація
02.04.08
Повідомлення
32
Репутація
0
Вік
32
звертаюсь до тих хто вічуває ритм тіла і жагу музики!!!!
Хто любить постійно відриватись на дискотеках, і прсто шаленіє від будь яких танців...ТАкож цей розділ для тих хто прагне схуднути але не може відмовитись від сододенького,
Я вам можу розплвісти багато чого цікавого про пристрасні латино-американські та ніжні і витончені східні танці.

Танцювати – все одно, що займатись любов’ю.
Безпосередня близькість між танцюючими та запальні
ритми музики знищують всі перепони.
Jeans Underground


Навіть традиційна дискотека — це вже флірт з танцем,
який може перерости у серйозні стосунки, вважають кияни,
які захоплюються латиноамериканською культурою
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
Fameli сказав(ла):
звертаюсь до тих хто вічуває ритм тіла і жагу музики!!!!

Я вам можу розплвісти багато чого цікавого про пристрасні латино-американські та ніжні і витончені східні танці.
Ну так рассказывай, а то толку от темы... :cool:
 

_lapochka_

Користувач
Реєстрація
02.03.08
Повідомлення
23
Репутація
0
я взагалі без танцю жити не можу: східні, Rn&B і т.д
respect!:cool:
ну я слухаю...
 

Fameli

Користувач
Реєстрація
02.04.08
Повідомлення
32
Репутація
0
Вік
32
для початку
про латиину


Це не бальні танці і не спортивні танці. Це – їх повна протилежність. В них немає чітко вивчених рухів та фігур, що танцюються по заданому плану. В них не потрібно мати власного партнера чи партнершу. Це – танці імпровізації. Кожен танець Ви можете танцювати з новою людиною, що допомагає знайомству з багатьма класними людьми. Їх танцюють всі з усіма (майже… - статі мають бути різними :)). Жоден танець є несхожим на попередній. Якщо Ви любите танцювати, Вам подобається свобода та шалена енергетика, бажаєте нових друзів та знайомих, латиноамериканські танці – однозначно – для Вас. Це танці не для змагань, а для дозвілля, для відпочинку. А також, і це надзвичайно важливо, – для дискотек! Адже спецдискотеки латиноамериканської музики вже існують! І, навіть якщо Ви не чуєте «свою» музику, більшість латиноамериканських танців прекрасно лягають на будь яку клубну музику з чітким ритмом. А це значить, що якщо Ви маєте бажання та бачите партнера чи партнершу поруч, Ви можете танцювати в будь-якому місці! Та вражати інших танцюючих своїми вміннями. Можна навіть сказати, що якщо Ви не бачите краси бальних танців, Вам варто починати танцювати сальсу, меренге і бачату :)

Найголовніше в цих танцях – чуттєвість та взаємне задоволення. Звичайно, це не значить, що техніка не є для них важливою, але освоївши навіть базові рухи, перед Вами відкриється світ запальної латини, де спонтанність прекрасно доповнюється чіткою логікою рухів.

добавлено через 3 минуты
«бачата» - досить повільний та найконтактніший танок – під час його виконання дівчина практично сидить на стегні хлопця з повним контактом всього тіла...А якщо ще й партнер сімпатягя той за один танець просто закохатись можна,коли вашому танці прсутна енергія пристрастрать, ну і звісно сексуальність, то емоції у вас прсто КИПЛЯТЬ:-*

добавлено через 2 минуты
_lapochka_ сказав(ла):
я взагалі без танцю жити не можу: східні, Rn&B і т.д
respect!:cool:
Ти також займаєшся східними бо я на них вже більше року хожу
, напевно ми на них зустрічались;) ;) ;)

