УПА_2

  • Автор теми Midnight Fantasy
  • Дата створення

FOXXX

МЕДВЕД
Користувач
Реєстрація
09.03.06
Повідомлення
214
Репутація
0
Вік
46
Так твой дед погиб или таки его увезли неизвесно куда???
А из-за того, что многи выбрали жизнь вместо того чтобы умереть за корову или свинью, называть их "більшовицькими прихвостнями"... Это извини, "герой перед монитором", выше моего понимания....
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
FOXXX сказав(ла):
Из книги Дмитрия Донцова:
Движущие силы украинского национализма...
Тре було це написать в темі http://net/forum/showthread.php?t=641
Не розумію, до чого тут націоналізм?

Ви, пане Фокссс, знову пробуєте нав"язати категоричні свої погляди. Якщо Ви дійсно Українець, то не будете спекулювати на болючій темі УПА-СРСР-Фашизм
 

FOXXX

МЕДВЕД
Користувач
Реєстрація
09.03.06
Повідомлення
214
Репутація
0
Вік
46
В данном посте я не собирался спекулировать на тему. что лучче УПА, СССР или фашисты... Все хороши... И мои мнение ниразу не менее категоричное чем других форумян... Свое мнение навязывать не собираюсь, равно, как и принимать другие... Цель постов, была показать нашу равноудаленность от действительности и истины независимо от взглядов.

PATRICK сказав(ла):
Не розумію, до чого тут націоналізм?
Значит ты не все прочитал, что я выложил...
 

Heaven

Користувач
Реєстрація
15.07.06
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
34
Mendor сказав(ла):
Ну і правильно робили, що били і різали більшовицьких прихвастнів
Мой прадед был простым мужиком, который к большевикам имел такое же отношение как и я ... А его убили ХВАЛЁНЫЕ, СПРАВЕДЛИВЫЕ, БОРЦЫ ЗА НЕЗАВИСИМОСТЬ a.k.a. бойцы ОУН-УПА. Внимание, вопрос всем кто так доблесно защищает их интересы: "КАКОГО ... ?" А ведь это далеко не поодинокий случай. Теперь все предлагают считать данных ДЕЯТЕЛЕЙ, которые резали в основном мирное население (в том числе множество женщин и детей), такими же чесными, мужественными и хорошими, как тех людей, которые чесно сражались на поле боя против вооруженных врагов. СПРАВЕДЛИВО? *NO*
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
JohnSparrow сказав(ла):
До войны мы с украинцами жили в согласии...

Я не знаю що там вигадували чехи з британцями, але я народився і виріс на Волині і можу відверто заявити - поляків тобто ляхів там не полюбляють...
 

FOXXX

МЕДВЕД
Користувач
Реєстрація
09.03.06
Повідомлення
214
Репутація
0
Вік
46
MandrivniK сказав(ла):
Я не знаю що там вигадували чехи з британцями, але я народився і виріс на Волині і можу відверто заявити - поляків тобто ляхів там не полюбляють...

Правильно.. Они до сих пор не представляют себе Польшу без Волыни...
 

net-2003

Користувач
Реєстрація
25.05.06
Повідомлення
11
Репутація
0
як Рассєя свою імперію без України, і взагалі - ті цитати пане Фокс що ви виклали, особливо те, що стосується Д.Донцова і його інтегрального націоналізму - то брехня, то не першоджерело, не знаю з якої редакції ті матеріали, але суто вирвані з контексту, навіть перекручені =)) і обіграні під потрібним світлом, кожна хитра більш-менш людина без труднощів може це зробити, особливо коли автор автентичних ідей давно в могилі, думаю що то просто аналітичний матеріал якогось історика за радянських часів написаний, сам таку туфту теж читав. На жаль дома маю тільки праці Міхновського, деякі з діаспори, (колись тримав в руках працю Донцова "Націоналізм" в передруці, але грошей придбати не вистачило=(, зараз би вона знадобилась, а взагалі там навіть пункт 4 просто заперечує головний принцип того ж інтегрального націоналізму (за інші не кажу, не хочу бути голослівним, просто щодо цього то навіть питань не виникає в людей що справді знайомились з цими питаннями самі, а не читають тих що хочуть їх ознайомити з власною готовою позицією, навіть Міхновський відкидав будь які загарбницькі думки в українському націоналізмі...(а тоді книжки з історії взагалі чудові були, сам перечитав весь курс з історій України і Світу середньої школи радянських часів, ну зовсім інше минуле виявляється, фантастична феєрія просто. Не заперечую, що наприклад Міхновський мав досить радикальні ідеї (український націоналізм і сформований Міхновським(радикальна сторона), Донцовим(золота середина - інтегральний націоналізм, просто не всі правильно розуміють\знають цей термін як я бачу) та Липинським(ліберальний бік). Але це вже точно оффтоп, то треба в ту тему про націоналізм певне писати.
П.С. то що, реабілітовуєм воїнів УПА чи ні?=)
 

