Місцеві боягузи? Чи місцеві мужі?

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
Українець сказав(ла):
Видно, що Ви політично активний громадянин та чи звертались Ви з такою пропозицією до інших політичних сил крім Свободи? Чи лише бла, бла, бла??? З депутатами з якими розмовляв я, говорили, що питання назріло і будуть підтримувати - як воно буде Ви про це дізнаєтесь згодом. З ким говорив можете не питати бо щоб мене не звинуватили в дискредитації якоїсь місцевої політичної партії відповіді не дам та Ви можете самі запитати голову кожної фракції і будете мати інформацію з перших джерел.

це вже щось, рух хоча і маленький але є...*DRINK*

п/с. мені складно звертатись тут до депутатів,
по нікам знаю що ви депутат, ще знаю ник соснова, сітника - депутата...
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
motorr сказав(ла):
Нынешние депутаты все барыги ,особенно те кто продался за работу ,представляю как пост будет опускать на новых выборах мера, тех кто снимал Омельчук и сам пошел в меры, опять будет ВІН чи ВОНА и в этом случае выиграет ОНА.

не согласен, не все барыги,
некоторые и в госсекторе работают ...

а те кто продался (вознюк, чернявка, добровольская, шелепало, ситник - явные, но есть и скрытые лидеры по продажам)...

ПостГК пусть пишет что хочет о будущих кандидатах в меры, это мнение части населения и замечу не маленькой... Тираж газеты 7500, Висник 900-1500 шт:D

Омельчук по большому счету снял один засранец -олежка вознючело,
и канечно стратегические, грубейшие ошибки, непонимание работы миськвыконкома как - шоблы, маханием сабли направо и налево Преподобным... + враги заграничные итог - снятие мера...

Скрывать и нечего пока Омельчук один из явных фаворитов в предвыборгой гонке... пока. Будем ждать, розвязка ведь всегда наступает
 

Kino

Користувач
Реєстрація
03.03.11
Повідомлення
100
Репутація
26
Українець сказав(ла):
Хочу черговий раз нагадати, що у Свободи лише чотири депутати у Нетішинській міській раді із сорока та ми робимо все можливе
У вас есть 5 депутатов, забыли народного депутата Сабия, возможности которого соизмеримы с количеством местных депутатов больше 21 чел. Считайте, что у вас большинство.

Українець сказав(ла):
Аби Ви самі слухали поради Свободи то було б Вам щастя
Да мы все, обыватели, оказывается состоим на низшей стадии развития и ДОЛЖНЫ слушаться мнений партий? А не партии мнение народа?
vitaly сказав(ла):
Не один нинішній бізнесмен!!!!!!!!
давайте наберем 40 куховарок, дворников и людей без образования и опыта. Проблема не в том, что человек занимается бизнесом. Простые работники так же могут лоббировать свои интересы, вспомните историю как один простой водитель стал инженером.
 

motorr

Користувач
Реєстрація
18.03.12
Повідомлення
62
Репутація
5
Сабий как большенство уж очень громко,когда снимали с головы регламентной комисии Бойко, то за Сабиём только и засмердело в сесионом зале, также он и ваши интересы будет отстаивать.
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Kino сказав(ла):
У вас есть 5 депутатов, забыли народного депутата Сабия, возможности которого соизмеримы с количеством местных депутатов больше 21 чел. Считайте, что у вас большинство.
Можна рахувати як заманеться, але рішення буде прийняте (або не прийняте) голосуванням більшості депутатів.


Kino сказав(ла):
Да мы все, обыватели, оказывается состоим на низшей стадии развития и ДОЛЖНЫ слушаться мнений партий? А не партии мнение народа?
Вам зручно саме так трактувати і Ви так і трактуєте. Я ж хочу лише нагадати, що партія переводиться, як частина (у контексті дискусії - частина суспільства). І партія ніколи нічого не диктує - вона лише виголошує думку тієї частини суспільства (партії), яку представляє ...


Стосовно зобов"язань ...
Так, як Людина і як Громадянин Ви ЗОБОВ"ЯЗАНІ займати активну громадянську позицію і, Слава Богу, Ви це робите (Дякуємо!).


