УПА_2

  • Автор теми Midnight Fantasy
  • Дата створення

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
mr. Василий сказав(ла):
Они пособники фашистов, такую оценку их деятельности дало мировое сообщество.
Це "мірове общество" як ви і недобиті комуняки яких ще теж судитимуть!
Ще в 50-х УПА визнано рухом опору європейськими країнами. Хоча з такими як ти безглуздо сперечатися адже окрім "Комуніста" ви більш нічого не читаєте. [OFF]оффтоп[/OFF]
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
mr. Василий сказав(ла):
Они пособники фашистов, такую оценку их деятельности дало мировое сообщество.
Факти в студію.

добавлено через 9 минут
Шановні, припиняйте переходити на особистості, ближче до теми.

ЗІ:А тим, кому цікаві особисті дані mr. Василий та інших користувачів форуму - читайте форум і буде вам щастя.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
lek сказав(ла):
Нюрбергский процесс. Тема эта там была...
Про це постійно чути від комуністів, поділіться, якщо можна, конкретними матеріалами.
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
Хтось за Васю сильно переживає, бо мої пости або удаляють або переносять
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
Про це постійно чути від комуністів, поділіться, якщо можна, конкретними матеріалами.
Им приписывался коллаборационизм. Конкретно ссылки на документ нет, но это достаточно известный факт.
fynteak(Антеуфл) сказав(ла):
Хтось за Васю сильно переживає, бо мої пости або удаляють або переносять
Воинствующий fynteak вышел на тропу войны. А может дело в самих постах? Задумайся.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
lek сказав(ла):
Нюрбергский процесс. Тема эта там была...
Ну це улюблена фішка комуністів нести те чого не було. Навіть учасників дивізії Галичина отримали притулок в Англії. Як би вони були причетні до злочинів нацизму то ніколи цього не мали(я маю на увазі притулку). Шановний а ви ніколи не задавались питанням ЧОМУ так ненавиділи більшовиків і совєцьку владу?
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Ozzy сказав(ла):
Навіть учасників дивізії Галичина отримали притулок в Англії. Як би вони були причетні до злочинів нацизму то ніколи цього не мали(я маю на увазі притулку).
По этому поводу был показан док. фильм в Британии под названием "СС в Британии". Я его не видел, нашёл лишь интервью с англ. историком на эту тему http://www.svoboda.org/archive/ll_world/0201/ll.021001-1.asp Насколько я понял в Англии многие тоже в недоумении как такое могло получится.
Ozzy сказав(ла):
Шановний а ви ніколи не задавались питанням ЧОМУ так ненавиділи більшовиків і совєцьку владу?
Создай такую тему, чтобы не засорять тему УПА.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
mr. Василий сказав(ла):
Конкретно ссылки на документ нет
Будь-ласка почитайте висновок робочиї групи істориків при Кабінеті Міністрів. Хоча звичайно ви ж все знаєте краще за всіх.
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Ozzy сказав(ла):
Будь-ласка почитайте висновок робочиї групи істориків при Кабінеті Міністрів. Хоча звичайно ви ж все знаєте краще за всіх.
Пожалуйста прочитай "Вiдкритий лист iсторику, професору Станiславу Кульчицькому" (возглавлявшему группу историков при Кабинете Министров) от Віктора Поліщука http://www.brama.com/survey/messages/41592.html. Хоча звичайно ви ж все знаєте краще за всіх.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
У Висновках... велика кількість документів використана,зокрема і німецьких архівів. А поляки нас все життя винищували то чого ми маємо перед ними каятися? І цей товариш краще знає, сидячи в своїй Канаді, шо тут діялось. Повторюсь без підтримки місцевого населення боротьба не існувала б 10 років! І коли на Україні був голод 1945-46 рр. На західній Україні цього не було. На протязі всього періоду існування срср Західною Україною залякували і вішали ярлики (і донині це роблять).