добавлено через 25 минут
а тепер про східні:
Східний танець це танець спокуси, молоді дівчата цим запальним танцем спокушали чловіків післ чого ті на них одружувалиь...
Кожен рух в танці щось означає(правда я не знаю що, а ле точно що дівчина признається в коханні, тому дівчата будь те обережні)
цЕЙ ПОВІЛЬНИЙ І РОМАНТИЧНИЙ ТАНЕЦЬ РОЗВИВАЄ ПЛАСТИКУ ТІЛА ПІСЛЯ 2-3 МІСЯЦІВ ЦІ НЕЙМОВІРНІ ХВИЛІ ТАК І БІГАЮТЬ ПО ВАШОМУ ТІЛУ, ВАШІ РУХИ СТАЮТЬ НІЖНИМИ ТА ГРАЦІОЗНИМИ.
ЧУючи ці слова здавалось що все так просто, але насправді це не так
Постійно потрібно відвідувати заняття не пропускати їх, тимбільше занняття по 1,5-3 год-це дуже важко, ти більше якщо спочатку нічого не виходить , тебе аж в злість кидає.Але коли ти щерез все пройдеш то твоє тіло тобі подякує-твоя талія стане тоншою, також грудь стає упругою(там є спеціальні вправи), а бедра стануть набагато сильнішими(Зато не буду целюліту), і ти ними зможешеш викручувати вісімки в любу сторону.ТОМУ раджу всім дівчатам записатись на танці , тим більше що заняття безкоштовні.Мене є фотки східних дівчат кому треба скину!!!:) :) :)
 

_DaNySя_

Користувач
Реєстрація
01.04.08
Повідомлення
12
Репутація
0
Танці це круто,якби ще в нашому місті була більш розширена сфера дискотек,а то магазін на магазінові...більш нічого...
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Люди такой вопрос вы разбираетесь где "Дискотека" а "Ночной Клуб"? Ко всем любителям потрясти ОоПОЙ.
_DaNySя_ сказав(ла):
Танці це круто,якби ще в нашому місті була більш розширена сфера дискотек,а то магазін на магазінові...більш нічого...
_DaNySя_ ты видишь разниться между більш розширена сфера дискотек и дискотекой это та же толпа людей.

А вот Ночной клуб это совмещение отдыха и развлечением.
- отдых выпить бутылку алкогольного напитка на диване (софе), а вот развлечение это потанцевать в свободной атмосфере.
А не так как это происходит на "Дискотеках" - тынс-тынс. "мЛЯ, уйди не мешай..." в итоге может завязаться таже драка, на ровном месте.
Это лично моё мнение:cool:
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
SilentKiller сказав(ла):
Это танцы??? : )) и чем отличаються от клубных?
SilentKiller вот это тебя затянуло... !
Каждый человек слушает музыку, ту которая по душе. И танцует так как, как он хочет. :) ;).
Релакс души и тела.. (вот эти слова идут более до клубного жанра)​
 

Fameli

Користувач
Реєстрація
02.04.08
Повідомлення
32
Репутація
0
Вік
32
SilentKiller сказав(ла):
Это танцы??? : )) и чем отличаються от клубных?

эти танцы танцються под другую музику, в ней есть четкий ритм в большенстве это реперская музика, посморти фыльм "Лапочка" и все поимешь!:)
 

_lapochka_

Користувач
Реєстрація
02.03.08
Повідомлення
23
Репутація
0
Fameli сказав(ла):
эти танцы танцються под другую музику, в ней есть четкий ритм в большенстве это реперская музика, посморти фыльм "Лапочка" и все поимешь!
це фільм про мене :D :D :D (шутка), а взагалі SilentKiller такий стиль можеш побачить у фільмі танці вулиць, це щось схоже.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
А я найбільше люблю десь на Весіллі потанцювати після столу так 2-го ох тоді вже всеодно шо там грає головне шо всі пляшуть, а ще як якусь польку то взагалі
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Fameli, _lapochka_, SilentKiller
Ещё в фильме "Шаг в перед" и Шаг в перед 2".
Всё эти фильм стоят того чтобы посмотреть.;) :)

добавлено через 1 минуту
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
А я найбільше люблю десь на Весіллі потанцювати після столу так 2-го ох тоді вже всеодно шо там грає головне шо всі пляшуть, а ще як якусь польку то взагалі
Та да , та там не только потанцевать но и ... ! я думаю ты понял про что я ..)) из-за чего мы так любим Свадьбы.
 