Сабій ...
Проте апелювати у вирішенні усіх міських питань до Сабія - це помилковий і безперспективний шлях ... Сабій - Народний депутат. Він не цар (про якого мріє частина форумчан), не гаррі потер (про якого мріє інша частина) ...

Так, він може зустрітися з керівниками обласних партійних організацій, так, він може переговорити про ті проблеми, що існують у стосунках між низовими (місцевими) партійними організаціями, але він НЕ МОЖЕ зобов"язати обласних керівників до певних рішень.
 

Kino

Користувач
Реєстрація
03.03.11
Повідомлення
100
Репутація
26
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Сабій ...
Проте апелювати у вирішенні усіх міських питань до Сабія - це помилковий і безперспективний шлях ... Сабій - Народний депутат. Він не цар
Понятно, что не все в силах одного Сабия. Но подходить к решению взятых на себя обязательств формально тоже путь в никуда. Сабий сказал, что подаст проект роспуска НМР, но там (у В.Совете) шансы его принять очень мизерны, как и варианта досрочных местных выборов в 2014 г. Поэтому нужно использовать все возможные варианты принятия решения. А это может быть поднятие вопроса о само роспуске перед лидерами Батькивщины Яценюком, Турчиновым, Томенком и принуждении к этому местных депутатов от БЮТа. Достаточно донести эту информацию и сообщить на сайте Свободы, что Сабий поднял этот вопрос и что решили Яценюк, Турчинов, Томенко.

Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Так, він може зустрітися з керівниками обласних партійних організацій, так, він може переговорити про ті проблеми, що існують у стосунках між низовими (місцевими) партійними організаціями, але він НЕ МОЖЕ зобов"язати обласних керівників до певних рішень.
С областными руководителями лучше не встречаться до тех пор, пока Оппозиция не провела чистку в областях, но поднять вопрос нужно до начало чистки, т.к. сессия не за горами.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Так, він може зустрітися з керівниками обласних партійних організацій, так, він може переговорити про ті проблеми, що існують у стосунках між низовими (місцевими) партійними організаціями, але він НЕ МОЖЕ зобов"язати обласних керівників до певних рішень.
А донести інформацію про реальний стан ситуації у "партійній" кухні Нетішина до очільників Батьківщини минуючі обласні "партійні" осередки він може?
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Spoch сказав(ла):
А донести інформацію про реальний стан ситуації у "партійній" кухні Нетішина до очільників Батьківщини минуючі обласні "партійні" осередки він може?

Ну донесе він інформацію ... і що? Ну будуть вони знати ... і що? Я впевнений, що вони володіють інформацією. Можливо однобоко, можливо не в повному обсязі, але знають ТОЧНО ... і що?

Ви хочете аби ВОНИ знали, чи хочете виправити ситуацію? Впевнений, що, як і я, хочете, аби ситуація змінилася ...

Однозначно одне - ВО "Свобода" не може впливати на процеси, що відбуваються у БЮТ та ФЗ. І якщо виборці, які голосували за ці політичні сили, розчаровані і не задоволені роботою цих політичних об"єднань - це є їх (виборців) відповідальність і вагомий мотиватор для прийняття рішення щодо політичної партії, яка наступного разу представлятиме їх інтереси у міському/обласному владному інституті ...

Чи є механізм? Звичайно! Він лежить на поверхні і примітивно простий: місцеві організації БЮТ та ФЗ ініціюють зустріч громади міста з лідерами партій (не обов"язково першими особами) у Нетішині і звітують, як перед громадою, так і перед керівництвом партій. При цьому ініціатива має виходити не тільки від керівництва міських організацій (до яких, можливо, є певні претензії), а також безпосередньо від членства ...

Ну а далі вже керівництво партії приймає відповідне рішення, виконання якого депутатами від цих партій залежить від внутрішньопартійної дисципліни.

