УПА_2

  • Автор теми Midnight Fantasy
  • Дата створення

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
MandrivniK сказав(ла):
н да, про такие настроения и я слыхал, ну что ж остается ждать что Украина стане второй Югославией...
Странная позиция, ждать развала страны, но навстречу не идти. Может быть стоит поискать причины таких настроений? Или ты думаешь, что на востоке страны живут одни провокаторы?:)
 

billysh

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
45
Репутація
0
lek сказав(ла):
А с географией хуже...
- поясни що тобі не зрозуміло?

MandrivniK сказав(ла):
н да, про такие настроения и я слыхал, ну что ж остается ждать что Украина стане второй Югославией... ... печально все это...
а мені здається, що ніхто Україну - не розвалить, ну в Криму татари то рано чи пізно піднімуться - ще недовго лишилося, ну скільки ж можна їх як зайців ганяти туди сюди тамошній російській владі та населенню(саме російській) - і такий сценарій для них як Чечня 2 - майже гарантований. Ну а ці крикуни з Сєвєродонєцка - це все тільки піз...ж, і як написав пан Мандрівник, тільки діло запахне жареним - відразу порозбігаються як щурі. Ну думаю це буде самий найгірший варіант розвитку подій, але ми будемо жити з надією в серці, що незабаром нарешті настане "МИР во всем Мире" в тому числі і в нас:D
 

medved

Користувач
Реєстрація
18.11.07
Повідомлення
68
Репутація
0
billysh сказав(ла):
а мені здається, що ніхто Україну - не розвалить, ну в Криму татари то рано чи пізно піднімуться - ще недовго лишилося, ну скільки ж можна їх як зайців ганяти туди сюди тамошній російській владі та населенню(саме російській) - і такий сценарій для них як Чечня 2 - майже гарантований.
Мне интересно узнать какое же Вы Пан billysh,видите развитие событие по национал украинскому сценарию, исключая тех самых вашей терминологией «тамошній російській владі та населенню(саме російській)»(упуская даже то что на сегодня они являются тоже гражданами Украины, и то что Крым тоже является территорией Украины)???

Судя по вашему рассуждению, Вы далеки от социума, быта и прочих мусульманских ценностей. И уверяю Вас Пан billysh,что православным славянам даже если он национал украинского интеллекта и всем сердцем ненавидящего россиян, не заключить полноценного долгосрочного союза(примеров исторических более чем…!) Для этого как минимум надо сделать обрезания и каждый день в 5.30 утра на коленях в противовес заднице искать сторону Мекки. Моё личное мнение и полтора годичного опыта миротворца(пусть даже и в советской армии)что благодаря тех самых «тамошній російській владі та населенню(саме російській)» пока ещё Крым Украинский, а не татаро-мусульманский.


billysh сказав(ла):
Ну а ці крикуни з Сєвєродонєцка - це все тільки піз...ж, і як написав пан Мандрівник, тільки діло запахне жареним - відразу порозбігаються як щурі.
И тут как раз опять из моего армейского горького опыта, всё как раз наоборот!!!
 

billysh

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
45
Репутація
0
medved сказав(ла):
упуская даже то что на сегодня они являются тоже гражданами Украины, и то что Крым тоже является территорией Украины
ну ви також є громадянами України - але ви на неї і на її устрій женете гірше ніж ті самі російські шовіністи. Так що це ще нічого не означає - мати укр. громадянство. А щодо Криму, цікава ситуація - якось перебуваючи там мене запитали " Вы откуда. кажу з Хмельницької області - у відповідь - "А это с Украины." І на рахунок території України - то в Криму російський флот хазяйнує як у себе вдома, навіть згадати історію з маяками.
medved сказав(ла):
Моё личное мнение и полтора годичного опыта миротворца(пусть даже и в советской армии)что благодаря тех самых «тамошній російській владі та населенню(саме російській)» пока ещё Крым Украинский, а не татаро-мусульманский.
да добре радянська влада намиротворила в 1944 з кримськими татарами - за одну ніч і нафіг всіх з Крима - от і доводиться і до тепер розхльобуватися за їхні "миротворчу діяльність". А на рахунок відносин між росіянами в Криму і татарами - то поїдьте туди і побачите - перші взагалі останніх за людей не тримають, а ця тяганина з землею - законів купу наприймали а кримська влада спішить аж спотикається їх виконувати - але це все до пори до часу - їхньому терпінню прийде кінець - і тоді - Крим знову стане повністю татарським. І як не прикро це визнавати в Криму більша половинна населення - росіяни - хоча це ще не означає що його треба віддавати Росії - бо за такою логікою - можна забарати всю Тюменську область Хантимансьйський АО і ще дохрена і трохи території Росії.

