Уважаемые господа продавцы! Имейте совесть!

И

Игорь

Це не з під прилавків подоставали, це продавці так само як більшість покупців беруть товар і не дивляться на дати. Нетішин давно для оптовиків став місцем сплавлянням різного непотребу. Я теж не раз сам був свідком коли купляв так званий "свіжий" товар, який щойно занесений з машини.
Великі свята для оптовиків в Нетішині - це рай. Покупці в такі дні теж набагато менше дивляться на свіжість та дати виготовлення. Крім того ніхто в такі дні магазини не перевіряє. Ось і цим користуються постачальники та магазини на УРА!

Сообщение от Fuse
Предлагаю завести черный список торговых точек.
Дам задание админам.

В цей чорний список вже можна включити всі продуктові магазини міста. Не пам"ятою жодного магазину, щоб колись не підсовували простроченого чи зіпсованого товару. І ніразу не бачив такої картини, щоб після того, як продавець від покупця дізнався про прострочений товар, він його знімав з продажу. Продавець не полінується навіть вилізти на табуретку і поставити спорчений товар назад на саму верхню полку. Таку картину я бачив сьогодні в магазині "ДАР", купуючи сік спочатку один -2 л, а потім інший рядом - 1,5л. (Цікаво кому він дістанеться)...
 
K

-=Klio=-

Да я часта пападал в такіє сетуациі.
Совет:заметів што продукт не свежий не стесняйтесь, а вернітесь і паменяйте товар назат.
 
И

Игорь

Народ прохання в кого є комп.тюнер записати і надати в доступ телепередачу на цю тематику. Таких програм зараз мало, а там будуть розказувати про кидалово в супермаркетах продуктів. Передача вийде у вівторок о 19-00 на СТБ. Це буде цікаво всім.
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0

Recusant

Користувач
Реєстрація
28.04.06
Повідомлення
48
Репутація
0
Вік
40
Другий поверх універмага - купив гель для душу адідас бо ціна сподобалась, виявилось просрочений на рік, де вони їх беруть ненаю, але на вітрині в них хватає таких речей.
І ще питання до обізнаних, в тій самій точці продається косметика на упаковці якої нема ніякої згадки про російську чи українську мови, чи можна цим торгувати? (косметика нівея і дезодорати адідас)
 

podvodnik

Користувач
Реєстрація
21.02.07
Повідомлення
94
Репутація
0
Не покупайте нигде пельмени кроме как в плодвальчике возле Визита.Купленые в других местах к пельменям отношения не имели, собака и та кривилась=-O :D По продуктам и цене на них доверяю Визиту и Подиллю там и пиво свежее и водка нормальная:D И ещё хочу сказать, что хорошим показателем для класса магазина являетса уровень обслуживания и приветливые породовцы.Например Визит или ларёк возле Мира 2.Воспитанные и культурные продовцы не будут старатса втулить вам что попало(проверено).
 

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
В том же самом Визите неоднократно ловила продавцов
на обсчете. В конце-концов, надоело и перестала
пользоваться этим магазином.
Возможо, обсчитывают и в других местах, но там
это имело место постоянно. При хорошем :D обслуживании.
 

VARVAR

Користувач
Реєстрація
17.04.06
Повідомлення
28
Репутація
0
Вік
44
Recusant сказав(ла):
нема ніякої згадки про російську чи українську мови
мають бути хоча б наклейки з укр. мовою, якщо їх нема, товар - контрафактний.
Вчора був на зеленому ринку. Побачив досить цікавий "натюрморт" :D
На стіні, недавно побудованій, висять оголошення, "Продавати молоко в пластикових пляшках заборонено", а поруч сидять жіночки і спокійнісінько собі торгують тим самим молоком в пластикових пляшках. Шкода шо камери не було поруч. :D. Оце був би прикол.
 

Vadim.Megabit

Користувач
Реєстрація
21.04.07
Повідомлення
13
Репутація
0
один мой знакомый вместо того чтобы вернуть прокисшую сметану в Торговый - пришел и выляпал ее им на прилавок :D
 

L_SI

Користувач
Реєстрація
11.05.07
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
43
podvodnik сказав(ла):
Не покупайте нигде пельмени кроме как в плодвальчике возле Визита..
Как-то раз я уезжала на сессию и решила затарить холодильник полуфабрикатами ( что бы упростить мужу жизнь без меня).
Так вот купила пельмени в подвальчике возле "Визита".
У мужа было жутчайшее отравление.:-( С тех пор я туда ни ногой.
 

Vadim.Megabit

Користувач
Реєстрація
21.04.07
Повідомлення
13
Репутація
0
где-то читал на этом форуме и решил проверить.
Хотел купить Old Spice. всюду по 35-37 грн. купил на 2 этаже универмага за 31 грн. из 30 месяцев срока годности остался еще один! потому и дешевле.
уже давно всю косметику покупал в ДЦ в Ровно. и еще раз убедился, что в Нетешине и дороже и менее качественное.
 

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
Решили затарится пивом в соседнем магазинчике,
на Шевченка 4. Так вот, у них каждая бутылка на
20 коп. дороже, чем в соседних ларьках и магазинах,
и естественно, по всему городу. :'(
Почти элитный магазин для людей , кому деньги на
ветер выбрасывать не жалко. :D
Или пиво ручного разлива? :D
Все, туда- ни ногой.
 

КарамеЛЬк@

Користувач
Реєстрація
19.06.07
Повідомлення
7
Репутація
0
Хочу розповісти ще про один приклад "обдурювання покупців".
Правда інформація потрапила до мене від моєї знайомої. Якось ми з нею спілкувались, і вона повідомила, що на днях у знайомої продавщиці купувала заморожену рибку. Показала на прилавку яку вона хоче. Але продавщиця дістала рибу "з-під прилавку". Виявляється "з-під прилавку" достають заморожену рибу з мінімальною вмісткістю води, так би мовити "для своїх".... І навпаки намагаються "втулити" для всіх інших покупців рибку з водичкою... щоб вона більше важила... Так що будьте обережні...
 

DoubleMUS

Користувач
Реєстрація
28.05.07
Повідомлення
20
Репутація
0
Анекдот по теме
Покупатель-продавцу:
- Раз уж взвесили свой палец, так и нарежте мне его!
 
M

Marik_de_Sad

дєвачкі. сам працював продавцем(помічником продавця і курьєром) в нічному поділлі(старому) і знаю як калькулятори працюють(з бонусами) пальці самі доплюсовують хоч пару копачек, а якщо клієнт в состоянии кондиции то пару рябчиків нажити як 2 пальця.....тепер совість мучить..
у всіх є калькулятори в мобільних,тож напряжіться і підрахуйте суму паралельно з продавцем, інколи числа не сходяться.. ;)
 

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
Все , наверное, стапкивались с тем, что при сдаче 1-5 копеек
продавец не просто говорит, что нет мелочи, а игнорирует и
сразу переходит к следующему покупателю, в расчете на то,
что на копейки никто внимания обращать не будет и в результате
ему за день гривна-другая набежит.
В таких случаях надо спокойно говорить:
Девушка, сдачу!
Продавцы звереют от такой "наглости". Но мелочь возвращают.:-p
 
М

МойщиК

Все,млин,на Украину не возвращаюсь.Че я там жрать буду?.............=-O =-O =-O
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
МойщиК сказав(ла):
Все,млин,на Украину не возвращаюсь.Че я там жрать буду?.............=-O =-O =-O
Ну мы же не совсем дикари, не волнуйся, ты и здесь сможешь продолжать жрать свои гамбургеры.