Да будет свет!

  • Автор теми трактор Митя
  • Дата створення

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Знахарь неконкретні відповіді аби рахувалось, що вона надана, не влаштовують багатьох. І взагалі чомусь складається таке враження, що як надаються "змістовні, повні" відповіді, так і аналогічно працює наша влада. Людей турбують одні проблеми, ну а владу якісь зовсім інші в плані їх пріоритетності.
G.Aleks сказав(ла):
тут повинен кожен закаулок освітлюватись...
Таке можливе, але при доброму господареві. Отже судіть самі що ми маємо.
Знахарь сказав(ла):
Chuk не можу дібратися до твого профілю....але тепер ти мій ворог
І чого з людьми ворогувати, коли в цій темі вони нічого не пишуть?
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
AqUAmoney сказав(ла):
Людей турбують одні проблеми, ну а владу якісь зовсім інші в плані їх пріоритетності.
Щойно показали по новинам каналу "Україна" сюжет з Нетішина про сім"ю Токар(інвалідів).

Прикро таке бачити, як це, що на пандус інвалідам не можуть знайти гроші. Знайшовся меценат, який погодився безкоштовно його встановити, то йому наші "піклувальники" не дають дозвіл на встановлення, офіційно мотивуючи порушення естетичності (страшного на вигляд) пі"їзду. Хабара хочете?

Давайте люди скинемось їм на хабаря, щоб вони змогли виконати свій безпосередній обов"язок.
 
Т

трактор Митя

Всё что происходит в нашем городе - результат человеческого равнодушия. нет света - ничего проживём и так,главное не беспокоить власть(толку все равно нет); два бетонных штыря возле аптеки впаривают городу под видом памятника и опять тишина,призрачный мост на Варшавскую , поборы в садиках и школах, поломанные детские площадки и грязь возле подъездов, отсутствие реальных планов развития культуры и спорта в городе, алкоголизм среди подростков...Молчим и дальше,прикрываясь дипломатичностью? Я в город приезжаю и не узнаю ранее самый красивый город среди городов -спутников АЭС! Господа, в городе чума! Каждый после работы запирается в своих комнатёнках и носа не кажет на улицу. Наверное Вам всем это нравиться?
 

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
AqUAmoney сказав(ла):
Щойно показали по новинам каналу "Україна" сюжет з Нетішина про сім"ю Токар
Прикрим є те, що вам показали зовсім не те, що є насправді. А тепер по-порядку. Заява від Токарів про встановлення пандусу надійшла до виконкому 14 серпня, сюжет - 23.08. Скажіть, чи можливо було щось реально зробити? Більше того, ніхто не уповноважував Т.Онісімчук заявляти від імені влади про неестетичний вигляд будинку від пандуса. Якщо ви цікавитесь, як працює влада з інвалідами, то зверніть увагу на той пандус, який будують Сівакам, на черзі - Цюпка, ну а якщо Токарам можуть пришвидчити встановлення підїзду за рахунок підприємця - прекрасно. І про які хабарі ви можете говорити так безпідставно? Прикро одне, що інвалідів використовують для дискредитації влади. Адже вони у цьому плані досить піддатливі. І при цьому не показують того, що є насправді. А тоді, коли у місті працювала ТРК "Україна" інтервю з вичерпною інформацією про роботу влади у плані підтримки інвалідів давали заступник І.Михасик, начальник соцзабезу С.Коваленко, секретар ради Л.Горбатюк, нач. житлового відділу К.Штогрін, депутати Г.Вагнер і В.Соснов... Скажіть, ви хоч когось з них у сюжеті побачили? Отож бо. Чомусь не вистачило матеріалу для програми "Критична точка". Може, тому, що вона не є критичною!
 

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
fedot сказав(ла):
Я в город приезжаю и не узнаю ранее самый красивый город среди городов -спутников АЭС! Господа, в городе чума!