Mendor

Користувач
Реєстрація
18.07.06
Повідомлення
73
Репутація
0
FOXXX сказав(ла):
Так твой дед погиб или таки его увезли неизвесно куда???

Недоречне питання, ти думаєш його повозили кругом села і випустили, його розстріляли
як і мільйони інших, і після цього ти ствержуєш, що не потрібно було різати большевіків.

FOXXX сказав(ла):
А из-за того, что многи выбрали жизнь вместо того чтобы умереть за корову или свинью

Та не за корову і не за свиню, хрен з ними, можливо тобі Фокс цього не
зрозуміти, але мій дід відстояв свою гідність, хоча і ціною власного життя. Чому людина зароблене
своми руками добро повинна з кимось ділити? Прикинь Фокс приходить
до тебе дядя Вана з 3 етажа і каже давай машину подірібаним, а як сам
не хочеш то заставим.
 

FOXXX

МЕДВЕД
Користувач
Реєстрація
09.03.06
Повідомлення
214
Репутація
0
Вік
46
Mendor сказав(ла):
можливо тобі Фокс цього не
зрозуміти,

Да все я понял, твой прадед поступил согласно своим убеждениям и в этом он прав, я никоим образом не пытался опротестовать разумность его решения... Но тех кого ты называешь "більшовицькими прихвостнями" - они тоже принимали решение и наверняка оно небыло легким, поправ свою гордость и достоинство они потеряли лицо... И поверь сейчас из нас никто не скажет со стопроцентной уверенностью, чтобы он выбрал... Время другое...
 

Avvocato

Користувач
Реєстрація
03.11.06
Повідомлення
100
Репутація
0
Жаль что такая интересная тема заглохла...
Лучше всего об упа, унсо, нахтигале,сс галичина и остальной мрази сказал поет Василий Симоненко:

Тоді вас люди називали псами,
Бо ви лизали німцям постоли,
Кричали "Хайль!" охриплими басами
і "Ще не вмерла..." голосно ревли.
Де ви ішли - там пустка і руїна,
і трупи не вміщалися до ям.
Плювала кровю "ненька Україна"
У морди вам і вашим хазяям.
Ви пропили б уже її,небогу,
Розпродали і нас по всій землі,
Коли б тоді Вкраїні на підмогу
Зі сходу не вернулись "москалі"
Тепер ви знов, позвязувавши кості,
Торгуєте і оптом, і в роздріб,
Нових катів запрошуєте в гості
На українське сало і на хліб.
 

cvoy

KамеraD
Користувач
Реєстрація
13.03.06
Повідомлення
65
Репутація
1
Avvocato сказав(ла):
Жаль что такая интересная тема заглохла...
Лучше всего об упа, унсо, нахтигале,сс галичина и остальной мрази сказал
Все перечисленные к мразям относятся, а за УПА базар фильтруйте ссударь >:eek:
 

