Уважаемые господа продавцы! Имейте совесть!

VARVAR

Користувач
Реєстрація
17.04.06
Повідомлення
28
Репутація
0
Вік
44
kristi сказав(ла):
...игнорирует и
сразу переходит к следующему покупателю
Точно про мене. Це в магазині "Каріна" так. Я декілька разів сказав, потім стала віддавати здачу всю. Одного разу продали мені там скисле молоко (коли купував, то ще й наголосив спитавши чи воно свіже, продавець сказала що свіже), пішов повертати (взявши камеру в дорогу :) про всяк випадок), і що думаєте? поміняла відкритий пакет пробурмотівши щось під ніс.
Треба тут більше про них писати. Недавно був здивований, побачивши в деяких магазинчиках куточки покупців, де ще кілька місяців ними і не пахло. Є таке правило - "Найкраща зброя покупця від недобросовісного продавця - це книга скарг". Отже - разом до Європи. І до європейського сервісу :D
 
T

Tina

На Варшавке есть маг."Шанс" магазин вроде и ниче но продавцы-хамки.
Купила сыр - а он кислый я его обратно. Решила взять другой а она -" Не давай ей, а то этот не понравиться она еще его принесет!" - П-ка, ее бы детей этим сыром накормить! Невоспитанные хрюки! :-|
 

.табуретка

химерна ^^
Користувач
Реєстрація
16.02.07
Повідомлення
46
Репутація
0
VARVAR сказав(ла):
Точно про мене. Це в магазині "Каріна" так
Мене в"Каріні" декілька раз обдурили-а тепер батьки дають мені з собою блокнот і ручку і продавець там все записує і підраховує.Більше не дурять.
 

КарамеЛЬк@

Користувач
Реєстрація
19.06.07
Повідомлення
7
Репутація
0
Tina,
так они тебе продали сыр, или нет???
Не знаю, знаешь ли ты, или нет, но они были НЕ ПРАВЫ. Они не имели никаких правовых оснований отказывать тебе в покупкке продуктов. Продажа продуктов отноистся к так званым публичным договорам.
Вот как написано в законе:
1. Публічним є договір, в якому одна сторона - підприємець взяла на себе обов'язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв'язку, медичне, готельне, банківське обслуговування тощо).

4. Підприємець не має права відмовитися від укладення публічного договору за наявності у нього можливостей надання споживачеві відповідних товарів (робіт, послуг).

У разі необгрунтованої відмови підприємця від укладення публічного договору він має відшкодувати збитки, завдані споживачеві такою відмовою.

Не бойся в следующий раз пригрозить им, что ты используешь это правовое основание для возмещения как морального так и материального ущерба! Надо быть с ними пожесче, а то некоторые так уже обнаглели.
Вот у меня буквально недавно был пример тоже связанный с грубостями продавца.
В Торговом центре отдел продажи мясного возле "Нашей рябы" сразу. Подошла я к ним купить куриное филе. Попросила три штучки. На прилавке лежали с очень хорошим товарным видом. Она берет пакет, и из-под прилавка БЫСТРО кладет в пакет, потом завязывет, на весы, и говорит цену. Я заподозрила, что то-то не то. Перед тем как разплатится, я развязала и посмотрела на товар. Два куска были в норме, а третий никакого товарного вида не имел, все края позасыхали. Я начала настаивать, чтобы она поменяла, Она тупо смотрела на меня и начала на меня кричать, что мол куок нормальный и свежий и не хотела менять его. Я все-таки настояла. Она поменяла, но во время взвешивания, оплаты товара, она ругалась, бубнела, обращала на меня внимание. Так хотелось ее куда-то послать, и вообще ничего не покупать. Но, к сожалению, за неимение ничего более лучшего, мне пришлось ее всылушать и купить курицу. Потом я безумно жалела, что не написала ничего в книге жалоб!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Mendor

Користувач
Реєстрація
18.07.06
Повідомлення
73
Репутація
0
Ахтунг!!! На заправці ТНК ця шо коло золотого кільця, на цій фігні шо підкачувани шини барометр бреше на 0.9 атм. якось іхав в Рівне, заїхав підкачати колеса, а вони мені кажуть шо у вас тіпа 1,6 у всіх колесах ну я так здивувався бо завжди качаю 2.3, але дивлюсь точно 1.6 ну кажу качай 2.3 він і накачав, по дорозі до рівного відчуваю шо машина дубова, заїзжаю на шиномонтаж а там 3.2 у всіх колесах, от так, так що будьте уважні.
 
И

Игорь

Знайшов дуже цікавий і практичний ресурс по захисту споживачів (і не тільки...) http://gak.kiev.ua/encyclopedia/cat61/ , працює по принципу запитання-відповідь
 
И

Игорь

А ці ресурси наша "соломинка":
http://www.consumerinfo.org.ua/must_know/
http://www.consumerinfo.org.ua/must_know/library/index.php?SECTION_ID=285 - всі закони для споживачів
http://www.dssu.gov.ua/control/uk/index сайт Держспоживстандарту

Не мішало б перший ресурс весь закачати і підключити до форуму для перегляду в автономному режимі (зразу ж значно побільшає народу на форумі)
 

G.Aleks

Користувач
Реєстрація
07.09.07
Повідомлення
51
Репутація
0
самообслуговування-це сила.....

