Беременность и роды

nata2010

Користувач
Реєстрація
08.10.10
Повідомлення
6
Репутація
0
Хочу звернутись до дівчат, в яких вагітність ще попереду, і поділитись своїх досвідом з приводу скрінінгів, які наші лікарі змушують проходити.
Дільничний лікар, в якого стояла на обліку в 12 тижнів виписав направлення на проходження біохімічного скрінінгу для виявлення можливих вад плоду. На моє побажання відмовитись від нього - відповів що так не піде. В результаті один показник виявився нижче норми і мене направляли в Рівне до генетика ( взяти платну довідку , що таке відхилення можливе, і всі на цьому заспокояться типу). Але я вирішила поїхати в Шепетівку до лікаря-генетика, яку ми з чоловіком відвідували перед плануванням вагітності. Вона сказала, що виявляється ці показники дуже чутливі , і на результат може вплинути багато факторів. А оскільки я не готувалась до аналізу , то ці результати вона навіть не може коментувати (!). До другого готувалась як вона рекомендувала - три дні перед аналізом жодної жирної їжї ( сметана ,сир, масло в чистому вигляді, жирне м"ясо, сало, гостре, перчене і т.д..). В результаті всі показники ідеальні, але скільки переживань! Питання- чому наші лікарі не цікавляться ніякою інформацією і лише виписують направлення на платні аналізи ?
Тож, дівчата, якщо здаватимете цей аналіз перечитайте інформацію на медичних сайтах, може там є й інші поради з цього приводу , бо на наших лікарів надії нема.
 

phoenix23

Користувач
Реєстрація
18.06.12
Повідомлення
17
Репутація
1
nata2010,
спасибо за информацию, уверена, что это пригодится будущим мамочкам. Но что значит "так не піде"? Я вот принципиально отказалась от биохимического скрининга, врач объяснила мне чем я рискую, и я просто заполнила формуляр, в котором было сказано, что я такая-то отказываюсь от скрининга и беру ответственность на себя. Бумажку эту подклеили в обменную карту и все.
Может, дело во враче?
 

Аврора

Користувач
Реєстрація
24.09.10
Повідомлення
54
Репутація
6
Поділюс і я досвідом , народжувала першого сина у нас в пологовому ставлення сказати погане це нічого несказати,ні дина ні мама мало кого цікавить пологи пройшли складно поки мучилась і кричала акушерка і санітарка біля мене чай з тортиком пили,ніби біль небуло де,порад взагалі-о ,врезультаті я малому гемотому надула а собі синяки під очами і капіляри в очах полопали. далі ще краще ззакинули в палату дитину дали і роби що хоч ніхто не пояснював що вставати неможна дитина в краватці розривається як невстанеш ,а в самої голова обертом.молоко неприбувало дитина 5 ночей голодна вищала і я як автомат після пологів 5 днів неспавши , а в палату хоч би дятяча зайшла на всі мої прохання дати хоч трохи молока ,чула ні чекайте грудного врезльтаті дитина втратила 600 гр ваги , йому зарез 8 років а нагодувати по цей день неможем мабуть голод з народження відклавсь , постійно їстим хоче.а тепер маю другого сина якого народила в Славуті ,і була в шоці наскільки людяний персонал як допомогли при пологах порадами ставленням і після ,мало пилинки нездували.
 

nata2010

Користувач
Реєстрація
08.10.10
Повідомлення
6
Репутація
0
phoenix23,
так , я нажаль пізно дізналась що відмовитись мала право. А тоді він мені просто сказав- ти стоїш в мене на обліку і я повинен знати ситуацію, йди здавай. Наступного разу одразу писатиму відмову, і нікому не раджу взагалі вестись на цю провокацію.
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
Это уж точно в нашем роддоме и поликлинике только в карман заглядывают. А как помочь, то некому(((
 