Все, крапка!
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Однозначно одне - ВО "Свобода" не може впливати на процеси, що відбуваються у БЮТ та ФЗ. І якщо виборці, які голосували за ці політичні сили, розчаровані і не задоволені роботою цих політичних об"єднань - це є їх (виборців) відповідальність і вагомий мотиватор для прийняття рішення щодо політичної партії, яка наступного разу представлятиме їх інтереси у міському/обласному владному інституті ...
Цікава думка. Коли Сабій був єдиним від опозиції кандидатом до ВР, то свобода могла впливати. А зараз вже не може? Чи не хоче? Чи Ви сподіваєтесь таким чином збільшити свої рейтинги на наступних місцевих виборах? То я Вас розчарую. На місцевих виборах голосував за депутатів від Свободи і поки що не задоволений роботою саме Свободи. І слова очільника місцевої Свободи, що нас лише 5 депутатів - це відмазка. Бо роботи навіть цих 5-ти депутатів не видно. Вони як страуси, голову у пісок і все. Так що наступного разу не один раз подумаю за кого віддати свій голос.
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Spoch сказав(ла):
Цікава думка. Коли Сабій був єдиним від опозиції кандидатом до ВР, то свобода могла впливати. А зараз вже не може? Чи не хоче?
Приклади, будь-ласка! Наведіть фактологію, адже це просто слова ... Точніше не слова, а просто чергова порція бруду на ВО "Свобода".

Стосовно втручання ВО "Свобода" до справ БЮТ/ФЗ, то пропоную наступну аналогію: що ви зробите, коли до Вас прийде додому стороння людина і розпочне рухати меблі, перетворюючи ванну у дитячу, а кухню переноситиме у спальню?

Проблеми ОО - це їх проблеми! Саме тому ВО "Свобода" не об"єдналась з ОО, адже як можна об"єднуватись з силою, у якої зрада це загальнодержавний тренд. Звісно, там є нормальні здорові люди, але ложка дьогтю у тій бочці трохи завелика ...


Spoch сказав(ла):
Чи Ви сподіваєтесь таким чином збільшити свої рейтинги на наступних місцевих виборах? То я Вас розчарую. На місцевих виборах голосував за депутатів від Свободи і поки що не задоволений роботою саме Свободи.
Та начхати на рейтинги! Я роблю свою роботу не за рейтинг. Але тепер моя черга Вас розчаровувати: Ви - це далеко не всі. І якщо Ви, теоретично, не проголосуєте за Свободу, а замість Вас проголосують двоє інших - то місцева Свобода робить все вірно, адже кількість прихильників виросте удвіччі (хоча, звісно, "з Вами" могла б бути утриччі більшою).


Spoch сказав(ла):
І слова очільника місцевої Свободи, що нас лише 5 депутатів - це відмазка. Бо роботи навіть цих 5-ти депутатів не видно. Вони як страуси, голову у пісок і все. Так що наступного разу не один раз подумаю за кого віддати свій голос.
Очільник місцевої Свободи регулярно звітує про діяльність депутатів у міській раді. Ви не задоволені? Перепрошую, а де можна прочитати Вашу відозву на його звіт? Ніде? Отже знову слова? Чи "голову у пісок" це єдиний аргумент? ;)

Вам не подобається очільник місцевої Свободи? То які проблеми? Якщо Ви сповідуєте націоналістичну ідеологію, є свідомим українцем - приєднуйтесь! Проявіть свій хист, працездатність, доведіть, що Ви кращий і очолюйте місцеву організацію - а, ставший вже колишнім, очільник першим віддасть за Вас свій голос.
 

