День гніву

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
Громадянський рух Спільна Справа розпочинає всеукраїнську мобілізацію усіх свідомих громадян, незгодних з діями влади, з метою проведення 14 травня загальнонаціонального Дня Гніву. Акції протесту відбудуться у Києві та в усіх регіонах України.

Про це повідомив лідер Спільної Справи Олександр Данилюк.

«Сьогодні необхідно продемонструвати владі той реальний рівень громадської незгоди з її діями, який накопичився в суспільстві. Ця акція має стати сигналом того, що ані псевдореформи, ані псевдореформатори Україні більше не потрібні. З кожним днем життя українців істотно погіршується. Якщо не зупинити цей процес зараз, завтра це не матиме сенсу. Та швидість, з якою Україна летить у прірву, не залишає часу для роздумів», – підкреслив О.Данилюк.

За його словами, «14 травня усі громадяни, небайдужі до долі України, мають вийти на вулиці і показати всьому світові, що українці не є мовчазною отарою, яку можна безкарно гнати на забій».

Він також повідомив, що протести в усіх містах, які долучаться до акції, мають розпочатися синхронно об 11.00. У Києві протестувальники вийдуть до Адміністрації Президента та Верховної Ради. Для координації дій з підготовки акції створюється оперативний штаб. Усі, хто бажає долучитись до її організації можуть сконтактувати зі штабом за номерами: +380675056055, +380675388997, +380992241074.

Прес-служба громадянського руху Спільна Справа
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
Ультиматум
Президентові України В. Януковичу
від
громадян України

Пане Президент!

За час Вашого перебування при владі стало абсолютно очевидним, що курс, який Ви обрали, є загрозою для нашої країни та народу.

Олігархічні клани, яких Ви привели до влади, проводять бездарну та відверто антидержавну політику, яка все глибше заганяє Україну в прірву, перетворюючи наших громадян на рабів та жебраків, знищуючи майбутнє наших дітей.

Після скасування конституційної реформи 2004 року Ви та Ваші депутати самовільно привласнили собі повноваження, які ніколи не були делеговані Вам народом України.

Відмовляючись від негайного проведення виборів, Ви фактично узурпували владу в країні та протиставляєте себе громадянам.

Ваша влада - найгірша з усіх, які в нас коли-небудь були.

Таким чином, у Вас та Вашої команди не має ані юридичного, ані морального права для продовження свого перебування на посадах.

Ми, громадяни України, єдине джерело державної влади

ВИМАГАЄМО

НЕГАЙНОГО ПРИПИНЕННЯ АНТИНАРОДНИХ СОЦІАЛЬНИХ ЕКСПЕРИМЕНТІВ
та
ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ТА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ.

В іншому випадку ми будемо змушені вдатися до акцій громадянської непокори
Поставити підпис під зверненням: http://www.spilnasprava.net.ua
 

zenia

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
159
Репутація
4
Перед выборами чудаки под ником типа "украинец" будут разогревать этот раздел форума ого-го!А сейчас пока для них время "косить капусту".Какие сейчас в опу революции? Народ "нахавался лапши" Юща,сейчас его разбили на группки и то что нам парят по ящику ,показывая как щимят апазицию,означает лишь одно :народ не готов сейчас на революции ,все плывут по течению