Збільшення комунальних тарифів ВП ХАЕС

котяра

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
194
Репутація
0
ксюшка сказав(ла):
А читали у "Нетішинському Віснику" який вихід знайшов наш шановниу мер щоб не піднімати тарифи на воду?
Цей вихід знайшов не мер, на ці кроки пішло ХАЕС.
 

JUK

Користувач
Реєстрація
11.11.08
Повідомлення
34
Репутація
0
котяра сказав(ла):
Цей вихід знайшов не мер, на ці кроки пішло ХАЕС.
Можливо я чогось не знаю, або невірно розумію, але пам"ятаю часи, коли вода, у той час коли розраховувалась в середньому, здається, три кубометри на людину в сутки (тобто 24 години) подавалась усього 18 годин з 24-х. Звідки взагалі виникли ці борги, якщо нам систематично недодавали кількість розрахованої на людину води, але ми платили за все!
Тобто 6 годин з 24-х(а це -1/4 від розрахунку) ми води не отримували взагалі. А чи не варто зробити перерахунки, і тоді, вже не місто буде винно станції, а навпаки, адже такий графік подачі був більше двох десятків років.
Ще раз прошу не винити мене, якщо я щось невірно розумію. Із задоволенням прийму усіляки ОБГРУНТОВАНІ поправки та розьяснення!
 

JUK

Користувач
Реєстрація
11.11.08
Повідомлення
34
Репутація
0
Дуже цікава позиція вимальовується у Вас, шановний AqUAmoney
Тобто "Вилізеш - вбью, не вилізеш - теж вбью" Спочатко пропонуєте не покладати підняття тарифів на плечі людей, і зразу-ж за це і звинувачуєте. Ваша позиція для мене абсолютно зрозуміла, теперішня влада для вас буде винна у всіх смертних гріхах а також у любому випадку.

AqUAmoney сказав(ла):
3. Чи аналізувались ці втрати, можливо краще поки їх не перекладати на плечі людей доки їх не мінімізують, бо при закладених в тариф втратах відпадає у КГ ХАЕС зацікавленність їх мінімізувати. А як відомо у статтю втрати вклдають бог зна що, бо їх важко однозначно визначити.
AqUAmoney сказав(ла):
Своїми "добрими" намірами, "піклуванням" про безробітних та пенсіонерів вимощує влада дорогу в остаточний комунальний розвал міста. А що ж в реальності відбувається?

ХАЕС домагається від ЖКО повернення боргів, а Смишляєв, шантажуючи ХАЕС відмовою в піднятті тарифів (під прикриттям піклування), хоче примусити ХАЕС списати(забути) ці борги.
AqUAmoney сказав(ла):
Ось як вони дозахищались, тепер майже не буде гарячої води, а на підігрів води електроприладами піде в рази більше грошей соціальнонезахищених ; і чим думають...
AqUAmoney сказав(ла):
Уявляю картину, як ви, миючись під холодним душем по (чийомусь графіку), чи больбаючись в тазику з нагрітою на плиті водою, будете подумки хвалити мера за такий «захист» і впертість вперемішку із шантажуванням, але повальна більшість людей щодня будуть згадувати владу злими і не цензурними словами - вона цього добивається? Не можна найти компромісу? То нехай збирають монатки, виберемо інших. Ці сплановані багаторічні суперечки влади із основним платником міста- повний абсурд. Чого добився мер, коли викинув кучу бюджетних грошей на пересуди з ХАЕС тільки для того, щоб йому суд все ж таки пояснив, що ХАЕС є виробником послуг. Хто повернув у бюджет ці викинуті на вітер кошти? Хай задовольняє свої амбіції за свій же кошт, не прикриваючись турботою!!!
А такі вислови як: "в мене немає часу і бажання щось доводити" повністю підтверджують мою думку щодо Вашої позиції. Ніякого конструктива, лише необгрунтовані звинувачення!

