Уважаемые господа продавцы! Имейте совесть!

UMKA

Користувач
Реєстрація
25.01.07
Повідомлення
11
Репутація
0
Игорь сказав(ла):
Вона чомусь собі вже в башку вбила за правило, що якщо вона встала і ще при цьому взяла кулька в руки, то всі повинні в неї щось купити.
я с такими тоже очень часто сталкивалась,и щитаю таким продавцам там не место,все какие то злые,все хамят,сразу охота пропадает к такому человеку подходит,не то чтоб просто спросить какие цены сейчас а вобще обходит строной,я думаю что если ты работаешь с людьми то и будь человеком.И к таким вот этих грубиянок-продавцам больше никогда не подхожу и не покупаю ничего,даже если там дешевле
 
П

Правник

UMKA сказав(ла):
я с такими тоже очень часто сталкивалась,и щитаю таким продавцам там не место,все какие то злые,все хамят,сразу охота пропадает к такому человеку подходит,не то чтоб просто спросить какие цены сейчас а вобще обходит строной,я думаю что если ты работаешь с людьми то и будь человеком.И к таким вот этих грубиянок-продавцам больше никогда не подхожу и не покупаю ничего,даже если там дешевле

Саме цікаве, що згідно з правилами торгівлі, як продовольчими так і не продовольчими товарами, на кожному товарі повинен бути цінник. В іншому випадку це є порушенням права споживача на інформацію.
Звертайтесь в товариство споживачів " КонтрАкт " ( Незалежності,18,1-й поверх)і ми разом з вами, спеціалістом міськвиконкому у справах захисту споживачів, міліцією усунемо цей недолік.
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
UMKA сказав(ла):
И к таким вот этих грубиянок-продавцам больше никогда не подхожу и не покупаю ничего,даже если там дешевле
А Я считаю, что если у тебя тоже есть проблемы с приличием и ты тоже любишь нахамить, то бессмысленно требовать от когото , чтобы тебе улыбались.

добавлено через 5 минут
OlegMel сказав(ла):
Белиссимо или Челинтано?

добавлено через 5 минут
бывшый хлебный, тот, который за Юностью только что вернули просроченный кофе и тутже заходит парень и возвращает просроченные крабовые палочки-замороженные
А вот что я на это скажу. Я при всём этом присутствовала. И на самом деле было всё немного по другому. За кофе там вернули деньги, так что проблем я вообще в этом не вижу, а по поводу крабовых палочек, так их парень даже не собирался покупать, а просто взял посмотреть и отдал. Я вообще не понимаю зачем выкладывать недостоверную информацию, просто для того чтобы повысить себе рейтинг? Ай-яй-яй, как некрасиво врать!!!
 

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
Kotja сказав(ла):
так что проблем я вообще в этом не вижу
Если ты не видешь проблем в том, что в магазине продают
продукцию, которую выбрасывать пора, то я тебя поздравляю.
Получается, нас заведомо обманывают, а нам надо "спасибо"
продавцам говорить за возврат денег? Кстати, это уже не первый
случай, когда пишут об этом магазине, и сама это подтверждаю,
потому что сталкивалась с подобным лично.
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
kristi сказав(ла):
Если ты не видешь проблем в том, что в магазине продают
продукцию, которую выбрасывать пора, то я тебя поздравляю.
Получается, нас заведомо обманывают, а нам надо "спасибо"
продавцам говорить за возврат денег? Кстати, это уже не первый
случай, когда пишут об этом магазине, и сама это подтверждаю,
потому что сталкивалась с подобным лично.
По-моему ты меня не правильно поняла. Да, я согласна, естественно плохо, что продаётся простроченый товар (впрочем как и везде), но разговор шел о том, что была выложена недостоверная и неправдивая информация!
 

OlegMel

Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
4
Репутація
0
Kotja сказав(ла):
А Я считаю, что если у тебя тоже есть проблемы с приличием и ты тоже любишь нахамить, то бессмысленно требовать от когото , чтобы тебе улыбались.

добавлено через 5 минут

А вот что я на это скажу. Я при всём этом присутствовала. И на самом деле было всё немного по другому. За кофе там вернули деньги, так что проблем я вообще в этом не вижу, а по поводу крабовых палочек, так их парень даже не собирался покупать, а просто взял посмотреть и отдал. Я вообще не понимаю зачем выкладывать недостоверную информацию, просто для того чтобы повысить себе рейтинг? Ай-яй-яй, как некрасиво врать!!!
:-|

добавлено через 59 секунд
:-\
 
П

Правник

Вчора 21.03 в торговому центрі була перевірка представниками обласного управління у справах захисту споживачів. Склали 17 протоколів. Сьогодні зранку зайшовши в магазин, чуть не зомлів, майже в кожному відділі на видному місці з'явився куточок покупця.
А ще кажуть , що закони не діють. Діють але треба добиватись їх дотримання.
До якісного життя - разом
 

Recusant

Користувач
Реєстрація
28.04.06
Повідомлення
48
Репутація
0
Вік
40
Правник сказав(ла):
на видному місці з'явився куточок покупця.
До якісного життя - разом
Хочеться більше знати, що входить в той куточок.
І таке питання - Хто розглядає скарги і пропозиції в книгі Скарг та пропозицій, і які записи туди варто робити?
 

