Благодарим лечащего врача

hope

Користувач
Реєстрація
02.01.10
Повідомлення
49
Репутація
0
Хочу поблагодарить Круглову Лилию Степановну-отличный специалист и добрый,отзывчивый человек.
 

LEO

Користувач
Реєстрація
04.12.10
Повідомлення
1
Репутація
1
"їх немає або не хочуть працювати без певного матеріального заохочення" - а чому це одна людина може оцінювати роботу всіх лікарів медсанчастини? Я, особисто, не можу жодного поганого слова сказати на рахунок наших педіатрів. Це чудові віддані своїй справі фахівці!
 
  • Подобається
Реакції: maksik

Pe3aK

Модетатор
Користувач
Реєстрація
15.11.08
Повідомлення
90
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
їх немає або не хочуть працювати без певного матеріального заохочення :cool:
Это полнейшая ПРАВДА
 

ksenya

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
15
Репутація
0
Pe3aK сказав(ла):
Это полнейшая ПРАВДА
Был на приёме у Головачевой... Вот уж кто возомнил себя богиней:-\
Но может быть я не прав? Может кто-то действительно считает её хорошим специалистом, отзывчивым врачем и просто хорошим человеком?
 

jerry

Користувач
Реєстрація
06.07.08
Повідомлення
35
Репутація
0
Я от вважаю,що більшу половину Нетішинських лікарів...не то шо,уволити,а ПЕНЬКОМ под зад,із лікарні!!!
Хабар,хамство,і не професіаналізм!
Вони тільки шо знають то,направлєнія давати,в одне чи інше місто,приїжаєш туди,там сміються з наших врачів!
До наших лікарів,дуже " ОПАСНО " звертатися по допомогу,і це факт!
 

zenia

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
159
Репутація
4
+1 врачу Спасскому,очень-очень приятный человек-специалист-психолог своего дела.Также + врачу Талерова...забыл инициалы:) Ну а о враче Головачевой можно создать отдельную тему!!!...и обязательно !!! держать рядом ассинезаторную машину:D
 

Світанок

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
86
Репутація
10
Хочеться висловити величезну вдячність лікарю Комісаровій Наталі Орестівні. Врятувала зір. Ще декілька днів моєї бездіяльності (а раптом саме пройде) і я б залишилася сліпою на 1 око. Велике спасибі!
А ще, дуже приємно вразило відношення персоналу у лор-очному відділенні.Добросовісні, професійні, чуйні дівчата.Гріх нарікати. Молодці!!!
 

*MEloNY*

Користувач
Реєстрація
11.03.09
Повідомлення
35
Репутація
0
А я хочу подякувати всьому медичному персоналу інфекційного та неврологічного відділення. За вашу турботу, шану до пацієнтів.
Кажуть, що все пізнається в порівнянні. Ось і я мала змогу порівняти відношення нетішинських медиків до пацієнтів та хмельницьких. В Хмельницькому медсестрі важко навіть було написати на клаптик паперу те, що приписав лікар аргументуючи, що лікар назначив, то хай і пише, а з листка призначень списати їй слабо! В Хмельницькому лежи хоч вмирай, до тебе ніхто не підійде.... А гроші.... Там такі гроші крутяться. що я на 100% впевнена, що лікар навіть і не пам"ятає хто давав, а хто ні.
Що можна ще говорити після наступного випадку: В ХОЛ лежав мужчина 3 дні, лікар до нього за ці 3 дні навіть не навідався, а на 4 день прийшов і заявив що виписує (нагадую, що лікування він не провів). Пролежав мужчина на збереженні.
При виписці з Хмельницького я до 17,00 чекала, щоб мені написали лікарняне, яке було написане, підписане у старшої медсестри в кабінеті. Там йшло на витримку: дам чи не дам. Вибачте, мені ті 50 грн (такса) - не зайві, це їх робота.
Отож краще не попадати в хмельницьку обласну лікарню.... А краще взагалі не хворіти!!!!
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
*MEloNY* сказав(ла):
Отож краще не попадати в хмельницьку обласну лікарню....
Так, саме так, краще сюди не попадати.
Таке відчуття, що тут не лікарі, а якісь невротики, чи глухонімі. Медсестри теж не фонтан. До хворих ставляться недбало або взагалі ніяк не ставляться. Попадаєш в лікарню і тебе можливо колись оглянуть.
Це взагалі жах! Була б моя воля, я б їх всіх перестріляла. Але.. але...
 

*MEloNY*

Користувач
Реєстрація
11.03.09
Повідомлення
35
Репутація
0
Мася сказав(ла):
Попадаєш в лікарню і тебе можливо колись оглянуть.
Зазначу що під кабінетом невропатолога в Хмельницькому я просиділа з 9 до 14 години, і постійно була другою у черзі, бо прийде то інвалід, то бабуся. А то виходять і гукають тих хто карточки здав... І що саме головне перед усім тим натовпом у медсестри, яка збирала карточки з одніє з тих карточок випало 100 грн, ось вам і талон, який забезпечує вам швидкий прийом лікаря. А щоб лягти на стаціонар - записуватися треба. Отож плануєш захворіти - запишись у чергу, а не записався - молися щоб місце було!
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
Тема скорее о "Какой врач Вам понравился, а какой нет". Были такие темы с магазинами еще :)
 

cezar27

Користувач
Реєстрація
26.08.09
Повідомлення
50
Репутація
0
Не вистачить слів описати вдячність чудовому лікарю КВІТКОВСЬКОМУ О.В.-з відділення реанімації. Зустрічала мало таких чуйних,добрих і професіональних лікарів:) Всього вам найкращого!!!
 