добавлено через 2 минуты
Цілком зрозуміло всім шо все українське викликає у вас огиду. Ви типовий блазень російської шовіністичної політики.
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
Ozzy сказав(ла):
Повторюсь без підтримки місцевого населення боротьба не існувала б 10 років!
Верно, скажу более - для поддержании таких военных формирований в боеспособном состоянии необходима была не только поддержка населения и еще серьозное финансирование и обеспечение.
Продовольствие можно было "отдолжить" у селян, но где брать все остальное: амуницию, оружие, боеприпасы, средства связи, карты местности и многое другое?
Это значить что отряды УПА имели "покровителей" вопрос кого - точно что не поляков, чехов, англичан.
Вот только не рассказывайте что врачи учителя во Львове им свою зарплату отдавали, а лавочники свой доход - не хватит на кулемети!
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Ozzy сказав(ла):
Цілком зрозуміло всім шо все українське викликає у вас огиду.
Приглядись, это ты о себе написал. Тебя же не устраивает сегодняшняя Украина, ты хочешь реабилитации УПА, украинский интегральный национал-шовинист:-p
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
mr. Василий сказав(ла):
Тебя же не устраивает сегодняшняя Украина
Мене влаштовує. Мене не влаштовує коли піднімаються питання другої мови, коли з російських каналів нас обзивають малоросами, розказують як нам жити, чи нам можна визнавати голодомор. Це мене не влаштовує. А ти судячи зі всього це все підтримуєш.
А в націоналізмі нічого поганого нема якщо не плутати його з шовінізмом,расизмом і іншою гидотою. Принаймі в нас скінхеди відкрито не проводять акції як в товоїй улюбленій росії.
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
Ozzy сказав(ла):

А мене не влаштовує зубожиння населення, занепад села, свавілля чиновників, безвладдя, марнославність політиків, безлад на дорогах, хабарі, корупція, руйнація краіни.
Також не влаштовує огидне ставлення влади до свого населення, тільки через те що в них не та вимова, не ті думки.
Чи може все гаразд, а я брешу?
А може Великий Шевченко прагнув бачити таку Україну?
Ну що ж такий ти патріот.... і націоналіст.

P.S. Читай Кобзар можливо хоть щось зрозумієш...
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Я НЕ ПИСАВ ЩО ЛЮБЛЮ ВЛАДУ! Я люблю країну в якій живу. А в цьому теж націоналісти винні? Чи ви думаєте шо політики які вийшли з вчорашньої комуністичної бюрократії? Ми маємо свою країну оце мене влаштовує. А те що тут потрібно все змінювати я не заперечую.
До речі, Шевченко по вашому націоналіст чи ні?
 

_BW_mr.Spensor

Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
70
Репутація
1
сКажу одне тікі була Советська армія,а то шо ви тут говорите -це були бандіти, які тікі прикривалися ,що вони бороться за незажність так званой України,шмон ішов простих селян ,заходили до хати де селяни ховалися від них вибивали двері, забирали все, що було курей,свиней,всьо поживу забирали,сиділи як ті *криси* в засадах ,і тікі кричали МИ за нележність України,це просто бандіти, нестоїть тут орати драпа Упа ,це Українська армія яка хотіла незележності -це настоящі сволочі!!!
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
Ozzy сказав(ла):
Я люблю країну в якій живу. А в цьому теж націоналісти винні?
В том расколе в Украине который есть сейчас основная вина лежит на национальноозабоченных деятелях которые грубо проводят неприемлимую в настоящий момент языковую и социальную политику по отношению к гражданам своей же страны.
Ozzy сказав(ла):
До речі, Шевченко по вашому націоналіст чи ні?
Он гений и классик, співець поневолего люду.
Какой с него националист если почти вся его жизнь связана с Россией и Казахстаном, если вся его проза и его дневники написаны на русском?
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
lek сказав(ла):
В том расколе в Украине который есть сейчас основная вина лежит на национальноозабоченных
А всякі діячі типу комуністів ні причому так?
lek сказав(ла):
Он гений и классик, співець поневолего люду.
Добре шо хоч признаєте що народ був поневолений....

добавлено через 2 минуты
І ще одне. Чому на Західній Україні (де власне і відбувалися події) УПА шанують? Чи не тому що місцеве населення знає краще що там відбувалося в ті роки? І що за 2 роки зрозуміли що то за совєцька влада?
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
Ozzy,
я вже давно зрозумів, що цим москалям неможливо нічого доказати, скількт би ти фактів не приводив, це не допоможе. Як би якись закон фізики стосувався лише України, вони би сказали що це брехня і навіть кожен день бачучи це явище (закон фізики) казали що, ми читали в жовтій пресі, що його немає - значить його не має, бо, невже Україна може бути такою "величною". З їхніх вуст: ВОїни УПА - це бандити, тому що вони воювали проти наших рідненьких комуністів.
Я б і зараз взяв би в руки рушницю і постріляв би їх, тому що, москаль - це не національність, це діагноз, це невиліковна хвороба, яка приносить усім оточуючим зло.
А якщо хтось з пишущих тут проти УПА вважає, що він не москаль (тобто помиляється) почніть співставляти факти, може до вас хочаб щось дійде