Затримка соціальних виплат на дітей

  • Автор теми bigtot
  • Дата створення
B

bigtot

Чому затримують що місячні соціальні виплати на дітей і чи взагалі будуть надалі виплачувати їх??? Хто знає відгукніться будьласка :)
 

фея

Користувач
Реєстрація
20.10.09
Повідомлення
63
Репутація
1
наверное из-за того что бюджет не прняли>:eek:
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
бюджет не приняли раз.. а по-друге зараз піднявся рівень безробіття.. нема з кого цідити проценти на виплату всіх соц допомог. :-|
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
ЮВТ обещала что все будет выплачиватся вовремя - все вопросы к ней
 

pats01

Користувач
Реєстрація
02.02.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Так "всі тирять", і не важливо як! Податки платять тільки бюджетники. Ну скільки народу ми, чесні платники податків, можемо утримувати? Шкода, що закінчились "тугрики" на дітках... Певно, що виплатять, але їсти їм сьгодні треба...
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
pats01 сказав(ла):
Певно, що виплатять, але їсти їм сьгодні треба...
попереджали що гроші затримають. І виплати вже здійснили.
pats01 сказав(ла):
Податки платять тільки бюджетники.
ахаха..де ти таке бачив, що б платили ТІЛЬКИ бюджетники. А ПП куда ділись?
 

Vizavi

Користувач
Реєстрація
30.07.09
Повідомлення
60
Репутація
1
Певно, що виплатять, але їсти їм сьгодні треба...
, а когда рожают ребенка, то только на выплаты надеятся*DONT KNOW

Мама-папа должны на себя расчитывать, а не на государство.
А то , что задерживают - есть один позитивный момент, может одумаются те, кто рожают ради получения этих денег, чтоб тратить их в свое удовольствие, а не на ребенка
 

pats01

Користувач
Реєстрація
02.02.08
Повідомлення
8
Репутація
0
B_DaviS сказав(ла):

Я б Вам сказала куди.... Маю сина підприємця і знаю, що платить він 200грн, (тобто 20% від зарплати в 1000 грн). Покажіть ПП, який працює в місяць за 1000 грн прибутку? Та вже нехай, більше ж держава не просить! А податки за неоформлених найманих працівників? А Пенсійний (скільки в.. було за сплату внесків до ПФ). Скажіть, що доходи ПП не дозволяли їх сплачувати? На податках розміром в 200 грн хочете і пенсії пристійні бабусям, і допомогу діткам? Звідки братися тугрикам, якщо зверху до низу, любими способами КРАДУТЬ хто може!?

добавлено через 14 минут
Vizavi сказав(ла):
, а когда рожают ребенка, то только на выплаты надеятся*DONT KNOW

Мама-папа должны на себя расчитывать, а не на государство.
А то , что задерживают - есть один позитивный момент, может одумаются те, кто рожают ради получения этих денег, чтоб тратить их в свое удовольствие, а не на ребенка

Думаю, Ви дуже молода і тому не зовсім розумна людина, що видаєте такі "шедеври". Я уявляю, як батьки можуть "шикувати" на ці гроші (враховуючи, що їх не дають всі зразу) і що дитинка, будучи народжена, вже потребує харчів, одежі, колиски, коляски і т.д.
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
pats01 сказав(ла):
Маю сина підприємця і знаю, що платить він 200грн,
pats01 сказав(ла):
Покажіть ПП, який працює в місяць за 1000 грн прибутку?
А чего же Вы уважаемая, тут стучите на сыночка?;) Вам прямиком в прокуратуру и СБУ!:cool: Вот ребята порадуются! Какой то странный феномен "Павликов Морозовых" получается!
pats01 сказав(ла):
Ви дуже молода і тому не зовсім розумна людина,
Говорят,что ум приходит с возрастом,но в Вашем случае возраст наверное пришёл сам...:-p
 

Vizavi

Користувач
Реєстрація
30.07.09
Повідомлення
60
Репутація
1
Думаю, Ви дуже молода і тому не зовсім розумна людина, що видаєте такі "шедеври". .
- дякую за компліментO:)

Народивши свою дитинку я не розраховувала на ці гроші, знаходячись в декреті я намагаюсь працювати, щоб додатково забезпечити синочка :cool:

Я уявляю, як батьки можуть "шикувати" на ці гроші (враховуючи, що їх не дають всі зразу)
- а це Ви запитайте у працівників УПСЗ (собеза), з якими жахіттями вони зустрічаються в реальному житті у нашому місті!!!!!!!!!

Дитині немає що їсти,а мама-папа, тільки отримавши гроші, сині в ..опу, на дитину їм начхати. А є випадки смерті малят від таких горе-батьків :'(

добавлено через 1 минуту
Податки платять тільки бюджетники.
- Ви теж видно ще дуже молода або не уважна - податки платять всі - перегляньте чек магазина, там написано ПДВ. Це так, для прикладу;)
 

pats01

Користувач
Реєстрація
02.02.08
Повідомлення
8
Репутація
0
слонопотам сказав(ла):
А чего же Вы уважаемая, тут стучите на сыночка? Вам прямиком в прокуратуру и СБУ! Вот ребята порадуются! Какой то странный феномен "Павликов Морозовых" получается!

Перш чим оце написати, варто було б хоч проконсультуватись у когось з підприємців що дає їм право бути "єдиноналожниками" і сплачувати ці нещасні 200 грн?. А це річний дохід НЕ БІЛЬШЕ 500 тис. грн. Стільки мій син і близько не заробляє! Найманих працівників не має. А внески до ПФ я порадила йому сплачувати добровільно (яке рішення прийме - не знаю..).
Так що я не "странній феномен" Павлік Морозов. А фразу про МІЙ вік без розуму переадресуйте своїй мамі, яка Вас не навчила думати перед ти як говорити.
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
pats01 сказав(ла):
молода і тому не зовсім розумна людина
слонопотам сказав(ла):
Вашем случае возраст наверное пришёл сам
pats01 сказав(ла):
переадресуйте своїй мамі, яка Вас не навчила думати
Шановні. Будьте толерантними. Поважайте співрозмовника... Будь-ласка.
 

hope

Користувач
Реєстрація
02.01.10
Повідомлення
49
Репутація
0
bigtot сказав(ла):
Чому затримують що місячні соціальні виплати на дітей і чи взагалі будуть надалі виплачувати їх??? Хто знає відгукніться будьласка :)
Сьогодні 27.04 подзвонила в совбез сказали,що грошей немає невідомо коли і чи взагалі вони будуть?