УПА_2

  • Автор теми Midnight Fantasy
  • Дата створення

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
fynteak(Антеуфл) сказав(ла):
УПА кажете не признавати і єдиним аргументом являється вирізка населення?! Вам вже довели що УПА своїх (тобто населення) не вирізало тоді просто втрачається сенс їхнього існування, а вирізали москалі під виглядом наших. Інших аргументів я не бачу.
Мда, JohnSparrow тут распинается, приводит из различных источников информацию о жервах УПА, а толку ноль:-(
fynteak(Антеуфл) сказав(ла):
То я би це на вашому місці (точніше на місці Васі) сприйняв як погрозу яку я також підтримую
Я уже испугался:D
Burberry сказав(ла):
JohnSparrow, тай усі дописувачі у цій темі!
Запрошую 30 червня на 19.30 до площі, що біля храму Св. Михайла там відбудуться урочистості приурочені до 100-річчя з дня народження Героя України, генерала Романа Шухевича.
Опісля урочистості можна буде провести інтелектуальну бесіду за філіжанкою кави!?
Прямо сегодня пойду куплю ящик помидор, чтобы к 30 числу они дошли до кондиции. За какие такие заслуги гауптштурмфюрер CC Роман Шухевич стал героем Украины?:D. Видимо следующим героем Украины станет Адольф Гитлер:D

Вот очередной герой http://grani.ru/Society/Xenophobia/Skinhead/m.122591.html, лет через 50 и ему поставят памятник
 

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
JohnSparrow сказав(ла):
Спасибо за приглашение, а где эта площадь и храм расположены, в нашем городе?
Біля державної аптеки та неподалік бані.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
mr. Василий сказав(ла):
Мда, JohnSparrow тут распинается, приводит из различных источников информацию о жервах УПА, а толку ноль
А який толк має бути згідно вашого задуму?
Щоб всі сказали "Ні УПА!"???
Натомість пропонуєте "да здраствуєт савєцкая власть! наші асвабадітєлі, гєрої"???
Ви забуваєте про інші жертви. тільки не робіть здивоване лице

З вашого боку зовсім не звучить конструкиивізму. Лише суцільні докори з сумнівних джерел (http://grani.ru/Society/Xenophobia/Skinhead/m.122591.html ??? невже російські джерела більше знають про УПА???)

Я вже неодноразово говорив і ще раз скажу (для людей з "чудовою" головою).
Під час війни ніколи було носити транспаранти і біля кожного кутка розпинатись про українську державу, от і методи були відповідні.
невже савєцка власть чи фашисти діяли гуманніше???

Продався москалям - чекай червоно-чорних.
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
PATRICK сказав(ла):
З вашого боку зовсім не звучить конструкиивізму. Лише суцільні докори з сумнівних джерел (http://grani.ru/Society/Xenophobia/Skinhead/m.122591.html ??? невже російські джерела більше знають про УПА???)
Ты хотя бы зайди на ссылку для приличия. Там совсем не про УПА.

PATRICK сказав(ла):
Я вже неодноразово говорив і ще раз скажу (для людей з "чудовою" головою).
Під час війни ніколи було носити транспаранти і біля кожного кутка розпинатись про українську державу, от і методи були відповідні.
невже савєцка власть чи фашисти діяли гуманніше???
У Хрущёва хватило смелости осудить культ Сталина. Фашизм так же осудили. А из Шухевича до сих пор пытаются сделать героя. Позорище:-|
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Під час війни ніколи було носити транспаранти і біля кожного кутка розпинатись про українську державу, от і методи були відповідні.

Небольшой экскурс в военные методы построения Украинской Державы. Прочитал в интернете рассказ одного НКВД-шника. Он говорит, что была такая веселая сотня УПА (не помню имени командира), которая пленных красноармейцев не убивала. Вместо этого красноармейцу в задницу засовывали 3-6 пустых бутылок, после чего кованым сапогом один раз со всей силы били в живот. Ну а далее отпускали. Напарник этого НКВД-шника смог убежать из плена, после увиденной в плену процедуры он "учасникив вызвольных змагань" в плен больше не брал.

Это надо же, такая фантазия у борцов. Хотя нет, это, надо полагать, тоже провокация НКВД.
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
JohnSparrow сказав(ла):
Небольшой экскурс в военные методы построения Украинской Державы. Прочитал в интернете рассказ одного НКВД-шника. Он говорит,

Це ще раз доводить, в умовах війни "мовчання" на допитах не більше ніж байка... справжніх фанатиків одиниці... (хоча мені не дуже віриться в такі байки відставного мудака НКВД)

спробуй згадати:
вивішування тіл малюків на центральних воротах міст поляками... (і не тільки - згадати тільки одного Вишневецького - запроданця)
знущання над полоненними під час афганської війни...
чеченська компанія, звірствували не тільки "чічі"... це так русофобам...

