Давайте разом боротися проти куріння в під"їздах.

Sasha Tymoshchuk

Користувач
Реєстрація
12.02.11
Повідомлення
2
Репутація
0
Вже давно пора щось робити, щоб діти в наших під"їздах не дихали димом, який накурюють ліниві дядьки та тьотьки, яким впадляк вийти надвір. В кого які думки на цю тему?
можливо я не в тому розділі пишу, то підправте будь - ласка.
 

vanjysha

Користувач
Реєстрація
10.10.09
Повідомлення
23
Репутація
1
Я б теж цих курців в підїздах підвішував "за одне місце".
А взагалі вийшов новий закон "Про заборону куріння в громадських місцях..." та чи підписав його наш президент - невідомо.
 

uruk

Користувач
Реєстрація
17.06.08
Повідомлення
30
Репутація
1
Вік
37
Курить заборонити в підїздах, це одне діло, а от навчити їх сміття (фільтри від сигарет) доносити до урни це друге. >:eek:
 

Вкладення

  • 5555555555.jpg
    5555555555.jpg
    411.9 КБ · Перегляди: 30

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
Якщо людина проживає на 9 поверсі, і щоб йому покурити тре затратити хвилин 10-15. А сам проце куріння 3-5хв.
Краще зробити в підїздах щоб вікна відкривались
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Sasha Tymoshchuk, у Вас мабуть гарний під"їзд, якщо Ви тільки тему куріння задіваєте.
Мені, наприклад, все одно, чи курять у мене в під"їзді. Мене більше цікавлять компанії, які збираються на 1 етажі погрітися і роблять смітник з під"їзду.
Чи сусіди мої, які приводять друзів і ті що тільки не роблять на етажі...
При чому що з тими, що з тими не одноразово сварилась. Безрезультатно..
 

FrYkT

Користувач
Реєстрація
27.03.09
Повідомлення
101
Репутація
22
Buhgalter , да но коли запах диму тягне в квартиру (хоча вікна кругом відчиняються) то це просто жах. Але це краще ніж сусід зверху струшує попіл і тд. на балкон
 

Русская_рулетка

Користувач
Реєстрація
10.01.12
Повідомлення
38
Репутація
5
Вік
33
Buhgalter сказав(ла):
Краще зробити в підїздах щоб вікна відкривались
это тоже не очень хорошее предложение.Пару дней назад шли с прогулки домой,под подъездом буквально на 5 минут остановилась со знакомой и окурок с окна полетел на каляску,хорошо что ребенок был прикрыт,а то на ножку упал бы.Пускай кто хочет курить в доме,не выходя на улицу,курит в своей квартире.
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Мася сказав(ла):
Sasha Tymoshchuk, у Вас мабуть гарний під"їзд, якщо Ви тільки тему куріння задіваєте.
Мені, наприклад, все одно, чи курять у мене в під"їзді. Мене більше цікавлять компанії, які збираються на 1 етажі погрітися і роблять смітник з під"їзду.
Чи сусіди мої, які приводять друзів і ті що тільки не роблять на етажі...
При чому що з тими, що з тими не одноразово сварилась. Безрезультатно..
А мені не все одно. Така гидота аж вивертає... Ідеш на вулицю з дитиною, вийшли в під*їзд...... смердота..... в ліфті теж саме і на першому поверсі частенько таке! і ТАК КОЖЕН ДЕНЬ! Скажіть мені, будь ласка, ладно я, але чого моя дитина має таким дихати тільки через те що комусь в кайф травитися? Займайтесь, будь ласка, цим дома!
А про те що смітять в під*їздах, здається, вже десь є тема. І про куриво теж десь була.
 

just smile :)

MaLeHbkA zZarazZa
Користувач
Реєстрація
05.07.08
Повідомлення
41
Репутація
0
Вік
28
Sasha Tymoshchuk сказав(ла):
накурюють ліниві дядьки та тьотьки, яким впадляк вийти надвір.
там я скажу що і багато накурюють підлітки яким по 12-17 років.
 

Sasha Tymoshchuk

Користувач
Реєстрація
12.02.11
Повідомлення
2
Репутація
0
Поговорили трохи, але нічого не вирішили. Давайте будемо вирішувати, що з цим робити. наприклад, спробувати звернутись в міську раду, щоб можна було офіційно сказати курцю, що не варто тут того робити.

добавлено через 44 секунды
які у кого пропозиції?
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Sasha Tymoshchuk сказав(ла):
щоб можна було офіційно сказати курцю, що не варто тут того робити
Ви і так можете офіційно сказати, що палити в під'їзді заборонено законом. А Ви просто попросити, щоб не палили не пробували? Я от спробувала і, знаєте, допомогло. Головне не боятись ;)