Ще раз про світло: його що, у Нетішині мало? Чи може, в Острозі, Славуті більше? Чи та реконструкція, яка була проведена по всьому місту не береться до уваги? Та місто центральними вулицями настільки освітлене, що те світло частково компенсує і двори. Так, реконструкцію дворового освітлення в минулому році вдалось розпочати, частково у 2 мікрорайоні, у районі НВК, передано на баланс міста опори днз та шкіл. І знову, як би вам і нам того не хотілося, Але сьогодні коштів на продовженя робіт не вистачає, їх просто не вистачає.
Взагалі дивує, що вуличне світло, якому за нинішньої влади приділяється стільки уваги,
Викликає стільки негативу у форумчан. Може варто трохи ширше подивитися на те, що робиться. Взяти, наприклад, і пройтись садибною забудовою міста, проспектами та окружною…І побачити все ж таки реальну роботу. А то через песимістичне сприйняття життя ну зовсім нічого не помічаєте позитивного…
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Організатор сказав(ла):
Взагалі дивує, що вуличне світло, якому за нинішньої влади приділяється стільки уваги,
Викликає стільки негативу у форумчан. Може варто трохи ширше подивитися на те, що робиться. Взяти, наприклад, і пройтись садибною забудовою міста, проспектами та окружною…І побачити все ж таки реальну роботу. А то через песимістичне сприйняття життя ну зовсім нічого не помічаєте позитивного…
Вибачте, але мене дивує, що місцеву владу це дивує. Адже дійсно всім кинулось в очі те, що освітлення дворів практично відсутнє. Значить, раніше з цим проблем не було, принаймні, таких масштабних, як зараз. А зараз просто страшно вулицями ходити після стемніння. Дивує саме тому, що живемо біля АЕС, а темно, як не буду казати де. А отаке від влади чути:
Організатор сказав(ла):
Ще раз про світло: його що, у Нетішині мало? Чи може, в Острозі, Славуті більше?
м"яко кажучи, дуже дивно. А що, багато? Чи хоча б достатньо? І невже тепер місто-супутник АЕС бере за взірець районні центри? Приїхали, шо називається.
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Організатор сказав(ла):
А тоді, коли у місті працювала ТРК "Україна" інтервю з вичерпною інформацією про роботу влади у плані підтримки інвалідів давали заступник І.Михасик, начальник соцзабезу С.Коваленко, секретар ради Л.Горбатюк, нач. житлового відділу К.Штогрін, депутати Г.Вагнер і В.Соснов... Скажіть, ви хоч когось з них у сюжеті побачили? Отож бо.
Показували лише Горбатюк і сказали, що хотіли зустрітись з мером, а він, як завжди буває в критичний момент зліг(це правдоподобно). Інших дійсно не показували та трохи дивно чому наших апузаціонерів не показали по аналогічному каналу, мабудь вони забули повідомити, що вони із ПР.
Організатор хто ж на вашу думку стоїть за цими замовними сюжетами адже доволі дуже швидко зреагували журналісти (14-23 серпня) і стільки це коштує?
 
Т

трактор Митя

"...Може варто ...пройтись садибною забудовою міста, проспектами та окружною…"Организатор.
Пройтись то можно, но возвращаться придётся в свой район,к своему дому, где темно и страшно.
"...про світло: його що, у Нетішині мало? Чи може, в Острозі, Славуті більше?"
Я живу в Нетешине, городе-спутнике Хмельницкой АЭС и мне света мало! А если Вам,Организатор, света много - можете по выкручивать у себя во дворе лампочки ! А оптимизма мне не занимать, я дел конкретных не вижу и за город становится обидно!
 
Т

трактор Митя

Уважаемые Организатор! Мне не понятно почему по столь простому вопросу столько пыхтения? Вопрос повторяю- сколько стоит один счетчик и какое количество необходимо для того, что бы в районе 3 школы появился свет? Может я его(счётчик конечно) купить хочу:-p и этим выразить глубокую преданность нынешнему мэру и его ко манде.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
fedot сказав(ла):
Может я его(счётчик конечно) купить хочу и этим выразить глубокую преданность нынешнему мэру и его ко манде.
ПЕрший внесок на хабаря? :)
 
