Чи є в Нетішині спортивні секції, клуби?

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Самий найкращий варіант для фітнесу - це напевно спортивний зал в басейні....там тільки жінки займаються. Детальніше зможу завтра сказати...
 

Eifa

Продавець
Користувач
Реєстрація
11.03.10
Повідомлення
87
Репутація
2
Знахарь сказав(ла):
Самий найкращий варіант для фітнесу - це напевно спортивний зал в басейні....там тільки жінки займаються. Детальніше зможу завтра сказати...
Буду Вам дуже вдячна!)

Я и за качалку хочу узнать ,какбы совмещать одно с лругим... @-->--
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Eifa сказав(ла):
Хочется узнать поподробней:
Какие расценки?
Как проходят занятия?
Мнения тех,кто знамимаются...
На Варшавке я займаюся: заняття по технології "Тайбо", у систему входить різні види вправ для схуднення - понеділок, середа, п'ятниця на 20 год. вечора, оплата - 50 грн./ міс.
До того ж ви можете домовитися із інструктором у будь-який час приходити у тренажерний зал як додаткова фізична нагрузка для пресу і по бажанню для будь-яких м'язів.
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
Frost сказав(ла):
Цитата:
Сообщение от stress
Люди хочу запитати де в нас є Змішані Єдиноборства?

біля "ночніка"

100 %/ Красава. Нет ничего лучше чем жизненный опыт и постоянная практика )))))))))))

А для тех кто хочет похудеть, но нету времени на занятия, советую проверенный на себе способ. В прошлом году в первый раз жизни решила постить перед Пасхой (40 дней). Килограммы ушли сами собой. Пища легкая (можно кушать только растительную пищу и 3 раза за весь пост в определенные дни - рыбу). Перед летом - это идеальный вариант. К тому же сила воли тренируется по полной программе и для организма хорошая разгрузка.
 

stress

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
68
Репутація
0
Можете підсказати в нетішині десь є зал просто що б можна було прийти і побити грушу і просто позайматися на своє задоволення? Немає різниці чи платно чи безплатно)
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
stress сказав(ла):
прийти і побити грушу

Отличное занятие, особенно после напряженного трудового рабочего дня прийти снять стресс, чтобы дома на близких не срываться.
Мне тоже интересен данный вопрос
 

Pe3aK

Модетатор
Користувач
Реєстрація
15.11.08
Повідомлення
90
Репутація
0
stress в своё удовольствие себе дома повесить можно пришёл побил стрес снял!
А так тебе в качалку на стадионе (точно не знаю ну по моему там где "Бокс") но там платно.
 

stress

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
68
Репутація
0
Хочу запитати чи можна винайняти зал в нетішині для тренеровок,(груша,лапи,перчаткі.і.т.д) все своє просто зал де це все помістити можна чи є такій??
 

DoubleMUS

Користувач
Реєстрація
28.05.07
Повідомлення
20
Репутація
0
Подскажите, пожалуйста, в Нетешине есть занятия йогой? Где и когда? Контакты
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
катання на велосипеді , знімає стрес і врівноважує нервову систему, ще плюс допомагає спалити лишні калорії, підкачати ноги, Що потрібно більшій половині , часто руки накачають а ноги ні.
 
  • Подобається
Реакції: VERA

Железный Человек

Користувач
Реєстрація
18.06.13
Повідомлення
10
Репутація
1
Есть тренажерный зал возле "Баньки", там фитнесс, йога, массаж, все, что тело пожелает ;)
 

Knopka

Користувач
Реєстрація
29.07.13
Повідомлення
1
Репутація
0
Самий найкращий варіант для фітнесу - це напевно спортивний зал в басейні....там тільки жінки займаються. Детальніше зможу завтра сказати...

А можна докладніше про ціну і в який час проходять заняття.
 

Наталис

Користувач
Реєстрація
22.11.19
Повідомлення
2
Репутація
0
Доброго дня. Скажіть будь ласка де в Нетішині можна записати хлопчика 4-х років на бойове мистецтво....рукопашний бій...і т.д