Пропоную адмінам зробити опитування на тему підняття тарифів на водопостачання:
1) За підняття(У такому разі постачання води та тепла не перериватиметься)
2) Проти підняття (у такому разі вода буде подаватися за графіком)
Можливо у адмінів будуть свої пропозиції щодо запитаннь!
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
JUK сказав(ла):
Спочатко пропонуєте не покладати підняття тарифів на плечі людей, і зразу-ж за це і звинувачуєте.
Читайте уважніше адже тарифи і втрати(не витрати!) це різні речі. Продивіться два засідання комісії, нажаль ви не побачите там мови про мінімізацію втрат а значить тарифу, там сполошний торг і одностороннє перетягування одіяла.
JUK сказав(ла):
Ваша позиція для мене абсолютно зрозуміла, теперішня влада для вас буде винна у всіх смертних гріхах а також у любому випадку.
Поясніть доводами хто ж винний у цьому бардаку. Тільки не треба цитувати мера ніби я не винний це все попередня влада- це брєд, бо, приймаючи керування від попередників, він чомусь не вимагав відкриття кримінальних справ про зникнення десятків млн..грн. чи віддачі боргів. А натомість продовжив курс попередників, призначивши нач-ком Івана
JUK сказав(ла):
Пропоную адмінам зробити опитування на тему підняття тарифів на водопостачання
Підтримую, побачим що нам краще: сидіти без води і дякувати за надійний «захист» чи мінімальне підняття тарифів через мінімізацію втрат, встановлення лічильників
JUK сказав(ла):
Звідки взагалі виникли ці борги, якщо нам систематично недодавали кількість розрахованої на людину води, але ми платили за все!
Це борги не людей, в наших рахунках боргів нам ніхто не виставляв. Борги виникли ще тоді коли ЖКО, збираючи наші кошти по цім послугам, їх не віддавало ХАЕС, а проїдало, а тепер ще наростило ці борги, не сплачуючи ХАЕС за спожиті ним послуги.
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Проте мені теж це виглядає, як черговий наїзд на мера, і нічого більше. Тому що як тільки мова заходила про підвищення тарифів - така хвиля зразу здіймалася, а тут на тобі - виявляється, через те, що не давав підвищувати ці тарифи, знову поганий. Знаєте, найкраще бути третьою стороною, з боку так гарно все видно, в кого є мотиви щось тут писати, а хто просто аналізує прочитане і не є жодною зі сторін.

добавлено через 2 минуты
А щодо Мельничука, то мені просто цікаво, хто його нарешті таки звільнить і припинить виникнення таких патових ситуацій.
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Не буду погружаться в эту "войну мнений и теорий", НО хочу сказать сл.: "новый" график подачи воды с 15-го числа, если такой осуществится, конечно, будет самым большим провалом в управлении городом с самого начала его развития!!! Не хочется никого винить, обсуждать, оправдывать и т.д... а просто констатировать ФАКТ - МЫ - город-спутник АЭС будем получать горячую воду по часам! Стыдно должно быть, товарищи (надеюсь ответственные люди хотя бы покраснеют).
P.S. Готовимся поголовно ставить счётчики...
P.P.S. Боюсь представить что и греться зимой скоро будем по часам!! :cool:
 

котяра

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
194
Репутація
0
JUK сказав(ла):
у той час коли розраховувалась в середньому, здається, три кубометри на людину в сутки
по моему вы ошибаетесь (или я схожу с ума). 1 кубометр = 1000 литров...
Вот нормы воды в сутки на человека по городу Москва:
норма расхода воды на одного человека в сутки для домов, оборудованных водопроводом, канализацией, ваннами с централизованным горячим водоснабжением составляет 240 литров — для холодной воды и 160 литров — для горячей, итого, считается что каждый из нас тратит 400 литров воды в сутки.
 

Vice

Користувач
Реєстрація
20.01.09
Повідомлення
35
Репутація
1
Чому ви приводите московські норми - наші що такий великий секрет?
 

bazarik

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
5
Репутація
0
Интеоесно а кто потом будет ремонтировать гидрокамуникации как в домах так и внешние если начнётся этакий график водоснобжения.?!
Ведь известно, что при незаполненой системе они приходят в аварийность в арифметической прогресии(ржавеют) а это значит порывы потопы в квартирах -домах и т.д кто будет отвечать наш мер ?
 

котяра

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
194
Репутація
0
JUK сказав(ла):
Тобто 6 годин з 24-х(а це -1/4 від розрахунку) ми води не отримували взагалі.
правильно, рассчитывается норма на сутки, но при этом считается, что среднестатистический человек ночью спит, а значит воду не использует :-p поэтому что она есть, что ее нет - но это я так себе думаю.
А вообще, если вы не хотите платить за воду по среднестатистическому, ставьте счетчики - экономия налицо.
Если, например , исходить из нормы 400 литров на человека в сутки,и взять, например, семью с трех человек, то по нормам они будут тратить: 400*31=12400, 12400*3=37200. Реально же такая семья (знакомые) тратят от 9 до 17 кубометров (тысяч литров) в месяц.
 

JUK

Користувач
Реєстрація
11.11.08
Повідомлення
34
Репутація
0
котяра сказав(ла):
правильно, рассчитывается норма на сутки, но при этом считается, что среднестатистический человек ночью спит, а значит воду не использует
Тоді ще одне питання(точніше роздуми)!
Якщо вода буде подаватись по графіку, тоді як будуть рахувати, шість годин на добу, чи як і раніше - 24?
Який тоді сенс ставити лічильники, якщо норма води, згідно з графіком подачі, зменьшиться у 4 рази?
 