Westman

Користувач
Реєстрація
16.12.06
Повідомлення
12
Репутація
0
Шепетівська ковбаса вже не та що була колись.Купляю в центрі при вході на базарчик з фургона славутську "окрему".Ціна-якість влаштовує.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Правник сказав(ла):
Вчора 21.03 в торговому центрі була перевірка представниками обласного управління у справах захисту споживачів. Склали 17 протоколів. Сьогодні зранку зайшовши в магазин, чуть не зомлів, майже в кожному відділі на видному місці з'явився куточок покупця.
Хулє толку... Як продавали просрочені продукти, так і продають
Вчора купував ковбасу і вона була вся липка (можливо через відключення світла на деякий час)
Термічна обробка, звичайно, виправила ситуацію

З.І.: трохи офтопу (ніхто не в курсі де купить чай мате?)
 

RazR

Гений
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
94
Репутація
0
Вік
40
PATRICK сказав(ла):
Вчора купував ковбасу і вона була вся липка (можливо через відключення світла на деякий час)
Так видел ведь что и в каком состоянии берёшь... :)
По-моему, самые "толковые" колбасы сейчас (опять же) на входе у "зелёного рынка", рогатинские. И попробовать дают :))
 

Pretty little Angel

Користувач
Реєстрація
13.02.07
Повідомлення
20
Репутація
1
Вік
35
RazR сказав(ла):
З.І.: трохи офтопу (ніхто не в курсі де купить чай мате?)

в Торговом, в отделе с чаями на развес есть мате; с ароматами лимона, бергамота и земляники. с бергамотом самый вкусный имхо)))
 

Angel_ButterFly

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
49
Репутація
0
А ви шо хтіли? Понімаю, якшо хтіли б нормальну ковбасу або їжу. Шо, ми в дворі недавно купили банку сгущёнки і шо ви думаєте? Внутрі пів банки сгущёнки а зверху яксь палочки від морозива чі від чого... і ше якісь мошки... ужас...бе..
Пізніше купили якісь цукерки вафельні в торговому... сказали вкусні. Продавець не помилився. Як ми розкрили цукерки тм були мурав"ї і мошки. Називається пріятного аппетиту.

Заре де хоч моа знайти такі спорчані продукти... але в більшості в магазинах нормальна їжа. Проодавці не винні шо їм такий товар привезли. Вони просто його продають...
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
RazR сказав(ла):
Так видел ведь что и в каком состоянии берёшь...
Невже тоббі дадуть руками мацать кубасу?
Продавець сама її бере, сама важить, сама одразу пакує в кульочок, сама зав"язує кульочок аж тоді віддає покупцеві

скажи де ти мацав кубасу шоб я там не брав (скільки людей помацає і мікроби передасть м"ясному виробу?)
 

RazR

Гений
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
94
Репутація
0
Вік
40
PATRICK сказав(ла):
скажи де ти мацав кубасу шоб я там не брав
И попробовать дают :)) >> Click <<
Для "особо...", так сказать. Третий раз повторять не буду.
 
П

Правник

PATRICK сказав(ла):
Хулє толку... Як продавали просрочені продукти, так і продають
Вчора купував ковбасу і вона була вся липка (можливо через відключення світла на деякий час)
Термічна обробка, звичайно, виправила ситуацію

З.І.: трохи офтопу (ніхто не в курсі де купить чай мате?)
А навіщо купляти неякісну, хай вони її самі їдять -[

добавлено через 7 минут
_Crazy_Katti_ сказав(ла):
А ви шо хтіли? Понімаю, якшо хтіли б нормальну ковбасу або їжу. Шо, ми в дворі недавно купили банку сгущёнки і шо ви думаєте? Внутрі пів банки сгущёнки а зверху яксь палочки від морозива чі від чого... і ше якісь мошки... ужас...бе..
Пізніше купили якісь цукерки вафельні в торговому... сказали вкусні. Продавець не помилився. Як ми розкрили цукерки тм були мурав"ї і мошки. Називається пріятного аппетиту.

Заре де хоч моа знайти такі спорчані продукти... але в більшості в магазинах нормальна їжа. Проодавці не винні шо їм такий товар привезли. Вони просто його продають...

Справа в тім, що згідно правил торгівлі продовольчими товарами, продавець, перед тім як викладати для продажу товари, має перевірити термін його придатності. В разі виявлення неякісного, повідомляє підприємцю, який в свою чергу повертає його оптовому продавцю.

До якісного життя - разом
 

Bodom

heavy_chilD )
Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
77
Репутація
0
Вік
30
От виключилисвет.... на следуйщий день пішов в ТЦ купить молока, ну прихожу я а там "тьотя" чутлі не кидае колбасу в продавщицю і начинає на неї гнати, іду дальше..... купляю молоко, приношу додому, сметана,
і це за один ранок, значить вони його продавали кислим ще тоді коли світло було.


Не купляйте молоко в магазині сам біля третьої школи, три рази купив молоко і три рази кисле, до того там так воняє, ну вобшем заходьте травіться кому надоїло жити.
 

Cuba

Користувач
Реєстрація
16.05.06
Повідомлення
1
Репутація
0
А ти заліпив сметаною в нахальну пику тій продавщиці?
От в неї ранок починається? :cool:
 

Fuse

Директор
Користувач
Реєстрація
15.02.07
Повідомлення
51
Репутація
0
Предлагаю завести черный список торговых точек.
Дам задание админам.
 

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
Вчера в "Торговом" обратила внимание на большое количество продуктов ,
мягко говоря, не первой свежести. Такое впечатление, что все испорченное
к празднику из-под прилавков подоставали.
И что печально, многое разберут :'(