добавлено через 57 минут
medved сказав(ла):
не заключить полноценного долгосрочного союза
добре давайте тоді втупимо в НАТО :D :D :D - хоча я знаю в яку ви сторону хилите - ми в тому "повноцінному" союзі були з 1654 року і до 1991, хоча і зараз ще не можемо відкараскатися від нашого "старшого союзника" - я маю на увазі - що нам вічно їм в сраку треба заглядувати - щоб щось зробити чи сказати, і як тільки хтось з"являється хто не хоче цього робити - то вони зразу тичуть кукіш і кричать що "хрен получите а не газ". Отож Вельмишановні пани опоненти давайте не будемо тут розводити байки про те те як би нам класно жилося в союзі з Росією і як буде хєрово якщо "продамося" тим ненависним натівцям.
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
medved сказав(ла):
Моё личное мнение и полтора годичного опыта миротворца(пусть даже и в советской армии)что благодаря тех самых «тамошній російській владі та населенню(саме російській)» пока ещё Крым Украинский, а не татаро-мусульманский.
Як не прикро, але доля істини є. Якщо татари в Криму більш осядуть,
збільшиться кількість, вони рано чи пізно почнуть качати свої мусульманські права. А це буде біда, бо їх будуть підтримувати всі
мусульманські ультра. А це терористи.
З.І. Хоча це буде не скоро, але варіант цілком ймовірний.
 

billysh

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
45
Репутація
0
lek сказав(ла):
Занятное мнение "патриота Украины" - пусть будет Крым хоть не наш, но без москалив...
та до чого тут це, і взагалі прочитайте мої попередні пости - в мене хоч де-небудь проскакує слово "москаль" - крім того що ви самі себе так називаєте. Ну а щодо Криму - то я абсолютно проти будь-якої ескалації конфлікту, але я просто я констатутю факт, що все до того йде. І ще одна ремарка про татар - вони не будуть виступати проти населення з Великої землі а буде бійня з місцевим населенням, вони(татари) доречі на відміну від місцевих російськомовних вивчають укр.мову і не ниють, що це важко чи вони цього не будуть робити.

добавлено через 1 минуту
billysh сказав(ла):
с вами мне все понятно...

мені здається , що з Вами зрозуміліше!!!!!!!:D
 

medved

Користувач
Реєстрація
18.11.07
Повідомлення
68
Репутація
0
billysh сказав(ла):
ну ви також є громадянами України - але ви на неї і на її устрій женете гірше ніж ті самі російські шовіністи. Так що це ще нічого не означає - мати укр. громадянство.
Ну вот, я опять начал сомневаться Панbillysh,Вы ли написали этот пост, №548 из-за которого, я Вас благодарил. По-видимому, это было мимолётное у Вас просветление.
Вот-вот, ганню потому что я здесь живу и дети мои, здесь на Украине растут. Переживаю, что самое негативное из советской идеологии переняли и переплюнули и навязчиво прогрессируете, вот хотя бы с этой Вашей идеологией и однобокой цензурой.
billysh сказав(ла):
добре давайте тоді втупимо в НАТО - хоча я знаю в яку ви сторону хилите - ми в тому "повноцінному" союзі були з 1654 року і до 1991, хоча і зараз ще не можемо відкараскатися від нашого "старшого союзника" - я маю на увазі - що нам вічно їм в сраку треба заглядувати - щоб щось зробити чи сказати, і як тільки хтось з"являється хто не хоче цього робити - то вони зразу тичуть кукіш і кричать що "хрен получите а не газ".
Ваша проницательность меня поражает. Я лично за вступление в НАТО, это первая на сегодняшний день приоритетная ступень попасть в Евросоюз. Может хоть кто-то сможет научить нас жить по людски. Уверен, что они первые и намекнут на то чтобы, перестали ”втюхивать” мнимых героев учитывая интересы союзников, тех же самых поляков.
А также погрозят пальчиком и скажут: ” не надо нервно и угрожающи, навязывать к себе уважение соседей, а уважение надо добиться непосредственно благосостоянием своих граждан и ростам экономики Украины(мне бы так хотелось, а как ано будет...).