взагалі ,що стосується продавців та товар який вони продають...
да.....
є досить не приємні особи в нашій торгівельній сфері....
та і є досить пристойні люди ....наприклад,я купую молочні продукти в ТЦ...від хліба 2-й відділ...там кажуть правду чи свіжий їхній продукт чи ні...
добре що в нас відкриваються супермаркити...
там не нариваєшся на хамство і твої очі бачуть ,що беруть....
едине,можеш натрапити на не приємного касира....
та всі ми люди...з почуттями...в кожного свої проблеми....
та проблема їхня в тому,що вони ці проблеми несуть на робочі місця..і виплескують всій гнів на звичайних,не в чому невинних споживачів(нас)..
[/I
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Нещодавно купував помідори на базарчику. Звернув увагу продавця на гидотні зразки, кажу "Якісь не помідори, а генетичні уроди". А вона мені про курині ножки лепоче, каже що страшно дітям курятину давати, що тяжко жить стало... і таки тикнула одну гнилу помідоринку, мля:-(
 

kill

Користувач
Реєстрація
29.11.06
Повідомлення
153
Репутація
0
G.Aleks сказав(ла):
....наприклад,я купую молочні продукти в ТЦ...від хліба 2-й відділ...там кажуть правду чи свіжий їхній продукт чи ні...
.[/I

Мені особисто цікаво- чи всм вони кажуть про свіжість продуктів.
Чи вони працють на збиток?Галіма реклама для відділу, чи не так?
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Игорь сказав(ла):

Дякую за ссилки. Щас по представлених зразках ваяю заяву на гарантійний ремонт ксерокса. А то вони там взагалі розслабились, кажуть від 14 да 45 днів ремонт займе.
 

BESTART

Користувач
Реєстрація
07.08.07
Повідомлення
23
Репутація
0
Как то пошел в магазин - водички купить...решил брать самую большую, так вот прихожу домой, открываю...газа нету(шото не то), нюхаю - БЕНЗИН(догадываюсь)!!! Ну прихожу обратно, приняли сразу поскольку работники(а в магазине ремонт)начали искать чем руки отмывать и нашли лимонад... 3.ы. Была мысль продать бензин, но был розбавлен. :)
 

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
У меня сегодня занятый день-вынуждена была купить в торговом центре-в отделе
кулинарии готовую жареную рыбу и салат.
Гости ели бутерброды, а все купленное полетело через
форточку на радость дворовой живности (если она протухшее есть
станет!)
Так что хотите выбросить деньги на ветер-все заходите в этот отдел.
:-(
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
kristi
А продукти портібно вміти купувати, особливо ! в кулінаріїї, і готові (на перший погляд). А на другий вони вже готові
 
K

keeway

Я тоже колись сухарики купив з соусом свіжі свіжі відкриваю соус той аж там вже висох а самі сухарики мокрі.
 

Sadist

Користувач
Реєстрація
06.07.07
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
30
Ахтунг!!! На заправці ТНК ця шо коло золотого кільця, на цій фігні шо підкачувани шини барометр бреше на 0.9 атм. якось іхав в Рівне, заїхав підкачати колеса, а вони мені кажуть шо у вас тіпа 1,6 у всіх колесах ну я так здивувався бо завжди качаю 2.3, але дивлюсь точно 1.6 ну кажу качай 2.3 він і накачав, по дорозі до рівного відчуваю шо машина дубова, заїзжаю на шиномонтаж а там 3.2 у всіх колесах, от так, так що будьте уважні.
-Неправда я там неодноразово бував і бачив, шо всім машинам (зокрема мого батька) качають нормально, інакше там не було б стільки клієнтів.

Ще одне: хочу пожалітись, в більшості магазинів Оболонь акційне літрове (або більше) продавці вдивляються в кришечки і забирають пляшки з акцією, це нечесно!>:eek:
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Sadist
Манометри на всіх СТО брешуть. Знаю по собі. Перевіряв. Вони ж економлять на нормальному обладнанню.
 

belka

Користувач
Реєстрація
11.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
меня еще бесит то что почти в каждом магазине на здачу дают конфеты,и говорят что у них нет мелочи.и почти каждая конфета испорчена.Задолбали!!!!!!!!!!!
 

КарамеЛЬк@

Користувач
Реєстрація
19.06.07
Повідомлення
7
Репутація
0
Расскажу Вам еще один пример из жизни.
Вобщем однажды закупку продуктов делал мой муж. Всем известен творожный десерт ПРИЗЕДЕНТ. Так вот я открываю холодильник, смотрю на десерте (большой упаковке) написано 5 грн. Я удивилась, так как обычно он стоит окло 9-10 грн. Оказалось, что десерт просроченый. Муж точно меня уверял, что интересовался на счет свежести продуктов, говорил, что продавщица уверяла о свежести. Он не долго думая, собрался и пошел в магазин "Визит", чтобы вернуть товар. Приходит и говорит: "Я же спрашивал свежий ли десерт". А они отвечают: "Да мы же говорили, что десерт до 15 числа", но забыли уточнить что прошлого месяца. А покупал он в первых числах другого месяца, поэтому и подумал, что свежий. И что больше всего поразило, так это то, что вместо того, чтобы извенится или молча забрать десерт и отдать деньги, они же начали еще кричать и с претензиями заявлять:"А где вы видели десерт по такой цене. Это же понятно, что если меньше цена, значит продук несвежий!!!". Муж не сильно разбирается в ценах, не так часто ходит в магазин.
Это вообще какой-то бред. На сколько я знаю, за границей если до истечения срока пригоности осталось пару дней, то тогда уже начинают уменьшать цену, а когда срок проходит - просто выбрасывают. Это еще хорошо, что можно на некоторых продуктах посмотреть срок годности, а что говорить о тех продуктах, которые продаются на развес???!?!!!!=-O
 
F

faQ-4-ever

господа покупатели... кто же вам доктор, если вы своих прав не знаете??? и если вы весь кидняк со стороны работников торговли глотаете с руками, то вывод напрашивается сам... написать, или сами догадаетесь???:D