Уважаемые господа продавцы! Имейте совесть!

StiLL

Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
14
Репутація
0
Купляю в ТОРГОВОМ, на початку де хліб продають(біля газет злева) рогалика за 2:00грн!!!Прохожу в кінець ТОРГОВОГО де хліб продають,бачу такий самий рогалик за 1:75чи 85грн!!!=-O Це скількіб зекономивби за весь час :'( !!! (економте наздоровя)!!!;)
 

VARVAR

Користувач
Реєстрація
17.04.06
Повідомлення
28
Репутація
0
Вік
44
Переглядаючи вкотре скарги, навіялась думка: "Може зробити окремо розділ типу "Книги скарг", а там далі будуть підрозділи - назви наших магазинів, маркетів, шмаркетів, перукарень тощо" і хто де купує товар чи планує туди завітати відразу б почитав і наперед знав це діло. Як вам ця ідея?
 

RazR

Гений
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
94
Репутація
0
Вік
40
Антеуфл сказав(ла):
Мені дуже не подобається коли купуєш хліб і продавщиця бере його руками без кульочка і без перчаток
Берёшь запакованный "Румянец" - проблема отпадает... :-p
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
VARVAR сказав(ла):
Переглядаючи вкотре скарги, навіялась думка: "Може зробити окремо розділ типу "Книги скарг", а там далі будуть підрозділи - назви наших магазинів, маркетів, шмаркетів, перукарень тощо" і хто де купує товар чи планує туди завітати відразу б почитав і наперед знав це діло. Як вам ця ідея?
Тогда это будет отдельный форум с жалобами.... жааааалобный такой форум....
А ведь в жизни неприятностей хватает и так! ИМХО достаточно в веике "Нетешин" такой вот темки, как эта :)
Спасибо всем, кто предупреждает о возможных подставах и неприятностях, но не зацикливайтесь на них, господа! :)
 

VARVAR

Користувач
Реєстрація
17.04.06
Повідомлення
28
Репутація
0
Вік
44
Ваги на нашому ринку

Вчора прогулювався містом... На овочевому ринку (палатка напроти валютників) купив мандаринів. Поскільки вага була, мало того що без скла, але й повернута від мене десь під кутом градусів так 45 і мала вигляд ніби десь в болоті провалялася - просто чорна. Я обійшов, глянув, стрілка показала "275 грамів". Заплатив, пішов у торговий дешо купити і походу думаю зважу на цифровій вазі, попросив у продавця, вона зважила. Виявилося 230 грам. Далі - без коментарів. А подумайте. Скількох він "облапошить" за день такою вагою?
 

Zeus

Користувач
Реєстрація
16.01.07
Повідомлення
74
Репутація
0
даю подсказку, не вкоем случае не подходите к тем продацам у которых вессы закрыты товаром.объясняю, в то время когда они(продавцы) ставят гирьки на весы тудаже ложат(частенько) два-три пакетика приправы "кнор".пара лишних грам.
 

zhindos

Користувач
Реєстрація
15.01.07
Повідомлення
11
Репутація
0
В мене в Хмельницькому (коли я там вчився) був випадок в піцерії.
Ми з другом замовили піццу з пивом (в нього батько прокурор в Хм.). В піцці якимось чином опинилась волосина десь 25 см. Скандал був на всю піцерію. Кроче кажучи ми ходили два дні підряд обідати за рахунок піццерії.
 

SLY

SlipKnot
Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
В захист подавців.

Вчора моя сестра була свідком як в Торговому вкрали 3 жінки печиво.
Спочатку жінки стояли і хотіл вкрасти мармелад але їх "спалили" потім вони пішли в другий відділ і там вкрали печиво.
придставте скількі вони відділів можуть ось так за вечір "почистити",і який після цього убиток та репутація продавця.
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Хрумкі хробачки в шоколадних цукерочках :)

Ці фото попали до нас на роботу випадково, зроблені вони однією з місцевих газет, тому знаю точно, що цукерочки з місцевих магазинів.
 