Ulika

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
6
Репутація
2
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Приклади, будь-ласка! Наведіть фактологію, адже це просто слова ... Точніше не слова, а просто чергова порція бруду на ВО "Свобода".
Вибачайте люди добрі за втручання, но не можу це читати спокійно. Тож сказала людина-фактом є його висунення єдиним кандидатом в результаті домовленостей.
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Стосовно втручання ВО "Свобода" до справ БЮТ/ФЗ, то пропоную наступну аналогію: що ви зробите, коли до Вас прийде додому стороння людина і розпочне рухати меблі, перетворюючи ванну у дитячу, а кухню переноситиме у спальню?
Зрозуміло, досить повторюватись, мебель можна в чужій хаті двигати тільки на виборах? А коли йти в ту хату уповноваженим представником від Нетішина-він ж спочатку об"єднаний мажоритарщик, а потім Свободівець, то зразу забуваєця, хто йому дав путівку у раду, зразу за ширму ховаємось-він же тіпа чужий їм, від Свободи. Чом це Ви на вибрах цього не казали?
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Та начхати на рейтинги! Я роблю свою роботу не за рейтинг. Але тепер моя черга Вас розчаровувати: Ви - це далеко не всі. І якщо Ви, теоретично, не проголосуєте за Свободу, а замість Вас проголосують двоє інших - то місцева Свобода робить все вірно, адже кількість прихильників виросте удвіччі (хоча, звісно, "з Вами" могла б бути утриччі більшою).
Коли ви так неперсічними вибрцями будете кидатись, то остальні повтікають. Помилки виправляйте, не бійтесь людської критики, тоді Spoch повернеця, а за собою ще з десяток прихватить.
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Очільник місцевої Свободи регулярно звітує про діяльність депутатів у міській раді. Ви не задоволені? Перепрошую, а де можна прочитати Вашу відозву на його звіт? Ніде? Отже знову слова? Чи "голову у пісок" це єдиний аргумент? ;)
Ту писульку, котру Марчук розпсюдив в пресі і форумі, язик не повиртаєця назвати звітом. Женіть всіх 4 депутати в ДК та перед людьми хай звітуюця. По такій схемі:
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
у Нетішині і звітують, як перед громадою, так і перед керівництвом партій. При цьому ініціатива має виходити не тільки від керівництва міських організацій (до яких, можливо, є певні претензії), а також безпосередньо від членства ...
Ну а далі вже керівництво партії приймає відповідне рішення, виконання якого депутатами від цих партій залежить від внутрішньопартійної дисципліни.
Якщо люди там поставлять їм оцінку више за 2, то тоді залишаюця, а ні- то міняєте. І самі слідкуйте як ваші депутати реагують на заслужену критику і як відповіді спішать давати. Скільки ше людина буде чекати відповіді на звіт, де дисципліна?????
http://ilink.com.ua/forum/showpost.php?p=615859&postcount=650
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Вам не подобається очільник місцевої Свободи? То які проблеми? Якщо Ви сповідуєте націоналістичну ідеологію, є свідомим українцем - приєднуйтесь! Проявіть свій хист, працездатність, доведіть, що Ви кращий і очолюйте місцеву організацію - а, ставший вже колишнім, очільник першим віддасть за Вас свій голос.
В Україні 200 партій і всі треба очищати, але одночасно бути в усіх не можна, то чого йти у вашу? Те шо можете робити ви, робіть. А чистилище проходити треба на виборах.


А саме більше у звіті Марчука сподобались нові плани з передвигання мебелі в чужих хатинках. Зовсім не скромно і зовсім не стикуєця з Вашим, Сергіє, поясненням:

Українець сказав(ла):
Тактика узгодження кандидатів себе виправдала. Адже це вберегло від взаємопоборювання опозиціонерів і розпорошення голосів. Переконаний, що узгоджений кандидат від "Свободи", "Батьківщини", «УДАРу» та інших демократичних сил міста повинен бути висунутий і на позачергових виборах міського голови, які невдовзі чекають Нетішин. На мою думку, логічним було б висунення кандидата саме від «Свободи» - надійного багнета опозиційних сил та самовідданого захисники інтересів кожного нетішинця.
 
  • Подобається
Реакції: Spoch

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
тема достойна обсуждения...

удивлен что вы Сергей Рыжук так загоняэтесь и путаетесь в своих суждениях вытаскивая Марчука и идеологию Свободы...
это результат несогласованости в рядах Нетешинской Свободы или мелочная игра пред выборами мера...
Хочу вас успокоить Марчук не проходной - априори!

А высказывание что пред выборами волали что ваш кандитад - едыный от опозиции, а теперь бе-бе-бе - крото.

