УПА_2

  • Автор теми Midnight Fantasy
  • Дата створення

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
Ozzy сказав(ла):
До речі, в Польщі шанують всіх ветеранів (І армії людової і армії крайової).
Разумеется, ведь и армия людова и армия крайова воевали на стороне антигитлеровской коалиции - польские солдаты своими подвигами заслужили эту шану. Еще было и польское сопротивления и польские партизаны, которые тоже воевали против гитлеровцев и по приходу красной армии (по вашему оккупантов Польши) почему-то не остались в лесах для продолжения войны , а пошли дальше бить немцев или начали налаживать мирную жизнь (при советской оккупации). Почему? Они что были не польские патриоты? Вот почему-то советов не боялись...
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
caesar, спасибо за вступление в дискуссию. Мощный атвед на мой превед. Тем интереснее спор, изнт ит?

caesar сказав(ла):
JohnSparrow сказав(ла):
коллективизация началась не в 1927, это раз.
У грудні 1927 на xv зїзді ВКП(б) були прийняти дерективи плану на 1928/29-1932/33 роки, що передбачала проведення індустріалізації та колективізації. А вже з 1928 за наказом Сталіна проводилась суцільна колективізація.
Молодец, но тем не менее, если решние о свертывании НЭПа было принятов декабре 1927 года, то само свертывание началось, как минимум в 1928-м году. Так что я был прав. Однако, был прав формально, контраргумент катит по сути, за что спасибо.

caesar сказав(ла):
Причины коллективизации тебе неизвесты
=JohnSparrow
Причинами було отримання коштів на форсовану індустріалізацію та знищення класу заможних селян, який не підтримував радянської влади.
Согласен с желанием получит деньги на форсированную индустриализацию, а вот вторая часть требует подтверждения. Легко ты их сцепил, должен отметить.

caesar сказав(ла):
JohnSparrow сказав(ла):
аналогичным процессом в Англии
"Огородження" і колективізація досить різні речі. Селяни не були кістяком Англії, уже тоді центральне місце в державі займала аристократія і буржуазія (власне цим Генріх VIII і розчистив дорогу буржуазії) і Англії висилення селян не загрожувало втратою незалежності. Доречі їм не вводили паспортної системи, яка забороняла їм переселятися без дозволу феодала. Осередком українського ж народу в 20-ті були селяни і їх знищення загрожувало навіть існуваню цілого народу. І 1530-ті я вважаю ніяк не можна пов'язати з 1930-тими: епохи дещо різні.
Молодец, но почему же разные? Овцы в 15 (не 16-м, кажется) веке дали англичанам возможность освободить массу солдат, которые и строили Империю. В СССР эта мера дала:
а) кормить город за счет села;
б) кормить, используя куда меньше затрат на производство продуктов (когда крестьянин сам по себе - это одно, когда они все в единой системе, их можно заставить пользоваться тракторами и удобрениями. На соотв. вопрос Черчилля в годы войны Сталин сказал, что благодаря коллективизации крестьянам дали трактора. Черчиль для себя отметил (и озвучил в "Истории Второй Мировой Войны"), что он бы со своим народом так не поступил - много жертв. В конце 1980-х тот факт, что советское хозяйство нежизнеспособно, был аксиомой. Сейчас оказалось, что масса советских хозяйств удушена, а ничего более жизнеспособного демократия создать не смогла. Я не говорю, что там было хорошо, а вот тут плохо; я говорю о том, что там было что-то, а вот здесь одни сухарики и анчоусы. Ну ладно, это не по теме). Короче: в 16 веке (если ты прав насчте хронологии, я не помню) в Англии согнали крестьян с земли. Они стали солдатами и работниками фабрик (второ важнее, "Заводская мира" - в начале 19 века,к примеру). В России то же шоу повторили в ХХ веке. Не знаю, как ты, а я в 1990-м году покупал кефир в треуголках, ел рыбу, кальмаров и много чего еще. Да, был дефицит, но мы ведь не мерли с голода, правильно? Spoch писал о том, что все витрины были заставлены морской капустой. Я согласен, да. НО. Умный хозяин не ломает то, что было, а перестраивает. А насчет капусты - так сейчас она тоже есть, но дерьмо, по сравнению с той ("дерьмо" - не ради красного словца).

