Автокурси

  • Автор теми ura
  • Дата створення

_FraeR_

Користувач
Реєстрація
30.07.08
Повідомлення
23
Репутація
0
Вік
31
Kerdan сказав(ла):
Сьогодні записався на автокурси в Острозі (біля автовокзалу).
Вартість категорій:
А - 550 грн
А1 - 550 грн
Б - 1000 грн
Ну і плюс бензин
тел. 2-34-33 Кому потрібен мобільний пишить в пм
+ категорія С - 1300 грн.
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
Може хто уточнить алгоритм відкриття категрії В при наявній категорії С? Буду дуже вдячний.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
якщо пройшов рік після того як здали на категорію С то потрібно перездавати і правила і водіння, якщо рік не пройшов то тільки водіння, з відповідною оплатою і поданням документів
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
якщо пройшов рік після того
не рік а 13 років. Підходив до інструктора той сказав - здавай теорію в МРЕВ і приходь. І тут я щось не поняв. Скільки можна робити розрив часу між теорією і практикою. Хотілось би перед здачею попрактикуватись в тій самій здачі практики.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
ну я здавав на категорію С ще в школі а на В перездавав через 6 років
тому прийшлося здавати теорію заново і водіння.
практикувався на закритих майданчиках без прав, але збоку сиділа людина із стажем більше 3-х років, оскільки те що ти здав теорію не дає
право керувати автомобілем а значить розрив між здачею теорії і практики має бути мінімальним
 

DANKOS

Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
15
Репутація
0
chief сказав(ла):
Може хто уточнить алгоритм відкриття категрії В при наявній категорії С
Якщо є стаж що підтверджує власний автомобіль(доручення не проходить),робота по найму: запис у трудовій --здаєте екзамен з водіння і отримуєте посвідчення, звичайно не безкоштовно.Можливо помиляюсь,але якщо строк з моменту отримання попередньої категорії не перевищує 3 роки--просто здаєте водіння. Якщо більше 3 років--потрібно здавати 2 екзамени:теорію і практику.
 

DANKOS

Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
15
Репутація
0
Перепрошую,уточнення:

2.7. Якщо особи не керували транспортним засобом протягом останніх 12 місяців, відкриття нижчих категорій здійснюється після складання іспитів із знань Правил дорожнього руху ( 1306-2001-п ) та навичок керування транспортними засобами за кожною з категорій транспортних засобів, що відкриваються.
 

Mefistofel

Користувач
Реєстрація
09.12.06
Повідомлення
7
Репутація
0
Вік
37
Непогано було б оживити дану тему.

Отже, можна навчатись або в Острозі або в другій школі нашого міста. Може хтось підскаже актуальні на данний час ціни, а також, що не меньш важливо, графік навчання, чомусь мені здається що постійно їздити на курси в Остріг буде більш затратно як і по грошах так і по часу.
 

SILVANA

Користувач
Реєстрація
12.06.10
Повідомлення
36
Репутація
1
навчалася в Острозі. категорія В коштує 1000 грн+ 35 грн бензин за 1 год. водіння. в групі було всього 15 чол. 13 з яких нетішинці. взагалом вишло дешевше ніж у Нетішині. також можна здавати в Острозі в МРЕВ екзамен.
 

Ubivatel'

Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
9
Репутація
0
Напишіть будь-ласка контактний номер телефону за яким можна записатись в автошколу в Нетішині. Буду дуже вдячний:)
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Ubivatel' , 0975093596 Олександр Миколайович.
Mefistofel, навчання відбувається 3 рази на тиждень, пари проходять в понеділок, середу і четвер.Вартість навчання 1700 грн + приблизно 630 грн на бензин + 330-350 грн (плата в МРЕО) + витрати на амортизацію автомобіля . В сумі виходить порядку 3000 грн.
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
Год назад получила водительское удостоверение категории В. Училась в Остроге. Курсы проходили 2 раза в неделю.

Цена за курсы 750 грн.
Бензин 25-30 грн/час (ходишь как тебе удобно, обязаловки не было) * 10 часов = 250-300 грн.
За заявлению на сдачу экзамена в Остроге с Хмельницкой пропиской - 400 грн.
МРЭО - около 400 грн.


Под итог: 1850 грн.
Если проходить курсы в Остроге, а сдавать в Нетешине, то 1450 грн.

AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
В сумі виходить порядку 3000 грн.
Это за какие категории?
 

yaroslav

Користувач
Реєстрація
18.12.11
Повідомлення
2
Репутація
0
з скількох років на мотоцикла
 

Lays

Користувач
Реєстрація
12.12.10
Повідомлення
28
Репутація
0
а в 2 школі тільки категорія B?підскажіть коли там групи собирають ?
 

Lays

Користувач
Реєстрація
12.12.10
Повідомлення
28
Репутація
0
коли там можна застати того інструктора?коли не прийду там двері закриті
 

sandra

Користувач
Реєстрація
19.11.11
Повідомлення
7
Репутація
1
В понеділок,середу та четвер з 18.00 до 20.00 проходять курси,тоді можна застати інструктора!
 

Q_A

Користувач
Реєстрація
07.06.09
Повідомлення
35
Репутація
0
Підскажіть будь-ласка, якщо курси проходив не в Нетішині, а екзамен потім здавати в Нетішині - на якій машині приймають екзамен у МРЕО?
 

vet@ll

Користувач
Реєстрація
08.09.08
Повідомлення
129
Репутація
0
Q_A сказав(ла):
Підскажіть будь-ласка, якщо курси проходив не в Нетішині, а екзамен потім здавати в Нетішині - на якій машині приймають екзамен у МРЕО?
Привет
Я знаю что вождение проходили даже на машинах таксистов(не имея своей машины).
Если надо точнее - могу узнать.