_ЛиМоНкА_

Користувач
Реєстрація
06.10.08
Повідомлення
88
Репутація
0
Аврора,
а ви не знаєте, що в нас нада робити,щоб приділяли увагу?:)
а на рахунок тих скринінгів, то, на мою думку, їх взагалі краще не робити. я відмовилась. тільки переживати лишній раз, і саме це може дитині нашкодити.
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Menta сказав(ла):
Это уж точно в нашем роддоме и поликлинике только в карман заглядывают. А как помочь, то некому(((
Таке відчуття, що в різних містах живемо. Ніхто нікуди не заглядав ( в карман в смислі :) ), ставлення нормальне, медсестри в роддомі взагалі чудо, з однією лікаркою довелось трохи повоювати, але вона, мабуть, ще не зрозуміла, що лікар має людей лікувати, а не стосунки з'ясовувати. Зрештою вона в мене вагітність не вела і роди не приймала, так що нічого страшного.
Аврора сказав(ла):
мучилась і кричала акушерка і санітарка біля мене чай з тортиком пили,ніби біль небуло де,порад взагалі-о
А що вони танцювати навколо Вас мали? Це для Вас роди велика подія, а для них звичне діло, можуть і чай попити. Відійти не можуть, бо треба періди між схватками засікати. Помогти також нічим не можуть, Ви мусили це перетерпіти.
А от піля родів і справді дивно.. Але вісім років назад може так і було. Зараз все інакше. Уважні чуйні медсестри і педіатри. Навіть вночі приходили. Приходять перевіряють і коли чують, що дитина хвилину-дві плаче. Якби нам ще ліжка нормальні і з вікон не дуло, то було б більш-менш пристойно, як для нашої "дєрьовні". Але це уже політика ))
 

Аврора

Користувач
Реєстрація
24.09.10
Повідомлення
54
Репутація
6
Та в том то і діло що знаю і заплачено було, правда мало допомогло, бо прийшла друга зміна...
 

kasandra

Користувач
Реєстрація
29.03.12
Повідомлення
6
Репутація
0
Я недавно родила, задоволена нашим роддомом. Нікого не замовляла. Просто попала до Демянюка і довольна. Подивились, пощупали, відправили в родзал. Покрехтала, покричала і родила. І ніхто не бігав за мною, бо воно того не треба. Вони лише допомогли при потугах. А ставлення було хороше, головне моральна підтримка. Після пологів навідувались, і вдень і вночі. Швів було багато, то навіть в палаті шви мастили. Медсестра прибігала коли просила. Все розповіли про дитину як і що робити. І мені все обійшлось в 500грн.

добавлено через 1 минуту
А зараз вже і ліжка нормальні. І в патології і післяродової. Так що можна сміло йти до нас народжувати
 

Iriska

Користувач
Реєстрація
20.01.10
Повідомлення
8
Репутація
1
Ну вам повезло...Я две недели назад лежала в роддоме на сохранении, кровати там ужасные...Правда, после моих неоднократных жалоб, мне принесли досточку(подложинь, чтобы сетка не провисала) и второй матрас)))
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
Мне наверно все досточки с роддома собрали, когда я лежала там)) а потом в результате садовец двери принес!))) Но когда поняли, что мне все равно не угодить отпускали ночевать домой) Но только на такси туда и обратно.
 

nata2010

Користувач
Реєстрація
08.10.10
Повідомлення
6
Репутація
0
Тиждень тому повернулась з пологового , і ліжка жахливі там є і в післяродових палатах. Я зі своїми швами там добре намучилась. І дитину погодувати на ньому не можливо, все прогинається. Тому краще одразу домовитись, щоб дали палату з нормальним ліжком.
 

Aksenia

Користувач
Реєстрація
25.01.12
Повідомлення
27
Репутація
7
Рожала в Хмельницком городском перинатальном центре. Читала про него в инете столько гадостей, даже страшно было. А фактически лучше отношения не видела нигде. Ни скем не договаривалась, в карман никто не заглядывает, хочешь можешь в платной палате хочешь в бесплатной. Мне роды обошлись где то 1000 гр.(300 гр. поступление, 250 гр анализы, ну и на сами роды). За мной следом поехала знакомая рожать осталась тоже довольна.
 

