Беременных предлагают штрафовать за курение

  • Автор теми Vik
  • Дата створення

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
ОбиВанКеноби сказав(ла):
Тоді навіщо взагалі ця тема?
З законами ми можемо не погоджуватись, можем висловить своє "Фе", но все рівно якщо їх запровадятьбільшість буде їх дотримуватись.
ОбиВанКеноби сказав(ла):
Це взагалі якась нісенітниця) З/п може відрізнятися в залежності від замовника робіт і тільки.
Якщо замовник економить на податках, то він і буде економить на зарплатні. В мене друзі викококваліфіковані спеціалісти з червоними длипломами працюють на зарплатню 2000 грн., то на яку зарплатню може надіятись зварювальник з дипломом ПТУ?
ОбиВанКеноби сказав(ла):
Ну як можна заробити на працівнику який встановлює віндовс за 50грн, зварює трубу за 150, малює картини за 5000?
Якщо він працює на дядю то легко, платить 50 грн, а сам отримує 200, тільки не кажіть, що потрібно іти в бізнес чи працювать на себе, так як в бізнесі сильні задавлять слабких, от слабки після провалу і починають спиватися, і що нам їх в цьому винить?

ОбиВанКеноби сказав(ла):
В нас тема про алкоголь і папіроси до чого вже тут автомати?
Згідний, що про вибір роботи це не по темі, а от про Африки відповім по темі.
ОбиВанКеноби сказав(ла):
Без зброї на війні не виживеш, а з шкідливими звичками навпаки швидше згиниш. Африканці хочуть жити, а наші вмерти.
Війна вб'є швидше ніж цигарки чи алкоголь. Якби там дійсно хотіли жити то сіли б за стіл переговорів і вирішили б свої проблеми, однак вони продовжують воювати.
А тепер відповім про шкідливість алкоголю і цигарок. Я знаю декілька людей які випивали, курили і доживали до 80-90 років. Часто бачив іде п'яний додому пару раз впаде, но встане і дальше йде, а от якщо тверезий так упаде то може і не встати. На мою думку якщо йде людина з пляшкою пива по вулиці, якщо вона не порушує громадській спокій,то в цьому немає нічого поганого.
 

slon

Ихтиандрыч
Користувач
Реєстрація
27.05.07
Повідомлення
120
Репутація
1
Вік
45
Я считаю это дело личного характера. Каждый взрослый человек здравомыслящий прекрасно понимает вред курения. Никакие штрафы не заставят его бросить курить если он сам этого не захочет. Если человек прокурил 20лет и на 21год его решило государство поучить жизни- это полная чушь.
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Gens сказав(ла):
За рубежом в цивилизованных странах наказывают тюремным сроком.
Мене нудить від вашого "зарубежа"! Через ваш "зарубеж" втрачена культура, ідея, тяга до розвитку! Тупе копіювання чужих цінностей ніколи ні до чого хорошого не приводило, тим більше копіюється все непотрібне, хибне...
 

Gens

Користувач
Реєстрація
07.04.10
Повідомлення
172
Репутація
1
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Мене нудить від вашого "зарубежа"! Через ваш "зарубеж" втрачена культура, ідея, тяга до розвитку!
Вам щось не подобаеться? Подайте до суду. Коли я бачу як жівуть різні країни і бачу всю різницю між нашим керівництвом та їхнім. Тому я повністью згіден з висловленою думкою. А ваше бачення ситуаційного зору окрім вас мабуть мало кому потрібно. Коли бачиш в інших країнах що для людей робиться все щоб жили і коли бачиш нашу країну що роблять все щоб вимерли Українці то починаеш бачити всю мерзоту та дурість і законодавства, і дурість верхівки влади. Та копіювати не обовязково чиюсь культуру чи
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
непотрібне, хибне...
, можливо скопіювати і щось цінне, відношення, деякі закони...
Можливо Вам буде більш внятніше на рідній мові. Я розмовляю та пишу на якій мені зручно! (прошу за ОФФ топ..)
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Gens сказав(ла):
Можливо Вам буде більш внятніше на рідній мові
Мова, на якій Ви написали повідомлення далека від моєї рідної. Не напрягайтеся, пишіть на російській, я її розумію)
Gens сказав(ла):
Коли бачиш в інших країнах що для людей робиться все щоб жили і коли бачиш нашу країну що роблять все щоб вимерли Українці
А те що в цій країні відсоток бидла зашкалює, Ви не помічаєте? Завжди легше знайти крайнього, ніж самому відповідати за свої вчинки, винні всі, влада, соціальні служби тільки не я!
 

Вкладення

  • 073_demotivaty.jpg
    073_demotivaty.jpg
    49.9 КБ · Перегляди: 34

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
И чего только в нашей раде не придумают?!))) Наверное план по выдаче законов не выполняют, вот и создают всякую дребедень.
Наши депутаты ГАИшников напоминают. Дай хоть к чему-нибудь придраться, потому что строки по месячным нормам протоколов горят.
Занимались бы чем-то толковым. А то создают законы, чтобы народ рассмешить.
Неужели они думают, что если введут эти штрафы, то все сразу же бросят курить??? Бред.
 

ОбиВанКеноби

Користувач
Реєстрація
21.01.12
Повідомлення
68
Репутація
2
Menta сказав(ла):
Неужели они думают, что если введут эти штрафы, то все сразу же бросят курить??? Бред.
Невже ви думаєте, що такі закони створюють щоб люди кинули палити? Читайте тему, ясно ж розписаний сенс таких законів.
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
О переводе часов ТУТ :cool:
 

Дельфінчик

Користувач
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Я за. А то родяться діти з патологіями. А батьки потім жаліються.