Отмазка, работаем на 2015 год для общей цели - балаболы, болтуны, себя послушайте не смешите, а то плакать люди будут от смеха с вас!!!
Вы месные свободовцы решили как и ПР что народ глупый и быдло бестолковое на волне общего братания обратно запрыгнуть ... хрена

просто капец,
Свободовцы вы что.... полностю в неадеквате... не становитесь ПРыгами... хватит отмазки лепть
 

motorr

Користувач
Реєстрація
18.03.12
Повідомлення
62
Репутація
5
Единственый достойный свободовец в Нетешине это Сергей Рыжук , со стороны видно что человек заслуживает, быть объединёным кандидатом на должность мера.
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Ulika сказав(ла):
Вибачайте люди добрі за втручання, но не можу це читати спокійно. Тож сказала людина-фактом є його висунення єдиним кандидатом в результаті домовленостей.
А Ви все ж спробуйте читати спокійно і тоді будете уважними ... ОТЖЕ, Сабій став єдиним кандидатом не в наслідок ТИСКУ, не в результаті ВПЛИВУ, а у результаті ДОМОВЛЕННОСТЕЙ. Коли Ви (спокійно) спробуєте (уважно) усвідомити різницю між словами ТИСК, ВПЛИВ та ДОМОВЛЕННОСТІ, то зрозумієте, що у цих словах величезна різниця ... :)


Ulika сказав(ла):
Зрозуміло, досить повторюватись, мебель можна в чужій хаті двигати тільки на виборах? А коли йти в ту хату уповноваженим представником від Нетішина - він ж спочатку об"єднаний мажоритарщик, а потім Свободівець, то зразу забуваєця, хто йому дав путівку у раду, зразу за ширму ховаємось - він же тіпа чужий їм, від Свободи. Чом це Ви на вибрах цього не казали?
Чесно кажучи, не можу зрозуміти цю частину Вашого тексту. Проте, мені здається, що це за межами зазаначеної топікстартером теми ...


Ulika сказав(ла):
Коли ви так неперсічними вибрцями будете кидатись, то остальні повтікають. Помилки виправляйте, не бійтесь людської критики, тоді Spoch повернеця, а за собою ще з десяток прихватить.
Свобода одна з найстарших партій в Україні і НІКОЛИ не "кидалась" виборцями + ЗАВЖДИ була послідовна у своїй риториці, не опускаючись до улесливого популізму. Тому й закономірно, що число прихильників зростає за рахунок тих українців, які роблять свій вибір не емоційно, а абсолютно свідомо ...


Ulika сказав(ла):
В Україні 200 партій і всі треба очищати, але одночасно бути в усіх не можна, то чого йти у вашу? Те шо можете робити ви, робіть. А чистилище проходити треба на виборах.
Боротьба не розпочинається (як і не закінчується) з партійного квитка ... Коли я закликаю приєднуватись, то мова йде не про вступ у ВО "Свобода", а про боротьбу ...


Ulika сказав(ла):
А саме більше у звіті Марчука сподобались нові плани з передвигання мебелі в чужих хатинках. Зовсім не скромно і зовсім не стикуєця з Вашим, Сергіє, поясненням:
Я б подискутував з Вами, але не знаю про що мова ...

добавлено через 9 минут
motorr сказав(ла):
Единственый достойный свободовец в Нетешине это Сергей Рыжук , со стороны видно что человек заслуживает, быть объединёным кандидатом на должность мера.
Дякую! Але я відношу себе до тієї радикальної частини націоналістів, яка не здатна на компроміси і нинішнім депутатам зі мною точно було б тісно ... ;)


ЗІ: До того ж, з відставкою Папи римського, в мене плани дещо змінились ...

ЗІІ: Нехай вірні мене пробачать, звичайно ж я жартую :)
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
motorr сказав(ла):
Единственый достойный свободовец в Нетешине это Сергей Рыжук , со стороны видно что человек заслуживает, быть объединёным кандидатом на должность мера.
вот не пойму - это комплимент или оскорбление? ))
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
EXPERT сказав(ла):
тема достойна обсуждения...

удивлен что вы Сергей Рыжук так загоняэтесь и путаетесь в своих суждениях вытаскивая Марчука и идеологию Свободы...
это результат несогласованости в рядах Нетешинской Свободы или мелочная игра пред выборами мера...
Хочу вас успокоить Марчук не проходной - априори!

