Черговий бєспрєдєл від ЖКО

Petrenko

Користувач
Реєстрація
12.07.12
Повідомлення
1
Репутація
0
Тупа і банальна проблема - по Набережній 13 купа безпритульних собак. Сьогодні вранці мешканці гуртом відбили у них маленького хлопчика.
Обдзвонили все ЖКО - від секретарші начальника до різних там відділів. Усі тупо футболять, кажуть, травити не маємо права, притулок переповнений, відлювлювати немає чим...

І ЩО РОБИТИ? Навіщо взагалі потрібна в Нетішині влада - землю ділити?
 

Василёк

Користувач
Реєстрація
25.07.12
Повідомлення
1
Репутація
0
Беззаперечно, проблема важлива, особливо, для мешканців зазначеного в повідомленні району, але разом з тим, не потрібно ображати владу, оскільки, більшою мірою, мешканці самі винні в тому, що біля їхнього будинку "притулок для бездомних собак". Люди дають собакам їсти, от вони і не бажають змінювати сферу свого перебування, а притулки дійсно переповнені!!!
Вирішити цю проблему можна простішим шляхом, просто стерелізувати самок, тоді, в результаті втрати репродуктивної функції, вони перестануть розмножуватися!
 

ckync

Користувач
Реєстрація
03.03.09
Повідомлення
53
Репутація
9
— стерилизация сук (в зависимости от веса) — 132,00/220,00грн
— кастрация кобелей (в зависимости от веса) — 77,00/110,00грн
И это самое дешевое!! Ну,и кто заплатит? Население скидываться не будет, я так думаю...
 

COOLBABA

Користувач
Реєстрація
14.01.10
Повідомлення
5
Репутація
0
Василёк сказав(ла):
більшою мірою, мешканці самі винні в тому, що біля їхнього будинку "притулок для бездомних собак". Люди дають собакам їсти, от вони і не бажають змінювати сферу свого перебування, а притулки дійсно переповнені!!!
Можна подумати, якби собак не прикормлювали, їх від цього в місті поменшало б.
Це дійсно серйозна проблема міста, особливо для тих, у кого є діти!!!
 
T

Triton

Собачим приютом и бездомными собаками занимается общественная организация под руководством Антонины Цюбка (голова громадської ради при міськвиконкомі).
Думаю, что она на столько влезла в политику "решалова", что уже и забыла чем занимается ее организация.
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
Triton сказав(ла):
Думаю, что она на столько влезла в политику "решалова", что уже и забыла чем занимается ее организация.

нееее ... вона сама вже хоче бути "решаловом":-| як практично всі предстаники ПРррррррррррррррр:D :D :D