добавлено через 47 минут
billysh сказав(ла):
І ще одна ремарка про татар - вони не будуть виступати проти населення з Великої землі а буде бійня з місцевим населенням, вони(татари) доречі на відміну від місцевих російськомовних вивчають укр.мову і не ниють, що це важко чи вони цього не будуть робити.
Да их устой всегда было, сила в количестве. И покуда в Крыму больше славян пока не рыпаются, они также оперируют положением вещей противостояния между Россией и Украины и подхалимажа к национал патриотам. И будут с упоением украинский язык изучать, и прочий подхалимаж. Пойми что их конек это хитрость и изворотливость, пожалуй в этом они и евреев переплюнули. Но только, дай им возможность они первого тебя заставят выучить их язык
medved сказав(ла):
сделать обрезания и каждый день в 5.30 утра на коленях в противовес заднице искать сторону Мекки
 

billysh

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
45
Репутація
0
medved сказав(ла):
Да их устой всегда было, сила в количестве. И покуда в Крыму больше славян пока не рыпаются, они также оперируют положением вещей противостояния между Россией и Украины и подхалимажа к национал патриотам. И будут с упоением украинский язык изучать, и прочий подхалимаж. Пойми что их конек это хитрость и изворотливость, пожалуй в этом они и евреев переплюнули. Но только, дай им возможность они первого тебя заставят выучить их язык

ну не потрібно так всю націю під одну лінійку рівняти, з такими темпами можна будь-кого підлабузником назвати хто вивчає чужу мову - живучи в чужій країні, і навідміну від декого вони живуть на своїй споконвічній території і кримська влада повинна визнати їхні вимоги і не утискати їх права - бо це добром не закінчиться.
medved сказав(ла):
Я лично за вступление в НАТО, это первая на сегодняшний день приоритетная ступень попасть в Евросоюз. Может хоть кто-то сможет научить нас жить по людски.
ну а ця ваша конструктивна думка дійсно заслуговує поваги, але щодо "мнимих героев" - то все якраз навпаки - українцям стільки часу вдовбували в голову що різні там Котовські чи Павкі Корчагіни - ледь не ідоли яким треба поклонятися і на них рівнятися, що зараз і ще довго по тому ми будемо одне одному доводити хто герой а хто просто плід чиєїсь ідеології. Так що ці наші суперечки всеодно ні до чого не приведуть - ні ми вас , ні ви нас не переконаєте.
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
billysh сказав(ла):
проскакує слово "москаль" - крім того що ви самі себе так називаєте.
Та ні, це ви нас чомусь так назвали.
Я особисто себе таким не вважаю, пани опоненти.
billysh сказав(ла):
мені здається , що з Вами зрозуміліше!!!!!!!
Якби ви, а особливо ті хто над вами, хоть трохи адекватно розуміли ту ситуацію в який перебуває наша країна - стільки безлуздих дурниць, тієї ганьби що діється не було б!
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
mr. Василий сказав(ла):
Странная позиция, ждать развала страны, но навстречу не идти. Может быть стоит поискать причины таких настроений?