Аврора

Користувач
Реєстрація
24.09.10
Повідомлення
54
Репутація
6
Авария сказав(ла):
А що вони танцювати навколо Вас мали? Це для Вас роди велика подія, а для них звичне діло, можуть і чай попити. Відійти не можуть, бо треба періди між схватками засікати. Помогти також нічим не можуть, Ви мусили це перетерпіти.
Я це розумію ,для мене моя робота теж звичне діло ,а ле це теж робота з людьми і мабуть дивно булоб якби я дістала бутербродик і перед носом перекусила бо бачте я ж нароботі і відійти неможу...
 

belka_86

Користувач
Реєстрація
26.01.11
Повідомлення
1
Репутація
0
Девченки кто стоял на учете у Маковского? Что можете сказать?
 

Аврора

Користувач
Реєстрація
24.09.10
Повідомлення
54
Репутація
6
Я стояла ,нормальний дядько нічим не гірший від захвальоної Пшевлодської,навіть мені в нього більш сподабалось,він хоч каже конкретно, що він з тебе хоче.А перед родами десь на 35 тижні поміравши точно сказав приблизний вес дитини....Про нього багато слухів ходить і до нього чогось бояться ставати
 

Aksenia

Користувач
Реєстрація
25.01.12
Повідомлення
27
Репутація
7
как доктор он отличный, как человек .............................
 

Лена М.

Користувач
Реєстрація
15.03.12
Повідомлення
29
Репутація
0
Аврора сказав(ла):
а ле це теж робота з людьми і мабуть дивно булоб якби я дістала бутербродик і перед носом перекусила бо бачте я ж нароботі і відійти неможу...
ну когда женщина в первый раз рожает иногда бывает что лежишь в родзале по 8-9часов, так персоналу что голодному ходить. Я например тоже у нас рожала в 2011г. Всем довольна. Врач был Садовец, классный врач до сих пор если что то нужно ему звоню а не Пшевлоцкой (мой участковый гинеколог). Акушерки тоже пили чай но не в родзале, там нельзя, а есть у них рядышком каптёрка. И обедали, если меня перевели в родзал в 2-00(ночи) а родила в 17-15 дня, что голодным ходить??!!! И врач отлучался, он не обязан сидеть возле меня сутки!!! За роды заплатила 100дол. и всё!!! В Ровно знаю в двое больше врачу и + за палату официально в кассу. Единственный минус, что и вправду у первородящих молоко может не сразу появится, и ребёнок у меня 4суток голодным был, в итоге тоже много потеряла в весе и у меня были безсонные ночи!!!(( Знаю в Ровно смесями докармливают, пока молочко не прибудет. И ещё там (у нас в роддоме) девочка детская медсестра незнаю как зовут , блондинка с длинными волоссами, она там одна такая эфектная, пришла ребёночка моего взвешивать только после перекура (было ощущение что дым выпустила перед палатой), знаю что новорожденным вдыхать дым никотина категорически нельзя, может вызвать внезапную смерть у новорожденного....
 

Аврора

Користувач
Реєстрація
24.09.10
Повідомлення
54
Репутація
6
Так я непроти ,що вони перекушували ,я все розумію,але пиття чаю з тортом було прям біля мого ліжка в передродовій.Чай торт, і бабські сплєтні хто до кого як і з ким ,і якщо я при схватках голосно кричала то робився недовольний лице,мол немішай...Я згідна на це є кімната і приємного апетиту....
Други пологи були в Славуті,дитини докормлювали,я і поспати змогла і відпочити спокійно ,і дитина ваги невтратила ,некожна матір може нормально сприймати коли дитя голодне кричить ,я розумію про важливіть материнського молока ,але мабуть я маю права вирішувати догодовувати мою дитину чи ні ...
 

фея

Користувач
Реєстрація
20.10.09
Повідомлення
63
Репутація
1
моего сына в нашем роддоме докармливали Hipp ,пока молоко не появилось,тоже в 2011 году!