JohnSparrow сказав(ла):
здорово ухватить за хвост один факт из сотни
Так ти сам підтверджуєш що таких фактів ціла сотня? Я то думаю навіть більше.
Ты не ответил на почти заданный вопрос. Думать - это здорово, но кде жы каменты? Уточнять тяжко, пиво шумит в голове. Знаешь, самые великолепные логические построения легко разрушить одним фактом (не всегда, но все же). Вот тебе простая вещь: если большевики расстреляли украинское возрождение, то почему они его вообще допустили?

з метою обмеження бажаючих перейти на сторону Петлюри, Махно та ін. комуністи були змушені надати культурну автономію своїм оккупованим територіям.
Раз) Не пиши про Махна, как про борца за наше украинское завтра, он на эту роль катит приблизительно так же, как и я. Аргументы? Ищите, сударь. Ну а если лень, то вот один: в 1919 году махновцы выбили петлюровцев из Днепропетровска (Екатеринослав). Они тогда выступали в качестве авангарда Красной Армии под командованием Павла Дыбенко. Махно и Петлюра на одной доске, жесть.

2) Еще коммунисты сделали Башкирию автономной республикой, видать, Салават Юлаев их драл. Потом они его замочили и назвали в его честь спорт. команду. Странно как-то, злые коммунисты. А, вот, они мочили исключительно Украину. Угадаем с десяти раз, что было одним з обязательных требований при приеме на службу в УССР в 1925-м году? Верно, у соискателя должно было быть две ноги, два уха и т.д. А еще - знание украинского языка. Не знаю точно, как на западе,а на востоке - да. А почему? А почему сначала была такая политика, а потом репрессии? Хрен его знает, но давайте искать, зачем же делать скоропалительные выводы? И самое веселое, к УПА они относятся очень даже опосредованно (Все эти аргументы. Большевики угнетали украинских крестьян? Да, но тогда почему же УПА получила подержку тех, кого угнетали не так долго, а что же крестьяне Винниччины и Донбасса?).

По поводу "Украинского ренессанса". Большевики начали устраивать ренессанс года эдак с 1924-25-го, а вот репрессии и проие дела - с 1929-го, кажется. Я себе думаю так: сидел злой паук-большевик и думал - дам-ка я им пряника года эдак на четыре, а потом как махну кнутом!

Зазеркалье. Хотя здорово встретить аргументы. Повторюсь: я думаю, что я прав, но не факт, аргументы заставляют думать, думать даже о том, о чем не хотелось бы.

З.Ы. Вячеслав Бутусов играл сегодня просто здорово, мне лично очень понравилось.
З.Ы.Ы. Снова большой пост, вот же косяк.
 

Avvocato

Користувач
Реєстрація
03.11.06
Повідомлення
100
Репутація
0
mr. Василий сказав(ла):
Когда это УПА боролось против фашистов? За всё время уничтожила около двух десятков немцев

Вот немного другие цифры:«За офіційними німецькими даними, в боях з українськими партизанами, з УПА, загинуло понад 100 тисяч німецьких військовослужбовців та їхніх поплічників» (У кожного своя правда, та Україна в нас одна, «2000» №7/16.02.2007).
Автор цитаты "историк" и писатель Данило Кулиняк, это он "досліджуючи родовід Ющенка, докопався до того, що президент походить від останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського".

Далее И. К. Патриляк – в своей работе «До питання про внесок ОУН та УПА у боротьбу проти нацистських окупантів на території України» (УІЖ, №5/2004) приводит следующие данные (убитые): апрель 1943г. — «приблизно 600 німців та союзників» (потери УПА не указаны); июнь-сентябрь — «понад 3 тис. гітлерівців и 1237 українських повстанців»; октябрь-ноябрь — «півтори тисячі німців и 414 вояків УПА». Максимально возможный результат «войны» многотысячной армии украинских «патриотов» - 6-7 тысяч немецких оккупантов и полицаев за весь 1943г.

