Чемпіонат і кубок України по футболу

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ozzy сказав(ла):
в тому то і справа що тяжко пройшла, а має легко проходити. та і в чемпіонаті просто (_).(_)
Чому ми легко маємо проходити?...ти взагалі згадай коли наш клуб проходив в Лізі Чемпіонів команду з великої пятірки, тим більше у кваліфай раунді....Шахтар останній раз Тимішоару навіть не зміг пройти))

Ozzy сказав(ла):
ну да нападу в динамо просто не було, його не рахуємо)))10 чоловік захисту)))
ти дивився останній матч проти Шахтаря?....в Динамо були перспективи на майбутнє.
Насправді цікаво хто прийде на місце Сьоміна...лише тоді можна буде продовжувати дискусію...якщо це зарубіжний тренер з імям - тоді Суркіс більш менш правий....а якщо це Михайличенко чи Блохін - то я голосно сміюся)))
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
ти дивився останній матч проти Шахтаря?....в Динамо були перспективи на майбутнє.
та які там перспективи, шахтар грався з динамо, а не грав. передивись матч з псж, побачиш всі перспективи. не на шахту треба рівнятись.
Знахарь сказав(ла):
.ти взагалі згадай коли наш клуб проходив в Лізі Чемпіонів команду з великої пятірки
феєнорд і борусія м далеко не найсильніші клуби в своїх чемпіонатах, та і чемпіонат нідерландів зараз ніякий. та і для динамо не вистачає тільки крайніх захисників і центрального одного, а так склад такий що з толковим тренером можна добре і в лч виступати. треба тренер посильніше сьоміна.
Знахарь сказав(ла):
якщо це зарубіжний тренер з імям
будем надіятись шо так і буде, хоча сумніви є...

добавлено через 1 минуту
Знахарь сказав(ла):
Блохін - то я голосно сміюся
голосно сміявся коли матч англія - україна дивився?))) при блохіні динамо на повну не розкриється, але і краще грати будуть. ів взагалі чому ти так сьоміна захищаєш? хіба це тренер якого гравці прям на матчі посилають???
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ozzy сказав(ла):
голосно сміявся коли матч англія - україна дивився?))) при блохіні динамо на повну не розкриється, але і краще грати будуть. ів взагалі чому ти так сьоміна захищаєш? хіба це тренер якого гравці прям на матчі посилають???
на рахунок Блохіна - то це не клубний тренер - яскравий приклад його роботи - це грецькі клуби + ФК Москва.
на рахунок Сьоміна, якщо дійсно в команді не було дисципліни - то Суркіс поступив правильно.
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
ну шо там, спецом як на заказ

Олег Блохин официально назначен главным тренером киевского "Динамо".


Знаменитый футболист «Динамо», тренер национальной сборной Украины Олег Блохин назначен главным тренером ФК «Динамо» (Киев). Контракт рассчитан на четыре года. Как сообщил Олег Владимирович, руководство Федерации футбола Украины с пониманием отнеслось к его желанию возглавить родной клуб. Согласно договоренности, к двум ближайшим матчам (12 октября, Молдова и 16 октября, Черногория) сборную Украины будет готовить Олег Блохин, после чего тренер сможет сосредоточиться на работе в клубе. В среду, 26 сентября, Олег Блохин будет представлен игрокам первой команды «Динамо», информирует официальный сайт киевлян.
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
Игорь Суркис: "Смоем победами тот позор, который был у нас в последнее время".

Президент киевского «Динамо» Игорь Суркис рассказал о том, почему решил назначить Олега Блохина главным тренером клуба.

«После Валерия Васильевича Лобановского мы никак не могли найти тренера, который бы вывел наш корабль на качественно новый уровень. Думаю, у Олега Блохина это получится. Я сделал предложение, выбор был за ним.

Да, национальная сборная – вершина тренерской карьеры, но Олег Блохин в ней многого уже достиг. Наверно, его последователи используют наработанный материал и тоже достигнут определенных успехов.

