УПА_2

  • Автор теми Midnight Fantasy
  • Дата створення

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Виявляється вся провина лежить на УПА за те що воювали проти совєцької влади...А ніззя цього було робити! А байки про винищення місцевого населення БРЄД! УПА воювало 10 років, а без підтримки місцевого населення це було б НАМОЖЛИВО. Просто на сході, в Росії краще знають знають що робилось на Західній Україні ніж місцеві мешканці. А як радянські війська увійшли в Німеччину скільки було згвалтовано, вбито місцевого населення?.. ПРосто про це не прийнято говорити. ЧЕ ГЕВАРА переймав досвід ведення боротьби УПА.
Сумно. Ніби 15 років живемо в Україні а визнання нема. Покажить хоч одну європейську країну яка не шанує своїх борців за волю? Поляки шанують бійців і армії крайової і людової.
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
Ozzy сказав(ла):
Сумно. Ніби 15 років живемо в Україні а визнання нема.
Да сумно - сколько уже говорилось что то за что воевало УПА и то что имеем сейчас - это две больших разницы.
Ozzy сказав(ла):
А як радянські війська увійшли в Німеччину скільки було згвалтовано, вбито місцевого населення?.. ПРосто про це не прийнято говорити.
Сюда их звали? Или здесь немцы цветочки раздавали?
Ozzy сказав(ла):
ЧЕ ГЕВАРА переймав досвід ведення боротьби УПА.
У него был свой опыт партизанской войны в горах на Кубе. Вообще-то и до УПА партизанское движение существовало еще с древних времен.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
lek сказав(ла):
Сюда их звали? Или здесь немцы цветочки раздавали?
Тобто ти сам визнав шо радянська армія нічим не краща за нацистів. А взагалі з такими як ти все зрозуміло... Видно твій кумир Вітренкою
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Ozzy сказав(ла):
Тобто ти сам визнав шо радянська армія нічим не краща за нацистів. А взагалі з такими як ти все зрозуміло... Видно твій кумир Вітренкою

Опрос: те, кто сказал "Спасибо", сказали его
1) за первую часть фразы;
2) за вторую часть фразы;
3) за все вместе.

Спорить не буду, просто интересно.

З.Ы. Вопрос ту Lek: Вы, случаем, не историк? Серьезно, иногда появляется такое впечатление.
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
Ozzy сказав(ла):
радянська армія нічим не краща за нацистів. А взагалі з такими як ти все зрозуміло... Видно твій кумир Вітренкою
Тут на форуме недавно узнали что гитлеровцы были гораздо милее... некоторым свидомым...
А что для тебя секрет, что витренко давно работает на оранжевых и основная задача ее балагана - хоть немного отобрать голоса левого электората.

JohnSparrow сказав(ла):
Вопрос ту Lek: Вы, случаем, не историк?
Нет, я атомщик.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
lek сказав(ла):
Моя вам порада... займайтесь атомами, і нема чого ворошити історію, і доводити комусь якісь свої задуми, свої думки

Нехай кожен для себе САМ зробить висновок: Чи потрібно згадувати незлим тихим словом людей які боронили від ворога свою домівку, своє село, свій рід, не зважаючи на кількість ворогів, не дивлячись що йдуть на вірну смерть?
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Burberry сказав(ла):
JohnSparrow, тай усі дописувачі у цій темі!
Запрошую 30 червня на 19.30 до площі, що біля храму Св. Михайла там відбудуться урочистості приурочені до 100-річчя з дня народження Героя України, генерала Романа Шухевича.
Опісля урочистості можна буде провести інтелектуальну бесіду за філіжанкою кави!?
Кто-нибудь был на интеллектуальной беседе за філіжанкою кави? Как прошли урочистості? Много детей примотали проволокой к соседним деревьям?:D
 