что значит идти на встречу? кому идти на втречу? или может по твоему "идти на втречу" это склонить голову и забыть свою культуру и историю...? это по твоему идти на втречу? а могилы моих дедов и прадедов куда девать? а? а сыну когда он вырастет и спросит кто он? что мне сказать? сказать что когда то я "пошел на встречу" и забыл самого себя...

почему мне, сюда, никто не "идет на встречу"? мы уже ходили более 300 лет встречальсь, хватит встечатся "банкоматы до сих пор болят" :D
 

medved

Користувач
Реєстрація
18.11.07
Повідомлення
68
Репутація
0
billysh сказав(ла):
українцям стільки часу вдовбували в голову що різні там Котовські чи Павкі Корчагіни - ледь не ідоли яким треба поклонятися і на них рівнятися, що зараз і ще довго по тому ми будемо одне одному доводити хто герой а хто просто плід чиєїсь ідеології.
Тут я с Вами соглашусь, тот же Павлик Морозов… а через некоторое время в наши дни, оп, и появляется некий Мороз и пр.деятели (для некоторых даже надежда нации) и вот тут, вдруг натыкаешься в интернете, пусть иронический каламбур но ведь с подоплекой, что то типа этого:”По последним политическим событиям на Украине, все мировое сообщество а также историки и религиозные конфессии, пришли к единому мнению, что национальность Иуды была украинец”. Обидно, правда?... т.е.по одной(или двум, трём…) паршивой овце судят всю нацию. А вот тут billysh,следите за мыслей, Вам ответ на крымско-татарскую нацию, тем более что в их стаде этих паршивых овец намного больше половины.
billysh сказав(ла):
навідміну від декого вони живуть на своїй споконвічній території і кримська
Что же тогда говорить про греков? Херсонес раньше был, чем Бахчисарай, не так ли? И крестьянская вера на много раньше появилась на Крымском полуострове, чем мусульманская.
 

billysh

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
45
Репутація
0
medved сказав(ла):
Что же тогда говорить про греков? Херсонес раньше был, чем Бахчисарай, не так ли? И крестьянская вера на много раньше появилась на Крымском полуострове, чем мусульманская.
ну давайте вже не будемо лізти в такі історичні "дєбрі" - бо ми тут можемо написати нову Історію України. Доречі на рахунок таких "новоявлених істориків" хочеться згадати сумнозвісного Олеся Бузину - раджу почитати його новий хіт "Тайная История Украины-Руси" - там цей писака умудряється переписати історію України ледь не від Адама і Єви.:D
 

FOXXX

МЕДВЕД
Користувач
Реєстрація
09.03.06
Повідомлення
214
Репутація
0
Вік
46
Отдыхал, как и многие в Крыму. Поехали на Мыс Меганом. Остановились у торговца арбузами спросить дорогу. Оказался мужик из родом со львовщины. Рассказал, показал. Спрашиваю, мол что это у Вас тут туалетов на земле натыкано, как травы??? Так. Грит, татары землю цапают. Ну и как - спрашиваю. Говорит мужик - у меня два сына и два ружья, надо еще одно купить, себе. Этим дармоедам я свою землю не отдам.

А Вы говорите.... Эххххх....
 

billysh

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
45
Репутація
0
FOXXX сказав(ла):
Отдыхал, как и многие в Крыму. Поехали на Мыс Меганом. Остановились у торговца арбузами спросить дорогу. Оказался мужик из родом со львовщины. Рассказал, показал. Спрашиваю, мол что это у Вас тут туалетов на земле натыкано, как травы??? Так. Грит, татары землю цапают. Ну и как - спрашиваю. Говорит мужик - у меня два сына и два ружья, надо еще одно купить, себе. Этим дармоедам я свою землю не отдам.

