Гра "Гурби-Антонівці 2011"

Plovec

Користувач
Реєстрація
04.03.11
Повідомлення
20
Репутація
0
офіційний сайт гри http://www.gurby.org.ua/
Цього року гра відбуватиметься з 30 квітня по 3 травня 2011 року у лісовому масиві між селами Антонівці на Тернопільщині та Гурби, що у Рівненській області. Ця легендарна спортивно-патріотична теренова гра веде свою історію з 2003 року. У “Гурбах-Антонівцях” брало участь близько трьох тисяч молодих людей з усіх куточків України.

Теренову гру було започатковано ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес». Назву вона отримала від найбільшого бою в історії Української Повстанської Армії на межі сучасних Рівненської та Тернопільської областей. Саме тут 67 років тому підрозділи Української Повстанської Армії потрапили в оточення військ НКВД, так званий „Гурбенський мішок”. П’ять тисяч українських героїв мужньо боролися проти понад 35 тисяч окупантів за підтримки танків, літаків та бронепоїзду; і після кількох виснажливих днів бою вирвалися з оточення. Цей бій увійшов в історію як одна із героїчних сторінок національно-визвольної боротьби - найбільший бій УПА, де українські повстанці показали кращі взірці партизанської стратегії і отримали тактичну перемогу над ворогом.

Суть теренової гри полягає в тому, що учасники діляться на дві команди (2 куреня, кожен поділяється на сотні, чоти, рої, - так, як і в УПА), які змагаються між собою за прапори одна одної та за кількість «вбитих» гравців суперника. При цьому кожна з команд суворо дотримується правил чесної гри, прояви негідної поведінки та порушення правил під час її проведення можуть каратися дискваліфікацією гравця; пияцтво тут суворо заборонено. За дотриманням правил слідкують спостерігачі, основні суддівські функції здійснює Рада Вищих Спостерігачів.

Перемогу отримує той, хто захоплює прапор противника і при цьому відстоює свій. З кожним роком це робити стає все складніше, адже командири «куренів» досконало вивчають терен гри, вдосконалюють тактику і стратегію, застосовують сучасні технічні можливості для вдалих маневрів.

Популярність гри з кожним роком зростає. Протягом 2008-2009 років гра вийшла на міжнародний рівень – її відвідали гості з Польщі, Білорусі та Росії. Минулого року її проведення було підтримано на рівні Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. У 2010 році теренова гра «Гурби-Антонівці» увійшла до TOP-10 (8-ме місце) у номінації «Найефективніші молодіжні ініціативи України», проведені Агентством Стратегічних Досліджень.

Усі, хто має бажання взяти участь у спортивно-патріотичній тереновій грі «Гурби-Антонівці-2011», мають зголоситися до 15:00 22 квітня 2011 року.

Кандидат, щоб отримати право на участь у грі зобов`язаний:
1. Досконало вивчити Правила і Положення гри.
2. Заповнити анкету.
3. Написати заяву. до них додається:
а) копія паспорта (1,2 стор., прописка);
б) копія ідентифікаційного коду.
4. а)Зателефонувати до представника в м.Нетішин 0633009558 Присяжнюк Ігор.
б)Якнайшвидше направити заявку до Оргкомітету гри (ЦП МНК): 01034, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9, прим.4, тел. (044) 234-70-20, факс (044) 246-47-83, e-mail: mnk@ua.fm Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або заповнити її on-line на сайті
5. Після затвердження кандидата учасником гри, останній зобов’язаний сплатити внесок 50 (п’ятдесят) грн. на організацію та проведення гри командами-учасниками (Кошти сплачуються: «Приватбанк», картка № 4405 8858 1162 5349, на ім`я Кузан Сергій Васильович). Платник повинен заздалегідь поінформувати оргкомітет про переведення коштів). Після оплати внеску кошти не повертаються.
6. Оргкомітет підтверджує участь у грі до 25 квітня. Особи, чия заявка не підтверджена або які не подали заявки та прибули на гру, не допускаються до гри за жодних обставин.
Організатори достроково припиняють зголошувальну кампанію на момент наявності 300 затверджених заявок!


Зголошуйся в регіонах:
*Курінь, керівник – Бень Андрій - golnach@gmail.com Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (зголошуються з Київської, Львівської, Волинської, Полтавської, Рівненської, Вінницької, Житомирської, Миколаївської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Луганської, Донецької, Херсонської областей та міста Києва).
*Курінь, керівник - Букін Андрій - baton@meta.ua Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (зголошуються з Сумської, Тернопільської, Запоріжської, Закарпацької, Івано-Франківської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської, Черкаської, Одеської областей та АР Крим).
Кращі учасники будуть нагороджені символікою гри та цінними подарунками від Центрального Проводу Молодіжного Націоналістичного Конгресу.
 

Plovec

Користувач
Реєстрація
04.03.11
Повідомлення
20
Репутація
0
Плакат з гри того року:
 

Вкладення

  • x_756ea78f.jpg
    x_756ea78f.jpg
    63 КБ · Перегляди: 57

Plovec

Користувач
Реєстрація
04.03.11
Повідомлення
20
Репутація
0
Гурби-Антонівці 2010. Спогади стрільця куреню «Жовті»
Третя атака табору «червоних»… 15 хвилин до закінчення неймовірно насиченої гри…відчуваю ногу на обличчі і ще зусилля 3-4 людей які зривають вже 4 додаткову жовту пов’язку. Саме в цей момент я зрозумів, що точно буду тут через рік.