так що не потрібно приписувати це тільки воїнам УПА, згадайте статистику, скільки згвалтувань, знущань, мародерства було в Червоній армії... (такі речі не афішують) все зписувалося на "Жажду мести..."

коли на моїх очах знищать село... винищивши всіх в тому числі й малих дітей , я не тільки пляшку в сраку запхаю тому виродку (коли попадеться), фантазії в мене на більше хватить... не судіть, не побувавши в такій ситуації... (не доведи Господи).
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
MandrivniK сказав(ла):
спробуй згадати:
вивішування тіл малюків на центральних воротах міст поляками... (і не тільки - згадати тільки одного Вишневецького - запроданця)
знущання над полоненними під час афганської війни...
чеченська компанія, звірствували не тільки "чічі"... це так русофобам...
Уроды встречаются везьде. Но в Советской армии, если о таких случаях становилось известно, виновных наказывали, руководство не поддерживало таких методов. А в УПА руководство их приветствовало.
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
mr. Василий сказав(ла):
А в УПА руководство их приветствовало.

Цього не може бути, бо не може бути ніколи... це лише твоя думка...

добавлено через 4 минуты
mr. Василий сказав(ла):
Но в Советской армии, если о таких случаях становилось известно, виновных наказывали, руководство не поддерживало таких методов.
а це ти певне з підручників історії радянських часів вичитав?
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
mr. Василий сказав(ла):
Но в Советской армии ... руководство не поддерживало таких методов
Не знаю чи є докази вашим словам, але що там підтримували інші методи - "бий своїх, щоб чужі боялись"- це заперечень не визиває. Чи "заградотряди" - найгуманніший прийом військової тактики?

добавлено через 17 минут
JohnSparrow сказав(ла):
Плохо воспитывали, если ты это слово берешь в кавычки.
Для мешканців західної України та Білорусі радянські війська у 39-му були такіми ж "освободітєлямі", як і німецькі у 41-му.
Можливо я вже й розповідав на нашому форумі, але повторюсь.
Мій дід у війну проживав у одному з сіл західної Білорусі. І розказував наступне.
Німецьке місцеве керівництво (не плутати з каральними загонами як одних так і інших) було значно гуманніше за радянське. Вони не грабували місцевих мешканців та не відбирали останнє. За роки німецької оккупації у дідовому селі німці не зкривдили жодної цивільної людини. Вони просто підтримували порядок, давали працювати на землі, збирали податки продовольством. Совєти ж у 39-му вигрібали все у колгоспи. А повернувшись у 44-му, до людей, що були "під німцями" ставились як до зрадників.
 
M

Midnight Fantasy

мндааааа.....из последнего поста складывается мнение, что вы думаете, что лучше было бы, чтобы немцы выиграли войну, ведь так?... они же такие хорошие, а Советы - это ж ужас что!
я шокирована...
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
Midnight Fantasy сказав(ла):
мндааааа.....из последнего поста складывается мнение, что вы думаете, что лучше было бы, чтобы немцы выиграли войну, ведь так?... они же такие хорошие, а Советы - это ж ужас что!
я шокирована...
Над цим варто задуматися!!! Можливо це й краще.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
fynteak(Антеуфл) сказав(ла):
Над цим варто задуматися!!! Можливо це й краще.
Да люди я з вас в шоці=-O Гітлер був фанатиком метою якого було підкорення світу і панування єдиного народа. І думаєте ми б зараз би жили б так як тепер якби Гітлер виграв війну ми були б рабами в арійської нації.
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
fynteak(Антеуфл) сказав(ла):
Над цим варто задуматися!!! Можливо це й краще.
Согласно планов гитлеровского руководства на территории "Великой Украины" к 1974 году должны были проживать около 50 миллионов немецких колонистов и других лиц арийского происхождения.
Местное (лояльное к новой власти) население необходимо было частично ассимилировать, при этом большенство населенных пунктов планировалось уничтожить а для колонистов построить новые по немецкому образцу.
В основной массе население Украины планировалось выселить за Урал (при этом евреи, комунисты должны быть уничтожены).
Так вот какая перспектива ждала тебя и остальных "патриотов" - быть немецким лакеем на своей же земле, ведь для тебя исходя из твоей же идеологии места за Уралом не было, равно как и в рядах борцов с фашизмом.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Midnight Fantasy сказав(ла):
из последнего поста складывается мнение, что вы думаете, что лучше было бы, чтобы немцы выиграли войну, ведь так?... они же такие хорошие, а Советы - это ж ужас что!
В історії поняття "було б" не існує. А взагалі, мене дивує, чому частина наших співгромадян ще до сих пір, за совковою звичкою, продовжує все ділити на "чорне" і "біле".

