Хто страхував життя?

kimon

Користувач
Реєстрація
26.06.10
Повідомлення
32
Репутація
0
Доброго дня!
МОжливо хтось страхував життя по накопичувальному страхуванню? Думаю застрахуватись. Хто знає що небудь про це? Поділіться досвідом!
 

Nino

Користувач
Реєстрація
03.07.09
Повідомлення
71
Репутація
0
на мою думку(і не тільки) развод чистой воды.
краще потратити гроші зараз і на себе.
 

sam4uk

Користувач
Реєстрація
30.06.10
Повідомлення
1
Репутація
0

kimon

Користувач
Реєстрація
26.06.10
Повідомлення
32
Репутація
0
Цікаво в чому саме "развод". Мені казали, що грощі накопичуються і НАВІДЬ відсотки виплачують в кінці строку!? Брешуть?
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
это похоже на анекдот о похождениях Ходжи Насреддина, когда он явился к султану, и пообещал, что через тридцать лет научит ишака говорить. За это взял вознаграждение, правда и за неисполнение отвечал своей головой. Но на вопрос умных людей "как же ты это сделаешь, научить осла говорить невозможно?!" Ходжи Насреддин отвечал, что ничем не рискует - через тридцать лет либо Султан , либо Ходжа, либо ишак помрёт.

добавлено через 1 минуту
приклад ощадбанк ссср або американська корпорацыя ей ай джи

добавлено через 1 минуту
kimon сказав(ла):
Цікаво в чому саме "развод". Мені казали, що грощі накопичуються і НАВІДЬ відсотки виплачують в кінці строку!?
ну а через інфляцію чи девальвацію купиш собі на весь вклад буханку хліба , а якщо пощастиь то і дві...:)
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
kimon сказав(ла):
Мені казали, що грощі накопичуються і НАВІДЬ відсотки виплачують в кінці строку!? Брешуть?
і накопичуються і навіть відсотки "можуть" виплатити...Вони можуть багато чого розказати, аби тільки ти став їхнім клієнтом. От тільки коли ти прийдеш за цими грошима, то мало віриться що ти їх отримаєш. А там як я знаю вноситься не 30 гривень.... Та і в Україні кругом розводять людей, тільки ми з цим не можемо нічого зробити... Одна знайома застрахувалась пару років назад, і зараз не може отримати гроші свої, сказали через 30 років отримаєте все гг, і зверталась кругом, і без толку.
 

kimon

Користувач
Реєстрація
26.06.10
Повідомлення
32
Репутація
0
А як щодо пенсійної реформи, тобто не державного страхування? Якщо зроблять такий прикол, що робити будемо!? Може, якщо в якихсь Європейських компаніях страхуватись, з підтримкою іноземного капіталу, не все так і страшно? "Кідалова" у нас в державі не меньше...нажаль.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
єдиний надійний пенсійний вклад - це вклад в своє здоровя - зберегти здатність працювати і насолоджуватися життям до самої смерті:)
 

aristotel

Користувач
Реєстрація
13.11.09
Повідомлення
142
Репутація
1
куда бы не пытались "вложить" денежки - ничего у вас не выйдет:-p Все схемы отработаны так, что если ты не печатаешь деньги и не завязан в коррупции, то рано или поздно вас нагреют по полной программе. Так что не надо искать прибыльные места и не попадётесь на крючок*STOP*
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
продовжуючи тему - а єдиним надійним видом страхуваня - є страховий вклад в своїх дітей, рідних та друзів - виховай своїх дітей порядними і вдповідальними, завжди допомагай своїм рідним та друзям - і повір в будь-який час , навіть після твоєї смерті твоя сімя буде забезпечена...
 

Nino

Користувач
Реєстрація
03.07.09
Повідомлення
71
Репутація
0
мене зараз знайомий тероризує страховками)))
працює у страховій компанії Хмельницького.
після відмови страхуватись почав пропонувати займатись староховкою,прорахував навіть мій заробіток з цього .
сумма непогана,але дурити людей - не моє

ще знайомі аферисти розповідали сфеми страхових компаній і заробітків.скажу вам це зараз непоганий бізнес)))
 

kimon

Користувач
Реєстрація
26.06.10
Повідомлення
32
Репутація
0
kredit_s сказав(ла):
єдиний надійний пенсійний вклад - це вклад в своє здоровя - зберегти здатність працювати і насолоджуватися життям до самої смерті:)
Ну, такого ж не буває! Тут пішки ходити страшно, бо дібілів кругом море! Або задавить якийсь ідіот, або заріже за мобілку...А якщо діти є, а ти єдиний працюючий в сім"ї, що тоді?
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
допомагай друзям та рідним - ці будуть хоть трішки постійно допомагати, якщо не дай бог з тобою щось станеться... а страхування - по -перше там є десятки причин , щоб ті гроші твоїй сімї не віддати, а по друге - ті гроші, які отримала твоя сімя - може протратити за кілька місяців по - недосвідченості - а потім що?
якщо є син - виховуй так з дитинства, що він захисник, опора і годувальник матері і сімї - якщо так виховаєте бідність ніколи не зачепить сімю ...
 