B

BEN LADEN

mr. Василий сказав(ла):
Кто-нибудь был на интеллектуальной беседе за філіжанкою кави?
Да ми там білі...
Все було прекрасно: були одні патріоти, москалів чомусь не було:) (такшо примотувать не було кого, Вася!).
Фото:
Переглянути вкладення 42121 Переглянути вкладення 42122
З.І. мр. Васілій, На першій фотці горять не діти, а дрова! (шоб ти бува шось собі не накрутив:) )
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
PATRICK сказав(ла):
нема чого ворошити історію, і доводити комусь якісь свої задуми, свої думки
Этот форум создан для свободно обмена мнениями, думками, задумами.
Кому что не нравиться - могут просто не читать... и не отвечать...
Надеюсь вы уяснили, что и в наш час существует мнение отличное от нынешнего официоза, есть иной от вашего взгляд, иная правда, что если кто считает себя патриотом, то надо быть патриотом ВСЕЙ Украины, а не только ее малой части и принимать наш народ таким каким он есть и не вынашивать идеи как все и всех быстренько подогнать под свою идеологию - такое уже было в истории, но вот только кончалось как правило печально для перетворювачив любих мастей и оттенков.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
lek сказав(ла):
Этот форум создан для свободно обмена мнениями, думками, задумами.
Кому что не нравиться - могут просто не читать... и не отвечать...
Для чого створений форум це не вам вирішувати (питай Біхолдера)

Думками обмін не виконується. Зате нав"язування своїх думок і спроби переконати людей, які думають інакше, були.

lek сказав(ла):
Надеюсь вы уяснили, что и в наш час существует мнение отличное от нынешнего официоза, есть иной от вашего взгляд, иная правда,
от тільки не треба нам "відкривати очі" на події від яких Ви надто далекі.
і те що кажуть батьки, діди і прадіди хіба не правда? чи існує тільки ваша точка зору?

lek сказав(ла):
то надо быть патриотом ВСЕЙ Украины, а не только ее малой части
судячи з репліки, тобі траплялись мабуть тільки оратори-демагоги, для яких слова "патріот" і "батьківщина" нічого не варті. на жаль, як я вже казав, майже всі представники влади забувають про ці елементарні складові справжнього, не байдужого громадянина.
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
PATRICK сказав(ла):
і те що кажуть батьки, діди і прадіди хіба не правда?
Да, правда. Про голодомор, про войну я знаю от своих родных, и у меня в семье "хлопці" получили по 25 лет сам знаешь за что. Не сетовали, не сломались понимали - в войну надо было выжить, после войны жить. И не все так было как пытаются сейчас показать в патриотичных фильмах (словно скопированных из советских образца 60-х годов). Большое видится на расстоянии а из лесного хутора его не разглядеть...
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
lek сказав(ла):
и у меня в семье "хлопці" получили по 25 лет сам знаешь за что
не знаю і не здогадуюсь (я ж не ясновидячий)

lek сказав(ла):
И не все так было как пытаются сейчас показать в патриотичных фильмах (словно скопированных из советских образца 60-х годов).
щодо фільмів: скоро від некомпетентності режисерів буде тошно. нехай кожен з них має свою думку, нехай кіно - мистецтво, але деякі їх фільми про війну (особливо савдепівські) просто вражають своїми маразмами. А фільми дивляться тисячі чи мільйони людей. от і виходить, що чисто художніми засобами зомбується народ.
але хтось дивиться одбирає точку зору режисера, а хтось ні

lek сказав(ла):
Большое видится на расстоянии а из лесного хутора его не разглядеть...
ніхрена не пойняв про хутір... ти шо в хуторі живеш чи в лісі?
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Midnight Fantasy сказав(ла):
Как вы относитесь к УПА?
А к тому, что президент хочет уравнять в правах ветеранов ВОВ и УПА-шников? Хотелось бы услышать ваши мнения...


Народ Положинський написав СУПЕР пісню про УПА, зацініть слова і подумайте, і припиніть безглузді суперечки!!!