Сегодня настал такой момент, что харизматичная фигура уровня Олега Блохина, руководствующаяся принципом сказал-сделал, может нас вывести на новый уровень. Я в него верю.

Пройдет день-два, наш новый тренер подберет квалифицированных помощников в свой штаб, и мы будем двигаться, надеюсь, к новым успехам. А тот позор, который у нас был в последнее время, смоем нашими победами.

Контракт рассчитан на четыре года. Я бы хотел, чтобы Олег Блохин стал для нас тренером калибра Алекса Фергюсона в «Манчестер Юнайтед», или того же Валерия Лобановского. Чтобы его работа в клубе продолжалась очень долго. Но для этого, я не скрываю, должны быть хорошие результаты и качественная игра. При этих составляющих Олег Владимирович будет работать до тех пор, пока у него будут силы и возможности.

Должность главного тренера «Динамо» непростая и жизнь Олега Владимировича наверняка изменится. Если в сборной были периоды между матчами, время для размышлений, то в клубе это ежедневная работа, зачастую в стрессовой ситуации. Но я на своей должности в такой ситуации нахожусь уже 12 лет», – цитирует Суркиса официальный сайт клуба.
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Трохи з запізненням, але своє "фе" теж хочу висловити)
Знахарь сказав(ла):
Смішно...команда пройшла таку важку кваліфікацію :
Феєнорд, Боруссія...в чемпіонаті вдало виступає...куча нових гравців...питається що ще з Сьоміна хотіти.
Феєнорд, середній вік гравців 22 роки, бюджети команд також знаходяться в різних вагових категоріях. Боруссія, добряче ослаблена після літніх трансферів (хоча, признатись я й не надіявся, на те, що і цю борусію динамо зможе пройти), яка розривала динамо на оліпійському. Трансфери, динамо провело не погані, але в центарльну зону відразу 3 гравці, при тому що крайні захисники з обох флангів просто убожесвта, якось трохи не так мало б бути, як на мене)
Перемоги в чемпіонаті були, алебули вони зовсім не впевнені, можна сказати валідольні) Гри як не було, так і нема, що ще хотіти від сьоміна)))

добавлено через 2 минуты
Знахарь сказав(ла):
ти дивився останній матч проти Шахтаря?....в Динамо були перспективи на майбутнє.
Хех) М`ягко сказати, після того матчу була повна відсутність перспектив)

добавлено через 3 минуты
Ozzy сказав(ла):
голосно сміявся коли матч англія - україна дивився?)))
Цей матч витягнув один гравець, ну зовсім не бачу в цьому заслуги блохіна. Вся гострота йшла з лівого флангу, жодного загострення церез центр чи лівий флангза весь матч не було) отакі от помідори)

добавлено через 5 минут
Знахарь сказав(ла):
на рахунок Блохіна - то це не клубний тренер
А от мені, наприклад, здається що такий диктатор, якраз те що треба зараз київській команді, в якій нема жодної дисципліни і в якій кожна макака дозволяє собі прирікання з тренером, Блохін цього не дозволить
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Вакс и Швецов возвращаются на поле

Скандальные арбитры получили назначения в качестве главных арбитров нв матчи 10-го тура УПЛ.
Вакс и Швецов возвращаются на поле Скандальные арбитры получили назначения в качестве главных арбитров нв матчи 10-го тура УПЛ.