Avvocato

Користувач
Реєстрація
03.11.06
Повідомлення
100
Репутація
0
Уважаемый cvoy ( к сожалению не могу назвать вас сударем ), я приведу некоторые цитаты из книги В.Полищука "Горькая правда. Преступления ОУН-УПА" :
"Если бы описать все злодеяния УПА против польского и украинского народа, о которых есть доказательства, то нужно было бы издать отдельную книгу, приводя лишь только факты без комментариев на сотнях страниц мелким шрифтом. Я сам собрал более ста, подписанных конкретными людьми, с указанием адреса. Но сначала приведу личные доказательства.
Э.Б. из США: "Жили мы в селе Радоховка. В марте 1943 года в полночь уповцы подожгли дом соседа Янчарека. В тех, кто из него убегал, стреляли. Спасся только сын Ян, остальные погибли: Яков Янчарек, его жена, мать, сын Януш, дочь Ледзя, вторая дочь с грудным ребенком. Жертвы бандеровцы бросили в колодец. Моя мать была убита в мае того же года — шла в село, и ее застрелили.
3-Х. из Польши, г. Валч: "Село Николаевка на Волыни. Нападение бандеровцев было 24.04.1943 г. на рассвете. Бандеровцы вошли в нашу хату и начали пытать, коля штыками. Принесли солому и подожгли. Меня также пробили штыком, и я потерял сознание, упав на тетку. Когда пламя добралось ко мне, я пришел в себя и выскочил в окно. Бандеровцев уже не было. Мой стон услышал сосед—украинец Спиридон, он занес меня к другому украинцу — Безухе, который на лошади повез меня в больницу. Вследствие нападения погибли 14 человек, среди них была беременная женщина"...

Г.К. из США: " 14 июля 1943 г. в Колодне бандеровцы замучили 300 человек. Согнав их, приказали лечь, мол, будут делать обыск. В лежачих начали стрелять. Свидетель — Антек Полюля. Бандеровцы из Колодни: Андрей Шпак, Семен Коваль, Володя Сничишин, из Олешкова — Павел Романчук. К убийству призывал поп, который говорил:" Будем святить ножи, чтобы кукель из пшеницы вырезать".

В.В. из Великобритании сообщает, что 12.07.1943 г. в селе Загаи бандеровцы убили — и тут список из 165 фамилий, среди них грудные дети, беременные женщины, старики. Он говорит, что до войны с украинцами были нормальные отношения, враждебность началась тогда, когда Гитлер начал обещать вольную Украину."

Если вы считаете себя компетентным в этой теме, то несомненно должны быть знакомы с этой книгой, которая является одним из наиболее компетентных трудов про преступления ОУН-УПА.
 

cvoy

KамеraD
Користувач
Реєстрація
13.03.06
Повідомлення
65
Репутація
1
Уважаю повстанцев за то что воевали они и против Советов и против Рэйха (и успешно). А по поводу фотки - война никого не щадит и не щадила
 

