Правила розділу «Ярмарка»

У розділах «Ярмарка» діють загальні «Правила форуму», а також існує ряд доповнень.

1. Розділ «Ярмарка» служить для публікації користувачами форуму тільки приватних оголошень(за винятком статусу «Продавець») про купівлю або продаж товарів.

2. У разі порушення правил, застосовуватиметься «Система попереджень», описана в основному розділі.

3. Користувач, що розміщує оголошення, зобов'язаний:
  3.1 Розміщувати оголошення про товар у відповідній гілці підфоруму.
  3.2 Рекомендується вказувати альтернативні координати для зв'язку, наприклад, номер телефону і/або e-mail, Skype/ICQ.
  3.3 Розміщувати не більше за одну товарну позицію в одному оголошенні, тобто товар продається поштучно.
  3.4 Виключення з п. 3.3 справжніх правил застосовані до розділів «Ярмарка», є оголошення, розміщені користувачами із статусом «Продавець»(див. «Правила розміщення платних оголошень») у відповідних розділах.
  3.5 Стежити за відповідністю назв тем «Куплю», «Продам» за наступними шаблонами:
Префікс «Продам» [Товарна група] [Повне найменування товару]
Префікс «Куплю» [Товарна група] [Повне найменування товару]
Приклади:
«Продам» - Комп'ютерна техніка - Ноутбук Lenovo b590
«Куплю» - Різне - Дитячий візок «Малюк»
  3.6 Оголошення, в темах яких є присутні ознаки фінансової і рекламної інформації будуть видалені з винесенням попереджень.
  3.7 У першому повідомленні оголошення бажано давати максимально повну інформацію про предмет торгу. А для оголошень «Продам» - вказувати ціну і давати опис стану товару. Прикріплювати до оголошень реальні фото товару, що продається.
  3.8 Бажано роз'яснити способи доставки товару для іногородніх, якась транспортна компанія, самовивіз, і так далі.
  3.9 Після завершення угоди або у разі, коли оголошення втратило актуальність, користувач зобов'язаний повідомити модераторів за допомогою відповідної теми «Сміття на форумі».
  3.10 Оголошення з терміном давності більше 1-го місяця з часу останнього поста видаляються з Форуму.

4. Користувачам забороняється:
  4.1 Розміщувати власні оголошення в чужих темах.
  4.2 Коментувати чи змінювати ціну, встановлену продавцем або суб'єктивні характеристики товару. Про це слід писати продавцеві, використовуючи «Особисті повідомлення».
  4.3 Публікувати листування з «Особистих повідомлень» для ознайомлення третіми особами на цьому форумі, а так само на інших ресурсах без письмового узгодження з усіма сторонами, що брали участь в листуванні.
  4.4 Розміщувати оголошення не від свого імені, а на прохання третіх осіб.
  4.5 Розміщувати в одному оголошенні контакти декількох продавців.
  4.6 Писати інші повідомлення, відмінні від обговорення товару або процесу угоди.

5. Відповідальність сторін
  5.1 Уся інформація, від зареєстрованих учасників форуму приймається на основі повної довіри.
  5.2 За будь-яких обставин Адміністрація форуму не несе ніякої відповідальності за достовірність інформації, що публікується в усіх видах постів, оголошень, рекламі або інших повідомленнях. Адміністрація не дає яких-небудь гарантій, усних або письмових, пов'язаних з публікацією вищезгаданих матеріалів.
  5.3 Адміністрація форуму не несе відповідальності за угоди, які здійснюються за допомогою форуму. Відвідувачі здійснюють угоди на свій страх і ризик.
  5.4 Адміністрація форуму знімає з себе всяку відповідальність перед відвідувачами сайту і особами, що користуються публікованою інформацією собі на шкоду, заподіяну як в результаті халатності, помилки, пропуску, так і яких-небудь інших обставин, що виникли з вини авторів оголошень.
  5.5 Будь-яке оголошення, якщо виникає така необхідність, може бути відредаговане або класифіковане так, як модератор вважає це найбільш прийнятним і доцільним.

Увага! Зміна оголошення шляхом додавання нового повідомлення прирівнюється до «АПу» (навмисним підняттям тем рахується повідомлення зі змістом : торг, купуємо, ще продається, верх, up і т.д.), за винятком зменшення ціни в розумних межах. У разі порушення правил розділу, застосовуватиметься «Система попереджень».