Гинеколог

LogicOff

Користувач
Реєстрація
07.05.07
Повідомлення
3
Репутація
0
Кто слышал о Пшевлодской (гинеколог) Как она принимает и где? И как врач? Ск-ко берет за прийом?;)
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
Слышала о ней только негативные отзывы. Так что лучше поищите другого специалиста.
 

kitotoka

Користувач
Реєстрація
23.06.11
Повідомлення
15
Репутація
2
Бере за прийом багато і неоправдано. Назначає дуже багато лишніх шалено дорогих аналізів. Непотрібних. Поки будете мати змогу платити, буде знаходити в вас хвороби. Хоча до своїх клієнтів досить вічлива. Вам вирішувати.

добавлено через 2 минуты
А приймає в 14 - поверховому будинку біля універмагу. Адресу не памятаю. На підїзді вказано номер домофону. Години прийому здається з 16-00 до 19-00.
 

Аврора

Користувач
Реєстрація
24.09.10
Повідомлення
54
Репутація
6
Раніше років 10 тому це була непогана лікарка , але останнім часом вона дивиться на людей як на кошильок,а сама діагнози і ті ставить незовсім правильно.Прийом з простим оглядом - 80 гр.
 

winter

Користувач
Реєстрація
20.12.11
Повідомлення
9
Репутація
0
а мені особисто Таджи подобається-хороший лікар.....коли не звернусь до неї,все правильно робить і порадить і діагноз зразу ставить.....я в неї лікувала ерозію......безболісно і швидко.....і ставлення хороше до людей--"""солнишко,кицьочка""......і не платила я нічого їй....тільки купувала собі ліки я за свій рахунок
 

ETERNAL

Користувач
Реєстрація
28.10.11
Повідомлення
11
Репутація
0
!!!

і до Коптюка можна звернутися)) в стаціонар, в приватному прядку,доступно
 

Аврора

Користувач
Реєстрація
24.09.10
Повідомлення
54
Репутація
6
Якщо на платному вона хоч щось пояснює то в лікарні вона ставить діагноз а на питання "що воно із чим його їдять?" відповідає "А воно тобі треба"
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
winter сказав(ла):
а мені особисто Таджи подобається-хороший лікар.....коли не звернусь до неї,все правильно робить і порадить і діагноз зразу ставить.....я в неї лікувала ерозію......безболісно і швидко.....і ставлення хороше до людей--"""солнишко,кицьочка""......і не платила я нічого їй....тільки купувала собі ліки я за свій рахунок

Я теж колись так думала, поки мені її халатність та неуважність не вилізла такою бідою, що я Вам навіть розповідати не буду, бо згадувати - душу собі рвати.
На жаль, хороше ставлення і лагідні слова - не завжди ознака гарного та уважного лікаря. :-(
 

Фиалка

Користувач
Реєстрація
06.05.11
Повідомлення
38
Репутація
5
А ще дратує так званий "колективний прийом", коли в кабінеті одночасно перебуває до 4 пацієнток. Для чого мені (чи комусь) знати про чужі болячки?
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Пошукайте краще лікарів в Рівному. Здоров"я важливіше.
Чула, що в Шепетівці є два чоловіки гінекологи, кажуть хороші. Якщо зацікавило, постараюсь дізнатись де і скільки коштує прийом.
 

alenushka-ua

Користувач
Реєстрація
25.03.11
Повідомлення
2
Репутація
0
Есть очень хороший специалист в Хмельницком.

Кому необходимо, расскажу все подробно.

Поверьте, таких врачей - как он, найти очень трудно...

Будьте здоровы!

Мой тел. 0682034727, Лена.
 

HELOVEK

Користувач
Реєстрація
29.01.12
Повідомлення
1
Репутація
0
В Хмельницькій обласній лікарні є заслужений лікар Украіни доцент кафедри Онишко Віктор Юхімович
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
В Обласній крім нього є ще дві хороших лікарки, одна з них - П'ятницька Тетяна Володимирівна навіть оперує, так як працює в онкології. Дійсно хороші і виправдані лікарі.
 

Shmalya

Користувач
Реєстрація
01.01.12
Повідомлення
1
Репутація
1
Садовець хороший доктор:) :) Он сейчас в Миламед ещё принимает. Анализы 30-40 грн. - сама всё видишь, обьястнает доступно. Хороший и приятный врач. Раньше была у Маковского! Ну, что бы без матов]:-> , скажу - очень непрофессиональный:-| , подход ужассный, постоянно Требует деньги :-| ! Никогда в жизни моя нога не ступит больше в его кабинет! *STOP*
 
  • Подобається
Реакції: Вероніка

Gens

Користувач
Реєстрація
07.04.10
Повідомлення
172
Репутація
1
Глубоченко Людмила Леонидовна (Хмельницкий) - 0503763327, личный мобильный. У жены обнаружили кисты на яичниках, все в один голос вырезать всё и без вариантов. Она как гинеколог обследовала, провела курс лечения, операцию - вырезала 4 кисты, сохранила оба яичника. Сейчас ожидаем с женой пополнение в семье.:-[ Оперировала три года назад, уплатил в частной клинике операция, курс реабилитации, палата люкс, 8 000 грн за 10 дней. Жена себя чувствует превосходно, регулярно ездим к ней на профилактику.