Нетішинських козаків заставляють їхати підтримувати антимайдан ??

Apple

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
237
Репутація
18
[DOUBLEPOST=1391011473][/DOUBLEPOST]Не займайтесь провокаціями і відвертою брехнею! В тому й різниця, що ви робите в дитсадках для "своїх" дітей, та щось робите в "своєму" під"їзді, а для чужих що, кишка тонка? І чому в вас соплі з слюнями летять на півметра від ненависті? Хто дав право від усього міста висловлюватись? Що немає чим зайнятись більш корисним? А взагалі я простежила вашу явну приналежність до політичної партії,причому недружньої, а тому вважаю, що даремно пишу (що горохом об стінку, тільки сорочку на грудях рвете, як і всі політикани). До речі, не дітей у Німеччину відправляли, а приймали німецьких сиріт під час таборування влітку. Бойовий гопак - у складі козацького полку. Козацьке свято - Покрова - кожен рік відмічається у Будинку культури і там навіть яблоку немає де впасти, у проходах люди, бо прихільників у козаків більше, ніж жовчних, не здатних ні до якої роботи на благо міста, зависників. Собака лає, а караван іде. А чому ви весь час запитуєте чи "можна вже вдівати лампаси"? Ні, не можна, бо партійним і судимим - зясь! А на куліш приходьте, почастують. І вислухають, якщо щось щось путнє підкажете. Якщо ви здатні на щось путнє, крім обливання грязюкою. У відповіді не нуждаюсь
Если вы просто так нападаете на человека и обвиняете без всяких оснований в ненависти, то переполнены ненавистью вы!!! Когда нет аргументов в свою защиту, тогда идут в ход липовые обвинения и тем самым вы доказываете больше за других, что Spoch прав!

И про садик: как может быть садик чей-то собственностью, если после выпуска им пользуются другие дети и их родители вновь делают кап.ремонт?
По поводу политики то политикой, причем грязной занимается казачество. Как можно быть вне политики, когда все приезды ядухи сопровождает козачий полк? А вот на встрече с мажоритарным народным депутатом, которого выбрал город, этого полка нет?
Да всем и все понятно нужно отрабатывать скакунские деньги 40тыс.грн., но кто заставлял вас эти деньги таким образом брать в замен на свой авторитет??? Хотите быть вне политики и иметь авторитет так поступайте благородно. Понятно, что нужны деньги на финансирование всяких мероприятий и содержание офиса. Так можно же собрать в ДК слушанья и отчитаться о работе и о планах, а взамен предложить народу поддержать выделение вам с бюджета этих 40 тыс.грн. и люди поддержат и местный совет эти деньги даст и не надо будет унижатся перед скакунами-ядухами. Но вы же выбрали второй вариант, а потом доказываете, что вы вне политики.

Вообщем делайте выводы и перестраивайте свои принципы, тогда не нужно будет нападать с пеной на оппонентов, чтобы себя отбелить.Учитесь нормально воспринимать конструктивную критику и признавать свои ошибки иначе не сможете быть настоящими и авторитетными!
 

km-7

Користувач
Реєстрація
09.01.14
Повідомлення
6
Репутація
2
В Нетішині зареєстрована громадська огрнізація "Нетішинський міський осередок Міжнародної Федерації Бойового Гопака", голова якої є Колінько М.Ю, при якій ствона ШБГ "Сварог" м.Нетішин, керівний склад Міжнародної Федерації Бойового Гопака http://www.hopalo.org/en/2013-10-29-22-24-25 , цей осередок підписав договір про співпрацю з Нетішинським Козацьким Полком в сприянні один одному в вихованні молоді.
 
  • Подобається
Реакції: Sergiy Ryzhuk

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
і?? ви теж прогинаєтесь під владу як тут показано??
 

km-7

Користувач
Реєстрація
09.01.14
Повідомлення
6
Репутація
2
і?? ви теж прогинаєтесь під владу як тут показано??
Ніхто не передкім не прогинається, просто я тут прочитав що задують Бойовий Гопак от і навів коротеньку справку.
 
  • Подобається
Реакції: Sergiy Ryzhuk

666

Користувач
Реєстрація
11.02.07
Повідомлення
15
Репутація
6
ще раз: жодного відношення Бойовий гопак до козацтва Нетішина чи, тим паче, до джур, не має.
Наголошую: жодного відношення не має. Це окрема формація.
І, на відміну від джур, дітей з Бойового гопака за випивку і паління виганяють, з джур - ні.

Жодних негативних закидів в сторону козаків, але Микола Колінько - це людина, яка самостійно організувала та забезпечує існування Бойового гопака в м. Нетішин.
 
  • Подобається
Реакції: Sergiy Ryzhuk

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
І, на відміну від джур, дітей з Бойового гопака за випивку і паління виганяють, з джур - ні.
тобто Ви офіційно можете це підтвердити? Бо якось не в'яжеться одні дозволяють пити і курить малолітнім інші ні.
 

666

Користувач
Реєстрація
11.02.07
Повідомлення
15
Репутація
6
я особисто знаю з десяток джур, які не ховаючись палять і випивають. якщо старші козаки не сліпі - вони про це знають, адже ці джури навіть не думають приховувати свої шкідливі звички. наскільки мені відомо, жодної роботи для викорінення даних явищ у джур не проводиться - не хочуть втрачати кількісний склад джур, а тому закривають очі.

але знову ж таки - це не про всіх джур, а про певну їх частину. і про відношення старших до цієї проблеми. хоча про що це я, коли головний козак міста приходить на вшанування пам`яті загиблих Героїв Майдану при повному параді і нетверезий (точніше, ледве на ногах стоїть)?
 

666

Користувач
Реєстрація
11.02.07
Повідомлення
15
Репутація
6
тобто Ви офіційно можете це підтвердити?
що, до речі, Ви вважаєте "офіційним підтвердженням"? папірець з печаткою? фото-відео докзи? для мене. наприклад, вистачило побачити їх куріння-пиття на власні очі. + до того свідчення прибиральниць, які після їхніх посиденьок в приміщенні колишнього ДНЗ №1 (теріторіальний центр, якось так називається) викидають купу пустих пляшок.
а офіційного папірця в мене немає, це лише мої голослівні твердження.
 
  • Подобається
Реакції: радар та Ambrozu

km-7

Користувач
Реєстрація
09.01.14
Повідомлення
6
Репутація
2
В Міжнародній Федерації Бойового Гопака діє сухий закон, забороняється вживати спитрни напої, наркотичні речовини, куріння. Для цього проводиться просвітницька робота з людьми, а саме головне це приклад їхніх наставників. Люди які прийшли в нашу школу мусять за 2 тижна, позбутися вище зазначених звичок, інакше якщо такий факт був виявлений то на перший раз людина карається, а вдруге ми знею прощаємося.[DOUBLEPOST=1393082596][/DOUBLEPOST]Бойовий Гопак - це бойове мистецтво яке виховує особистісь, а не просто спорт чи система мордобою!