Теніс

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
Пишить все що знаєте про теніс, діліться вражинями та вставляйте туда фото.
 

DjFuflik

Користувач
Реєстрація
19.06.07
Повідомлення
47
Репутація
0
Вік
33
:) Ось недавно записався на настольний теніс, там де колись 10 садік був!
Враження дуже класні! Я ще як був малий то грав в теніс, ось рішив згадати минуле...:)
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
DjFuflik сказав(ла):
:) Ось недавно записався на настольний теніс, там де колись 10 садік був!
Враження дуже класні! Я ще як був малий то грав в теніс, ось рішив згадати минуле...:)
кажись в нас дитинство дуже похоже я з друзями на нетішинських кортах грав класно тільки пірший раз зовсім по мячику попасти не можна,а дальше вже навчишся поступово.
 
B

BiZnEsMeN

Великий Теніс мені щось не дуже..... , а от настольний я дуже люблю*IN LOVE* :) коли нам тільки купили стіл в зал ,ніхто невмів грати,шарік просто перебивали на іншу частину стола ,а зараз і крутим і відбиваем ці кручині удари , ну чуть немастера стали:D
 

Maxnat#j

Користувач
Реєстрація
17.01.08
Повідомлення
10
Репутація
0
DjFuflik сказав(ла):
Ось недавно записався на настольний теніс, там де колись 10 садік був!
Це біля 1-ї школи? А туди ще можна записатись?
 

laim

Користувач
Реєстрація
17.01.08
Повідомлення
79
Репутація
0
Великий теніс класний вид спорту тренерує руки,реакцію тощо!
я люблю пограти теніспо виходним!:)
 

DjFuflik

Користувач
Реєстрація
19.06.07
Повідомлення
47
Репутація
0
Вік
33
Maxnat#j,
Це там де колись був 10 садік, і записатися туди ще можна! 15 грн на місяць!
 
N

[NIC]im^bodya

Класно шо в нас в бурсі можна пограти в теніс мені нравиться!А то волейбол мені ненравиться!:D :D
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
так великий теніс супер , я грав років 14 тому , і малий теніс грав під час учоби у бурсі , зара люблю подивитись теніс моїх улюбленців , завжди болію за Миколу Давиденка та Джоковіча , і з дівчат за сестер Бондаренко дивився відбірковий матч між Україною і Британією 3-2 так це вобше супер а Катя і Олена Бондаренко просто здивовували .
осибливо Катя коли почала програвати матч 1-0 по сетам і 2й гейм 0-4 і при такій грі без жодного програного гейму виграла 10 чи 11 і тіки потім передихнула , але виграла 2-1 по сетам . ше болію за Демєнтєву і Івановіч це красавіци теніса .
 

belka

Користувач
Реєстрація
11.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
:) :) :) Мені теніс подобається настольний,але я не дуже вмію грати...і хочу скоріше навчитися...добре що в нас в залі є стіл(Бокс клуб);)
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Я люблю теніс, особливо великий. Граємо іноді в ОА, дуже подобається;)
 

Kroha

Користувач
Реєстрація
15.12.07
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
38
А я очень хотю научится играть в большой тенис.
Может кто в курсе, у нас в Нетешине есть люди которые занимаются тенисом профисионально? Или те которые могут научить играти в большой тенис?
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
да є такі люди , їх можна на кортах зустріти , от мене один мужик научив як правильно відбивати , як правильно ракетку тримати , але шоб добре виходило то потрібно грати , а мені нема коли але я памятаю як мене навчили . можу навіть іншим пояснити.:)
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
пару лет назад ходил на настольный тенис... сначало было интерестно, но после года обучения надоело очень.. не люблю я виды спорта, где есть мяч..) волейбол, футбол, тенис... исключение: баскетбол)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
а я люблю великий а не маленький теніс , незнаю чо . но люблю.
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
Я лічно настольний теніс не вмію грати а от великий більш йде.Просто коли я був малий мені нравився теніс і по вихідних я з друзями ходив грать.Я звичайно не профі але по мячику попасти можу.
 

4 y 4 a

Користувач
Реєстрація
11.11.07
Повідомлення
14
Репутація
0
Я також троха вмію грати в настільний теніс. Всетаки два з половиною роки ходив :-p . То давайте проведемо якійсь турнір, познайомимся один з одним, а хто не дуже вміє грати в настільний теніс можу поучіть, я своїх друзів вчив іграти то тепер мені троха тяжко з ними іграти:D :D :D .

добавлено через 2 минуты
DjFuflik сказав(ла):
:) Ось недавно записався на настольний теніс, там де колись 10 садік був!
А де цей загадковий 10 садік. І чи можна зарас ще записуватися, я б із задоволенням записався б :)
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
От фото до тенісу скачав з Інету ПрИкОлЬнІ!!!>:eek: >:eek: >:eek:
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
ТЕніс прикольний вид спорту розвиває спритність,рухливість силу рук і т.д і т.п
 

DjFuflik

Користувач
Реєстрація
19.06.07
Повідомлення
47
Репутація
0
Вік
33
4 y 4 a,
На варшаві, там де польська територія, на протів МІЛІЦІЇ. І записатись, напевно, ще можна, треба спитати в того тренера! =)