я прекрасно розумію,що вони теж заганяються, і тим більше їм по-барабану чию землю захоплювати - але я веду до того, що це росте великий геморой в України і влада його вперто не помічає. Знову ж таки палка з двох кінців. І татар можна зрозуміти і тих в кого землю захоплюють.
 

medved

Користувач
Реєстрація
18.11.07
Повідомлення
68
Репутація
0
billysh сказав(ла):
Знову ж таки палка з двох кінців. І татар можна зрозуміти і тих в кого землю захоплюють.
Разница лишь в том, что у тех, у кого землю забирают славяне, и в спину улыбаясь, не стреляют. А те другие ради своей цели, вперёд женщин с детьми пускают, а за ними бутылки с горючей смесью бросают. Я это видел(их братьев мусульман), и за каждое слова могу ответить.
 

МИРОН

Користувач
Реєстрація
25.03.08
Повідомлення
20
Репутація
0
billysh сказав(ла):
і навідміну від декого вони живуть на своїй споконвічній території і кримська влада повинна визнати їхні вимоги і не утискати їх права - бо це добром не закінчиться.
Споконвічна територія - дуще слизька і відносна фраза. Євразія за свою історію переділювалася не 1 раз, і всі, кому вигідно хапаються за певний період, незважаючи що було перед і після цього. Поляки, румуни(які довго не підписували договір про демаркацію кордону з Україною), угорці
теж могли б претендувати на частину України (довоєнної), Україна на
Ростовську, Курську обл., Ставропольськой і Краснодарський край і т.д..
Але цього не робиться. То чому татари мають право претендувати на немовби свою "споконвічну територію"? По-моєму було б справедливо дати їм кілька незайманих територій і нехай будують собі села і міста, але
ж вони хочуть брати лише землю, де жили їхні прадіди. Це нормально?
Якщо так, тоді я теж маю право претендувати на землю свого діда.
Так що виходить вони хочуть (і ви їх підтримуєте) мати більше прав чим я?!? І ще з мусульманізацією Криму?
З.І. Комуняки, як завжди, (Кравчуки...) винні, що дозволили (ще й пільги давали) повернутися їм в Крим. А тепер насувається проблема!

добавлено через 4 минуты
medved сказав(ла):
А те другие ради своей цели, вперёд женщин с детьми пускают, а за ними бутылки с горючей смесью бросают.
Ось це чисто їхні, підлі методи. Не зупиняться ні перед чим. Це дуже паршиві симптоми.
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
billysh сказав(ла):
ну не потрібно так всю націю під одну лінійку рівняти, з такими темпами можна будь-кого підлабузником назвати хто вивчає чужу мову - живучи в чужій країні, і навідміну від декого вони живуть на своїй споконвічній території і кримська влада повинна визнати їхні вимоги і не утискати їх права - бо це добром не закінчиться.

стосовно кримських татар - а хтось знає за що їх з Криму виселяли?

За одну ніч пів Ялти було вирізано... тими ж корінними татарами... було це якраз за Сталіна, буквально на слідуючий ранок після тої страшної ночі НКВД почало операцію, всіх на кого падала підозра в участі в різанині відловили, посадили на баржу, вивезли в море і просто втопили... (рік назад вже меджлісом Кримських татар піднімався цей випадок і навіт вшановувули день памяті тих потоплених...) ну і звичайно паралельно з цим була проведена операція по виселенню татар за межі Криму... зараз вони повертаються... історію цю не так давно повідала мені моя мама, коли я ще малий був, відпочивали ми в Ялті, жили на квартирі в однієї літньої жіночки, корінної ялтинки, ось вона то й повідала цю історію, оскільки сама це пережила... висновки робіть самі.
 

billysh

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
45
Репутація
0
ну з татарами - це діло таке НКВС - могли, яку хочеш видумати провокацію щоб скомпроментувати людину чи навіть цілу націю - цікавий випадок - в 1944році в Сибір вивозили калмиків - звинувативши їх у тому що вони подарували Гітлеру білого скакуна і всіляко сприяли гілерівцям, хоча німців на території їхнього проживання і близько не було.
 

Странник

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
37
Репутація
0
Вік
33
Российская военная база - единсвенная реальная военная сила в крыму. Единственная сила, которой бояться татары. Если её выведут, то без вооруженного конфликта не обойтись.