Avvocato

Користувач
Реєстрація
03.11.06
Повідомлення
100
Репутація
0
Да "воевали против Рейха"... Сколько гитлеровцев уничтожили или взяли в плен эти "герои"? Сколько танков, самолетов, артиллерийских орудий потеряли фашисты на полях сражений с "армией ОУН-УПА"? Сколько украинских городов она освободила?
Может, ОУН-УПА ломала хребет гитлеровской машине под Москвой,Сталинградом и на Курской дуге? Это-что ОУН-УПА форсировала Днепр и освобождала Киев, все остальные города Украины? ОУН-УПА брала Варшаву и Вену, Кенигсберг и Берлин, очищала от фашистов половину Европы?
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Шановний Avvocato,
Вам шкода, що тема про ОУН-УПА "заглохла"? А мені шкода, що Ви, очевидно, вважаючи себе "компетентным в этой теме", ставитесь до неї однобоко і занадто категорично. Ви вважаєте «книгу В.Полищука "Горькая правда. Преступления ОУН-УПА" одним из наиболее компетентных трудов про преступления ОУН-УПА." Тоді дозвольте поцікавитьсь у чому полягає компетентність даної праці? Як на мене, то тільки у пропаганді. Я не можу віднести її до історичної, що претендує на істину з ряду причин.
По-перше, у цій «праці» я не знайшов жодного посилання на документи, або інші незаперечні докази, що підтверджують описані у книзі «факти», а тільки посилання на інші літературні джерела та свідчення «очевидців», особистості яких сховані під ініціалами, що унеможливлює підтвердження факту надання цих свідчень. Автор даного «компетентного труда» сам признається, що він навіть не спромігся побувати у тій місцевості, де розгортались описані ним події.
По-друге, цю «працю» аж ніяк не можна назвати неупередженою, тому що у ній немає ні слова, про польських націоналістів, їх насильницьких дій щодо українського населення західної України та Східної Польщі, що є доведеним фактом, з яким погоджується і польська сторона. Не кажучи вже про відсутність навіть натяків на дослідження щодо причин україно-польського конфлікту часів другої світової війни.
По-третє, мене взагалі зацікавили деякі питання біографії автора. На просторах Інету знайшов слідуючу інформацію:
«Виктор Полищук родился в 1925 году в городке Дубно, что на Волыни. После ареста сотрудниками НКВД отца в 1939 году он сам, его мать и две сестры в апреле 1940 года были высланы в Северный Казахстан. В 1941-44 годах Виктор Варфоломеевич трудился на стройке железной дороги Акмолинск-Карталы и в паровозном депо в Акмолинске (слесарь, токарь). В 1944-46 годах он переселился на Днепропетровщину и работал в Васильковском зерносовхозе слесарем.
В 1946 В. Полищуку удалось эмигрировать в Польшу, где он получил диплом юриста. В 1981 переехал в Канаду и по сей день живет в городе Торонто. Там он работал в различных издательствах украинской диаспоры, а позже создал собственное издательское предприятие.»
Так ось, мені цікаво, хто і за які заслуги перед «батьком народів» дозволив Віктору Поліщуку, сину «ворога народу» чи «буржуазного націоналіста», що відбув заслання, у післявоєнні часи, коли у кожному підозрювали зрадника та посібника гітлеровцям, емігрувати до Польщі та отримати вищу освіту?
Avvocato сказав(ла):
Да "воевали против Рейха"... Сколько гитлеровцев уничтожили или взяли в плен эти "герои"? Сколько танков, самолетов, артиллерийских орудий потеряли фашисты на полях сражений с "армией ОУН-УПА"? Сколько украинских городов она освободила?
Я, шановний Avvocato, на відміну від Вас, не вважаю себе компетентним у цьому питанні, але принаймні стараюсь вивчати альтернативні точки зору, співставляти їх, ознайомлюватись з документами і вже після цього робити висновки. Адже істина, як відомо, знаходиться десь посередині. І Вам раджу, перед категоричними заявами більш детальніше вивчати питання. Почати можете зі статті Володимира СЕРГІЙЧУКА «Наша кров – на своїй землі», у якій дається відповідь автору ««компетентного труда», де ви зможете знайти і частину відповідей на власні запитання.Переглянути вкладення 7823
Avvocato сказав(ла):
Может, ОУН-УПА ломала хребет гитлеровской машине под Москвой,Сталинградом и на Курской дуге? Это-что ОУН-УПА форсировала Днепр и освобождала Киев, все остальные города Украины? ОУН-УПА брала Варшаву и Вену, Кенигсберг и Берлин, очищала от фашистов половину Европы?
А на ці запитання відповідь Вам постараюсь дати я, хоча і не компетентну. Ні, ОУН-УПА безпосередньо не мала причетності до наведених Вами подій, так само як не мала причетності до голодоморів 1933 та 1946 років, до розв’язування у 1939 році другої світової війни, до розгромних поразок початку ВВВ, що супроводжувались значними матеріальними та людськими втратами, до вивезення власних співгромадян у Сибір, до репресій над цілими народами і ще до багатьох подій 40-50-х років минулого століття. Більшість її членів не воювали Європ, а намагались захистити себе і своїх близьких, проливали кров на своїй землі. І за це їх потрібно називати злочинцями? Чи можливо визнати, що вони воювали за себе, за свої права на свободу, життя, майно, а разом з тим і за Україну?