А здесь уже совсем другие цифры:«за 1944 — 1956 pp. в ході бойових операцій, в результаті самогубств та «внутрішнього» терору безповоротні втрати підпілля становили 155 108 осіб, з них у східних областях - 1 746. За той же період вийшло з повинною 76 753 особи. У 1943 -1956 pp. за всіма «забарвленнями» націоналістичної діяльності було заарештовано
103 866 осіб… Сумарні втрати радянської сторони у 1944-1953 pp. дорівнювали 30 676 загиблими. За категоріями статистика загиблих виглядала таким чином: співробітників НКДБ-МДБ — 687; співробітників органів внутрішніх справ — 1864; бійців винищувальних батальйонів — 2590; військовослужбовців прикордонних військ і Збройних сил — 3199; працівників партійних органів – 207; голів селищних рад — 1454; інших радянських працівників — 1278; робітників — 676; дітей, людей похилого віку, домогосподарок — 860; представників інтелігенції — 1931; голів колгоспів — 314; колгоспників і селян — 15355».
Звіт робочої групи істориків при Урядовій комісії з вивчення діяльності ОУН і УПА. Основні тези з проблеми ОУН-УПА (історичний висновок), - Київ, 2004.
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
PATRICK сказав(ла):
СРСР (читай Росія)
Сейчас я на основе цитаты PATRICK'а докажу нехитрую истину. А именно: PATRICK - УЗБЕК.
Если СССР = Россия, то так же СССР = Украина и так же СССР = Узбекистан. Значит Украина = Узбекистан. украинец = узбек. PATRICK = украинец. Из этого следует, что PATRICK - УЗБЕК! Что и следовало доказать:)
Ozzy сказав(ла):
Щодо диверсійних груп то ви знаєте що існували групи, які спеціально готувалися ,і під виглядом УПА знищували місцеве населення.
Факты в студию!
 
B

BEN LADEN

mr. Василий сказав(ла):
Сейчас я на основе цитаты PATRICK'а докажу нехитрую истину
Ха-ха... Чуєш-но голубе, скільки в тебе було по математичним дисциплінам??? (де треба доводити теореми, спорю шо двойки)
І тут тобі знов нічо не світить... СІДАЙ ДВА!!! (-1)
З.І. Мені цікаво шо втебе твориться в голові, шо ти таке пишеш..... тре буде якось глянуть]:->
 

caesar

Користувач
Реєстрація
02.07.07
Повідомлення
29
Репутація
0
mr. Василий сказав(ла):
Сейчас я на основе цитаты PATRICK'а докажу нехитрую истину. А именно: PATRICK - УЗБЕК.
Если СССР = Россия, то так же СССР = Украина и так же СССР = Узбекистан. Значит Украина = Узбекистан. украинец = узбек. PATRICK = украинец. Из этого следует, что PATRICK - УЗБЕК! Что и следовало доказать
Ого!!! оце то залізна логіка.
А зараз я доведу, що ти не розбираєся ні в історії ні в геополітиці.
Украина = СРСР - це просто якась нісенітниця. Якби ти написав Україна = УРСР то був цілком правий юридично, політично і історично. Єдиною правонаступницею СРСР (і це визнали всі країни і власне Росія) є РФ, тому прямо отожнювати СРСР можна лише з нею. А так як порівняння України і СРСР є хибним, то і всі інші твої судження теж не істинні.

П.С. Надіюся це був лише невдалий жарт
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
mr. Василий сказав(ла):
Сообщение от PATRICK
СРСР (читай Росія)
...
Сейчас я на основе цитаты PATRICK'а докажу нехитрую истину
Якщо ти - людина надто далека від подій (що останнім часом так і спостерігається з твоїх постів) НЕ ВАРТО чіплятись за слова, вирази чи словосполучення... Чомусь всі зрозуміли.. а лишень містер (читай сир) не зрозумів... мабуть голова в тебе незвичайна:D

по темі:
Вас всіх питали лишень своє відношення до УПА (хто не пам"ятає жмем на сцилу -> http://ilink.com.ua/forum/showpost.php?p=12512&postcount=1)

А між іншим сам автор десь згинув... (тут Василій мусить сказати шо автора закатували нацики з УПА:D ). Натомість опоненти вже опрацьовують десятки томів інформації (нашим історикам таку б наполегливість і завзятість) викладають купу сцилок і вже чуть не б"ються, ображають один одного...

Отак і в державі.. і так і залишиться, поки не порозумнішаєм:-|
прикро
 

caesar

Користувач
Реєстрація
02.07.07
Повідомлення
29
Репутація
0
JohnSparrow сказав(ла):
Цитата:


Сообщение от caesar


Цитата:


Сообщение от JohnSparrow
коллективизация началась не в 1927, это раз.



У грудні 1927 на xv зїзді ВКП(б) були прийняти дерективи плану на 1928/29-1932/33 роки, що передбачала проведення індустріалізації та колективізації. А вже з 1928 за наказом Сталіна проводилась суцільна колективізація.