Рік пройшов в постійних спогадах і бажанні наблизити початок травня, а з ним і Гурби-Антонівці 2010.

Прибувши на місце збору бачу велику кількість знайомих облич. Більшість з них цього року будуть в «ворожому» таборі. Обійнявшись та перекинувшись парою слів розходимось в різні боки.

Шикування для відкриття гри,побажання гостей на гру,серед яких «поганої погоди для кращого вишколу»! Про це особливо поки ніхто не замислюється. Все ще попереду. Різниться в 30-35 чоловік в куренях зовсім не лякає, а навіть навпаки.

Початок гри відразу дав зрозуміти, що буде весело. Не встигнувши відійти від табору навіть 300 метрів бачимо рух поряд. Невже «ворог» так швидко дістався іншого боку терену?! Це неможливо! Ліхтарі! Виявляється загубились журналісти, які прибули, щоб донести про цю подію в широкі маси.

В 2.30 дістаємось визначеного місця для нашої чоти і влаштовуємось для сну на декілька годин.

З першими променями сонця розпочався важкий і насичений день. Кілометри прочісування терену позаду. Бої один за одним. Завойований нами прапор куреню «Червоних» . Втрачено вже 2 життя … на РВС говорять про можливе припинення гри за причиною закінчення додаткових життів. Організм вже і сам вимагає відпочинку і в голову лізуть думки про бажання ще раз потрапити в бій і закінчити гру героїчно. Підбадьорює проміжний рахунок на нашу користь, що відверто дивує.

Невеликою групою, з чотовим Forte (між собою його звали «Старий», а в протилежному таборі,як виявилось пізніше, « маджахед» за густу бороду ) на чолі вдається переночувати в молодій посадці. Короткий перекус в цілковитій тиші. Які ж смачні консерви в такі моменти. А сало приносить просто щастя!

Ранок дарує нові сили і бажання рватись в бій. Знову кілометри,які дають забути про вчорашній день підмочений зливою. Новини до нас доходять з великою затримкою: ще 200 житів на курінь; прапор ніби в нас, не зважаючи на те, що стрілець втікав з ним всю ніч від «червоних» харчуючись корою і невідомими ягодами і лише під ранок приніс до табору.

А в нас знову нерівний бій. Взявши на себе атаку рятуємо «Старого». За декілька хвилин вже весь курінь ловить по лісі наших кривдників з «ворожого» табору.

Рух на РВС за відновленням життя…. Здається, що вже кожний камінчик на цьому шляху став рідним і знайомим, але,чомусь не дуже приємними.

Нове завдання. Нові кілометри з чужими наплічниками за спиною. Розмови лише пошепки. Короткий сон недалеко від зони висадки і ось нарешті об’єднання з куренем! Поряд крокує хлопчина босоніж. Каже, що краще так , ніж з мозолями в кирзових чоботях. Хтось розповідає про те, що досі з початку гри не бачив свого наплічника. Але у всіх посмішки на обличчі. Приємно себе відчувати єдиною великою силою, що відразу підкріпилось великим боєм з нашою перемогою.

Потім був ще неймовірний біг , блукання по лісу і ночівля під накрапаючим дощиком, з братерським поділом кариматів, цирати і спальних мішків. Стійка в якій добряче покормив комарів. Думаю , вміли б вони писати, то офіс МНК завалили б колективними проханнями про щотижневе проведення гри!

Лишались лічені години до перемоги… Курінь пронизує звістка про атаку табору. В неймовірному темпі добігаємо і відбиваємо першу невелику атаку «червоних». Далі швидке зведення паркану і роз’ясненя командирів про тактику оборони.

Атакують. Укріплення не протрималось і 10 хв. Адреналін зашкалює!!!! Щільно стиснувшись в коло тягну суперників. Курінний допомагає зривати пов’язку «ворогу». Ще один «червоний». Кінчики пальців вже печуть. Тягну ще одного,кидаю під ноги, і тут витягають мене…Відчуваю як швидко зривають «життя».

Бій тривав не довго. Ми були вщент розбитими атакою «ворожого» куреня… прапор втрачено…

Залишилось півтори години. На РВС мені і ще декільком стрільцям вже не дають «нового» життя.

Нам залишається лише чекати. Кожен з вбитих ділиться моментами щойно закінченого бою.

Інформація про програш, як ніколи , приходить оперативно. Але відчуття поразки абсолютно не має! Впевнений, кожен з табору «жовтих» на рівні з «червоними» вважає себе переможцем! Нехай не в грі в цілому,можливо в якомусь конкретному бої,можливо в бої з собою,але всі МИ ПРЕМОЖЦІ!!!

І ніякі мозолі, голод, відсутність сну, неймовірні відстані, величезні фізичні навантаження не змусять пошкодувати про те, що 4 вихідних дні ми провели пліч опліч в єдиному бажанні відчути себе воїнами і вшанувати палих тут Героїв !!!Всі ми разом отримали те,що вже ніколи не втратимо!всі ми тепер єдина сила!

І якщо хтось запитає мене,що я роблю на початку травня наступного року, не замислюючись з гордістю відповім - «їду на ГУРБИ – АНТОНІВЦІ 2011»!

Юрій Присяжнюк, стрілець куреню «Жовті»