Чи той бандит, хто край свій захищає,
Хто за свободу гине у бою,
Хто кулаками ворога стрічає
У рідній хижці, рідному гаю?
Чи той бандит, хто любить батьківщину,
Той, хто колін в покорі не згина,
Той, хто боронить неньку та дитину,
Скажіть мені, яка його вина?
Ні, не бандитами були ви! — Хай долоні
Стискала аж до крови чесна лють,
Бандити ж ті — грабіжники законні,
Яких визвольниками ще інколи зовуть.
Олесь Доріченко
 

Avvocato

Користувач
Реєстрація
03.11.06
Повідомлення
100
Репутація
0
Очень прятно услышать ( или прочитать) речь умного человека. Во первых , где я называл себя компетентным в этой теме? К сожалению ( или к радости ) я не истроик , и не учил историю в острожской академии... Во вторых, честно говоря, мне наср...ть на "исторические" труды Полищука или "доповіді" Кульчицького. Ни один из самых умных "исторических" трудов не заменит мне рассказов моего деда, который и воевал в этих самых оун-упа., и остались ещё люди в сёлах Ровенской области которые помнят ПРАВДУ!
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Avvocato сказав(ла):
где я называл себя компетентным в этой теме? К сожалению ( или к радости ) я не истроик , и не учил историю в острожской академии... Во вторых, честно говоря, мне наср...ть на "исторические" труды Полищука или "доповіді" Кульчицького.
Тоді можливо не варто кидатися фразами на кшталт
Avvocato сказав(ла):
Лучше всего об упа, унсо, нахтигале,сс галичина и остальной мрази
Avvocato сказав(ла):
книгой, которая является одним из наиболее компетентных трудов про преступления ОУН-УПА.

Avvocato сказав(ла):
Ни один из самых умных "исторических" трудов не заменит мне рассказов моего деда, который и воевал в этих самых оун-упа
Було б цікаво також дізнатися про дії вашого діда в ОУН-УПА, можливо поділитесь враженнями.
Avvocato сказав(ла):
остались ещё люди в сёлах Ровенской области которые помнят ПРАВДУ
А також у Волинський, Львівській, Тернопільський, як і у Польщі. Тільки часто густо сусіди одного й того ж села мають свої ПРАВДИ, які суперечать одна одній. Питання в тому, що є істиною?
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
Тільки часто густо сусіди одного й того ж села мають свої ПРАВДИ, які суперечать одна одній. Питання в тому, що є істиною?

Истиной является то, что правда никогда не бывает одна... минимум две (с обеих сторон). И как не стоит сторонникам одной теории называть свою истину "верной" и поносить УПА, так и остальным (не буду показывать пальцем и называть фамилии) не стоит описывать патриотические подвиги и страдания героичных УПАвцев. Вот такая правда... ИМХО
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
Avvocato сказав(ла):
Ни один из самых умных "исторических" трудов не заменит мне рассказов моего деда, который и воевал в этих самых оун-упа., и остались ещё люди в сёлах Ровенской области которые помнят ПРАВДУ!
Я сам родом з прикарпаття і не один мій дід був в УПА, а було їх багато і деякі до сих пір живі. Їхні розповіді завжди співпадали (брехні не було). І знаючи це - я скажу так - як би я жив у ті часи, я би точно був серед них!!!

добавлено через 6 минут
А що стосовно історичних джерел з яких ми, наші старші брати та сестри, а також батьки вчили в школі історію нашої країни, які були написані при "радянській" владі, дуже не співпадають з реальністю. В інституті нам історик спеціально приніс книги по історіїї різних держав які мали відношення до України - ну так ось - між собою вони співпадають за смислом, але з історією написаною р.в. ну аж ні як не сходилося, так що перед тим як звертатись до книги з історії України, потрібно все дізнатись про автора, рік видання, та типографію.
 

cvoy

KамеraD
Користувач
Реєстрація
13.03.06
Повідомлення
65
Репутація
1
Разучиваем песню !!! (Только на 9_е мая не надо её орать... хотя )
НАЦІОНАЛІСТИ

Чуєш сурми грають, юнаків скликають,
У ряди вставляють, буде бій - звіщають гей !
Приспів: ( двічі )
Націоналісти, раз, два.
Молоді орлята.
Хлопці, хлопці, соколята.

Не сумуй родина, не тужи дівчино.
Кличе Україна - наша Батьківщина, гей !
Приспів.

Ми не сплямим роду нашого народу,
І в огонь, і в воду підем за свободу, гей !
Приспів

Не пора нам спати, плакати ридати -
Час прийшов розплати, треба нам вставати, гей !
Приспів

За нашу державу, за честь і за славу
Знищимо криваво Москву і Варшаву, гей !
Приспів