Молодец, но тем не менее, если решние о свертывании НЭПа было принятов декабре 1927 года, то само свертывание началось, как минимум в 1928-м году. Так что я был прав. Однако, был прав формально, контраргумент катит по сути, за что спасибо.

Взагалі то ми обоє не праві. Перші спроби колективізації були здійснені в 1918-1919 роках, проте вона провалилась. Не припинялися спроби заганяння селян і під час НЕПу, хоча тоді було все добровільно. Найбільш популярними в ті роки були товариства по спільній обробці землі - ТОЗи.
На 1925 рік 92% землі знаходилось в приватному користувані селянами.
Лише насильницькі заходи втілили колективізацію сталінського зразка в життя.

JohnSparrow сказав(ла):
Сталин сказал, что благодаря коллективизации крестьянам дали трактора.
1)Техніка для обробітку землі для "куркулів" була не новиною і використовувалася ними у власних господарствах. А вони на той час виробляли достатньо продукції для існування села і розвитку ринкових відносин. Доречі Симиренки і Яхненки застосовували с/г техніку на своїх землях ще в XIX ст.
2)Якби СРСР на своїх заводах виробляв трактори, а не танки, то їх було б зроблено стільки, що ціна на них впала б так, що держава могла б забезпечити практично кожне селянське господарство с/г технікою і без створення колгоспів. можливо дещо заплутано, але надіюсь логіка зрозуміла
3)Далеко не на кожному колгоспі в кінці 20-их - 30-их роках були бригади МТС. Техніки не вистачало; відібране обладнання в "куркулів" на всіх не вистачало.
JohnSparrow сказав(ла):
Не пиши про Махна, как про борца за наше украинское завтра...Махно и Петлюра на одной доске, жесть
Я не ставив їх в один ряд. Боже упаси! Я мав на увазі, що Махно проводив досить різноманітну політику в залежності від ситуації. Він не завжди підтримував Червону владу. Часто відбувалися збройні сутички між їх загонами. А так як Махно був анархістом, то він взагалі не визнавав будь-якої центральної влади. І армія Махно якраз була знищена Червоною Армією. В той час на Україні всі воювали проти всіх: петлюрівці, махновці, гетьманці, комуністи, білогвардійці.
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
caesar сказав(ла):
Ого!!! оце то залізна логіка.
А зараз я доведу, що ти не розбираєся ні в історії ні в геополітиці.
Украина = СРСР - це просто якась нісенітниця. Якби ти написав Україна = УРСР то був цілком правий юридично, політично і історично.
Росiя = СРСР - це просто якась нісенітниця. Якби PATRICK написав Росiя = РРФСР то був цілком правий юридично, політично і історично. И PATRICK это прекрасно знает, но тем не менее пытается вводить людей в заблуждение. При останній зустрічі мені здалось, що PATRICK достатньо розумний.... мабуть здалось :-( Отак і в державі.. і так і залишиться, поки не порозумнішаєм
прикро
BEN LADEN сказав(ла):
Ха-ха... Чуєш-но голубе, скільки в тебе було по математичним дисциплінам??? (де треба доводити теореми, спорю шо двойки)
І тут тобі знов нічо не світить... СІДАЙ ДВА!!! (-1)
Возможно ты просто не осилил доказательство. Надеюсь с аксиомой, что родной брат узбека так же является убеком никто спорить не будет?:)
 

tr@ffic

Користувач
Реєстрація
11.02.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
36
mr. Василий сказав(ла):
Росiя = СРСР - це просто якась нісенітниця. Якби PATRICK написав Росiя = РРФСР то був цілком правий юридично, політично і історично. И PATRICK это прекрасно знает, но тем не менее пытается вводить людей в заблуждение. При останній зустрічі мені здалось, що PATRICK достатньо розумний.... мабуть здалось Отак і в державі.. і так і залишиться, поки не порозумнішаєм
прикро
Шановний вИ не можете визначитись на якій мові ви спілкуєтесь! А починаєте вести дискусію на такі серйозні теми!

добавлено через 1 минуту
mr. Василий сказав(ла):
Возможно ты просто не осилил доказательство. Надеюсь с аксиомой, что родной брат узбека так же является убеком никто спорить не будет
Доречі ви самі помилилися рідний брат узбека це узбек а не убек!!!!!!
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
mr. Василий сказав(ла):
При останній зустрічі мені здалось, що PATRICK достатньо розумний.... мабуть здалось Отак і в державі.. і так і залишиться, поки не порозумнішаєм
Дуже "розумно" з Вашого боку витягувати фрази з постів відгуків і коментарів і, перефразовуючи, кидати в топік...