kimon

Користувач
Реєстрація
26.06.10
Повідомлення
32
Репутація
0
aristotel сказав(ла):
куда бы не пытались "вложить" денежки - ничего у вас не выйдет:-p Все схемы отработаны так, что если ты не печатаешь деньги и не завязан в коррупции, то рано или поздно вас нагреют по полной программе. Так что не надо искать прибыльные места и не попадётесь на крючок*STOP*
Так мені вигода і не потрібна! Я хочу бути впевнений в тому, що якщо щось зі мною станеться, моє фото не буде висіти на першій сторінці інтерлінку з написом: "Терміново потрібна допомога!"...Або не дай Боже хтось з рідних...
Невже ніхто таким чином не страхувався? Кажуть - "развод"! Але ж в Європі, США працюють такі страховки: медицинські, соціальні і т.д.
Доречі, багато ж Вас мають страховки на авто - там теж "развод"? Я авто не маю, тому не знаю, що до чого. Хто, в яких компаніях страхував своє авто? Може і життя там можна застрахувати?
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Nino сказав(ла):
мене зараз знайомий тероризує страховками)))
працює у страховій компанії Хмельницького.
після відмови страхуватись почав пропонувати займатись староховкою,прорахував навіть мій заробіток з цього .
сумма непогана,але дурити людей - не моє

ще знайомі аферисти розповідали сфеми страхових компаній і заробітків.скажу вам це зараз непоганий бізнес)))

працював я з пенсійними вкладами аліко - маю досвід - зрозумійте ніхто і ніщо в світі не дасть вам 100 відсотків гарантії... один маленький катаклізм - і вся наша цивілізація повернеться на печерний рівень...які там виплати...

добавлено через 1 минуту
kimon сказав(ла):
Доречі, багато ж Вас мають страховки на авто - там теж "развод"? Я авто не маю, тому не знаю, що до чого. Хто, в яких компаніях страхував своє авто? Може і життя там можна застрахувати?
та страхуй...страхуй.... просто не надійся, що це єдиний варіант... розкладуй яйця по різним кошикам...:)
 

_ЛиМоНкА_

Користувач
Реєстрація
06.10.08
Повідомлення
88
Репутація
0
kimon сказав(ла):
Ну, такого ж не буває! Тут пішки ходити страшно, бо дібілів кругом море! Або задавить якийсь ідіот, або заріже за мобілку...А якщо діти є, а ти єдиний працюючий в сім"ї, що тоді?

Ну так відклдайте десь гроші, збирайте, як то кажуть. Отримав зарплату - взяв там тих 300 грн, чи скільки, сховав в коробочці та й всі діла :)
 

kimon

Користувач
Реєстрація
26.06.10
Повідомлення
32
Репутація
0
_ЛиМоНкА_ сказав(ла):
Ну так відклдайте десь гроші, збирайте, як то кажуть. Отримав зарплату - взяв там тих 300 грн, чи скільки, сховав в коробочці та й всі діла :)
Я про це вже думав, та як завжди знаходяться термінові рострати...як правило, не зовсім необхідні! А так поклав на 5 років, чи скільки і чекаєшь. Та все ж таки, мені цікава думка того, хто так вже робив!
 

_ЛиМоНкА_

Користувач
Реєстрація
06.10.08
Повідомлення
88
Репутація
0
Ми ложимо гроші на корточку, саме простіше
 

_MarGaritA_

Користувач
Реєстрація
07.01.09
Повідомлення
85
Репутація
1
Вік
31
А якщо діти є, а ти єдиний працюючий в сім"ї, що тоді?

kimon
Ваше решение застраховаться - правильное. Я стала спать спокойнее, после того, как застраховалась. Ведь я единственный кормилец и даже если что случится со мной моя дочь сможет получить образование. Молодежь относится к этому негативно в силу своего возраста. А Вам есть над чем подумать
 

kimon

Користувач
Реєстрація
26.06.10
Повідомлення
32
Репутація
0
_MarGaritA_ сказав(ла):
Я стала спать спокойнее, после того, как застраховалась.
А де Ви застраховані якщо не сикрет? Які особливості страхування? Ну, там: яка кількість внесків, якими платежами?