lek сказав(ла):
Согласно планов гитлеровского руководства
А давайте порівняємо плани німців, які не здійснилися з планами "совєтів" які були втілені у життя.
lek сказав(ла):
Местное (лояльное к новой власти) население необходимо было частично ассимилировать
В результаті маємо, що більше половини українців краще спілкуються мовою сусідів, ніж власною, а частина взагалі не знає власної, а за рідну вважають мову сусідньої країни.
lek сказав(ла):
население Украины планировалось выселить за Урал
Що з успіхом і зробила радянська влада, вивозячі у Сибір та казахські степи цілі села західної України, а ще й цілі народи (кримські татари). А місцевість засилили колоністами з РСФСР.
lek сказав(ла):
(при этом евреи, комунисты должны быть уничтожены)
Радянська влада офіційно не знищувала за національністтю, але вона офіційно знищувала "класових ворогів".
lek сказав(ла):
быть немецким лакеем на своей же земле
Ви важаєте, що бути "лакєєм комуністів" на власній землі було набагато краще?
lek сказав(ла):
ведь для тебя исходя из твоей же идеологии места за Уралом не было, равно как и в рядах борцов с фашизмом
Саме тому, ті хто не хтів бути нічиїм "лакєєм" і йшли в УПА.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Spoch сказав(ла):
А давайте порівняємо плани німців, які не здійснилися з планами "совєтів" які були втілені у життя.
Реалізованіі плани Сталіна ніщо в порівнянні з планами Гітлера. Згідно з його задумів населення України повинно було залишитися тільки третя частина і то для того щоб було кому працювати на німців. Згідно планів Гітлера українські діти мали повинні були навчатися тільки 3 роки і тільки для того, щоб здобути знання яке потрібно для служби. Так що те що робив Сталінскладає менше ніж десятисячну долю того зла яку вчинив би Гітлер.ИМХО.

добавлено через 2 минуты
Spoch сказав(ла):
взагалі, мене дивує, чому частина наших співгромадян ще до сих пір, за совковою звичкою, продовжує все ділити на "чорне" і "біле".
Гаразд тоді Сталін за 5 років підняв економіку на довоєнний рівень, а що доброго за роки окупації для України зробили німці?

добавлено через 5 минут
Spoch сказав(ла):
В результаті маємо, що більше половини українців краще спілкуються мовою сусідів, ніж власною, а частина взагалі не знає власної, а за рідну вважають мову сусідньої країни.
А що краще було б аби ми спілкувались німецькою? Чи думаєте, що німці окупувавши Україну вивчили б українську мову і вся арійська імперія нею розмоляла б
Spoch сказав(ла):
Ви важаєте, що бути "лакєєм комуністів" на власній землі було набагато краще?
Якби Німечина перемогла, то тоді Україні ніколи б не стала б незалежною. ИМХО.
 
M

metallica

kolya сказав(ла):
Якби Німечина перемогла, то тоді Україні ніколи б не стала б незалежною
Як вже на то пішло, то звернемося до початку війни-між Гітлером і Сталіним було заключено пакт, і як ви самі пам'ятаєте, радянські війська були введені на територію Зх. України(тоді-територія Польщі). Але пізніше Гітлер без попередження напав на радянський союз. Якби Гітлер не зрадив би Сталіна-то не те щоб половини-українців як нації не існувало б. всіма почитаємий Сталін продав в би Україну за мідний гріш. ІМХО
 
M

Midnight Fantasy

типа, насколько я знаю, деления особого не было...была просто большая страна - СССР...и зачем что-то кому-то продавать.....это же было в те времена...сейчас бы продали:)))))а тогда зачем?
 
M

metallica

Midnight Fantasy сказав(ла):
типа, насколько я знаю, деления особого не было...была просто большая страна - СССР...и зачем что-то кому-то продавать.
Якби то так було. Була країна Росія і були республіки, що обслуговували Росію.