Я так розумію, що закінчились логічні висновки, чи книжки, чи можливо сайти домену .ru???
За останніх кілька сторінок топіку у Вас не спостерігається якоїсь суттєвої інформації, лише "гострі" жарти на кшталт "PATRICK=узбек", "Ozzy - війна ще не закінчилась", "Антеуфл вийшов на тропу війни", "на зустрічі до 100-річчя Шухевича дітей прив"язують до дерев" і таке інше...

В моїх очах ви себе дискредитували як опонент в дискусії...

по темі:
Ще раз повторюсь (для людей з чудовими мізками)!!!
PATRICK сказав(ла):
по темі:
Вас всіх питали лишень своє відношення до УПА (хто не пам"ятає жмем на сцилу -> http://ilink.com.ua/forum/showpost.p...12&postcount=1)

А між іншим сам автор десь згинув... (тут Василій мусить сказати шо автора закатували нацики з УПА ). Натомість опоненти вже опрацьовують десятки томів інформації (нашим історикам таку б наполегливість і завзятість) викладають купу сцилок і вже чуть не б"ються, ображають один одного...

mr. Василий сказав(ла):
Росiя = СРСР - це просто якась нісенітниця
навпаки:-| СРСР (читай Росія). Тут я маю на увазі упереджене, зверхнє ставлення Росії до України (навіть не пробуй довести протилежне). А СРСР тут якраз в тему, бо аж ніяк не Україна (і навіть не твій улюблений Узбекистан) був ініціатором створення того самого Союзу. звідси маємо: пишу СРСР (маю на увазі Росію).. АЛЕ ТІЛЬКИ В ДАНОМУ КОНТЕКСТІ (тільки в моєму реченні)!!!
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
PATRICK сказав(ла):
Я так розумію, що закінчились логічні висновки, чи книжки, чи можливо сайти домену .ru???
За останніх кілька сторінок топіку у Вас не спостерігається якоїсь суттєвої інформації
Посмотрим, что же написал по теме в предыдущих постах PATRICK
PATRICK сказав(ла):
Як говорив пан Галигін що з комедійного клубу "всі книжки написані людьми брешуть, бо людям властиво брехати..."
Ти, бачу, з боку в бік тиняєшся... не буває ні чорного, ні білого, а особливо в таких питаннях які можуть розглядатись по різному з всіх боків. Ніхто не казав про абсолют якогось зла чи добра. Але що стосується СРСР (читай Росія) в плані політики щодо України, тут добром і не пахне.
Еххх... старий, добрий 2005-ий... тоді багато людей помилялось у твердженнях (гумор)
сцила неробоча чи шось із файлом... або файл видуманий
Так много полезной по теме воды:D. Неужели закончились ссылки в домене .hn?:D

PATRICK сказав(ла):
навпаки:-| СРСР (читай Росія). Тут я маю на увазі упереджене, зверхнє ставлення Росії до України (навіть не пробуй довести протилежне). А СРСР тут якраз в тему, бо аж ніяк не Україна (і навіть не твій улюблений Узбекистан) був ініціатором створення того самого Союзу. звідси маємо: пишу СРСР (маю на увазі Росію).. АЛЕ ТІЛЬКИ В ДАНОМУ КОНТЕКСТІ (тільки в моєму реченні)!!!
Сколько можно рассказывать сказки? СССР был создан 30 декабря 1922 г., путем объединения РСФСР, УССР, БССР и ЗСФСР:-p
 
B

BEN LADEN

mr. Василий сказав(ла):
СССР был создан 30 декабря 1922 г., путем объединения РСФСР, УССР, БССР и ЗСФСР
"Еті пєсні мнє нє нада!!!!" Ти завтикав дописати слово "насильницького"! Якщо непомиляюсь, ні Центральна Рада, ні народ України, не хотіли вступу у якесь там срср, про що і світчили вибори до ради у 1917р. (де більшовики набрали 10% ). Проте, дуже спритні "перевтілені москалі"(читай більшовики) несподівано оголосили про створення УРСР... Нащо зразу ж відповіли москалі, які почали визволяти Україну (ввійшовши на територію чужої держави, куди їх ніхто не кликав, що впринципі вони і досьогодні роблять), щоб пізніше утворити разом знею (і ше купкою "держав") срср.
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
Прошу всех вернуться к теме:
Уважаемые оппоненты я хочу увидеть ответ на поставленные мной ранее вопросы- и так повторюсь:
- в чем вина евреев с которыми "боролись" бендеровцы?
- участие в геноцида еврейского народа есть преступление перед человечеством?
 