LiveR

Користувач
Реєстрація
15.04.07
Повідомлення
48
Репутація
1
Ох... Хочу висловити свою "подяку" колишньому офтальмологу дитячої лікарні(чи то полікліннікі), Івановій... х.з. не буду багато казати... я на Вас зла не тримаю, не дивлячись на 8 років тих болючих уколів, походів до Вас та іншого. Перечитайте книги по офтальмології, згадайте скільком людям Ви поставили не вірний діагноз, тим самим загостривши його, а той довівши до того, що хвороба настільки загострилась, що стала не виліковною.
Та й новий лікар дитячої полікліннікі не спєц, пригадую сижу на лівці, черга велика, а вона тишко-нишком втікла через інші двері і пішла в садочок по дитину.
От кому хочу висловити справжню подяку, буз сарказму так це Комісаровій Н.О. та Романів... забув :) та всьому лор-офтальмологічному відділенню це люди які дійсно розуміються в своїй справі і добре відносяться до пацієнтів. Так тримати!

добавлено через 13 минут
Забув ще додати до подяки:
Не знаю прізвища але дякую лікарю урологу, звернувся з біллю почках, за день були готові всі результати, особисто подзвонила на УЗІ до лікаря, і попоросила його затриматись (той уже мав іти додому) аби він оглянув мене.
Забув ще додати до "подяки":
Тьотьку з реєстратури (я не знав що моя медична карта була вдома) яка ніяк не хотіла мені виписати амбулаторий листок, то їй документи давай, то хоч студентський, то студентський не влаштовує, то те не так, ну поки не наїхав не добився свого.
І Борсуку - лікарю невропатологу (він?) чєлавєк с красним ліццом і разящім пєрєгарам, Ви ж лікар, не чули про шкідливість алкоголю? Чи "в мєдєцину раді спірта"?
 

Emma

Користувач
Реєстрація
03.03.11
Повідомлення
17
Репутація
0
Вік
35
Вы меня простите, я не могу удержаться,что бы не написать!
Вы говорите о % ошибок,хм согласна все мы их допускаем, НО извините меня ,когда мне приписывают диагноз и я со слезами выхожу из кабинета и + ещё и нахомят, а потом когда все оказываеться нормально с невинным лицом говорят ,что это не ошибка нет, нет ,что вы ,оно просто перевоплатилось в что-то другое=-O Спрашиваю во что????? ,а мне в ответ ну ,что вы тут сидите и умничаете нет её у вас все хорошо идите уже.
Да я только ,там стрессы получаю.
А гинеколог мой это вообще жесть! Прихожу как то раз, и обьясняю что ,просто для себя хочу провериться на то,что у меня все гуд и я могу иметь ребёночка! В ответ знаете ,что я услышала ??????? Куда ты торопишся ,зачем оно тебе сейчас надо иди отдыхай=-O =-O =-O
И всетаки я настояла на проверке, блин я врача заставляла делать его же работу...С недовольным лицом встала, иди раздевайся!!!!!
Прихожу аж через 2 недели за результатами, ответ : А результатов нет,поскольку вашего материала ,которого изьяли не хватило!!!!!!!!!!!
Моего папу скорая как то раз забрала,с острым болем в почках. Итог диагноз : Глисты в крови! А потом оказались камни в почках, но до этого усердственно лечили и кололи уколы что бы вывести глистов из крови ,которых там и никогда и не было!
Люди! Не болейте ! Берегите себя!
Могу выделить в + только своего врача участкового Круглову,которая всегда меня успокаивала и поддерживала)
 

Аврора

Користувач
Реєстрація
24.09.10
Повідомлення
54
Репутація
6
Так в мене теж враження склалось ,що вони себе лише людьми рахують , а інші в їх очах лише грубі чи тоненькі -КОШЕЛЬКИ !
 

Pediatr

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
179
Репутація
1
Очень жаль,негативных отзывов больше чем позитива.
В ряде случаея я согласен с ТС,врачи должны менять своё мировозрение и отношение к больному.
Возможно должы проходить психотесты проф. пригодности и отбор в вуз должен быть более строгим
Но есть множество врачей готовых на самотдачу,работу в праздники и выходные,бесплатную ургенцию(по крайней мере это есть в Славуте) и это заслуживает уважения пациентов(держава пользуется и затем выплёвывает на свалку). Задумайтесь зачем едут работать в Ливию,наверное оплата и уважение.... или продолжать хамить и плохо лечить чужое население?
 

ksenya

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
15
Репутація
0
В 2011 році навчання в медичному ВУЗі, факультет-"лікувальна справа" коштує-16-18 тис. Як ви думаєте хто може навчатись за таку ціну? ... Не хворійте!
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Ребята, знаю не по теме.
Но скиньте, пожалуйста, в ЛС номер Лозовягина. Очень срочно нужно!
Заранее спасибо!
 

lana

Користувач
Реєстрація
06.03.09
Повідомлення
5
Репутація
0
0673830898 Лазовягин Николай Григорьевич вот номер, конечно если он не поменялся.
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Спасибо.
Мне дали такой же номер. Будем надеяться, что не поменялся.