Жовчний міхур

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Кожен з нас, як правило і я не виключення, думають що будуть жити довго і вічно і що ніколи тяжко не захворіють та не помруть.
Ось що наростає від алкоголю, тютюну, незбалансованої їжі, малоактивного способу життя, стресів... Це видалені жовчні міхури ті їх вміст. Мене це шокувало=-O

http://www.youtube.com/watch?v=H6zOBKjVRag&feature=related

пс: і ви зараз сидите на кріслі і думаєте що це в когось но тільки не в мене, завтра підете пити наступну 100 000000 "останню" пляшку пива, курити останні сігарєти, АЛЕ БУДЬТЕ ОБРЕРЕЖНІ, ОСТАННЯ МОЖЕ ВИЯВИТИСЯ ДІЙСНО ОСТАННЬОЮ, НЕ ДОВОДЬТЕ СЕБЕ, БЕРЕЖІТЬСЯ!!!
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Frost сказав(ла):
Ось що наростає від алкоголю, тютюну, незбалансованої їжі, малоактивного способу життя, стресів...
і це все ????? ти б краще почитав що і до чого , а тоді сюда писав би.... :cool:

Frost сказав(ла):
і ви зараз сидите на кріслі і думаєте що це в когось но тільки не в мене
Я так і думаю... :)
 

Recusant

Користувач
Реєстрація
28.04.06
Повідомлення
48
Репутація
0
Вік
40
І це пише той, хто писав про легалайз :-(
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Frost, наприклад я зрозуміла, що ти цим хотів сказати, але не всі можуть зрозуміти: тема Жовчний міхур, і відео, так хотя б потрібно було назву хвороби вписати....

Жовчнокам"яна хвороба - це захворювання органів жовчновидільної системи, при якому може вражатися печінка, жовчний міхур та жовчновивідні шляхи. У жовчному міхурі може утворюватися каміння, від 2-3 мм до розмірів з куряче яйце...
Утворення каміння в жовчному міхурі відбувається непомітно. Часто пацієнти звертаються тоді, коли міхур забитий камінням і з'явилися напади сильного болю. Біль говорить про те, що камінь, проходячи жовчним протоком, його закупорює. Від цього міхур запалюється і доводиться його видаляти. А потім решту життя бути на дієті. Жовчний міхур виконує в організмі очищувальну роль.
Схильні до захворювання, жінки які народжували, люди котрі зловживають їжею, багатою на жири, холестерин, мають надмірну масу тіла, хворіють на діабет, подагру, ведуть мало рухливий спосіб життя, перенесли хворобу Боткіна, ті, що страждають на закрепи, хворіють гемолітичною анемією. В останніх камені можуть утворюватися і без запального процесу, а в інших, як правило, наявне і запалення. Генетична схильність
Різка біль в правому підребер"ї, біль іррадіює в праву лопатку, праве плече і ключицю. Супроводжується тошнотою, рвотою, якщо є інфекція в жовчновивідних шляхах - буде температура. Приступ частіше виникає після прийому жирної і жареної їжі, після фізичних вправ.....
Діагностувати можливо з допомогою ультразвукового дослідження (УЗД) жовчного міхура...
Основний метод лікування - хірургічний, при відсутності ускладнень - консервативним лікуванням.
 

Vice

Користувач
Реєстрація
20.01.09
Повідомлення
35
Репутація
1
Підкажіть хорошого хірурга

Можливо хтось видаляв жовчний міхур з камінням лапароскопом в м.Рівне? Підкажіть хорошого хірурга та куди( в яку лікарню звертатися)?