А высказывание что пред выборами волали что ваш кандитад - едыный от опозиции, а теперь бе-бе-бе - крото.

Отмазка, работаем на 2015 год для общей цели - балаболы, болтуны, себя послушайте не смешите, а то плакать люди будут от смеха с вас!!!
Вы месные свободовцы решили как и ПР что народ глупый и быдло бестолковое на волне общего братания обратно запрыгнуть ... хрена

просто капец,
Свободовцы вы что.... полностю в неадеквате... не становитесь ПРыгами... хватит отмазки лепть


На відміну від Вас, я поважаю вибір людини, якщо навіть він не співпадає з моїм. Так, я можу бути подивованим "іншим" вибором, можу навіть бути обуреним ним, але, на відміну від Вас - я цей вибір завжди поважаю ...

Іноді, зупиняючись на Ваших повідомленнях, мені здається, що Ви вдруге проживаєте це життя. Адже Вам задовго було відомо і про "не прохідного Сабія" (а він пройшов), тепер про "не прохідного апріорі Марчука" (а він пройде, якщо буде висунутий). Будь-ласка, напишіть ще про не прохідного Тягнибока і я буду спокійний за цю Державу ...
 

Kino

Користувач
Реєстрація
03.03.11
Повідомлення
100
Репутація
26
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
тепер про "не прохідного апріорі Марчука" (а він пройде, якщо буде висунутий).
Не важно, что человек не силен у вопросах местного самоуправления, особо не отличился в работе 5 лет руководителем ЖКХ города, особо не отличился в работе депутатом, главное, что он в Свободе. Марчук десять лет мечтает об этом и наконец его выберут. В 2006 году за него проголосовали 177 человек, в 2010 году проголосовало 945 чел. Вопрос-почему его нам так упорно навязывают?
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
На відміну від Вас, я поважаю вибір людини, якщо навіть він не співпадає з моїм. Так, я можу бути подивованим "іншим" вибором, можу навіть бути обуреним ним, але, на відміну від Вас - я цей вибір завжди поважаю ...
Пане Сергію, Ваш вибір я поважаю,
а ось дії з словами вашого місцевого очільника Марчука О. чомусь завжди розходяться...
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Іноді, зупиняючись на Ваших повідомленнях, мені здається, що Ви вдруге проживаєте це життя. Адже Вам задовго було відомо і про "не прохідного Сабія" (а він пройшов),
я і не відиовляюсь від слів, він і був не прохідним, але Нетішин зробив його народним депутатом, тільки того що повірив в принципи обєднаної опозиціїї, але ж ніяк що він від Свободи - і це важливо!
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
тепер про "не прохідного апріорі Марчука" (а він пройде, якщо буде висунутий)
ви праві непрохідного, бо його знають вже як облупленого, він уже багато років на очах у людей і що ???... я можу допусти що він і набере декілька пунктів свого рейтингу якщо піде у жорстку конфронтацію з місцевою ПР, як його побратимі по Свободі в інших містах, але це ж Марчук ...
і виходить що будемо чекати хто почне пешим мочить місцеву владу, і тушканів які біля неї, по покращення від кровосісів з ПР ми вже і не говоримо, так що вперед потенційні кандидати в мерське дуже слизьке крісло...:D
Kino сказав(ла):
Будь-ласка, напишіть ще про не прохідного Тягнибока і я буду спокійний за цю Державу ...
особисто я не проти щоб Тягнибок став Президентом України
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Приклади, будь-ласка! Наведіть фактологію, адже це просто слова ... Точніше не слова, а просто чергова порція бруду на ВО "Свобода".
Ви побачили бруд у критиці? Ваше право. Та бажання забруднити не було ніякого. Щодо фактології? Ви хочете сказати, що не співпрацювали до, під час, та після виборів з ОО Батьківщина? І на мітинги за підтримку Сабія з ними не ходили? І спільних заяв від місцевих депутатів не робили?
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Стосовно втручання ВО "Свобода" до справ БЮТ/ФЗ, то пропоную наступну аналогію: що ви зробите, коли до Вас прийде додому стороння людина і розпочне рухати меблі, перетворюючи ванну у дитячу, а кухню переноситиме у спальню?