котяра

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
194
Репутація
0
JUK сказав(ла):
Який тоді сенс ставити лічильники, якщо норма води, згідно з графіком подачі, зменьшиться у 4 рази?
Ну так вы даже 1/4 нормы за шесть часов не используете :-p
JUK сказав(ла):
Якщо вода буде подаватись по графіку, тоді як будуть рахувати, шість годин на добу, чи як і раніше - 24?
Вообще-то вопрос до Комунгоспу, но по логике так и должно быть.
 

JUK

Користувач
Реєстрація
11.11.08
Повідомлення
34
Репутація
0
котяра сказав(ла):
Ну так вы даже 1/4 нормы за шесть часов не используете
Рахуємо: 300 літрів в сутки(вибачаюсь, в попередньому пості дійсно помилився на 1 нуль) ділимо на 4=75 літрів.
Як кожна нормальна людина, я буду робити запаси води - так? Де?
Ну звісно у ванній, обьєм якої в середньому =150 літрів! Ну і як мінімум, два рази на день, у часи подачі води, я буду цю ванну оновлювати, виходить 300 літрів. Тобто споживання води з однієї людини збільшиться, навіть якщо у неї будуть стояти лічильники(запас є запас)
Єдине, це те, що цей запас води буде як для однієї людини, прописаної в квартирі, так і для усіх. Тобто, 300 літрів води з однієї квартири, незалежно від кількості проживаючих. Але це гарантований мінімум, тому, що за ці три години подачі води, усі будуть намагатися помитись, постірати, набрати води в усю порожню посуду, що є у квартирі, та-й більше. Тобто множимо цих 300 літрів як мінімум на два!(а-то на 3 або 4) .Можливо тут десь і проглядається єкономія водних ресурсів, але якась вона дуже примарна виходить. А ще дійсно, одразу збільшуються витрати на ремонт труб(кількість поривів від зміни тиску зростуть у делька разів), можливе і збільшення затопів, особливо у перші часи подачі води по графіку(просто будуть забувати перекрити крани, або спеціально залишати їх відкритими, щоб, у випадку, коли їх немає дома, під час поДачі води, гарантовано набрати ванну(ну і майже гарантовано затопити сусідів:D )) Так-що від цього(тобто від графіка) не виграє аж ніхто, аж ні на йоту!!!!!
Висновок: піднімати ціну!!!???!!!???!!!???!!!???
Але що робити людям, які отримують мінімальну зарплатню та пенсію???
Тобто почнеться повальна неоплата за воду! Знову-ж таки, станція своїх грошей не збере! Треба дійти до якогось грамотного компромісу, чим наразі і займається виконком сумісно зі станцією. І наші з вами крики та висновки не призведуть нідочого, крім нагнітання ситуації. ДАВАЙТЕ БУДЕМО НАДІЯТИСЬ НА КРАЩЕ, І МЕНЬШЕ СЛУХАТИ ПРОВОКАТОРІВ!!!
 

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
Зважаючи на те, що реагують на питання підняття тарифів не тільки так, як поставлено питання в опитуванні, пропоную додати і такий варіант:Я проти підняття тарифів у 2009 році і підтримую поетапне підняття їх у 2010 році залежно від груп споживачів (юридичні особи, бюджетні установи, населення і т.д.)
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
JUK сказав(ла):
у той час коли розраховувалась в середньому, здається, три кубометри на людину в сутки
В Нетішині 0,3 куб/доба і 0,4куб/доба в 14-поверх.будинках. Норми затверджував виконком. Звідси і плата 0,3*30,5*0,47=4,30грн. в міс.
JUK сказав(ла):
Якщо вода буде подаватись по графіку, тоді як будуть рахувати, шість годин на добу, чи як і раніше - 24?
Який тоді сенс ставити лічильники, якщо норма води, згідно з графіком подачі, зменьшиться у 4 рази?
Та проблема не в тому як будуть рахувати, нікого це не спасе. Зараз без лічильника за 1 людину платиться за холодну воду 4,29грн./міс. . Припустимо зроблять перерахунок в сторону зменшення, ну хай 90%, тоді прийдеться платити не 4,29 а 43 коп. Ну що вам від цього легше буде, зараз що 4 грн. платити чи 43коп і сидіти цілими днями без води?
JUK сказав(ла):
Але що робити людям, які отримують мінімальну зарплатню та пенсію???
А що вони роблять коли по чиїсь волі платять велику квартплату? Або оформляти субсидію, або встановлювати лічильники, як робить вся Україна, або влада може їм доплачувати якусь різницю із бюджету. В Нетішині порівняно з іншими містами таких люей значно менше, є сенс допомогти їм з бюджету.


