Зуб мудрості. Де видалити?

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Маю такий зубчик, росте як на фото, він мені не сильно подобається тому хочу його видалити. Знаю що такі зуби видаляються при двух врачах, чи в нас такі зуби видаляють і чи буде два врача?
 

Вкладення

  • surgery3.jpg
    surgery3.jpg
    7.3 КБ · Перегляди: 77

freeman

Користувач
Реєстрація
17.05.07
Повідомлення
7
Репутація
0
Вік
34
яб в нас не радив таке робити)
 

samogon

Користувач
Реєстрація
08.07.10
Повідомлення
85
Репутація
1
Як стоматолог-хірург скажу так, таку операцію треба проводити в стаціонарних умовах! Є два варіанти Щелепно-лицеве відділення Рівненської міської лікарні, або Хмельницької обласної лікарні!!!
Можливо і я справлюсь треба дивитись!
Приходьте до мене в понеділок з 8-00 до 12-00 в 607 каб поліклініки!
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
samogon сказав(ла):
Можливо і я справлюсь треба дивитись!
Приходьте до мене в понеділок з 8-00 до 12-00 в 607 каб поліклініки!
дякую, зайду :)
 

КусайЗуб

Користувач
Реєстрація
22.12.09
Повідомлення
159
Репутація
0
Вік
42
Где? В полуклинике нашей. Покупаешь ледакаин а после как его поставят- все безразлично и бесчуственно. Проверяно на практике. А зачем два врача? Две пары рук с инструментом залезут тебе в рот? Или один нужен что бы за руки тебя держать? Может что бы фотал и записывал в журнал?;)
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
КусайЗуб сказав(ла):
Где? В полуклинике нашей. Покупаешь ледакаин а после как его поставят- все безразлично и бесчуственно. Проверяно на практике. А зачем два врача? Две пары рук с инструментом залезут тебе в рот? Или один нужен что бы за руки тебя держать? Может что бы фотал и записывал в журнал?

на все вопросы ты найдешь ответы посмотрев видео вконтакте (удаление зуба мудрости), или где нить еще. Не так все просто как ты думаешь на самом деле.

пс: добавил видео такого зуба как у меня (делают по голосу вроди в Германии)
http://vkontakte.ru/id8994834
 

Dafna

Користувач
Реєстрація
31.07.06
Повідомлення
63
Репутація
0
А є взагалі можливість видалити зуб мудрості під загальним наркозом? Якось після відео моя дентофобія посилилась)))
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Dafna сказав(ла):
А є взагалі можливість видалити зуб мудрості під загальним наркозом? Якось після відео моя дентофобія посилилась)))
не бійся то не больно, головне попасти до професіонала :)

пс: якщо дійсно треба видалити зуб і боїшся це робити під місцевим наркозом, я б на твому місці попросив лікаря вколоти в жопу укольчик після якого тобі вже буде глубоко пофіг як тобі його рватимуть, бо загальний наркоз дуже шкідливий для органзму, тому такі незначні операції не варто під ним робити. Мому батьку грижу під міцевим вирізали, а зуб то тьфу :)
 

КусайЗуб

Користувач
Реєстрація
22.12.09
Повідомлення
159
Репутація
0
Вік
42
А зделали бурю в стакане. Вырывал я и нечего в контакте смотреть лабуду всякую. Этак можно лапши поснимать... месяц кормится можно. Не обижайся- болит сходи. Трусишь- гляди контакты и писай в рюмку как здесь. Вот Frost правильно сказала и в двух словах. А я тут развожу демогогию...
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
скажу чесно видалив вже 4 зуба мудрості під місцевим наркозом і нічого не трапилось
і до речі права нижня 8 росла так само.
спочатку сильно розпухло лице, то попив антибіотики пару днів, а потім до лікаря. Тоді ще Пітель рвав - довго мучив, але видалився зуб без наслідків