узи

intruder76

Користувач
Реєстрація
02.09.11
Повідомлення
5
Репутація
0
где в Ровно хорошо делают УЗИ беременных? может кто знает телефон и адрес?
 

Horej

Користувач
Реєстрація
31.01.10
Повідомлення
18
Репутація
0
В Острозі рівненська лікарка приймає по суботах. На другому поверсі в готелі.
 

Сашок

Користувач
Реєстрація
02.02.10
Повідомлення
6
Репутація
0
Їздили в Рівне в медичний центр Аніко там робить узд Сисонюк Зоряна Олексіївна.Мені порекомендували поїхати туди,але я була не в захваті тому,що ми попередньо записалися на певний час,але прийшлось чекати в черзі минут 30.Коли чекали то засікали скільки триває прийом ( 7-15хв ).Я робила узд в 20 тижднів коштує-100гр ,фото-30,диск записано не більш півтори минути-50гр.Але цікаво одне,що термін вагітності по узд мені не сказали, запитали коли були останні місячні по них і поставили термін (то я і сама так порахувати можу),перше узд робила в нас робив Маковський то він і термін вагітності по узд сказав(про місячні іне запитував).На третє узд думаю їхати в Остріг.
 

Lambadka

Користувач
Реєстрація
11.09.10
Повідомлення
5
Репутація
0
Horej,
В Острозі в готелі в порядку живої черги, чи по запису?
 

VMV

Користувач
Реєстрація
25.09.08
Повідомлення
9
Репутація
0
м.Острог пр Незалежності 40 приміщення адмінкорпусу обласної психіатричної лікарні, запис попередній по телефону(03654)20103
робить узі наш лікар Андрющенко А.Р. (дуже гарний спеціаліст) вартість була 80 грн . Апарат також новий тому рекомендую .
На рахунок Зоряни я до неї їздила при першій вагітності -мені тоже не сподобалось ні відношення (ми були записані також та чекали тоже минут 35 ) ні саме узі яке було зроблене за 7-8 минут (поскільки після нас ще було 5 чоловік )
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
Lambadka сказав(ла):
Horej,
В Острозі в готелі в порядку живої черги, чи по запису?
типа по записи..... ждали с ребенком 40 минут. Езжайте в психбольницу - специалист хороший, аппарат хороший, чётко по записи :)
 

WONDER

Користувач
Реєстрація
03.10.08
Повідомлення
10
Репутація
0
В Рівному в другому пологоваму будинку - апарат кольорових техномогій! Проходила там вже два рази і дуже сподобалось! Записувалась за тиждень, ні разу не чекала, лікар досвідчений спеціаліст! Екран для мами окремий! Ціни : 90грн.- Узі; 10грн - фото; 30грн - відео (в мене весь процес узі записаний на диск). Рекомендую! телефон для запису 0362435731
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Lambadka сказав(ла):
В Острозі в готелі в порядку живої черги, чи по запису?
zZzara сказав(ла):
типа по записи..... ждали с ребенком 40 минут.
Робили 2-3 тижні тому. По запису, прийняли вчасно. В перервах між тими, хто по запису встигали приймати людей з живої черги.
Тільки воно зараз не в готелі, а в приміщенні Укрсоцбанку за хлібзаводом.
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
Авария сказав(ла):
Робили 2-3 тижні тому
Я делала месяц назад именно в Укрсоцбанке. Записали на 17-45, приняли в 18-30, приём 10 минут =-O узи сердца.... танунах
 

Lambadka

Користувач
Реєстрація
11.09.10
Повідомлення
5
Репутація
0
zZzara, в Валєо в психіатричній робила, все ок, але не задоволена результатом, то хочу перепровіритись в іншому місці.
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Дайте будь-ласка номер телефону для попереднього запису в кабінет в Острозі, що в приміщенні Укрсоцбанку, ато я десь згубила.
 

Ясик

Користувач
Реєстрація
19.10.10
Повідомлення
3
Репутація
0
0673823186
Надежда Ивановна
 

Сашок

Користувач
Реєстрація
02.02.10
Повідомлення
6
Репутація
0
напишіть будя-ласка детальніше про узд в псих лікарні(чи є окремий екран для мами,скільки коштує фото та диск,номер телефону по якому можна попередньо записатися).
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Розкажіть хто знає як і коли можна зробити УЗД в Славуті, номер телефону і адресу, бо потрібно дуже терміново, а можливо в Остріг завтра не встигнемо, щоб був запасний варіант.
 

KoS

Користувач
Реєстрація
19.03.10
Повідомлення
2
Репутація
0
колись було в старому роддомі в Славуті,
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
VMV сказав(ла):
м.Острог пр Незалежності 40 приміщення адмінкорпусу обласної психіатричної лікарні, запис попередній по телефону(03654)20103
Зателефонувала сюди, сказали там приймають тільки у вівторок і четвер. Нажаль це довго чекати. Може хто знає де можна на вихідних зробити?