Організатор сказав(ла):
Я проти підняття тарифів у 2009 році і підтримую поетапне підняття їх у 2010 році залежно від груп споживачів (юридичні особи, бюджетні установи, населення і т.д.)
Складне формулювання, його б ще розшифрувати аргументуючи досягнутими результатами в переговорах, тоді можна було б і по новому переголосувати.


P.S: не в обіду, цікаво а «моя хата з краю» це третя чи четверта сторона чи просто одобрямс?
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
ХА! Я взагалі ПРОТИ підняття тарифів. Це просто уже смішно. Ми живемо біля блока, де гаряча вода має бути майже безкоштовна, адже не потрібно вкладати гроші в паливо... в чому причина підняття тоді вартості?
 

котяра

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
194
Репутація
0
JUK сказав(ла):
Як кожна нормальна людина, я буду робити запаси води - так? Де?
Ну звісно у ванній, обьєм якої в середньому =150 літрів!
Сорри, ориентировалась на себя, на ненормального человека ;), я в ванну воду не набираю, у мну для этого стоит 6-литровая бутылка, и мне этого достаточно. Вода с 9.00 до 18.00 как, думаю, и большинству работающих (с обеденным перерывом в час) мне не нужна. По этому как-то не учла ваш вариант. ))) Хотя меня очень расстраивает отсутствие воды после 21.00, так как с работы довольно часто я возвращаюсь именно после 21.00. Вот это проблема :'(. Но даже это не заставит меня набрать ванну воды - я просто не буду знать потом что с ней делать *DONT KNOW

JUK сказав(ла):
Так-що від цього(тобто від графіка) не виграє аж ніхто, аж ні на йоту!!!!!
Ну если вы внимательно читали письмо Панащенко, то причиной подачи воды по графику, там называется:

З метою зниження затрат…. в тому числі і споживання покупної електроенергії, ВП ХАЕС вимушений вдатися до надзвичайних заходів…

А кто и что выиграет от этой ситуации нам с вами известно никогда не станет )))) Не зря ж затеяли эту бучу... Хотя можете отнести подобные высказывания к мои параноидальным наклонностям ;).

добавлено через 50 секунд
Spanish Fly сказав(ла):
ХА! Я взагалі ПРОТИ підняття тарифів. Це просто уже смішно. Ми живемо біля блока, де гаряча вода має бути майже безкоштовна, адже не потрібно вкладати гроші в паливо... в чому причина підняття тоді вартості?
А вы перечитайте тему, на подобные вопросы уже отвечали
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
6 літрів -- дааа це багато води, як раз можна помитись, приготовити їсти, попідбирати в квартирі, і попрати і змити після себе в туалеті..... Я в шоці просто, довго сміялась :D
Наприклад, в мене вдома буде ще більше води уходити, чим до цього....Також буду набирати в ванну, і у все, що ще найду....
Ну і я не проти за підняття тарифів, але щоб ті гроші які ми платимо доходили дійсно куди треба, а не в кармани всяким бидлотам
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Організатор сказав(ла):
Зважаючи на те, що реагують на питання підняття тарифів не тільки так, як поставлено питання в опитуванні, пропоную додати і такий варіант:Я проти підняття тарифів у 2009 році і підтримую поетапне підняття їх у 2010 році залежно від груп споживачів (юридичні особи, бюджетні установи, населення і т.д.)
Я додати цей варіант можу, але для початку поясніть толком про що йдеться? Про те, що поки будемо чекати Нового року, вода буде по годинах? Чи вода буде нормально подаватись, як і досі, а тарифи потім будуть рости? То я так зрозуміла, що ХАЕС не дуже пристає на це вирішення, інакше взагалі б цієї теми не було, домовились собі тихенько та й все. А якщо станція на цей варіант йти не хоче, то який сенс з цього пункту? В опитуванні йдеться про ті варіанти, коли станція не погоджується на компромісс.
котяра, мені дивно таке читати від тебе. Я врахувала всі твої "думаю" і "мабуть", але навіть з ними в мене якось в голові не стикується, що ти судиш про навіть хоча б більшу частину населення міста по собі. Не знаю кількість на даний момент в місті молодих мам, але бачачи на вулиці дуже багато колясок, можу цю цифру собі уявити. Їм як бути? Є пенсіонери (їх теж багато), які вдень не на роботі, їм як бути? Але ти чомусь врахувала лише працюючих людей.
Плюс враховуючи, що ввечері, з 6-тої до 9-тої всі поголовно почнуть митись-пратись і т.д., то останні поверхи дійсно цю воду просто не побачать. А в нас майже всі будинки - це 9-поверхівки. Я так підозрюю, що й в мене, на 6-му, вона буде довго стікати, перш ніж стане гарячою, колись вже був такий період, що доводилось подовгу чекати, поки стече.