Т

трактор Митя

Типа того:D .Надо же с ними как-то строить отношения.Попробую прикормить :D
 

Milenchik

Користувач
Реєстрація
08.10.07
Повідомлення
103
Репутація
0
Бесполезно.... Они только своим питаются.;) При чем им еще хватит до окончания срока..:-p
 

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
Ну що це за висловлювання "прикормить", "перший внесок на хабаря". Мені здається, що дехто навіть не пробує зрозуміти, що бюджет міста і потреби міста дуже різняться в обємі. При величезних нагальних потребах є, на жаль, не надто великі призначення. І з цієї кількості потреб необхідно виділити щось першочергове. Не завжди виходить задовільнити усіх. Але оскільки перше вересня не за горами, спільно з фахівцями виконкому, у тому числі й фінансистами, віднайдено кошти на заміну ламп на опорах та встановлення кількох лічильників. Загалом ця мінімальна потреба становить близько 18 тис. грн. Так що до другої зміни у школах дворове освітлення буде оновлене.
 
Т

трактор Митя

"...Не завжди виходить задовільнити усіх."
Правильно, в первую очередь удовлетворять надо себя любимых:-[
а народ подождёт.Да и полнолуние скоро.=-O
"...до другої зміни у школах дворове освітлення буде оновлене."
жаль год не указали.
Так выходит уже не только в счетчиках дело, уже и лампочки на фонарях погорели...
"...близько 18 тис. грн." Это с откатом или без ?:-[
Ответ на вопрос не получен - сколько стоит один счетчик и сколько их необходимо?
 

chudak12

Користувач
Реєстрація
03.06.07
Повідомлення
68
Репутація
2
Так що до другої зміни у школах дворове освітлення буде оновлене.[/QUOTE]
НЕ верю,сейчас вышел на балкон, посчитал что на територии 4 школы 10 фонарных столбов которые не светят. Не ужели 1 сентября они будут светится?=-O
Предлагаю ул. Энергетиков переименовать в ул. Шахтер, думаю будет правильно, все равно темно как в шахте.:D
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Організатор сказав(ла):
Мені здається, що дехто навіть не пробує зрозуміти, що бюджет міста і потреби міста дуже різняться в обємі.
А мені здається, що дехто не розуміє, що його задача не оправдовуватись посилаючись на маленькій місцевий бюджет, а розвивати місто так, щоб бюджет міста задовільняв потреби його жителів.
 

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
що дехто не розуміє, що його задача не оправдовуватись посилаючись на маленькій місцевий бюджет, а розвивати місто так, щоб бюджет міста задовільняв потреби його жителів.
Абсолютно з вами згідні. Ви напевне, маєте на увазі тих депутатів, які так і не проголосували за приватизацію ПАКО, і тим самим не поповнили бюджет міста на мільйонів так 5. Потрібно про такі речі відверто говорити. І ще, напевне, ви знаєте, що місто Нетішин єдине в області, яке дотує державу (вилучення з міського бюджету). І що бюджет 2009 року, доведений нам Мінфіном, навіть на третину не задовільняє усіх потреб міста.
 
Т

трактор Митя

А почему так сразу и приватизация, может дальновиднее сдавать в оренду?:-[
Хотя с меньших сумм украсть сложнее - видно сразу будет... :cool: Вот "на мільйонів так 5" сделка конечно намного интереснее.
Или я не прав?:) А потом всё и на депутатов спихнуть, можно или ещё на кого нибудь, кто под руку подвернётся.:-*

Но вернёмся к нашим баранам! И так ,господа, а где же свет?!
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Організатор сказав(ла):
Абсолютно з вами згідні
Невже на мої пости вже відповідає весь міськвиконком?
Організатор сказав(ла):
, маєте на увазі тих депута
І тіх, що ПАКО не дали приватизувати, і тих, хто землю роздавав на право і наліво, і тих хто ... зрештою усіх, і не тільки депутатів.

добавлено через 1 минуту
Організатор сказав(ла):
І що бюджет 2009 року, доведений нам Мінфіном, навіть на третину не задовільняє усіх потреб міста
Бюджет уже мінфіном доводиться? А що тоді міська рада робить? Я думав, це вона його приймає.