28 сентября, пятница

Динамо – Заря – Ярослав Козик (Мукачево)

Шахтер – Днепр – Сергей Бойко (Киевская область)

29 сентября, суббота

Волынь – Таврия – Сергей Лисенчук (Киев)

Черноморец – Металлист – Дмитрий Кутаков (Бровары)

30 сентября, воскресенье


Ворскла – Ильичевец – Юрий Вакс (Симферополь)

Говерла – Металлург – Анатолий Абдула (Харьков)

Кривбасс – Металлург З – Юрий Грисьо (Львов)

Карпаты – Арсенал – Виктор Швецов (Одесса)





Красавчики))))
 

Вкладення

  • shvetsov.jpg
    shvetsov.jpg
    70 КБ · Перегляди: 6
  • vaks5.jpg
    vaks5.jpg
    56 КБ · Перегляди: 6

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Жеребкування 1/8

Дніпро(Дніпропетровськ) - Іллічівець(Маріуполь)
Ворскла (Полтава) - Таврія(Сімферополь)
Карпати(Львів) - Металіст (Харків)
Говерла(Ужгород) - Шахтар(Донецьк)
Авангард(Краматорськ) - Арсенал(Київ)
Украгропром(Головковка) - Чорноморець (Одеса)
Нива(Тернопіль) - ФК Севастополь (Севастополь)
Шахтар(Свердловськ) - Волинь(Луцьк)
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ozzy, то з чого ти взяв, що в Динамо не було дисципліни?...взагалі те що в Динамо відбувалося - це перехідний період, звязаний з тим. що команда від захисного футболу переходила в атакувальний, а Суркіс взяв і вигнав тренера)))))). І ще запамятай мої слова - Блохін нічого не зможе в цьому клубі, я навіть впевненний, що Динамо програє Дніпру другу сходинку.
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Знахарь сказав(ла):
Ozzy, то з чого ти взяв, що в Динамо не було дисципліни?
Я так розумію звернення було до мене) А про яку дисципліну може йти мова, якщо граці зовсім неадекватно реагують на зауваження тренера? Або дають такі інтерв`ю, як наприклад, Хачеріді.
Знахарь сказав(ла):
загалі те що в Динамо відбувалося - це перехідний період, звязаний з тим. що команда від захисного футболу переходила в атакувальний
Або я абсолютно нічого не розумію в футболі, або в тебе занадто тонкий сарказм)
Знахарь сказав(ла):
Блохін нічого не зможе в цьому клубі, я навіть впевненний, що Динамо програє Дніпру другу сходинку
Наскільки пам`ятаю, прогнозист з тебе нікудишній, поживем побачимо;)
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
AdMiRaL_DyPa, ні я не до тебе звертався). Твоя думка мене не цікавить))
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
Милевский встретил Блохина в халате.