B

BEN LADEN

lek сказав(ла):
- в чем вина евреев с которыми "боролись" бендеровцы?
- участие в геноцида еврейского народа есть преступление перед человечеством?
lek сказав(ла):
Прошу всех вернуться к теме:
До якої теми??? Тема то про ставлення нас (форумчан) до того що УПА прирівнюють до ветеранів ВВВ, такшо тю-тю... ніяких євреїв (ше їх тут не хватало).... Нашов шо обговорювать! Хоч тему про мертвих євреїв то створюй!
З.І. УПА - молодці, не побоялись виступить проти ввсіх і кожного заради єдиної держави України (москалі і німці нах!.... і євреї тоже:) )
 

Avvocato

Користувач
Реєстрація
03.11.06
Повідомлення
100
Репутація
0
CHipok сказав(ла):
Можете вважати мене нациком, але я проти жидів
Вважаю!

BEN LADEN сказав(ла):
(москалі і німці нах!.... і євреї тоже
Браво,юные адольфы! Продолжайте дело вашего "героя": "Главным организатором геноцида поляков и евреев в этот период стал Чупринка(Шухевич), издавший специальный приказ,который гласил:"К жидам относится так же, как к полякам и цыганам:уничтожать беспощадно, никого не жалеть...Беречь врачей, фармацевтов, химиков, медсестер; содержать их под охраной... Жидов, использованных для рытья бункеров и строительства укреплений, по окончании работы без огласки ликвидировать..."(Prus E.Holokost po banderowsku.Wroclaw,1995)
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Avvocato сказав(ла):
:"К жидам относится так же, как к полякам и цыганам:уничтожать беспощадно, никого не жалеть...Беречь врачей, фармацевтов, химиков, медсестер; содержать их под охраной... Жидов, использованных для рытья бункеров и строительства укреплений, по окончании работы без огласки ликвидировать..."(Prus E.Holokost po banderowsku.Wroclaw,1995
Prus E.Holokost po banderowsku.Wroclaw,1995
цим все сказано!!! Поляки тобі ще не таке напишуть, оскільки вони, якби постраждала сторона!!!
я шо ти скажеш на те що Українців поляки переселяли далеко на північ польщі, з давно нажитих земель?! от геноцид з боку українців до поляків
був, а збоку поляків до українців, ні ??? Я правильно розумію тебе юний сталін???
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
mr. Василий сказав(ла):
Так много полезной по теме воды. Неужели закончились ссылки в домене .hn?
В мене такі фрази не є суттю поста (а лише відступ), а от у тебе це єдине що ти пишеш.
lek сказав(ла):
- в чем вина евреев с которыми "боролись" бендеровцы?
- участие в геноцида еврейского народа есть преступление перед человечеством?
1. А в чому вина українців, з якими боролись срср і фашисти? в чому вина українців, яких навіть після війни не давали спокою (репресії, тюрми, ...)?
2. невже срср не звертав увагу на євреїв? і при сталіні їм жилося як у Мойсея за пазухою?
Ви не можете зрозуміти, що воїни УПА були далеко не ангелами, проте їм до таких демонів як сталін чи гітлер дуже далеко. (бо тут деякі тіпи накрутили вже собі ніби: хто за УПА, той вважає їх героями...)

Притримуючись своєї позиції, скажу: Я в захваті від мужності, безстрашності, патріотизму тих вояків, які не засцяли йти за Неньку Україну проти режиму, ризикуючи всім...


P.S.:
Avvocato сказав(ла):
Браво,юные адольфы! Продолжайте дело вашего "героя":
Avvocato сказав(ла):
"Знай, что ответ дуракам — молчание".-
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
BEN LADEN сказав(ла):
Якщо непомиляюсь
Ошибаешся
PATRICK сказав(ла):
Притримуючись своєї позиції, скажу: Я в захваті від мужності, безстрашності, патріотизму тих вояків, які не засцяли йти за Неньку Україну проти режиму, ризикуючи всім...
Так не засцяли, что до сих пор по за границам отсиживаются, ну очень патриотично:)