SLY

SlipKnot
Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
Ужас мне аж плохо стало:-! и ето есть совесть такое продавать от уроды я не могу:-! :-!
 

kill

Користувач
Реєстрація
29.11.06
Повідомлення
153
Репутація
0
_lola_ сказав(ла):
Ці фото попали до нас на роботу випадково, зроблені вони однією з місцевих газет, тому знаю точно, що цукерочки з місцевих магазинів.
Я гадаю, потрібно викласти інформацію про торгову точку всій громаді.
Адже ми всі можемо стати потенціальними черв"якоїдами(Певно вже ними стали).На це гидко дивитись.
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
kill сказав(ла):
Я гадаю, потрібно викласти інформацію про торгову точку всій громаді.
Ну я ж пояснила, що фотки робила не я, тому магазину не знаю. Проте знаю, що це робила одна з місцевих газет. Тому звиняйте, точки не знаю. Але ж у цій темі вже не один раз розказували про хробачків в конфетках, тому точки можна вичислити, перечитавши всю тему, я так думаю.
Бач, як вас пройняло :) Не дарма кажуть - краще один раз побачити, ніж сто раз почути.
 

DOLCE&GABBANA

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
13
Репутація
0
Вірняк, немає в них совісті!

Якось я біля свого дому в магазіні купляв молоко, і як ви напевно вже здогадались що молоко виявилося несвіжим, а прикол в тому що я одразу пішов його міняти, а продавшиця сказала:
- Ви мене що розігруєте? Тому що Ви в мене його не купляли. =-O
І після цих слів я чуть не впав. Но я все ж таки свого добився і забрав гроші за молоко. >:eek:
Цей магазин знаходиться біля бані, а назва його "Жайвір".
Порада моя така:
- Незвертайтесь в цей магазін. *STOP*
 

RazR

Гений
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
94
Репутація
0
Вік
40
_lola_ сказав(ла):
цукерочки з місцевих магазинів
Хм, Вы хотите сказать, что где-нибудь в Киеве такая ситуация исключена?.. Ну не будет же продавец распечатывать конфеты.
Другое дело, если они просрочены.
Была ситуация: купил в пакетиках кашку (неплохого хорошо зарекомендовавшего себя производителя), открываю один из них - вылетает.....моль (или может какая другая живность, не успел разобраться)! Пакетик запаянный, сроки годности в норме.
Виноват продавец? Сомневаюсь... Но остальные пакетики вернул без проблем, деньги вернули :)
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
RazR, ну суди сам, виноват не продавец, а магазин. Магазин отвечает перед потребителями за качество продаваемой продукции и ее надлежащее хранение в магазине. А если уж (несмотря на все сертификаты и т.д.) продукт оказался испорченным, то это проблемы магазина и поставщика, а не наши.
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
JohnSparrow сказав(ла):
RazR, ну суди сам, виноват не продавец, а магазин. Магазин отвечает перед потребителями за качество продаваемой продукции и ее надлежащее хранение в магазине. А если уж (несмотря на все сертификаты и т.д.) продукт оказался испорченным, то это проблемы магазина и поставщика, а не наши.
Ну так правильно! Никто не знал о том что там моль, человек нормально себе взял и вернул пакетики назад и всё нормально, все довольны! другое дело, если продавец специально подсовывает вам испорченый товар! Тогда есть о чём говорить, а так, это не имеет смысла...
 
N

NDA

два раза на одни грабли

Два раза травился в пиццерии Belisimo, подозрение на селедку под шубой...

добавлено через 26 минут
возле торгового центра первая при входе есть палатка в которой торгуют всякими фруктами и овощами...продавец из той палатки не раз был уличен в обвешивании в больших размерах...грамм на 70-100 с кг оправдывался он тем что все обманывают(у него как и большинства продавцов постоянно на весах находится гиря)...не беру у него ничего из принципа...:-X
 

VARVAR

Користувач
Реєстрація
17.04.06
Повідомлення
28
Репутація
0
Вік
44
RazR сказав(ла):
Пакетик запаянный, сроки годности в норме.
Виноват продавец? Сомневаюсь...
А я не сумніваюсь! А умови зберігання? Температура там, вологість і т.п? Один строк тут ні до чого. Умов слід дотримуватись в комплексі.
 
Л

Летчик Гастелло

Нас всегда обвешивают в магазинах и особенно на базаре.
Обратите внимание на гири, которые постоянно стоят на весах.
И продавцы обвешивают и обсчитывают не краснея...:cool:
Нет на них товарища Сталлина или кого-то вроде него...