Не иначе, как странным поступком можно охарактеризовать выходку нападающего "Динамо" Артема Милевского на официальном представлении всей команде нового главного тренера Олега Блохина. В то время, как все футболисты "Динамо" присутствовали на инаугурации в клубной экипировке, Милевский демонстративно пришел на представление Блохина в банном халате. Вероятно, таким образом, Милевский хотел выразить свое почтение Олегу Блохину.
За безобразным поведением Милевского наблюдал весь тренерский штаб "Динамо" во главе с президентом клуба Игорем Суркисом.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
то з чого ти взяв, що в Динамо не було дисципліни?
чесно кажучи, можливо я погано дивився, але я раніше не бачив ніколи в динамо чи якомусь хорошому клубі щоб гравці прямо на полі посилали тренера) раніше за таке з команди вигнали б) та і недавно слова хачеріді десь в новинах постив, яка там може бути дисципліна)))) їздили ми на борусію і весь атакувальний футбол в динамо представляв один ідеє, динамо при переходіі просто в яму впало і все, сьомін себе вичерпав.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ozzy сказав(ла):
їздили ми на борусію і весь атакувальний футбол в динамо представляв один ідеє, динамо при переходіі просто в яму впало і все, сьомін себе вичерпав.
там 5 реальних гольових моментів Динамо мало))) - правда 2 рази суддя офсайд фіксував якого і близько не було...ну і Ідейє один раз мяч погано обробив, а другий раз захисник в останню мить вибив
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
чесно кажучи гидко дивитись як тягнуть шахту. І як можна поважати команду в якій грає така криса як срна? він не просто симулянт, а щей провокатор і нитік.
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Ozzy сказав(ла):
І як можна поважати команду в якій грає така криса як срна?
В сім`ї, як кажуть, не без урода. Сам ненавиджу моральні якості Срни, але з футбольної точки зору нема в нашому чемпі кращого правого захисника, нема.
Ozzy сказав(ла):
чесно кажучи гидко дивитись як тягнуть шахту
ти маєш на увазі вилучення Чеберячка?
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
ти маєш на увазі вилучення Чеберячка?
1 - гол з офсайду Мхітаряна
2 - вилучення Чеберячка
3 - не призначення пєналя за такий самий фол як у Чеберячка (у Кучера на останніх хвилинах мяч в руку попав)
Для такої гри одне неправильне рішення впливає на гру...а тут аж три дуже грубі помилки судді
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa,
ну ось кілька цитат з кінця матчу
1. Удаление Чеберячко у Днепра и пенальти в ворота гостей. Мяч попал в руку защитнику. Ладно пенальти, но вторая желтая попахивает дурно - уж по своей воле Чеберячко не играл рукой.
2. Эдуардо прямой ногой сыграл против Жулиано, а потом с Ротань проделал тот же трюк с бразило-хорватом. Как вы думаете, кому предупреждение? Правильный ответ - Ротаню.
3. Инициатором выступил Срна, начавший перепалку с ассистентом Рамоса. Но досталось Степаненко - за вторую желтую он удален. Предупрежден также Лаштувка непонятно за что. Интересно, что "боевой" Ракицкий, остался чистым.
4. Мяч попадает в руку Кучеру в штрафной Шахтера после удара Жулиано. Пенальти нет. Странно, ведь на 60-й минуте Бойко поставил 11-метровый. Тому що послідовний (с)
це так навскидку. за ту штовханину в кінці мали сирну і ракицького виганяти і за що дали карточку для лаштувки???
З. І. Комментаторы на ТВ очень хотят победы Шахтера, и, если бы было можно, они бы вдвоем с удовольствием побежали на поле забивать Лаштувке.
Намагався неййтрально відноситись до шахти але чесно не можу. Буду за юве вболівати.
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
ти маєш на увазі вилучення Чеберячка?
передивись гру ще раз.
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Сам ненавиджу моральні якості Срни
а циган чого тільки вартий, почитай його в"юху після матчу - це просто абзац....
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ozzy сказав(ла):
2. Эдуардо прямой ногой сыграл против Жулиано, а потом с Ротань проделал тот же трюк с бразило-хорватом. Как вы думаете, кому предупреждение? Правильный ответ - Ротаню.
тут нічого предвзятого не бачу...в кожному матчі можна сотню найти таких епізодів...тому сенсу взагалі не бачу такі моменти коментувати!...тим більше жовті карточки футболісти Шахтаря получали доволі часто
Ozzy сказав(ла):
3. Инициатором выступил Срна, начавший перепалку с ассистентом Рамоса. Но досталось Степаненко - за вторую желтую он удален. Предупрежден также Лаштувка непонятно за что. Интересно, что "боевой" Ракицкий, остался чистым.
тут також спробуй розібратися хто почав перший...хоча те що вилучив Степаненка це вже плюс...так що ніяких і близько нарікань в цьому моменті не може бути!
Ozzy сказав(ла):
а циган чого тільки вартий, почитай його в"юху після матчу - це просто абзац....
:) а що Луческу мав говорити??)) мені дійсно цікаво якби ти Ozzy був тренером Шахтаря, щоб ти говорив?)))
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь,
в таких випадках арбітраж взагалі не коментується. для прикладу прочитаю в"юху фкргюсона після матчу з ліверпулем.
Знахарь сказав(ла):
тут також спробуй розібратися хто почав перший
а шож тут розбиратись якщо один сирна підійшов до лавки запасних дніпра і почав шось там репетувати??? потім всі прибігли, особливо скажений ракицький
Знахарь сказав(ла):
тут нічого предвзятого не бачу
ну да, два одинакових моменти і різниці не бачиш в результаті?