Аналогія недоречна. Пропоную іншу. Якщо б місцеві депутати від Свободи, Батьківщини та Удару працювали на одному підприємстві і випускали б один вид продукції, кожен у своєму цесі з своїм керівником... І от депутати від Батьківщини відверто саботують роботу або роблять її неякісно, що в свою чергу унеможливлює випуск продукції і зводить діяльність цеху Свободи нанівець... Ви б не так само сиділи б і казали б, що то їхній цех і їхня справа? І навіть не намагалися б зустрітись з керівником їхнього цеху і вказати на недоліки їхньої роботи?
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Проблеми ОО - це їх проблеми! Саме тому ВО "Свобода" не об"єдналась з ОО, адже як можна об"єднуватись з силою, у якої зрада це загальнодержавний тренд. Звісно, там є нормальні здорові люди, але ложка дьогтю у тій бочці трохи завелика ...
Дивно, а я думав, що проблеми в ОО перш за все впливають на звичайних виборців. І Свобода, як сьогоднішні соратники ОО з спільною метою, могли б вказати на їхні конкретні проблеми та помилки.
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Та начхати на рейтинги! Я роблю свою роботу не за рейтинг. Але тепер моя черга Вас розчаровувати: Ви - це далеко не всі. І якщо Ви, теоретично, не проголосуєте за Свободу, а замість Вас проголосують двоє інших - то місцева Свобода робить все вірно, адже кількість прихильників виросте удвіччі (хоча, звісно, "з Вами" могла б бути утриччі більшою).
Пане Сергію, Ви ж розумна людина, і розумієте, що переважна більшість місцевих депутатів стали такими лише завдяки бренду політичної сили. Так що навіть якщо прихильників Свободи стане більше це не завдяки діяльності її місцевих депутатів, а завдяки авторитету партії. Та от який буде результат, якщо свободівців стане не 5, а 10??? Буде вдвічі більше запитів від свободи які не виконуються? Думаю, що наврят це задовільнить нетішинців.
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Очільник місцевої Свободи регулярно звітує про діяльність депутатів у міській раді. Ви не задоволені? Перепрошую, а де можна прочитати Вашу відозву на його звіт? Ніде? Отже знову слова? Чи "голову у пісок" це єдиний аргумент?
Так не задоволений і неодноразово висловлювався щодо цього на сторінках цього форуму. Неодноразово писав, що діяльність місцевого депутата не закінчується лише на створені популістичних запитів до органів влади, виконати які здебільше неможливо через брак коштів. Є ще робота у комісіях, робота з виборцями. Робота з колегами у інших фракціях по їх переконанню та підтримці запропонованих рішень. Та нажаль будь-яка критика сприймається вами як критика опонентів а не виборців.
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Вам не подобається очільник місцевої Свободи? То які проблеми? Якщо Ви сповідуєте націоналістичну ідеологію, є свідомим українцем - приєднуйтесь! Проявіть свій хист, працездатність, доведіть, що Ви кращий і очолюйте місцеву організацію - а, ставший вже колишнім, очільник першим віддасть за Вас свій голос.
Я не знаю, який Марчук очільник місцевої Свободи. Я критикую його не за діяльність у партії, а за роботу депутата. Та й взагалі окрім недолугої, на мою думку, діяльності в міськраді та від виборів до виборів про місцеву Свободу нічого не чув і ніде їх не бачив. Так що навіть якби мав бажання приєднатись, то не знаю ні де ні до кого.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Коли Ви (спокійно) спробуєте (уважно) усвідомити різницю між словами ТИСК, ВПЛИВ та ДОМОВЛЕННОСТІ, то зрозумієте, що у цих словах величезна різниця ...
Пане Сергію, коли ваші соратники ганяли по залі ВР Табалових це був вплив чи домовленість? Не подобається слово вплив, замініть його на домовленість. Це не змінить сенсу. Адже, на мою думку, домовленість досягається шляхом переговорів у яких сторони що домовляються впливають на думку, позицію, дії один одної.