Уважаемые господа продавцы! Имейте совесть!

pats01

Користувач
Реєстрація
02.02.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Из своего опыта - ХОРОШЕГО: на маленьком базарчике (со стороны входа в ТЦ, меж других продавцов с фруктами стоит палатка молодой супружеской пары с Межирича . Их палатка стоит на углу СПИНОЙ К ОВОЩНОМУ ЛАРЬКУ. У них электронные весы и они не обвешивают, а постоянным клиентам и сумму выгодно округляют.

Из своего опыта - ПЛОХОГО: проходя мимо новой аптеки в сторону ТЦ, сразу за живой рыбой слева 2-3 палатки "имеют" народ обвешиванием как хотят. Я перевешивала - недочет был 180г, а весы показывали как положено. Я повыясняла отношения - так после этого мужчина - продавец кладет мне МОЛЧА не 1кг, а 1.200гр, только лишь бы я не "воняла" при посетителях, потому как я пообещала ему оглашать всякий раз окружающим о творимом им безобразии.

И еще, дамы, научите своих мужчин как не ставать жертвами недобросовестных продавцов или старайтесь ходить за продуктами сами. Потому как точно знаю - мужчин продавцы зачастую "держат за лохов" и спихивают им если не просроченные, то далеко не первой свежести продукты. Я лично в ТЦ прошу колбаску не с витрины (маслом раститительным помазанную для товарного вида), а с холодильника, что за спиной. Будите уверены - в нем колбанька последнего привоза!
 
K

Kelly

Tak i hochetsya skazati pri pokupci: Dorogi prodavci Netishina - bud'te vichlivishimi,govorit' Dobriy Den' i Dyakuyu za pokupku.!;)
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
Мій друг купив ковбасу в МІНІ-МАРКЕТІ, і вот в ковбасі він нашов сірник,пішли віддавати ковбасу, а вона каже що це не її ковбаса,у них немає совісті,не дай БОЖЕ хтось отравиться,і не дай БОЖЕ помре,от тоді вони побачуть як продавати не свіжу їжу.

добавлено через 4 минуты
Продавці будьте вічливі з покупцями та завжди кажіть правду чи свіжий продукт чи ні.
 

Sadist

Користувач
Реєстрація
06.07.07
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
30
Проте і ми давайте бути ввічливими в магазинах! Давайте при вході казати добрий день!, а не зрассі собі під носа.

Досвід: У кого нормальні свіжі машини і хто не хоче мати проблем, повідомляю, що соляра найкраща на WOG (хто має чутливі дизелі, СДІ, а особливо пригнані з Німеччини-заливайте її там якщо не хочете часто міняти дорожезні форсунки) - найближча за острогом. Про бензин мова не йде.Але в одного знайомого від бензину на остріжському ТНК здох жигуль, який був цілком "здоровий"
 
K

keeway

А я тиждень назад купив пиво в якого срок годность закінчилась ще в грудні, але я нехтів ідти сваритися і взяв його виляв.
 

polynu4ka

Користувач
Реєстрація
29.03.08
Повідомлення
6
Репутація
0
в мене під домо робили такі мігери шо капец!!!Не тобі не здрасте, не досвіданіє !!!І такі нахалкі,грубіянки шо капец блін!!!!слава богу їх уволили!!!*YAHOO*
а зараз така новенька продавщіца просто сказка воспітана!
 
И

Игорь

[M2] За якість і дотримання стандартів послуг візьметься житлово-комунальна інспекція 4.06.2008

Кабінет Міністрів України на засіданні 4 червня прийняв рішення про створення Державної житлово-комунальної інспекції.

Міністр з питань житлово-комунального господарства України Олексій Кучеренко наголосив, що головним завданням інспекції стане створення системи контролю за дотриманням стандартів надання житлово-комунальних послуг.

- Це інспекція, яка буде захищати споживачів, застосовувати санкції до підприємств ЖКГ, змусить їх контролювати якість, тарифи – сказав Міністр.

На повну потужність Державна житлово-комунальна інспекція запрацює в 2009-му році, коли будуть прийняти всі необхідні нормативно-правові акти з регулювання відносин у житлово-комунальному господарстві, а також сформовано штат цього контролюючого органу для представництва інспекції на місцях у всіх регіонах України.

За словами Міністра, цього року кількість скарг на якість послуг збільшилася вчетверо – у першому кварталі до Міністерства надійшло півтори тисячі скарг з усієї України.


