БРУСЬЯ.ТУРНИЧОК.

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
нічим не гірші і для цього достатньо вийти на стадіон чи спорт майданчик любої із шкіл міста, і не той це вид спорту щоб збиратися групами
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
зрозуміло 3o3o 3aP}|{aBeJIu - тебе ми з нашої групи викреслюємо...:D
 

Гу Га

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
116
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
для цього достатньо вийти на стадіон чи спорт майданчик любої із шкіл міста
вийти :D
да что бы к таким результатам приблизится, там жить надо, и лишь делать перерывы на еду и сон
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Гу Га сказав(ла):
зрозуміло 3o3o 3aP}|{aBeJIu - тебе ми з нашої групи викреслюємо..
ой ой ой шоб я зараз не розплакався.
Гу Га сказав(ла):
да что бы к таким результатам приблизится, там жить надо, и лишь делать перерывы на еду и сон
а взагалі смисл таких результатів?? як на мене достатньо тримати себе у формі
 

Ультрамарин

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
39
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu, в группе легче себя заставить заниматься.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
ну якщо сам себе не можеш заставити, то навряд чи хтось заставить - власний досвід
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
як на мене достатньо тримати себе у формі
як правило так говорять люди які взагалі її не мають...є або прогрес або деградація...якщо ти не розвиваєшся - отже деградуєш...

добавлено через 3 минуты
Ультрамарин сказав(ла):
в группе легче себя заставить заниматься.
...це точно - в групі результат завжди кращий....

добавлено через 50 секунд
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
ой ой ой шоб я зараз не розплакався.
тим паче нам слабаки і нюні не потрібні :D
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
kredit_s сказав(ла):
як правило так говорять люди які взагалі її не мають...є або прогрес або деградація...якщо ти не розвиваєшся - отже деградуєш...
сам придумав??
kredit_s сказав(ла):
...це точно - в групі результат завжди кращий....
знову ж де факти??
kredit_s сказав(ла):
тим паче нам слабаки і нюні не потрібні
то був сарказм не більше
 

Гу Га

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
116
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
ну якщо сам себе не можеш заставити, то навряд чи хтось заставить - власний досвід
маловато у тебя опыта, значица )

3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
знову ж де факти??
какие факты?:-| да любой мало-мальски занимающийся спортом это понимает и знает

когда занимаешься сам, результативность ну как минимум на 25% меньше,
вместе заниматься и веселее, и подскажут если че неправильно или неэффективно делаешь,
и еще такая штука появляется, как соревновательный момент: вон тот чувак столько сделал, значит и я смогу, а когда сам занимаешься сколько сделал столько сделал и не всегда пытаешься вытянуть через немогу
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Гу Га сказав(ла):
маловато у тебя опыта, значица )
якраз то мені хватає, був момент коли мене ніхто не міг заставити займатися, до поки я сам не зрозумів що це потрібно лише для мене.
Гу Га сказав(ла):
вместе заниматься и веселее, и подскажут если че неправильно или неэффективно делаешь,
ну це зрозуміло, тут я погоджуюсь, алеж не ходити оравою. приходять люди з однієї компанії чоловік 3-4 займаються собі і є в них і азарт і бажання побити рекорд товариша
 

dmxss

Користувач
Реєстрація
17.06.09
Повідомлення
2
Репутація
0
прочитавши ваші пости зрозумів тікі одне
3o3o 3aP}|{aBeJIu,
якщо на твою думку займатися самому цікавіше то твоє право.
ніхто тебе не змушу це робити з друзями чи для самого себе.

От на мою думку, займатися в групі людей які дійсно хочуть досягти результатів то це набагато цікавіше і тобі хочеться так само вміть володіти свом тілом на турніку.
А то обично як прийду на турнічкі з друзями вилізу на турнік з другом, а всі остальні сидять і тількі заважають.
Але звичайно не погано було б таку групу зробить для тих людей які дійсно хочуть займатися цим)!
я ЗА!)
 

TwiSt

Користувач
Реєстрація
23.07.06
Повідомлення
91
Репутація
0
kredit_s сказав(ла):
тим паче нам слабаки і нюні не потрібні
Як я зрозумів вам потрібні тільки "Василі Вірастюки", іншим "Новачкам" заборонено приходити і навіть дивитися на турнік, а то ваша команда покалічить їх?)))))

На мою думку займатися на турніку, брусях треба кожному ХЛОПЦЕВІ, а то ходити за вітром вічно, і світити просто шкірою (ну для хлопця це повинно бути соромно)

Не знаю як з групою займатися, а я по можливості займаюся сам. Був час коли я ходив з другом у двох на "Городок" і там кожного вечора до відказу рук, тягнули на брусях, на турніках, ту штангу, прес... ну короче все що можна, те і робили. Так ось до чого веду, що тоді був азарт ходити, бо як не хотілося мені йти, то він мене тягнув за вухо туди, а як не хотілося йому, то ж навпаки було!!! та і цікавіше в компанії займатися цим!
 

TiJ

Користувач
Реєстрація
17.09.08
Повідомлення
18
Репутація
0
о_О я тоже за!!!
скажете тільки коли вона ( группа) буде.Буду ззадоволенням ходити.
я знаю що з друзями і знайомими набагато цікавіше займатися, ніж самому....*THUMBS UP *THUMBS UP *THUMBS UP
можна досягти більших результатів .!!
тому що, по перше зі строним краще видно що нетак виходить..)
 

stress

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
68
Репутація
0
Так ви напишіть розклад коли будите на турніки ходити!!А я як розумію вік необмежений всі хто хочуть і приходять ато заре прийду самий малий=-):) ??
 

martunjuk

Користувач
Реєстрація
02.04.10
Повідомлення
86
Репутація
1
Хочу займатись правда не разу не підтягуюсь мені 13 ну так шо мона??
 

Overkill

Користувач
Реєстрація
09.07.08
Повідомлення
42
Репутація
0
martunjuk сказав(ла):
Хочу займатись правда не разу не підтягуюсь мені 13 ну так шо мона??
звичайно мона, виходиш ввечері на спорт майданчик і починаеш займатись, міг би і не питати! :cool:
 

axmed

Користувач
Реєстрація
24.05.10
Повідомлення
3
Репутація
0
Вік
26
Короче робим групу, я менше як за рік навчився дуже багато на турніку. Можу зробити сонце, місяць, стульчік, смєртніка і ще дуже дуже багато. Схильний більш до технічних елемнтів. Коли починав не міг ні разу підтянутись на перекладені. Ходимо з друзями майже кожен день на турніки (в другій школі). Кого цікавить пишіть.
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
axmed сказав(ла):
Короче робим групу, я менше як за рік навчився дуже багато на турніку. Можу зробити сонце, місяць, стульчік, смєртніка і ще дуже дуже багато. Схильний більш до технічних елемнтів. Коли починав не міг ні разу підтянутись на перекладені. Ходимо з друзями майже кожен день на турніки (в другій школі).
Ви якось заглянте на турніки біля четвертої школи. Я після 19 год. там бігаю, підходять різні хлопці на турніки і не цікаво їм по одинці. А коли всі прийдете разом, то мені теж цікаво глянути на оці ваші місяць, сонце і т.д. )))