BATTERFLY

Користувач
Реєстрація
26.08.06
Повідомлення
47
Репутація
0
Вік
42
Танцы - это сила, я могу танцевать под любые ритмы и мотивы, но предпочтение отдаю спортивным и клубным танцам. Когда я на танцполе, то полностью отдаюся танцу и меня не интересует, что творится вокруг.
В воскесенье была в кинотеатре на "Шаг вперёд - 2"...фильм супер, передает всю энергетику танца, даже сильнее первой части. при просмотре в кинотеатре мурашки по-коже бегали.
 

Fameli

Користувач
Реєстрація
02.04.08
Повідомлення
32
Репутація
0
Вік
32
miwania сказав(ла):
Ещё в фильме "Шаг в перед" и Шаг в перед 2".
а маэш 2 частину бо я першу бачила, фільм классссс

добавлено через 2 минуты
BATTERFLY сказав(ла):
Танцы - это сила, я могу танцевать под любые ритмы и мотивы, но предпочтение отдаю спортивным и клубным танцам. Когда я на танцполе, то полностью отдаюся танцу и меня не интересует, что творится вокруг.
В воскесенье была в кинотеатре на "Шаг вперёд - 2"...фильм супер, передает всю энергетику танца, даже сильнее первой части. при просмотре в кинотеатре мурашки по-коже бегали.


а в каком кинотеатре ты была


:) :) :)

тоже очень люблю клубные танци и мечтаю научиться танцевать R&B
 

SpecktaR

Користувач
Реєстрація
21.02.08
Повідомлення
22
Репутація
0
Вік
31
Я к примеру хажу на танци 9,5 лет і мне нравитса !!! На свадьбах тож не протів паказать себя в танцах.:D Танці це вопше прикольна фішка!:D :cool: :)
 
C

Chuk

Хм..
...і хто що вміє танцювать?
Танці в нас популярністтю не користуються, тому нема де й танцювать :(((
(я не про "бум-ца-бум-ца")
 

timka

Користувач
Реєстрація
27.01.07
Повідомлення
30
Репутація
1
Fameli, есть "Шаг вперед 2", но в таком качестве:-X .......решишся, пиши в личку
 

Fameli

Користувач
Реєстрація
02.04.08
Повідомлення
32
Репутація
0
Вік
32
SpecktaR сказав(ла):
Я к примеру хажу на танци 9,5 лет і мне нравитса !!! На свадьбах тож не протів паказать себя в танцах.:D Танці це вопше прикольна фішка!:D :cool: :)

а якимм ти танцями займаэшся?:) :) :)

добавлено через 4 минуты
Chuk сказав(ла):
Хм..
...і хто що вміє танцювать?
Танці в нас популярністтю не користуються, тому нема де й танцювать :(((
(я не про "бум-ца-бум-ца")


так дійсно я с тобою згідна прсто наша тупа держава не дбаэ про інтереси кожного, я рахую що класно танцювати може кожна людина, просто в нашому "великому місті" не маэ де себе проявити, а витинстві батьки відправляють дітей по всяким там муз школам, де вони мучаються і сачкують уроки, а може в ці дитині є якісь інший прихований талант!!!>:eek:
 

Miss EK.Zema

Користувач
Реєстрація
21.02.08
Повідомлення
7
Репутація
0
...

Помогите!!! У кого есть какие-то диски с R'n'B танцами?? Чтоб самой как-то выучить. И есть ли у нас в Нетешине уроки R'n'B и PJ танцев???Очень нужно!!!!!!!!!:'( ;)
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Fameli сказав(ла):
Навіть традиційна дискотека — це вже флірт з танцем,
який може перерости у серйозні стосунки, вважають кияни,
які захоплюються латиноамериканською культурою
Ну что могу сказать...танец - это всегда флирт, импровизация и драйв от всего происходящего..!!...а если ещё и "класный" партнёр, то и, в некотором роде, и экстаз!! Погрузится в танец полностью и отдатся ему не каждый сможет, и не каждому это дано... чувство ритма и желание импровизировать делает из простых "танцулек" на танц-поле настоящее ШОу!! Главное получать от этого удовольствие, а иначе - ничего не получится!! :cool: