Дорожная разметка

  • Автор теми vhar
  • Дата створення

vhar

Користувач
Реєстрація
27.11.09
Повідомлення
17
Репутація
0
При восстановлении дорожной разметки по дороге от центра города к базару напротив дома "китайская стена" (напротив выездов с двух переулков) работники нарисовали две сплошные полосы.
Данная история повторилась снова, так же в 2011 году работники нарисовали две сплошные полосы. Потом черной краской зарисовали полосы.
Уважаемые автолюбители, что будем делать с данной ситуацией.
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Начальнику УДАI ГУМВС України в (городе или области)
индекс, адрес

фамилия имя отчество
адрес



ЗАПИТ.


На ділянці дороги (указать место) нанесено розмітку з порушенням вимог. 1.2.6 ДСТУ 2587-94.
Згідно ст. 52-1 Закону України «Про дорожній рух» забезпечення безпеки дорожнього руху, державний контроль за додержанням законів, правил і нормативів у цій сфері покладено на Державтоінспекцію Міністерства внутрішніх справ України.

Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
Згідно ст. 32 Закону України «Про інформацію» під запитом щодо надання письмової або усної інформації у цьому Законі розуміється звернення з вимогою надати письмову або усну інформацію про діяльність органів законодавчої, виконавчої та судової влади України, їх посадових осіб з окремих питань.
Стаття 10 Закону України «Про інформацію» зазначає, що право на інформацію забезпечується зокрема:
обов'язком органів державної влади, а також органів місцевого і регіонального самоврядування інформувати про свою діяльність та прийняті рішення;

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 9, 10, 32, 33 Закону України про інформацію,

ПРОШУ:

надати письмову відповідь,

1. Чи притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства України власника дороги за порушення в сфері безпеки дорожнього руху?

2. Чи притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства України посадових осіб Державтоінспекції МВС України за неналежний контроль за забезпеченням безпеки дорожнього руху?



дата фамилия инициалы
Поменять только ДСТУ!!! :cool:
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
Может хай с депутатов, у кого есть знакомый, форумчане запит в ГАИ накатает по поводу разметки в городе?
 

vhar

Користувач
Реєстрація
27.11.09
Повідомлення
17
Репутація
0
Есть уже пострадавшие (штрафы за пересечение двойной сплошной линиии) от данной разметки?
 

zenia

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
159
Репутація
4
Местных видать не трогают,а вот залетных могут и потрясти
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
Vik, вважаю, що формулювання запиту потрібно давати не в такій формі. Мені на даний час не дуже цікаво чи покараний власник дороги та ДАІ. Мені цікаво в першу чергу щоб чимскорше була нанесена правильна розмітка і щоб ДАІ відзвітувала, що проконтролювала нанесення правильної розмітки.
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Кузя сказав(ла):
Vik, вважаю, що формулювання запиту потрібно давати не в такій формі. Мені на даний час не дуже цікаво чи покараний власник дороги та ДАІ. Мені цікаво в першу чергу щоб чимскорше була нанесена правильна розмітка і щоб ДАІ відзвітувала, що проконтролювала нанесення правильної розмітки.
В наше время просить у гос. органов равно кричать в чистом поле. Поэтому формулировка именно в такой трактовке. Если Вас устроит другое обращение - милости прошу. А можете даже съездить к начальнику местного ГАИ и расспросить когда будет устранена "оплошность". Я только ЗА!
НО, исходя из личного опыта общения с ним (начальником) и инспекторами ГАИ г.Нетешин в частности, могу ответить точно - "по нормальному" решить вряд ли получится. НО, это чисто личное субъективное мнение.
Желаю успехов! :cool:
 

vhar

Користувач
Реєстрація
27.11.09
Повідомлення
17
Репутація
0
Большое спасибо тому, кто данную разметку (две сплошные полосы) зарисовал черной краской.
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
vhar сказав(ла):
Большое спасибо тому, кто данную разметку (две сплошные полосы) зарисовал черной краской.
На жаль, як виявилося після перечитування правил дорожнього руху і ДСТУ 2587-94 "РОЗМІТКА ДОРОЖНЯ.Технічні вимоги. Методи контролю.Правила застосування." розмітки "подвійна із штрихами" не існує, а розмітку 1.3 (подвійна суцільна) перетинати заборонено і нанесли її там вірно. Цей момент, я думаю, не врахували при будівництві в'їздів до будинків п'ятого мікрорайону з вул.Незалежності.:-( Прийдеться розвертатися:'(
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
так і живем:D
77ad6f55bf89.jpg
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
Кузя сказав(ла):
На жаль, як виявилося після перечитування правил дорожнього руху і ДСТУ 2587-94 "РОЗМІТКА ДОРОЖНЯ.Технічні вимоги. Методи контролю.Правила застосування." розмітки "подвійна із штрихами" не існує, а розмітку 1.3 (подвійна суцільна) перетинати заборонено і нанесли її там вірно. Цей момент, я думаю, не врахували при будівництві в'їздів до будинків п'ятого мікрорайону з вул.Незалежності. Прийдеться розвертатися
от якраз з цим розвертанням нічого доброго вони не зробили.скільки раз,коли потрібно виїхати від універмагу до першої школи,повертаю праворуч і розвертаюсь на перехресті.тут і починається...від курчатова вже виїхали і пропускають головну,я розвертаючись стою поперек(чекаю коли він поїде),ті кому треба на курчатова із-за мене не можуть заїхати,на головній,від універмагу кому теж на курчатова ждуть всіх нас,створюючи тим самим затор на своїй полосі.а про розворот біля візиту я зовсім мовчу...така сама ситуація, тільки ще й в придачу таксисти стоять там де заборонено стояти.одним словом хто це придумав великий респект і уважуха,дай бог йому цілі дні проводити в таких заторах
 

vhar

Користувач
Реєстрація
27.11.09
Повідомлення
17
Репутація
0
Август 2013 г.
При восстановлении дорожной разметки по дороге от центра города к базару напротив дома "китайская стена" (напротив выездов с двух переулков) работники нарисовали две сплошные полосы.
Данная история повторилась снова, так же в 2012, 2011 году работники нарисовали две сплошные полосы. Потом черной краской зарисовали полосы.
Уважаемые автолюбители, что будем делать с данной ситуацией.
 

kill

Користувач
Реєстрація
29.11.06
Повідомлення
153
Репутація
0
Вместо Кирилл - представлять АВТОДОР!!!
 

vhar

Користувач
Реєстрація
27.11.09
Повідомлення
17
Репутація
0
Есть уже пострадавшие (штрафы за пересечение двойной сплошной линии) от данной разметки в 2013 году?​
 

zenia

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
159
Репутація
4
Пока не слышно....но для самоуспокоения надо было бы замалевать это дело чем-то...
 

Aksenia

Користувач
Реєстрація
25.01.12
Повідомлення
27
Репутація
7
недавно по лотел гаишник говорил, что в районе китайской и возле универмага специально сделали 2 сплошные, чтобы не создавать заторов,возле универмага для автобусов, возле китайской для светофора.
 

vhar

Користувач
Реєстрація
27.11.09
Повідомлення
17
Репутація
0
Большое спасибо тому, кто данную разметку (две сплошные полосы) зарисовал черной краской в 2013 году.​
 

vhar

Користувач
Реєстрація
27.11.09
Повідомлення
17
Репутація
0
В 2014 году нам повезло, разметку сделали не сплошной.