Вирівняти перегородку носа

Фиалка

Користувач
Реєстрація
06.05.11
Повідомлення
38
Репутація
5
Підкажіть хорошого лікаря-лора-професіонала, який робить такі операції? Цікавить в першу чергу Рівне, можна Київ.
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Тарасюк Петро Миколайович.
роб. тел. - 0362 431032
моб. тел. - 067 3127000

Це зав. відділенням в міській лікарні на Мірющенка в Рівному. Він робить такі операції.
 

Фиалка

Користувач
Реєстрація
06.05.11
Повідомлення
38
Репутація
5
І ще, якщо хтось робив таку операцію недавно - скільки приблизно це коштує?
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Робили в серпні, все разом - до 2 тисяч грн винесло.
 

Фиалка

Користувач
Реєстрація
06.05.11
Повідомлення
38
Репутація
5
Чи стало краще після операції? Як почуваєтесь в холодну пору року?
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Краще стало в тому плані, що тепер дихати можна вільно, раніше весь час ніс ніби закладений був. Вночі не можливо було нормально спати через цю закладеність. Зараз таких проблем немає.
 

zenia

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
159
Репутація
4
_lola_ сказав(ла):
Краще стало в тому плані, що тепер дихати можна вільно
Еще и уши "скажут" спасибо хозяину за хорошую вентиляцию

_lola_,
А наркоз какой? не больно?Тоже вроде как надо хрящик поправить,но что-то очкую,как представлю молоток с зубилом=-O
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Не хочу Вас лякати, але після того, як чоловік розповів мені, що там з ним робили, я його навіть поважати більше стала. :D Бо я б точно там капці відкинула. Я надаю перевагу загальному наркозу - брик і спиш собі, хоч і здоров'я воно садить неабияк.
Саме так воно і відбувається - молоток з зубилом. Правда, лікар казав "Зараз буде лазер", і взяв до рук молоток. :D З юмором доктор.

А наркоз там за бажанням, як дуже страшно, то й загальний зроблять. :)
 
  • Подобається
Реакції: akvar

Vendetta

Користувач
Реєстрація
14.06.13
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
30
Тарасюк Петро Миколайович.
роб. тел. - 0362 431032
моб. тел. - 067 3127000
Це зав. відділенням в міській лікарні на Мірющенка в Рівному. Він робить такі операції.
Хтось ще робив операцію у цього лікаря? Які відгуки про нього?
 

Vendetta

Користувач
Реєстрація
14.06.13
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
30
Говорят еще в Гоще хороший лор есть, который делает подобные операции. Есть номер к нему?
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України є головним науковим закладом з проблеми "Оториноларингологія" в Україні.
Я робив операцію там і залишився задоволеним. Інформація на сайті http://iol.com.ua/ або у цьому відділі де оперували мене - http://iol.com.ua/department_405_otology.shtml
 

Vendetta

Користувач
Реєстрація
14.06.13
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
30
Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України є головним науковим закладом з проблеми "Оториноларингологія" в Україні.
Я робив операцію там і залишився задоволеним. Інформація на сайті http://iol.com.ua/ або у цьому відділі де оперували мене - http://iol.com.ua/department_405_otology.shtml
В скільки обійшлося все разом, приблизно?
 

Ігор77

Користувач
Реєстрація
04.01.15
Повідомлення
2
Репутація
1
Хтось ще робив операцію у цього лікаря? Які відгуки про нього?
Я робив операцію. Вирівнювали ніс після перелому і носову перегородку. Обійшлося у 18 000 грн (1 тис дол.).
Про результат ще рано судити оскільки пройшло менше місяця. Поки що - так собі. Думаю що за такі гроші можна було і краще.[DOUBLEPOST=1420372016][/DOUBLEPOST]Доречі, прості операції (канали почистити в носі і т.п.) в нього коштіють біля 4 000 гривень. А відгуки чув про лікаря і справді тільки хороші.
 
  • Подобається
Реакції: Українець

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Як згадаю, що рівняв перегородку за 600 грн. аж не знаю що думати з теперішніми цінами по 18 000 грн (((
 
  • Подобається
Реакції: Українець

alex1816

Користувач
Реєстрація
18.05.10
Повідомлення
9
Репутація
1
Завідуючий дитячим ЛОР відділенням в Рівненській дитячій обласній лікарні Сліпенький Богдан Євгенович.
Моєму синові зробив тяжку операцію на вусі, реально з того світу витягнув.
Перегородки і тп також робив дітям.
Звертайтеся до нього прямо у відділення, думаю не відмовить.
 
  • Подобається
Реакції: Українець

Adria

Користувач
Реєстрація
03.04.15
Повідомлення
3
Репутація
0
А я ніяк не наважуся на таку операцію :( Чи будуть наслідки, як що не зробити операцію...