Беременность и роды

PRINCESSOCHKA

Користувач
Реєстрація
15.11.09
Повідомлення
6
Репутація
2
Все у Вас буде добре!!! Здоров'я, терпіння, впевненості і побільше оптимізму! Повірте, плановий розтин у нашому пологовому проводять на високому рівні (мала досвід). Тому хвилюватися не має жодних підстав.
 
  • Подобається
Реакції: Horej

ЗвЄзДа в ШоКе

Користувач
Реєстрація
20.05.11
Повідомлення
40
Репутація
1
скажіть будь ласка куди треба йти,( коли вже затримка 5 днів.... і вже приблизно пройшло три тижні від зачаття) на узі чи до гінеколога? робила тест.... двічі... позитивний... тепер не знаю коли і куди нада йти...
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
Поздравляю!!!
пока никуда, элевит начинайте пить)) а к гинекологу можно попозже сходить, через пару недель. и до 12 недель сделайте платные анализы на генетычни видхилення. на узи направят попозже. главное к маковскому не ходите, ни на прием, ни на узи. если будут отправлять к нему - шлите всех и не ходите.
 

ЗвЄзДа в ШоКе

Користувач
Реєстрація
20.05.11
Повідомлення
40
Репутація
1
Дякую)) а що то таке - елевіт? і де робляться ті аналізи на відхилення?
 

ЗвЄзДа в ШоКе

Користувач
Реєстрація
20.05.11
Повідомлення
40
Репутація
1
ну я вже глянула що то вітаміни.... скажіть а це всі їх можна чи має лікар назначити? вони точно не зашкодять і це всю вагітність їх приймати?
 

Anyanka

Користувач
Реєстрація
01.09.10
Повідомлення
31
Репутація
6
я пила до, під час і після вагітності кілька місяців вітаміни. точно не завадять! обов.язково шукайте з фолієвою кислотою. аналіз на генетичні відхилення я не робила, нема чого себе нервувати лишній раз, але це особистий вибір кожного.
гінекологи беруть тільки зі свого участка, з інших зазвичай посилають. на облік беруть з 12ти тижнів, раніше ні.
якщо хочете бути впевнені на всі 100, що є вагітність, то з 6 тижнів можна на узі сходити.
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
а я сдавала на генетику анализы и была спокоина зная, что у ребенка нет никаких синдромов и отклонений. а элевит с фолиевой, ее там предостаточно. элевит снимает токсикоз ещё, и витаминки и не рыгаешь дальше , чем видишь)
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
у нас, узнайте у участковой. я пока сама не настояла на нем, мне никто ничего не говорил.