[/M2]
 

Вадім

Користувач
Реєстрація
15.01.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
32
Є дуже чудовий магазин "СВІЧКА" (в 14 етажці незалежності 1) то там часто продають ковбасу з хробачками. А коли несеш назад то кажуть шо неможе бути тож недавно привезли, але принімають назад і відають гроші.
Так шо дивіться шо купляєти, шоб невиртатись і нездавати її назад.
 

Танюша

Користувач
Реєстрація
10.05.08
Повідомлення
17
Репутація
0
Вік
27
Мій тато колись знайшов у хлібі 25 копійок. Хліб не повернули - він був уже розрізаний.
 

Кроше4ка

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
17
Репутація
0
Танюша сказав(ла):
Мій тато колись знайшов у хлібі 25 копійок. Хліб не повернули - він був уже розрізаний.
=-O
а нашо оддавать хліб???...25 копійок:D ..яка находка:D ..забирай собі тихенько!:-X :D :D
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
Магазин "Либідь" здається (напроти басейну, за магазином будматеріалів). Зайшла туди, питаю в продавця, чи свіжа ковбаса (яка там з місяц лежить, якщо не більше), вона каже, да, тіки вчора привезли. Доречі, магазин теж пана Приподобного, як і поділля, і Челентано і інші магазини.
 

Лилия

Користувач
Реєстрація
15.12.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Вік
27
Вчера или позавчера купили конфеты "желейки", или как их там...ну как и в первом посту, тоже, половина свежих, половина не свежих! Ужас!
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
Лилия сказав(ла):
Вчера или позавчера купили конфеты "желейки", или как их там...ну как и в первом посту, тоже, половина свежих, половина не свежих! Ужас!
А де саме купляли??
 

Лилия

Користувач
Реєстрація
15.12.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Вік
27
У Візиті
 

Zaza

Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
35
Репутація
0
"Челентано" ,,,ніякого відношення до Преподобного не має.А ковбаска скоро перетвореться на начинку до піци в Беллісімо!!!:)))
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Ну його нафіг те белісімо. В суботу пішли з малим. Якийсь салат з меленою печінкою (чи почками), печінка гірка, їсти не можна. Піца, на К.. називається, забув як точно - сирий червоний перець +спорчені оливки і якась спермоподібна, на щастя зовсім без смаку, біла маса. Останнє, напевно сирки протухші. Це все непропечене, сире, тільки що тепле. Короче ми навіть один кусок не змогли доїсти.
Офіціантка ще так з іздєвкою: "Смачного", я ще здивувався був, чого б це?
Продав би він це Белісімо, чи в оренду здав нормальній людині, Г..ДОН.
 

manynja

Користувач
Реєстрація
15.03.08
Повідомлення
28
Репутація
0
Вік
34
Кум, ага пришли, заказ чекали майже 30 хв, та де там майже точно стільки чекали, а ножі які тупі!!! Надом брали піцу, нормально ріжеться. А ще в мене герпес на губі вискочив, не знаю чи то погано вимитий бокал, чи прибори, не знаю. Але дома такого від посуду немає.
 

HeiliG

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
57
Репутація
0
Вік
36
Как-то сидел с любимой в "Белиссимо", пиво свое ждал пол часа. Потом официант подошел и любезно предложил мне взять другое пиво, потому что то пиво, которое я хотел как раз закончилось, после того, как я его заказал. То я еще и другое пиво ждал пол часа. А еще меня убило когда мы ели пицу и к нам подбежала собака дворняга голодная, пици она захотела. Не знаю в какой пицерии можно увидеть такой сервис.
 

Лилия

Користувач
Реєстрація
15.12.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Вік
27
Танюша,
Бюджеть папалнеяєтсО...
 

КУКОЛКА

Користувач
Реєстрація
14.09.08
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
41
Супермаркеты

На днях была с мужем в Пакко, нам менеджер по работе с клиентами, предложила карточку "Подія" (это если у вас день рождение либо годовщина и т.д.) и объяснила что с этой карточкой мы можем покупать по оптовывм ценам. Так вот когда мы скупились, выяснилось что оптовая цена от розничной отличается на 20 копеек. И из суммы в 700 грн. скидка получилась 24 грн. Муж обратился к директору, так он нам принёс свои извинения и сказал: "Чтобы уладить это недоразумение давайте мы вам сделаем Золотую карточку Пакко". То что они продают по оптовым ценам в ТЦ можно купить по розничным.Так что делайте выводы какие у нас супермаркеты. Сплошной лохотрон.