Черговий лікар

Фиалка

Користувач
Реєстрація
06.05.11
Повідомлення
38
Репутація
5
Чому в нашій лікарні на вихідні та після робочого часу немає чергових лікарів? Вони "бігають" або їх привозять "швидкою" на чергування з дому по викликах прийомного відділення. Оце так невідкладна допомога!!!
Я стикнулась із ситуацією, що за два вихідних (в суботу після 12 год) нема куди звернутись із хворою дитиною. Прийомне відділення з ужасом сказало, що "Це ж треба лікаря з дому викликати!" Доманіцка поза межами Нетішина. Ще раз переконуєшся в тому, що ні ми, ні наші діти нікому не потрібні, навіть за гроші. Ми для них просто "розхідний матеріал", на якому держава ставить свої злочинні досліди.
 

samogon

Користувач
Реєстрація
08.07.10
Повідомлення
85
Репутація
1
Фиалка сказав(ла):
на якому держава ставить свої злочинні досліди.
Держава не платить за те щоб лікар цілі сутки сидів в лікарні!!!!
 

Vizavi

Користувач
Реєстрація
30.07.09
Повідомлення
60
Репутація
1
Держава не платить за те щоб лікар цілі сутки сидів в лікарні!!!!
- держава тут ні при чому, це принцип роботи саме цього медичного закладу
В Славуті є і черговий педіатр, і черговий терапевт, і навіть ЛОР приходить у вихідні.

Прийомне відділення з ужасом сказало, що "Це ж треба лікаря з дому викликати!"
- при них здійснюєте виклик швидкої, ось і оформлять по виклику. Але взагалі то не мають права відмовити в огляді і мінімум визвати чергового терапевта - він є у і вихідні, і вночі (точно був півроку назад)
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
Как-то приходилось и ночью звонить и в выходные, и всегда врачи были на месте. Был и педиатр с травматологом в воскресенье вечером, и взрослый терапевт в приемном был. Я везучая, однозначно! Поиду лотерейку завтра куплю!
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Фиалка сказав(ла):
Прийомне відділення з ужасом сказало, що "Це ж треба лікаря з дому викликати!"
Хай сабі кажуть як хочуть. Ви маєте повне право наполягати на виклику потрібного Вам лікаря, хоч вони і будуть Вас відмовляти, або просити зачекати до ранку/понеділка. Іноді доводилось посваритись, але моє здоров'я чи здоров'я дорогої мені людини важливіше. Не бійтесь відстоювати свої права.
Про дитину взагалі інша мова, хай би спробували відмовити у виклику педіатра. Одного разу мого малюка оглянув черговий дорослий терапевт і ще й хотів лікування призначати, звісно я не погодилась, тому що, як би там не було, але він не педіатр! А, терапевт мотивував це тим, що "ми ж тут часто бачимо як педіатри дітей оглядають, то вже знаємо що приписувати". Я також часто бачу як люди на машинах їздять, то мені вже і за кермо можна? Дурдом там, інколи страшно навіть звертатись. Є хороші лікарі, але їх дуже мало.
 

samogon

Користувач
Реєстрація
08.07.10
Повідомлення
85
Репутація
1
Vizavi сказав(ла):
- держава тут ні при чому, це принцип роботи саме цього медичного закладу
Як це ні дочого??? Це державні заклади! Інша справа фінансування! СМСЧ-4 фінансує МОЗ, а Славутську ЦРЛ обласний бюджет! Тому можливо там передбачено вихід на роботу в суботу! в нетішині тільки чергування на дому!
 

Vizavi

Користувач
Реєстрація
30.07.09
Повідомлення
60
Репутація
1
samogon сказав(ла):
Як це ні дочого??? Це державні заклади! Інша справа фінансування! СМСЧ-4 фінансує МОЗ, а Славутську ЦРЛ обласний бюджет! Тому можливо там передбачено вихід на роботу в суботу! в нетішині тільки чергування на дому!

"как корабль назовешь, так корабль и поплывет" - не само государство возмет и скажет - тут педиатр ходи, а тут не ходи. На ком начальство в смете и штатном расписании решит сэкономить в рамках бюджета, тот и не будет ходить. А вот порядки наводить в госучреждении в период экономии - удел не слабых руководителей.

Хватит пинать на государство - изучайте матьчасть,дружите с участковым педиатром, хотя бы телефон ее возьмите и перезвоните в критической ситуации - он из больницы, хоть подскажет правила, как и куда бежать
 

Фиалка

Користувач
Реєстрація
06.05.11
Повідомлення
38
Репутація
5
Участковий педіатр на мої прохання прийти і оглянути дитину у вихідні так сказать "спригувала з поїзда"- то вона збирається кудись їхати, і відправляла на прийомник. Побачивши нас у понеділок дуже здивувалась, хоча з моїх дзвінків знала, що в нас розпух лімфовузел. Закінчилась наша історія з лікуванням в щелепно-лицьовому відділенні Рівного, де нам негайно вскрили аденоабсцес. Та ми ще тиждень лікувались в стаціонарі. Дуже хороший лікар Слободянюк В.Т., який без питань погодився прийняти нас на лікування, хоча нетішинські лікарі направляли на на Хмельницький і говорили, що Рівне нас не прийме.
 

Anyanka

Користувач
Реєстрація
01.09.10
Повідомлення
31
Репутація
6
ага... дільничні педіатри окрема розмова.. теж дзвонила до своєї в п'ятницю близько 5ї вечора, відповідь була" "нічого не знаю. викликайте швидку". кинула трубку. отакі-то помідори. нікому ні ми, ні наші діти не потрібні.