Басейн м. Нетішина

L.Raisin

Користувач
Реєстрація
16.12.10
Повідомлення
3
Репутація
0
Хто відвідує підскажіть будь ласка, що необхідно, щоб записатися на вільне відвідування (без тренерів, просто прийшов поплавав і пішов =)). Яка оплата (чи є для студентів знижки)? І який графік для вільного відвідування - з якої години до якої?
Дякую.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
наскільки мені відомо то зараз пропуска на відвідування басейну видають лише працівникам ХАЕС
оплати вже давно немає, робиш медичну довідку і плаваєш
 

L.Raisin

Користувач
Реєстрація
16.12.10
Повідомлення
3
Репутація
0
Тобто якщо я не працівник ХАЕС і знайомих, які змогли б зробити пропуск немає, то поплавати в басейні я не зможу?
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
виходить так.
З початку осені видавали перепустки всім, а на прикінці жовтня сказали що тільки працівникам
 

L.Raisin

Користувач
Реєстрація
16.12.10
Повідомлення
3
Репутація
0
зрозуміло. дякую.
 

Piton

Користувач
Реєстрація
20.08.11
Повідомлення
3
Репутація
0
Iдеш в лiкарню ,платиш в касci грошi,дають бумажку яких врачiв нада пройти i все....йдеш робити пропуск(цiна 60чи то 66гр...десь так)
 

winter

Користувач
Реєстрація
20.12.11
Повідомлення
9
Репутація
0
Вільне відвідування нікому на даний час не дають,лише 2 рази в тиждень можна поплавати.
 

Migera

Користувач
Реєстрація
05.09.09
Повідомлення
16
Репутація
0
нічого подібного не працівники ХАЕС теж можуть відвідувати басейн якщо є місця і як було сказано вище 2 рази на тиждень
 

ylitornio

Користувач
Реєстрація
02.06.10
Повідомлення
16
Репутація
0
Вільне відвідування лише для оперативного персоналу ХАЕС,іншим-2 рази на тиждень!
 

kolesa

Користувач
Реєстрація
26.08.15
Повідомлення
1
Репутація
0
а якщо взагалі не з Нетішина, а з Острога, є якісь шанси дитину влаштувати на секцію з плавання?
Нам потрібно за медичними показниками плавати. Дитині 10 років.