Де навчитися грати на піаніно?!

Dejneka

Користувач
Реєстрація
27.01.09
Повідомлення
4
Репутація
0
Добрий день усім. У мене знайомий хоче навчитися грати на піаніно. Хоча він як і я не знає і не бачить різниці між піаніно і фортепіано... Я знаю, що у нас є музична школа, та просто знайомому 22 роки :) Виникають питання, чи не запізно йому вчитись цьому, чи навчає муз. школа людей цього віку, скільки буде коштувати навчання і що для цього потрібно. Хто має досвід у цьому, чи сам десь цьому навчається, порадьте щось. Буду дуже рада :)
 

Crank

Користувач
Реєстрація
11.05.07
Повідомлення
61
Репутація
0
Аналогічно.. хочу навчитись грати на клавішах..
 

Umbrella

Користувач
Реєстрація
14.11.08
Повідомлення
29
Репутація
0
Є в Нетішині вчителька, яка викладає гру. Вік не важливий. (Була в неї 23-річна учениця. :) )

Сьогодні-завтра запитаю, чи бере вона нових учнів. Якщо так - дані скину ПС.
 

Crank

Користувач
Реєстрація
11.05.07
Повідомлення
61
Репутація
0
Дякую!
 

Dejneka

Користувач
Реєстрація
27.01.09
Повідомлення
4
Репутація
0
Буду дуже вдячна і чекаю з нетерпінням :)
 

Nino

Користувач
Реєстрація
03.07.09
Повідомлення
71
Репутація
0
В нас (Шепетівка) приватні уроки коштують 20-30 гр.урок.І за пару уроків грати не навчитесь.Потрібні систематичні заняття(не менше годинини на добу).Наявнясть дома інструменту.
 

Dejneka

Користувач
Реєстрація
27.01.09
Повідомлення
4
Репутація
0
Оу... Інтсрумента дома немає, та (надіюсь) буде можливість придбати його у недалекому майбутньому... 20-30 грн за урок і помножити на 30 днів = в середньому 750 грн :-( Дорого... Якщо так і у нашому місті з цінами то думаю хай краще буде самоучкой. Буде бажання, навчиться =) Та поки чекаю, що ще люди скажуть... :)
 

Nino

Користувач
Реєстрація
03.07.09
Повідомлення
71
Репутація
0
Та то я ціни приблизно сказала)))Договоритись завжди можливо!!!Заняття не кожен день будуть.Хватить 1-2 рази на добу,з умовою що дома самойстійно ще займатись щоденно.І самому важкувато буде.Потрібно все одно щоб хтось направляв.
 

Dimikcus

Ігроман
Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
169
Репутація
0
Можна купити або скачати на торрентах таку книжку http://www.dialektika.com/books/978-5-8459-1209-1.html
Якщо всю її пройдете, значить можна і вчителя шукати. Якщо ні, то, хм, ні...
 

Dejneka

Користувач
Реєстрація
27.01.09
Повідомлення
4
Репутація
0
Так що, більше ніхто не в курсі? :-( Невже ніхто не навчався грати на клавішних? :-(
 

Umbrella

Користувач
Реєстрація
14.11.08
Повідомлення
29
Репутація
0
Так-с... Вчительку розпитала. Учнів вона бере. )
 

k1nder.joe

Користувач
Реєстрація
01.11.08
Повідомлення
13
Репутація
0
Я закінчив муз. школу (8 років) я вам скажу про "дорого" навчати нечим не легше чим вчитися) так що це цілком нормальна ціна...
Та й нормальні клавіши зараз коштують не мало
 

Nino

Користувач
Реєстрація
03.07.09
Повідомлення
71
Репутація
0
хто скаже,який зараз термін навчання у музичній школі на народних та духових інструментах?
8-ти чи 6-ти річний?
 

Lady_FLAME

Користувач
Реєстрація
30.03.07
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
34
сейчас точно не знаю, но раньше был 8 - ми... а по поводу игры на клавишах, действительно за пару раз вы ничерта не научитесь, играть нужно часто и даже если инструмента нет дома, то заниматься нужно не меньше 7 часов в неделю... только тогда вы что-то изучите... не знаю как с обучением точно, но вы можете подойти в муз. школу и спросить преподователей, они смогут точно вам помочь!!! ... сама я закончила музыкалку и играю на ф-но, так что скажу вам учить есть что!!!
 

Not_ka

Користувач
Реєстрація
13.12.10
Повідомлення
22
Репутація
0
Скажу точно Nino - 6-ти річний(працюю в музикалці).
Щодо теми...навчитися можна, уроки потрібно брати хоч би 2 рази на тиждень, а в інші дні бажано повторювати все що ви вивчите з вчителем самостійно. Ну якщо ви вундеркін і не маєте грошей, можна і 1 раз на тиждень, та займатися самостійно. Ну ще звичайно ж має значення що саме ви хочете грати на фортепіано?
можу навчити;)
 

Anyanka

Користувач
Реєстрація
01.09.10
Повідомлення
31
Репутація
6
ех... також хочу навчитись грати.. останнім часом підсіла на класику...
ПАМАГІТЄ!