Беременность и роды

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Zidane,
Особисто я не бачу в нас хороших акушерів-гінекологів ;)
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Кошка в коробке,
Маслов не приймає))) Не знаю, мені в пологовому нашому все сподобалося. Я не розумію для чого витрачати масу грошей на інші пологові, тим паче, що у нас і в палату пускають...
І я цілком і повністю задоволена акушером-гінекологом в якого народжувала. ЦІЛКОМ!
 

cezar27

Користувач
Реєстрація
26.08.09
Повідомлення
50
Репутація
0
100%,була 2 рази у нас,просто супер все,і наперед ніколи не платила,повторюсь,нещодавно була в гінекології-кололи навіть свої ліки,я купила взагалі трішки,а з лікарем А.А.коптюк стикаюсь не перший раз,дуже грамотний спеціаліст,дуже приємний,уважний.;) і навіть те жахливе дзеркало,ставить так,що не відчуваєш :-[ :-[ :-[
 

PRINCESSOCHKA

Користувач
Реєстрація
15.11.09
Повідомлення
6
Репутація
2
Повністю підтримую тих, хто позитивно відзивається про наш пологовий будинок. Три місяці тому у нашому пологовому мені робили другий кесарський розтин зі спинальною анестезією. Все пройшло на дуже високому рівні - шва майже не видно, після операції дуже швидко прийшла в норму, побічних наслідків спинальної анестезії не відчула. Це свідчить про те, що лікарі в пологовому будинку не менш компетентні, ніж в обласних центрах. Ви уявіть собі, що навіть у Львові не роблять кесарський зі спинальною чи епідуральною анестезією. Тільки з місцевим наркозом. А у нас роблять. Негативного відношення персоналу я не відчула. Всі уважні, привітні. Ніхто грошей не вимагає. Після родів кожен має свою палату. Палати супер. І що саме головне - якщо потрібно Вам щось принести у пологовий, родичі можуть в будь-який час це зробити. А в обласний центр вони не будуть мати можливості їздити досить часто. Врешті-решт, це моя власна думка, а де народжувати - вирішувати тільки Вам.
 
  • Подобається
Реакції: Angela

П@учарр@

Користувач
Реєстрація
26.11.10
Повідомлення
3
Репутація
0
У мене залишились приємні спогади про наш роддом. І лікар, яку я перший раз побачила при переймах, не знала буду я їй віддячувати чи ні, просто кваліфіковано виконувала свою роботу (дуже дякую Тетяно Іванівно). Так що, слухайте настанови лікаря і все буде добре. А умови тут просто чудові!
 

IrInA1989

Користувач
Реєстрація
25.03.10
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
35
Роди в Нетішині ЦІНА

Хто рожав в Нетішині цього року, скільки зараз платять врачу, бо перше дитя народжувала 4 роки тому назад, всі платили 500, ну в кого було більше то і більше давали, в мене роди приймав Супрун, ціну називав сам
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
я за кесарево дала врачам по 500 грн (Супрун и Садовец) и медсестрам которые с нами нанянчились по 100 грн. еле всунула- брать не хотели. А врачи конкретную цену не называли. А Садовец вообще врач очень хороший. Лучше даже чем Супрун.
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Сейчас у Супруна нет таксы, а у меня ещё и морозился, брать не хотел, хотя было кесарево...
 

cezar27

Користувач
Реєстрація
26.08.09
Повідомлення
50
Репутація
0
подруга народжувала 2 міс.тому,домовлялась наперед з Супруном,платила 500 грн,все ок...
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
а що вже всі поголовно кесарів роблять? Чому самі ненароджуєте, якщо нема показів до кесарського розтину?
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
Сама рожала..хотя у меня тяжелая болезнь почек. Но Максимюк запретила делать кесарево..сказала что буду рожать сама...кесарить будет только в самой сложной ситуации. Ничего родила и жива))) Роддом понравился..до родов проблем вообще не было..ну после родов..не очень понравился детский терапевт. но везде будут свои минуса)
 

IrInA1989

Користувач
Реєстрація
25.03.10
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
35
Хотілось би ще точно знати, кому потрібно платити - врачу що приймає роди, медсестрі, прибиральниці, та врачу педіатру? Чи когось забула, бо за першими родами 4 роки назад моя мама зразу ж після родів з усіма розрахувалась, я тільки педіатру заплатила. І ще питання, коли роддом закривають на ремрнт чи на шо там, в якому місяці?
 

Вєталь

Користувач
Реєстрація
22.03.10
Повідомлення
2
Репутація
0
На родах присутні-лікар,акушер-гінеколог,дитяча(та,що бере дитинку зразу ж після народження)медсестра,санітарка.
 

cezar27

Користувач
Реєстрація
26.08.09
Повідомлення
50
Репутація
0
моя особиста думка-потрібно діяти залежно від ситуації-якщо роди затяжні,нелегкі є якісь ускладнення.біля тебе хтось постійно перебуває, допомагає(так було у мене за першим)тоді я віддячувала всім,а другу народила за 30хв.,я вже народжувала,а персонал рукавички одягав...ні акушерка ні санітарка ключовою ролі не зіграли,заплатила лікарю,а дитяча медсестра не взяла,відповіла,що ще ой,як знадобляться....:)
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Кошка в коробке,
а чому ви вирышили, що кесарів розтин був, бо самі народжувати не хотіли? Я, наприклад, до останнього хотіла народжувати сама. Але в мене наприклад був екстренний кесарів розтин.
Ви знаєте, у нас жоден лікар не зробить Вам кесарів розтин без причин, просто бо вам так хочеться... У всіх були на те медичні причини.
 
  • Подобається
Реакції: Angela

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Kotja сказав(ла):
жоден лікар не зробить Вам кесарів розтин без причин
роблять спокійно =)
До тих в кого були ситуації, що потрібно було кесарити, питань не маю...
 

IrInA1989

Користувач
Реєстрація
25.03.10
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
35
Так хто знає, коли роддом закривають і на скільки часу? Бо я вже переживаю, хоч родити б до планового закриття
 

cezar27

Користувач
Реєстрація
26.08.09
Повідомлення
50
Репутація
0
ця інформація стає відомою,зазвичай,весною,на початку літа.Того року був серпень,можливо буде липень,але це лише припущення...Не переживайте,від ваших переживань нічого не змінеться...Все буде добре.O:)
 
B

bigtot

Хто знае номер в узд кабiнет в острозi????