Не Кажучи Нікому
(Братам по зброї та Прийдешнім поколінням присвячується)

Коли війна вривається у двері,
Не захистять слова й печатки на папері.
Потрібно йти, потрібно брати зброю
І право на життя відстояти в горнилі бою…
Одна біда пішла на захід, інша прийшла зі сходу.
І знову сльози, знову страх, знову страждання для народу.
Знову за спинами визволителів
Прийшли нові карателі та мучителі…
То що ж робити – сидіти, склавши руки,
Спокійно дивитися на вбивства та муки?
Чи, взявши благословення в рідної мами,
Почати боротьбу – з новими ворогами?

Ти знаєш, мамо, я ще тримаюсь!
Караюсь, мучусь, але не каюсь!
Якщо не я – то хто? Зайве питання…
Для нас це не проста війна – це визвольні змагання.
Людей женуть на схід, немов худобу,
Принижують, щоб знищити людську подобу…
І захиститися у цих людей нема ніяких шансів,
У них одна надія – на повстанців…

Пройдуть роки, земля загоїть рани,
Залишаться в живих поодинокі ветерани…
А скільки тих, що не прийшли додому,
Лежать в своїй землі в могилах невідомих…
Поволі наші сили тануть і всі ми знаємо,
Що в цій війні з чужими поки що програємо…
Хай перемоги наші порівняно малі,
Та головне, що наш народ лишився на своїй землі.
Ніхто не знає, хто я, ніхто не знає, де я…
Тіла загинуть – житиме ідея…
А наші душі тут – в рідних просторах –
Волинських лісах, Карпатських горах…

вчитайтеся в ці слова!!!
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Как уже писал Avvocato у Василия Симоненко есть стих более подходящий УПА:

НІ, НЕ ВМЕРЛА УКРАЇНА!

Я зустрічався з вами в дні суворі,
Коли вогнів червоні язики
Сягали від землі під самі зорі
І роздирали небо літаки.

Тоді вас люди називали псами,
Бо ви лизали німцям постоли,
Кричали "хайль" охриплими басами
І "Ще не вмерла…" голосно ревли.

Де ви ішли — там пустка і руїна,
І трупи не вміщалися до ям, —
Плювала кров'ю "ненька Україна"
У морди вам і вашим хазяям.

Ви пропили б уже її, небогу,
Розпродали б і нас по всій землі,
Коли б тоді Вкраїні на підмогу
Зі сходу не вернулись "москалі".

Тепер ви знов, позв'язувавши кості,
Торгуєте і оптом, і вроздріб,
Нових катів припрошуєте в гості
На українське сало і на хліб.

Ви будете тинятись по чужинах,
Аж доки дідько всіх не забере,
Бо знайте — ще не вмерла Україна
І не умре!
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
mr. Василий сказав(ла):
Тоді вас люди називали псами,
Бо ви лизали німцям постоли,
Кричали "хайль" охриплими басами
І "Ще не вмерла…" голосно ревли.
mr. Василий сказав(ла):
Ви пропили б уже її, небогу,
Розпродали б і нас по всій землі,
Коли б тоді Вкраїні на підмогу
Зі сходу не вернулись "москалі".
антиукраїнська пропаганда радянської влади


mr. Василий сказав(ла):
Де ви ішли — там пустка і руїна,
І трупи не вміщалися до ям, —
Плювала кров'ю "ненька Україна"
У морди вам і вашим хазяям.
А це якраз про москалів

mr. Василий сказав(ла):
Тепер ви знов, позв'язувавши кості,
Торгуєте і оптом, і вроздріб,
Нових катів припрошуєте в гості
На українське сало і на хліб.
Просто українці вічливий, щедрий і нажаль добродушно довірливий народ
 

