Правила Форуму

Дані правила є обов'язковими для всіх учасників форуму.

1. Загальні положення.
  1.1 Форум є приватним ресурсом.
    1.1.1 Відвідувачем форуму є будь-яка людина, що зайшла на будь-яку із сторінок форуму.
    1.1.2 Відвідувачі, що проглянули одну або декілька сторінок форуму без попередньої реєстрації і авторизації, є читачами форуму.
    1.1.3 Відвідувачі, зареєстровані і авторизовані з використанням унікальних індивідуальних даних(так званого облікового запису або призначеного для користувача аккаунта), стають користувачами форуму.
    1.1.4 Користувачі мають право публікувати на форумі власні матеріали і коментувати матеріали інших читачів.
  1.2 Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної в повідомленнях форуму, несе виключно її автор.
  1.3 Будь-який з користувачів форуму може отримати додатковий статус «Продавець» на період платного розміщення теми в розділах «Ярмарка». Детальніше про переваги і особливості подання таких оголошень можна дізнатися, ознайомившись з «Правилами розміщення платних оголошень».

2. Правила розміщення інформації.
При розміщенні інформації на сайті користувачі повинні дотримуватися встановлених правил. Незнання правил на розміщення інформації, не звільняє відвідувача сайту від їх виконання і відповідальності. На Форумі заборонено:
  2.1 Публікація закликів до насильницької зміни або зміни конституційного ладу, захоплення державної влади, до зміни державних кордонів, до погромів, знищення майна, до агресії або до розв'язування військового конфлікту і публікація будь-яких повідомлень заборонених законодавством України.
  2.2 Розміщення матеріалів, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації по національній, етнічній, расовій або релігійній приналежності.
  2.3 Вживання нецензурних висловлювань та мату (за виключенням тем де про це вказанно в назві темі, наприклад "Анекдоты (ненормативная лексика)"), публікацій порнографічного, сексуального характеру.
  2.4 Образлива поведінка по відношенню до інших відвідувачів, адміністрації сайту, публікація наклепницьких повідомлень.
  2.5 Публікація повідомлень з метою провокації різкої реакції інших учасників ресурсу(троллінг).
  2.6 Розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень(окрім випадків, описаних в правилах розділу "Ярмарка"). Заборонено створення тем, що містять будь-яку рекламну, анти рекламну або комерційну інформацію, а також посилання на сайти з метою підвищення їх відвідуваності. Визначають рекламний характер тексту модератори і адміністратори на власний розсуд.
  2.7 Несанкціоноване розміщення користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам.
  2.8 Створення однією людиною більше одного аккаунту(клонування облікового запису).
  2.9 Створення облікових записів, в яких ім'я користувача імітує службові імена(Адміністратор, Модератор і так далі) чи імітує імена адміністраторів чи модераторів. Також забороняється реєструвати безглузді нікнейми(напр. 27ау77иу55), використовувати в нікнеймі нецензурні слова, адреси веб-сайтів, адреси e-mail і тому подібне.
  2.10 Розміщення нової теми в непідходящому по тематиці розділі, дублювання тем, створення теми з малоінформативною назвою("Допоможіть"! і т. д.).
  2.11 Використання в назвах тем і текстах повідомлень розділового і інших символів знаків, окрім випадків, які регламентовані правилами використовуваної мови.
  2.12 Розміщення реклами, списку компонентів, адрес, комерційних повідомлень в підписах учасника форуму.
  2.13 Заборонено використовувати e-mail зареєстрованих користувачів форуму в цілях розсилки спаму, також заборонена розсилка спаму в особистих повідомлення.
  2.14 Писати пости або частину повідомлень червоним кольором(окрім модераторів і адміністраторів).
  2.15 Офіційні мови форума українська та російська.
  2.16 На форумі заборонено писати повідомлення, які тяжко читаються або є нечитабельними!(напр. дОпОмОжІтЬ в rYreJIі 306aHuJIu!).

3. Відповідальність за розміщення інформації.
  3.1 Загальнодоступні розділи сайту піддаються модерації - перевірці модератором (уповноваженим представником Адміністрації сайту) після розміщення повідомлень.
  3.2 При виникненні сумнівів в достовірності розміщуваної інформації, підозрах на порушення обмежень, встановлених цими правилами, така інформація може бути заблокована або видалена, а її авторові може бути спрямоване звернення в електронній формі для уточнення деталей його публікації.
  3.3 Якщо відвідувач рахує інформацію, яка знаходиться на сайті такою, що порушує чиї-небудь інтереси, то він може зв'язатись з Модераторами сайту для усунення розбіжностей, викликаних цією інформацією.
  3.4 Такі відвідувачі і користувачі заздалегідь зобов'язані самостійно, шляхом спілкування у рамках сайту спробувати вирішити спірні на їх погляд питання, вживши для цього розумні заходи.
  3.5 На форумі діє «Система попереджень» за здійснені відвідувачами порушення. За будь-яке порушення модератори можуть виписати певну кількість штрафних балів. Кожне попередження має термін дії, по закінченню цього терміну штрафні бали анулюються автоматично.
  3.6 Модератор або адміністратор форуму, при порушенні користувачем умов даних правил, залишає за собою право видалити розміщену інформацію, заблокувати, заборонити доступ користувача до сайту повністю або частково.
  3.7 У разі спроби користувача завдати збитку роботі форуму, його аккаунт може бути видалений адміністратором або модератором.
  3.8 Модератор не зобов'язаний вступати в листування з користувачами, або аргументувати свої дії.
  3.9 Чітко аргументоване спростування дій модераторів можливе шляхом спілкування з Адміністрацією сайту тільки після прочитання користувачем правил цього форуму.
  3.10 У випадках, описаних в п. 3.9. Адміністрація не зобов'язана відповідати на усі звернення користувачів, а якщо і робить це, то виключно у формі однієї відповіді на одне спірне питання.

4. Заключення.
  4.1 Заповнюючи форму реєстрації на форумі або відвідуючи сторінки форуму, користувач автоматично приймає умови даних правил.
  4.2 Правила можуть бути змінені Адміністрацією в односторонньому порядку.