tr@ffic

Користувач
Реєстрація
11.02.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
36
Шановний mr. Василий! мені цікаво звідки ви бирети такі страхітливі факти нищеня нороду загонами УПА? Ось я наприклад моє ставлення свормоване виключно на фактах людей кі прожили той час! До таких людей можна віднести мого діда та все похиле неаселення його села та околиць! І я жодного разу не чув, щоб хтось з них висловлюва щось негативне до УПА!
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
tr@ffic сказав(ла):
Шановний mr. Василий! мені цікаво звідки ви бирети такі страхітливі факти нищеня нороду загонами УПА?
Може його дід був у військах НКВД, які винищували УПА, і зараз внучок мстить за діда?
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
fynteak(Антеуфл) сказав(ла):
антиукраїнська пропаганда радянської влади
Если ты был бы знаком с творчеством Симоненко то так не говорил. А ещё называешь себя Щирий патріот :D
tr@ffic сказав(ла):
Шановний mr. Василий! мені цікаво звідки ви бирети такі страхітливі факти нищеня нороду загонами УПА? Ось я наприклад моє ставлення свормоване виключно на фактах людей кі прожили той час!
Из множества источников, это общеизвестный факт и его в мире никто не отрицает, даже представители ОУН. Можно найти село и ни одно, где старики уважительно относятся например к Сталину. И что? Это же не показатель.
PATRICK сказав(ла):
Може його дід був у військах НКВД, які винищували УПА, і зараз внучок мстить за діда?
Патрик опять о своём:D
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
не вірте тому, хто каже, що знання - це світло.
не вірте тому, хто стверджує, що бачив це світло.
не вірте тому, хто обіцяє відкрити вам істину.
пошук правди дійсно є блуканням в пітьмі.
але втаємничиний не шукає світла.
втаємничиний вчиться бачити в темряві.
не вірте тому, хто каже, що правда вказує путь.
не вірте тому, хто стверджує, що знайшов цей шлях.
не вірте тому, хто обіцяє показати вам дорогу.
пошук єдиновірного шляху приречений на помилку.
але втаємничений не шукає належного шляху.
втаємничений вчиться іти бездоріжжям.
не вірте тому, хто вірить.
не вірте тому, хто вважає, що вірить.
не вірте тому, хто схиляє вас до віри.
прагнення віри є відмовою від правди.
але втаємничений не прагне віри.
втаємничений вчиться сумніватись. ("кодло" марина соколян)

у кожного з нас своє ставлення до цих подій.
складові боротьби. ціль, методи.
методи шановні прихільники упа, не варто сліпо підтримувати організацію, яка дійсно вела боротьбу, але як? терористичними методами. і людей живими у хатах палили з жінками і дітьми, і "страчували" за своїми уподобаннями і законами. тероризм. у беслані що теж за правду і свободу боролись? джехад? священа війна? а діти?
ціль/мотивація. ну хто зараз може вам дійсно сказати правду щодо того, про що думав бандера чи його сподвижники? а? підтримували фашистів? було таке. перестали підтримувати коли зрозуміли, що свободи не буде, україна незалежність не отримає. почали воювати проти всіх. шановні противники упа, ви просто відмовляєтесь вірити у те за що йшла боротьба. що дійсно упа мали на меті і проводили боротьбу за незалежність своєї землі, свого народу і не бачили іншого шляху, як боротися з усім світом.
от вони питання як і чому. противники хайть через методи, прихільники хвалять за мотиви.
і тут вже кожен вирішує для себе ким хто був. у кожного своя віра, правда, знання і свій шлях. історія не дає однозначної відповіді. здавалось би так! герої визвольної боротьби, прагнення незалежності, свободи! а свободу добувають кровью....
в мене особисто ставлення неоднозначне і насамперед через те, що інформація - уперта штука, на протязі багатьох років ії перекручували, змінювали, фальсифікували. де правда зараз оцінити важко ну і ставлення сформувати також.
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
TALIKA сказав(ла):
підтримували фашистів? було таке. перестали підтримувати коли зрозумілишановні противники упа, ви просто відмовляєтесь вірити у те за що йшла боротьба. що дійсно упа мали на меті і проводили боротьбу за незалежність своєї землі, свого народу і не бачили іншого шляху, як боротися з усім світом.
Они пособники фашистов, такую оценку их деятельности дало мировое сообщество. Когда это УПА боролось против фашистов? За всё время уничтожила около двух десятков немцев и ни одного (!) немецкого офицера. А военную помощь от фашистов как получали так и продолжали получать. Это что за война против всех такая? Пособники фашистов не могут быть героями по определению. Тут нечего обсуждать.